تاپیک مرجع سوالات بیولوژی کمپبل

ze13q.78

New Member
لایک ها
0
پاسخ : تاپیک مرجع سوالات بیولوژی کمپبل

سلام اينجاچطوريه؟[emoji15] آیا الان منم عضوی ازین گروه هستم؟..تازه عضو شدم نمیدونم چطوریه[emoji32]

ze13q.78

New Member
لایک ها
0

اياازطرف خودخوده ايريسکه؟

Mehran Asadi

Well-Known Member
لایک ها
442

سلام اينجاچطوريه؟[emoji15] آیا الان منم عضوی ازین گروه هستم؟..تازه عضو شدم نمیدونم چطوریه[emoji32]
از قسمت بالای صفحه تالار المپیاد راهنمای تازه کارهارو بخونین

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

به نظرمن سطح کتاب سولومون بالاتر از سطح کتاب کمپله.....حتی بعضی بخشای کمپل سطحش پایین تر از کتابه....[البته به غیر از کمپل۲]....من خودم از طرفدارهای کمپل بودم اما با خوندن سولومون فهمیدم واقعا سطحا متفاوته و اینکه میگن این دو کتاب شبیه همدیگن کاملا اشتباهه...:3:
ببینید هردوی این کتابها عمومی هستن وقتی قراره کسی کتابای تخصصی بعداز عمومی ها بخونه دیگه فرقی نمیکنه کدوم کتاب عمومی رو بخونه
بعضی جاهارو کمپبل واضح تر گفته وبعضی جاها هم سولومون وبله میشه گفت سولومون مطالب اضافه بیشتری داره اما بازهم من کمپبل رو توصیه میکنم از طرفی دیگه الان ادیشن 9 کمپبل 2011 ترجمه شده درحالی که سولومون نسخه هفت 2006 ویعنی مربوط به نزدیک به 10 سال قبل
اگه کسی میخواد یکی ازاین دوتا رو بخونه به نظرمن کمپبل واگه کسی میخواد هردوتارو بخونه یکیشون رو بخونه ودیگری رو ورق بزنه ونگاه مختصر وگذرای برای مرور داشته باشه
البته کتابای عمومی بهتر ازاینها هم داریم(مثلا:لایف)اما این تو IrBO و IBO مانور بیشتر روی این دوتا وشاید بیشتر کمپبل هم باشه
وکلا ساختار کتابهای عمومی مشابهن(منظورم در طبقه بندی فصلها و مطالبی هست که کتابها میگن

Niki-Bio

New Member
لایک ها
33

بله جلد 7 کمپبل
15..16 فصل؟؟؟؟؟!!!!!!!چه خبره مگه
نه دیگه موضوعاتش اینهاست
1:شیمی حیات
2:سلول
3:ژنتیک
4:تکامل و سیستماتیک