ariamoezzi

New Member
لایک ها
0
سلام به همه
به تمام دوستانی که تونستن تو مرحله دوم قبول شدن تبریک می گم مخصوصا به امیر توکلی و امید سیفی دوستان بسیار خوبم
ماهایی که قبول نشدیم چیزی رو از دست ندادیم.من واقعا به تک تک شما ها و خودم افتخار میکنم چون حداقل تمام تلاشمون رو کردیم.

در ضمن ما هنوز شانس اعتراض داریم و یادتون نره که ما بهترین دانش آموز های کشور هستیم.شاید دیگه المپیادی نباشیم ولی کرسی های دانشگاه برای ماست.به شرطی که یک مقدار کمی از این تلاشی رو که واسه المپیاد کردیم واسه کنکور بکنیم.
قبول دارم که خوبی های المپیاد در مقایسه با کنکور خیلی بیشتره ولی چه می شه کرد؟

اینجاست که حرفای مهندس خلینا توی گوشمه که می گفتن:"یه وقت اشتباه هایی نکنید که به خاطرش بعدا افسوس بخورید"

همه ی ما به خاطر این اشتباه ها حذف شدیم.حتما حکمتی توش بوده که ما نمی فهمیم و بعد ها به اون می رسیم.
در آخر از تمام شما ها برای ایجاد این رقابت خوب و شیرین ممنونم و آرزوی موفقیت دارم برای همه.چه المپیادی و چه غیر المپیادی.
خدا قوت و خسته نباشد.

با آرزوی موفقیت های آینده

لایک ها
521
سلام آریا... خیلی ممنون از لطفت...
واقعا لذت میبرم وقتی میبینم اینقدر نسبت به این قضیه دید منطقی و درستی داری...
من خودم نمیدونم اگه قبول نمیشدم الان وضعم چطور بود، ولی اینو میدونم که این حرفای تو درسته و باید اینطور بود... اسمشو میذارم شخصیت المپیادی!
برای تو و بقیه ی دوستای خوبم (چه قبول شده ها و چه قبول نشده ها) از خدا بهترینا رو میخام...
موفقیت از آن ماست

avashk

New Member
لایک ها
0
سلام به همگی، تبریک به همه اونایی که قبول شدن مخصوصا پویا اسفندیاریو حالا غیره
همیشه به همه با اعتماد به نفس کامل میگفتم من صددر صد قبولم و شک نداشتم
ولی راستشو میگم که واقعا هم باید قبول می شدم به هر حال دنیا که به آخر نرسیده میریم به سوی کنکور

فک کنم این آخرین کامنتم باشه بچه ها
باییییییییییییییییییییییییییییییی نه نه وایسین یه چیز دیگه بگم الان حس می کنم انرژی زیادی دارم انرژی زیادی برا کنکور

بای

samira22

New Member
لایک ها
2
منم نبریک می گم به همه کسانی که قبول شدن

توروخدااااااااااااااا تو دوره از ما هم یادی کنید!

mahan1373

New Member
لایک ها
1
من هم به همه كسايي كه قبول شدن تبريك ميگم
فكر كردن به كنكور آدمو افسرده ميكنه

hanieh72

New Member
لایک ها
1
تبریک به اونایی که قبول شدن، و اونایی که قبول نشدن امیدوارم تو امتحانای خیلی بزرگتر از المپیاد تو زندگیشون قبول بشن.

miladkvr

New Member
لایک ها
841
به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست.

[center:c508bc7ac1]زندگی بافتن یک قالیست[/center:c508bc7ac1]
[center:c508bc7ac1]نه همان نقش و نگاری که خودت می خواهی[/center:c508bc7ac1]
[center:c508bc7ac1]نقشه را اوست که تعیین کرده[/center:c508bc7ac1]
[center:c508bc7ac1]تو در این بین فقط می بافی[/center:c508bc7ac1]
[center:c508bc7ac1]نقشه را خوب ببین[/center:c508bc7ac1]
[center:c508bc7ac1]نکند آخر کار قالی زندگیت را نخرند!!![/center:c508bc7ac1]

اول: تبریک ویژه به همه ی دوستانی عزیزی که قبول شدن و امیدوارم این دوستان رو جزء تیم جهانی ببینیم...

[JUSTIFY]دوم خطاب به همه ی دوستانی که قبول نشدن: امیدوارم شرایط رو عاقلانه درک کنند و نه با احساس ، همه ی ما قبلا در مورد فواید المپیاد ساعت ها بحث کردیم و کسی که المپیادی باشه نباید حتی یک لحظه شک کنه که با پشتکار خودش بهترین رتبه کنکور رو کسب خواهد کرد ، این رو بچه های المپیادی سالهای قبل به خوبی ثابت کردند....[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]تو ای دوست المپیادی من به یاد داشته باش: هنگامی که فکر میکنی در کوره قرار گرفتی سعی کن خوب پخته بشی وگرنه سوختن رو که همه بلدند!!!![/JUSTIFY]

بهترین آرزوها برای بهترین ها......

mozhgan

New Member
لایک ها
127
سلام به همگی...اول از هر چیز به همه قبول شده ها مخصوصا دوستان شیمی آقای نجفی و توکلی تبریک میگم...ان شاالله جز طلایی های امسال باشن...

اونایی هم که قبول نشدن هم باید خوشحال باشن چون حداقل ۲ سال تونستن برای عشقشون تلاش کنن و الانم چیزی رو از دست ندادن....چون کنکور در راه است و مطمئنم همگی از پسش بر میان...
و شایدم هنوز چیزی تمام نشده باشه و هنوز فرصت اعتراض هست...
به هر حال...
[HIGHLIGHT=#ffffff]همیشه رفتن رسیدن نیست اما برای رسیدن باید رفت![/HIGHLIGHT]

به امید موفقیت همه دوستای خوبم..

saeedkh

New Member
لایک ها
3
من هم به همه تبریک میگم اصلا حال وحوصاه اعتراض هم ندارم فعلا

pardis71

New Member
لایک ها
0
گاهي خداوند يه مصلحتايي را مي دونه كه از درك ما آدما خيلي بالاتره...

به همه ي دوستان گلي كه قبول شدن تبريك ميگم مخصوصا اقاي توكلي و نجفي

واقعا يه جوري بايد با اين قضيه كنار بيايم ولي ميدونم ما بايد به جاي غصه خوردن سعي كنيم دوباره از جامون بلند بشيم

اين خيلي مهمه...

به اميد موفقيت همه بچه ها تو همه ي مراحل زندگي

amint7

New Member
لایک ها
0
اصلا هم اینطور نیست!!!
حکمت خدا بوده یا .........

اگه دقت به خرج ندادیم:حتما به بحث مسلط نبودیمیعنی به اندازه کافی نخونده بودیم
اگه بلد نبودیم:بازم کم خونده بودبم
.
.
.

خلاصه تمام اشکالات از خودمونه سر خدا نندازین ؟

نمی خوام ناراحتتون کنم ولی نمی خوام یه عمر با این عقاید زندگی کنید!!!!!!!!!!

najafi2020

New Member
لایک ها
195
amint7 گفت
نمی خوام ناراحتتون کنم ولی نمی خوام یه عمر با این عقاید زندگی کنید!!!!!!!!!!
سلام دوست عزیز. دو نکته وجود داره که ما باید به هر دوشون توجه کنیم. نکته اول همون چیزی هستش که شما گفتید یعنی ما اختیار داشتیم تا بیشتر تلاش کنیم .شما باید به نکته ی دوم هم اعتقاد داشته باشید.نکته ی دوم همون مصلحتی هستش که دوستمون اشاره کردن.تعدادی از دانش پژوهان عزیز بودن که از من نوعی زودتر شروع کردن،با استعداد تر از من بودن،هم برای دوره و هم برای مرحله ی دوم بیشتر از من خونده بودن،شب های زیادی را بیدار موندن اما من نموندم. این دوستان قبول نشدن اما من قبول شدم.
100% نمی تونید بگید استعداد من نوعی بیشتر بود چون گفتم استعداد این افراد از من یا امثال من بیشتر بود.اگر هم بگیم کمتر از من تلاش کردن یا درست تلاش نکردن کم لطفی کردیم. پس مطمئن باشید همه ی این چیزایی که اتفاق افتاده مربوط به همون مصلحتی میشه که ما نمی تونیم درکشون کنیم.

samaneh72

New Member
لایک ها
0
من باهاتون موافق نیستم.اگر تلاش نکردیم هیچ انتظاری نباید از خدا داشته باشیم.ولی اگه مایه گذاشتیم در نیومدیم. غیر از مصلحت و خیری که خدا برامون در نظر گرفته چی می تونه باشه؟

sanag

New Member
لایک ها
21
حالا جدا از اینها من هنوز نفهمیدم کف فیزیک و شیمی چنده.......کارنامه رو چه جوری میشه گرفت؟
تو رو خدا راهنمایی کنید.....................

zaniar1992

New Member
لایک ها
0
سلام

سلام به همه !

یه چیز رو در مورد المپیاد می دونم و همیشه به همه هم گفتم . اون اینه که المپیاد یه بازی برد-برده!!! یعنی وارد شدن در المپیاد به معنی پیروز شدنه. حالا هر چقدر دیرتر تموم بشه ، بیشتر می بریم!! من خودم تونستم تا برنز ببرم ، ولی حتی اگه اینم نمی تونستم بگیرم بازم برنده بودم . من اثرات المپیاد رو تو زندگیم خیلی واضح میبینم . پس خیالتون راحت باشه که به هیچ وجه ضرر نکردید.

najafi2020

New Member
لایک ها
195
sanag گفت
حالا جدا از اینها من هنوز نفهمیدم کف فیزیک و شیمی چنده.......کارنامه رو چه جوری میشه گرفت؟
تو رو خدا راهنمایی کنید.....................
سلام. فکر می کنم بهتره یه موضوع جدید ایجاد کنید چون مطالب این تاپیک خیلی زیاد و پراکنده هستش .نحوه ی گرفتن کارنامه یا نحوه ی تکمیل و ارسال فرم اعتراض می تونه یه موضوع خوب باشه.
البته آقای خلینا در بخش پیغام کوتاه راهنمایی های لازم را کرده اند.

Enantiomer

New Member
لایک ها
1
سلام .....
آنچه در زیر می آید عین حقیقت است و اصلا قصد دلداری دادن ندارم !
.
.
.
طلای المپیاد شیمی فقط اگه شیمی بخونین می تونه تو زندگیتون ( در کل نه در مراحل جزئی مثل کنکور و .... ) تاثیر داشته باشه ......
تازه طلا که بگیری که تموم نمیشه .... بعدش هزار بدبختی داره .... انتخاب تیم تازه اولشه .... بد تر از همه انتظارات بی جای آدما از خودتو باید تا آخر عمر ! تحمل کنی .... و عجیب تر از اون انتظار بی جای خودت از خودتو !!!!
نقره برنز هم که فقط در حد 1 تغییر رشته یا دانشگاهه ..... تازه آخرش که چی ؟ همه پا میشن میان برق شریف ! ..... به صورت جوگیرانه ..... باور می کنین که شریف هیچ چیز خاصی نداره ... قبول دارین که زندگی چیزی بیش از درسه ؟........... المپیادی که باشی کلا یه سری چیز های مزخرف دست و پا گیرتن همیشه ............ هر چه تو زندگی تعلقاتت کمتر باشه به رستگاری نزدیکتر ی ..... مگر هدف چیزی جز رستگاریه ؟
غلام همت آنم که زیر چرخ کبود ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

[hr:46390ef75d]
توضیح مدیر: ENANTIOMER طلای کشوری دوره هجدهم المپیاد شیمی هستند.

miladkvr

New Member
لایک ها
841

[JUSTIFY]دوستان نمیدونم چقدر با این کاربر که در بالا نظر نوشتن یعنی Enantiomer آشنا هستین اما میخوام اینو بگم که ایشون طلای کشوری المپیاد شیمی ایران رو دارن و از افراد موفق و قدیمی این سایت هستن که به همه مخصوصا المپیاد شیمی ها کمک زیادی کردن....[/JUSTIFY]

miladkvr

New Member
لایک ها
841

مثل اینکه آقای خلینا زودتر از بنده این موضوع رو گفتند...فرقی نمیکنه....

موفق باشید

Selena_R

New Member
لایک ها
24
سلام...
منم به همه ی پذیرفته شدگان تبریک می گم مخصوصا دوستان شیمی آقایان توکلی و نجفی،امیدوارم همواره در راهی که پیش رویتان است و اکنون نیز در نقطه ی شروع آن ایستاده اید پیروز و سربلند باشید...منتظر مدالهای طلایی از شما هستیم

جا داره از زحمات دوست عزیزم تشکر کنم که در این مدت همواره در کنارم بود و راهنماییم می کرد....
((آقا معلم مدیون زحمات بی دریغت هستم)) یاشاسین...

به دوستانی هم که قبول نشدن میگم هیچ اشکالی نداره ما چیزی رو از دست ندادیم در عوض یه چیزایی به دست آوردیم که حدو مرزی ندارن،هممون زحمت خودمونو کشیدیم تو این راه زیبا رنج بردیم و سختی کشیدیم،هزارتا حرف شنیدیم،خسته نشدیم و لذت بردیم...ولی اینو بدونین که شکست نخوردیم.شکست خورده کسیه که حالا به جای درس گرفتن از تجربیاتش بشینه و غم وغصه و افسوس گذشته رو بخوره...
ما از روی عشق و علاقه ای که داشتیم تو این راه قدم گذاشته بودیم (نه با اجبار)و مصمم بودیم که تا آخرش بریم وهمین کاروهم کردیم،شاید از بعضی دوستان و همکلاسیهای کنکوریمون یه کم عقب موندیم ولی ارزششو داشت تجربه هایی کسب کردیم،مطالبی یاد گرفتیم،خودمونو تو شرایط حساس آزمون و رقابت گسترده ای قرار دادیم و از همه مهمتر دوستای خوبی پیدا کردیم که به نظرم همه باید این لحظات خوب و زیبا و به یاد ماندنی رو تو زندگیشون تجربه کنن و چه خوب که ما تجربه کردیم...
پس تا یه مدتی این دوران ولحظات و خاطره های خوبمونو می بندیم و میذاریم یه جایی که همیشه هم جلو چشمون باشن و

همه با هم با انگیزه ای قوی پیش به سوی کنکووووووور

برترین رتبه ها و بهترین دانشگاههای کشور در انتظار ما هستند...

موفق و سربلند باشیم
((سهیلا.ق))

بالا