تا الان برای مرحله ی 2المپیاد ادبی چقدر خوندید؟

kasra17

New Member
لایک ها
38
پاسخ : تا الان برای مرحله ی 2المپیاد ادبی چقدر خوندید؟

شما مگه اونارو میشناسی؟ اونا مثلا کوچیک کوچیکاشون بودن بقیه شون تو عید ترکوندن
پسرای فرهنگ هم که دیگه خدای ادبیاتن
زلزله هم اون قدرا ترسناک نبود ولی من به خدا گفتم :خدایا بذار من المپ بدم بعد اگه خواستی منو بکشی بکش!
نه من اونارو به شخصه نمیشناسم اما هر دوتا استادا رو میشناسم....خیلیم باشون صمیمین ...اونا گفتن که ازین فرهنگیا نترسم.....زلزله هم خیلی وحشتناک بود طرف ما

لایک ها
116

بچه ها من اصلا درست و حسابی نخوندم:29: هنوز منبع انگلیسی و کتاب رنگین گل و شعر های رودکی مونده . کتاب های درسی هم که دیگه هیچی تا حالا بازشون نکردم ببینم چه جورین:209:
تازه بقیه منابع رو م احساس میکنم که یادم رفته ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ولی همش این امیدواری رو دارم که هنوز سال اولم و کلی وقت دارم ...................:91: راستی این درسته که برای مرحله دوم ادبیات اصلا پاسخ برگ اول دوما تصحیح نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه این جوری باشه واقعا میخوره توی ذوقم.......................
ایشالا که تصحیح می کنن ... ضمن اینکه شما سال اولی اصن نباید حرص بخوری ... بعدشم منابع غیردرسی رو خوندن خیلی کمک می کنه چون اونایی که مرحله 2 آوردن فقط بخاطر تسلطشون روی منابع نبوده بلکه مطالعه متفرقه داشتن (شبیه کتاب دین و زندگی شد :91:)

abrang

New Member
لایک ها
748

به نظر منم کلا هرچی دوست دارید بخونید....

منم عقبم ... نگران نباشید بابا.....:69:

لایک ها
77

نه من اونارو به شخصه نمیشناسم اما هر دوتا استادا رو میشناسم....خیلیم باشون صمیمین ...اونا گفتن که ازین فرهنگیا نترسم.....زلزله هم خیلی وحشتناک بود طرف ما
دوباره هم که زلزله اومد:190::190::190:
شما مگه خونتون کجاست؟ما خیابون مسجدسید هستیم شیشه های اتاقم تکون خورد مامان بزرگم هم که طرفای پل چمرانه گفت بدجوری خونشون تکون خورده ولی دوستم که مشتاق دوم هستن گفت خیلی شدید نبوده .اون شب ما رفتیم سمت دروازه تهران،دیدیم همه رفتن داخل میدون!!من موندم اگه 6ریشتر زلزله بیاد همه مون از اصفهان فرار میکنیم!

بچه های فرهنگ هم من نمیگم باید ازشون ترسید ولی خب ببین اونا چندنفرشون هستن که دوساله دارن المپیاد میدن 2تاشونو که من مطمئنم قبول میشن. یکی از اون استادایی که میگی پارسال میگفت هیچ امیدی به دخترای فرهنگ(2) نیست عوضش اون دختره که رشتش تجربی بود-اسمشو نمیگم-رو خیلی بهش امید داشت ولی آخر اون دختره قبول نشد ولی از فرهنگ 3تاشون قبول شدن. مریم پیمانی سایه محمدی مریم سیف الهی
فرهنگ پسرونه هم پارسال واسه مرحله اول فقط 5نفر رو فرستاد که برن امتحان بدن که هر5تاشون رفتن مرحله دوم.بعدم 4تاشون قبول شدن اون یکی هم که قبول نشد دومی بود.صددرصد امسال طلا میاره

آخرین ویرایش توسط مدیر

kasra17

New Member
لایک ها
38

دوباره هم که زلزله اومد:190::190::190:
شما مگه خونتون کجاست؟ما خیابون مسجدسید هستیم شیشه های اتاقم تکون خورد مامان بزرگم هم که طرفای پل چمرانه گفت بدجوری خونشون تکون خورده ولی دوستم که مشتاق دوم هستن گفت خیلی شدید نبوده .اون شب ما رفتیم سمت دروازه تهران،دیدیم همه رفتن داخل میدون!!من موندم اگه 6ریشتر زلزله بیاد همه مون از اصفهان فرار میکنیم!

بچه های فرهنگ هم من نمیگم باید ازشون ترسید ولی خب ببین اونا چندنفرشون هستن که دوساله دارن المپیاد میدن 2تاشونو که من مطمئنم قبول میشن. یکی از اون استادایی که میگی پارسال میگفت هیچ امیدی به دخترای فرهنگ(2) نیست عوضش اون دختره که رشتش تجربی بود-اسمشو نمیگم-رو خیلی بهش امید داشت ولی آخر اون دختره قبول نشد ولی از فرهنگ 3تاشون قبول شدن. مریم پیمانی سایه محمدی مریم سیف الهی
فرهنگ پسرونه هم پارسال واسه مرحله اول فقط 5نفر رو فرستاد که برن امتحان بدن که هر5تاشون رفتن مرحله دوم.بعدم 4تاشون قبول شدن اون یکی هم که قبول نشد دومی بود.صددرصد امسال طلا میاره
من که اونقدا واسم مهم نیس که چقد قوین چون من ریاضیم و رقیبم اونا نیسن
ماهم خانه اصفیم...تا 4 بیرون بودیم اون شب

Mersad Adabi

New Member
لایک ها
6

من به بهونه ي المپياد همه ي مستمرامو 20 گرفتم.الانم كه 2،3روز مونده به آزمون به جز چرندوپرند و زبان غير درسي همه رو خوندم ولي المپياد اصلا ربطي به ميزان خوندن نداره.يكي از دوستاي من تو ادبيات از هر نظر يكه ولي قبول نشد.قبولي مرحله 2 به سابقه ي مدرستون تو المپيادم مربوطه،يعني اگه مدرستون سابقه ي قبولي مرحله 2 داشته باشه كارتون خيلي راحتتر ميشه

لایک ها
77

من به بهونه ي المپياد همه ي مستمرامو 20 گرفتم.الانم كه 2،3روز مونده به آزمون به جز چرندوپرند و زبان غير درسي همه رو خوندم ولي المپياد اصلا ربطي به ميزان خوندن نداره.يكي از دوستاي من تو ادبيات از هر نظر يكه ولي قبول نشد.قبولي مرحله 2 به سابقه ي مدرستون تو المپيادم مربوطه،يعني اگه مدرستون سابقه ي قبولي مرحله 2 داشته باشه كارتون خيلي راحتتر ميشه
مطمئنی؟؟؟؟؟؟؟آخه سابقه ی مدرسه چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

mnpardis

New Member
لایک ها
35

بچه ها لطفا جواب بدین......شما منابع درسی رو تموم کردین؟؟؟؟؟؟تاریخ ادبیات؟:43:
غیر درسی ها چطور؟

mnpardis

New Member
لایک ها
35

خوش به حالت من که فکر کنم همه ی مستمرهام زیر 15 شده

Mersad Adabi

New Member
لایک ها
6

مطمئنی؟؟؟؟؟؟؟آخه سابقه ی مدرسه چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
اين واسه وقتيه كه ميخوان اسامي دوره رو رد كنن،اونجا تمام سابقتو بررسي ميكنن.مگه نديدي الان گفتن بايد واسه روز آزمون گفتن خلاصه ي وضعيت امسالتو ببري؟؟؟
واسه همين ديگه.فقط نمره و درصد آزمون مهم نيست

Yalda.angel

New Member
لایک ها
35

سابقه ي مدرسه مهم نيست اما سابقه ي تحصيلي خودت قطعا مهمه....!

من خودم منتبع غير درسي + درسي ادبيات رو البته جز تاريخ ادبيات خوندم ولي خب من دومم و فايده نداره...! همه هم بهم گفتن نكن اما من خودم واقعا عاشق ادبياتم

روي عربي و زبان اصلا وقت نذاشتم

abrang

New Member
لایک ها
748

والا جز یه چن تا منبع بقیه رو خوندم..... ولی میشه گف چیز زیادی نفهمیدم!:4::106:

ASI74

New Member
لایک ها
175

بیش از نصف
اما مطمئنم طلا واسه منه

Yalda.angel

New Member
لایک ها
35

از ادمايي كه اعتماد به نفسشون بالاست خيلي خوشم مياد

موفق باشي

abrang

New Member
لایک ها
748

بچه ها من اصلا استرس ندارم!!!......:42::68:

mnpardis

New Member
لایک ها
35

بچه ها من اصلا استرس ندارم!!!......:42::68:
من که واسه اولین بار تو عمرم استرس دارم :229::42::207:
یکی به من جواااااااب بده این منابع درسی رو همش رو تموم کردین؟

این منبع انگلیسی رو چی کااااااااار کردین؟
​جواب بدین

Yalda.angel

New Member
لایک ها
35

بچه ها استرس نداشته باشيد به اميد خدا همه چي خوب پيش مي ره

هر كسي به اندلزه ي تلاشش نمره مي گيره

به اميد حق

Yalda.angel

New Member
لایک ها
35

من که واسه اولین بار تو عمرم استرس دارم :229::42::207:
یکی به من جواااااااب بده این منابع درسی رو همش رو تموم کردین؟

این منبع انگلیسی رو چی کااااااااار کردین؟
​جواب بدین

دوست عزيزم بعنوان يه ادم با تحربه بهت مي گم
توي امت
حاناي مهم به تلاش خودت اعتماد كن هيچوقت نخوا كه بدوني بقيه چيكار كردن چون بعضيا دروغ مي گن واسه تضعيف روحيه ي بقيه البته بعضيا.... بعد هم ممكنه دانش تو با همون منابعي كه خوندي از خيليا بيشتر باشه

به خدا و بعد خودت اعتماد كن
موفق
باشي

يلدا اهتمام

لایک ها
116

من اومدم قبل اژمون به همه روحیه بدم
من که اصلا استرس ندارم (چون دومم:4:) به شما هم پیشنهاد می کنم نداشته باشین ...
ضمنا اگه خواستن برگه هارو بگیرن هم مقاومت کنین (گریه زاری یا دعوا یا قایم کردن) ... که بعدا بیاین اینجا با هم سوالا رو حل کنیم

mnpardis

New Member
لایک ها
35

دوست عزيزم بعنوان يه ادم با تحربه بهت مي گم
توي امت
حاناي مهم به تلاش خودت اعتماد كن هيچوقت نخوا كه بدوني بقيه چيكار كردن چون بعضيا دروغ مي گن واسه تضعيف روحيه ي بقيه البته بعضيا.... بعد هم ممكنه دانش تو با همون منابعي كه خوندي از خيليا بيشتر باشه

به خدا و بعد خودت اعتماد كن
موفق
باشي

يلدا اهتمام
مرسی دوشت خوبم ولی دست خودم نیست چون واقعا نگرانم
به امید خدا
موفق باشیم :89:

بالا