REZA_ZAREIE

Well-Known Member
لایک ها
329
پاسخ : بچه های گزینه 2 کجایید ؟؟؟

من خودم كانونيم . خيلي مزخزفه . خيلي ... . فقط جامعه آماريش بالاس ...
جدايي از اينا بگم بخنديد:

پشتيبان من پنج شنبه قبل آزمون زنگ ميزنه ميگه فردا آزمونه ! بخدا راست ميگم . عين جملشه ...

platopluto

New Member
لایک ها
1,103

قلمپی جو سازیش برای زمان گذاشتن روی هر درس مثل کنکور نیست اصلاااااا

همیشه 45 دقیقه آخر آزمون دارم با دفترچه ام بازی میکنم!!!!!!!
در حالی که آزمون های مرآت که خب نسبتا آزمون هاش استاندارد تشریف ندارن:)98:) 200 دقیقه هم وقت داریم باز هم وقت کم میاد به شدت!..
دیگه حالا چه شود کنکور.. با اون استرس و ...:66:

orion

Well-Known Member
لایک ها
1,168

از نظر من این حرف اشتباه محضه! نمونه بارزش آزمون جمع بندی 29 دی بود.من جفتشونو آزمون دادم(البته قلمچی رو تو خونه دادم!) من واسه اختصاصی گزینه کاملا سر وقت تموم کردم ولی واسه قلمچی 35 دقیقه دقیقا وقت اضافه آوردم! این یعنی چی ؟ نمونه بارز ترش! دفترچه سوالای گزینه2 من سیاه بود انقد راه حل ها طولانی و سوالا قشنگ بودن.ولی دفترچه قلمچی من زیاد سیاه نشده بود. بازم اینکه قلمچی کلی از سوالاش تکراریه و کلی هم کپی سوالای کنکوره! خیلی هم مخصوصا توی درس فیزیک قلمچی خیلی از سوالای فقط جاگذاری احمقانه میخواد در حالی که گزینه2 خیلی قشنگ سوالو میپیچونه.از نظر من هرکی گزینه2 بده دیگه مشکل ایده نداره سر کنکور(البته اگه همه سوالارو خوب بررسی کنه).نمیگم قلمچی بده.ولی واسه شمایی که میگی سوالای قلمچی سخت تره دارم میگم که من خودم امسال همه آزمونای قلمچی و گزینه2 رو حل کردم. و واقعا گزینه2 فوق العاده بهتر بود.و اگه کسی هم فک میکنه گزینه2 سطح سوالاش با کنکور متفاوته کافیه این دفترچه رو ببینه:
http://www.gozine-2.ir/Uploads/amoozesh/Tatabogh/91.pdf
همه اش با مدرکه میتونین سوالارو تطبیق بدین با چیزی که میگه.یه سری مثال هم آورده.
در هر صورت میخواستم بگم از نظر من گزینه2 خیلی قوی تره.ولی مهم سوالاشونه دیگه.من که خودم همه سوالارو حل میکنم.خوبه که آدم سوالای همه طراحارو ببینه.موفق باشید همگی با هر موسسه ای که توش آزمون میدین :)
ببينيد حرفتون كاملا درسته و قبول دارم.ولي شما و كلا بچه هاي اينجا وضعيت درسيشون خوبه و مشكل درسي ندارن.ولي وقتي يه موسسه كار كنكوري ميكنه بايد همه بچه ها رو در نظر بگيره و سوالاش از بيخ پيچوندني نباشن.چون ديدن سوال سخت از همون اول ميتونه باعث سرخوردگي بشه.اين كه شما خوب ميتوني سوال حل كني واقعا تبريك داره ولي طراحا و كلا كادر آموزشي بايد ديد كلي داشته باشن.در ضمن كنكور انصافا سخت نيست

kimia af

New Member
لایک ها
86

منم کاملا با حرف بقیه موافقم.وپشتیبان منم دقیقا زنگ میزنه میگه درسا چطوره؟جمعه انشاا... واسه ازمون میبینمت.
همین امروزم ازمون دادم باورتون نمیشه یکی از سوالای ریاضیش این بود که حاصل عبارت مقابل چیست؟عبارتشم 2تا کسرتوانداربود که در هم ضرب شده بودن.
خیلی سطحش پایینه و هیچوقت مشتاق نیستم که برم ازمون و فقط میرم که رفته باشم.:29:کلا وقت تلف کردنه.

لایک ها
378

سوال چیه الآن؟ :4: من هستم! (اگه سوال اینه که کی توی گزینه2 ه!)

لایک ها
378

من گزینه 2 ام ولی واقعا از نظرم یه فرق عمده دیگه بین این دو تا (به جز اون post ای که یکم بالاتر گذاشتم) اینه که سوالای گزینه 2 کپی سوالای کنکور نیستن! در حالی که طراحای زحمتکش(!) کانون کلی از سوالاتشون کپی سوالات کنکوره و خیلیای دیگه هم سوالای کتابای رنگ و وارنگشونه.واسه همین هرچند به نظر میاد(!) تعداد شرکت کننده های کانون بیشترن،ولی از نظر من قیاس مناسبی صورت نمیگیره! چون خیلیا هستن که سوالات رو از حفظ میزنن! ولی گزینه 2 سوال تکراری کنکور و اینا خیلی کم داره!
گزینه دو میاد یه کار خیلی خوب میکنه،به جای اینکه سوالارو کپی کنه،میاد ایده ها رو جمع میکنه،میاره تو سوالاش با ایده هایی که تا الان نیومده و بکره و شاید کنکور های مثلا سال پیش اومده و احتمالش زیاده که امسال بیاد! در ضمن،سوالای گزینه 2 اصلا نیازی نداره کلی آدم فرمول حفظ باشه! من و خیلی از دوستام فقط با دونستن فرمولای اصلی درسا میتونیم سوالاشو حل کنیم.درسته که یه سری فرمول توی پاسخ تشریحی هاش هست،ولی بدون اونا هم میشه سوالو حل کرد!بدون اینکه آدم وقت کم بیاره!

درضمن اگه کسی هم بخواد بگه که سوال کنکورو میده خوب میکنه،نظر من اینه که هممون قبل کنکور سوالای کنکورای اخیر رو میزنیم! این کار کانون نه تنها فایده نداره،بلکه باعث میشه اون آزمون ها هم جنبه استانداردشونو از دست بدن! اینهمه سوالای کنکورای اخیر رو میاره بدون حتی عوض کردن یه عدد،باعث میشه کلی از افراد "حفظی-گرا" بشن.یعنی برن سوالارو حفظ کنن و در کمال ناحقی رتبه خوبی هم بیارن.

یه مورد دیگه ای هم که میخواستم بگم،اینه که توی مدرسه ما اول تابستون تقریبا مثلا 40 درصد بچه ها یه سطج بودن!یه سری رفتن گزینه2 یه سری هم قلمچی.من با چندین تا از دبیرامون حرف زدم و گفتن علاوه بر مدرسه ما،تو مدرسه های دیگه هم اکثرا بچه های گزینه 2 خیلی قوی ترن.تو کانون آدم سوال سخت خیلی کم میبینه و از نظرم برای اینکه آدم سوالای سخت و متوسط رو به بالای کنکورو بتونه حل کنه،باید سوال سخت زیاد دیده باشه.گزینه 2 این کار رو کرده و سوالاش اکثرا جون دارن! الان ممکنه بگین این به درد بچه های قوی تر میخوره! ولی از نظر من بدرد همه میخوره،چونکه در هر صورت همه وقتی برن خونه(اگه داوطلب جدی باشن) بعد آزمون پاسخ تشریحی رو میخونن.

امیدوارم همتون تو هرجا که هستین موفق باشین.

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
0

بنظر من هر کدوم مزایای خودشونو دارن مثلا کیفیت سوالای گزین 2 خیلی بهتر از قلمچی، ولی گزینه 2 برنامه درست و حسابی و خدمات پس از آزمون نداره بازام خدماتی که با سایتش ارایه میده یه سری اشکالاتشو میپوشونو!(مثل سری امتحانات نهایی،برنامه تخمین رتبه و....) در کل مزیتی که قلمچی داره علاوه بر برنامه ریزی درست و حسابی اش ،جامعه آماری بیشترشه.(من خودم گزینه 2 ام)

لایک ها
344

سلام من ازمون گزینه 2 شرکت میکنم به نظرم تخمین رتبه هاش خوبه.....ولی یه مشکل که داره جامعه اماری پایینشه...اگه ازمون گزینه 2 هم جامعه اماریش بیشتر از ازمون قلم چی بود مطمئن باشید ازش پیشی میگرفت یکی از دوستای خودم هم گزینه2 وهم قلمچی شرکت میکنه ریااضیات قلمچیو 80_100 میزنه اما ریاضیات گزینه2 رو بیشتر از 60 نمیتونه بزنه خب این یعنی چی؟

Honest girl

New Member
لایک ها
0

یعنی سطح گزینه 2 بالاست ولی قلم چی رو اگه کتابشآ بخونی حتما 100 رو میزنی

Dr.ge

New Member
لایک ها
46

قلم چی این قدرم اسون نیستا....

mojtabaaa1373

Active Member
لایک ها
74

بنظر من هر کدوم مزایای خودشونو دارن مثلا کیفیت سوالای گزین 2 خیلی بهتر از قلمچی، ولی گزینه 2 برنامه درست و حسابی و خدمات پس از آزمون نداره بازام خدماتی که با سایتش ارایه میده یه سری اشکالاتشو میپوشونو!(مثل سری امتحانات نهایی،برنامه تخمین رتبه و....) در کل مزیتی که قلمچی داره علاوه بر برنامهریزی درست و حسابی اش ،جامعه آماری بیشترشه.(من خودم گزینه 2 ام)
30000 به 60000 تفاوت زیادیه؟؟؟
راجع به خدماتش هم منظورت از خدمات چیه؟

orion

Well-Known Member
لایک ها
1,168

یعنی سطح گزینه 2 بالاست ولی قلم چی رو اگه کتابشآ بخونی حتما 100 رو میزنی
رو چه حسابي؟؟؟ميشه يكي از سوالا رو بياريد كه اين مدلي باشه؟؟؟

platopluto

New Member
لایک ها
1,103

رو چه حسابي؟؟؟ميشه يكي از سوالا رو بياريد كه اين مدلي باشه؟؟؟
بین سوالاتش شاید 60% سوالات اینطور باشند.
و هم چنین اکثر سوالات از آزمون های غیر حضوری آزمون های پیش هستند.
یعنی اگر کتاب های قلم چی حل شوند و آزمون های غیر حضوری کامل کار شوند، مطمئنا درصد و تراز بالا خواهد بود.(تراز بالای 6000)

mojtabaaa1373

Active Member
لایک ها
74

یعنی اگر کتاب های قلم چی حل شوند و آزمون های غیر حضوری کامل کار شوند، مطمئنا درصد و تراز بالا خواهد بود.(تراز بالای 6000)
جدا نامردی نکنید بعد عید اصولا سطحش خوب میشه.

orion

Well-Known Member
لایک ها
1,168

مخالفم
آزمونا اصلن شبيه غير حضوري ها نيستن.اين فقط حرف من نيست.
و اين كه كتاباش همه تست كنكورن و تست كنكور رو هر كتابي داره.........اين كه ميگه فلان چيز از كتاب بي چندتا سوال مياد درواقع تست كنكوره.اگه از تاليفياش بود قبول(ولي نيست)

platopluto

New Member
لایک ها
1,103

جدا نامردی نکنید بعد عید اصولا سطحش خوب میشه.
شما کنکوری هستین.
نمیدونم سطح سوااتتون چطور هستند..
ولی ما که دوم هستیم، انصافا سوالات مزخرفن...!!!
من خودم همینطوری میروم سر جلسه فیزیک 100 میزنم. در حالی که حتی 1دونه تمرین هم برای آزمون ها حل نمیکنم.
این مسئله درمورد مرآت هم دارم.
اما سوالات گزینه...
انصافا قابل مقایسه نیست.

star_girl

New Member
لایک ها
4

قلم چی سوالات فیزیکش خدایی سخته من گزینه 2روزیادنشنیدم امابیشتررتبه برتریاازقلم چین:89:

mojtabaaa1373

Active Member
لایک ها
74

شما کنکوری هستین.
نمیدونم سطح سوااتتون چطور هستند..
ولی ما که دوم هستیم، انصافا سوالات مزخرفن...!!!
من خودم همینطوری میروم سر جلسه فیزیک 100 میزنم. در حالی که حتی 1دونه تمرین هم برای آزمون ها حل نمیکنم.
این مسئله درمورد مرآت هم دارم.
اما سوالات گزینه...
انصافا قابل مقایسه نیست.
کنکوری 91 بودم راجع به سوالای دوم اطلاعی ندارم اما پیش بعد عید سوالاش خوب بود پارسال.

platopluto

New Member
لایک ها
1,103

کنکوری 91 بودم راجع به سوالای دوم اطلاعی ندارم اما پیش بعد عید سوالاش خوب بود پارسال.
بنده هم حرفم همین است
برای جمع بندی کنکور قلم چی خیلی خوبه .
اما نه دیگر سال ها.
سال های پایین تر سطح بالا کار شود وقتی به چهارم رسیدیم خیلی راحت تر از پس مباحث بر میاییم.
قلم چی هم که تقریبا روند کنکور را دارد. پس خصوص سال چهارم است. بقیه چیزها همه جنگولک بازی بیش نیست و تله ای برای پول ملت:70:.گرچه من خودم آزمون هایش را میدهم.

بالا