siyavash

New Member
لایک ها
0
سلام به همه . خواهشا همه جواب بدین : من با 2 تا نزده و 6 تا غلط قبول میشم ؟ آخه واسه مرحله یک نخونده بودم اما برا مرحله 2 میخوام از هفته ی دیگه بخونم .

ostadkalhor

New Member
لایک ها
0
mozhgan گفت
ostadkalhor گفت
ولی به نظر من سوالا از پارسال آسون تر بود فکر کنم کفش حدود 70 ، 75 بشه . البته اگه بخوام از حوضه ی خودمون بگم که فقط 3-4 نفر تا آخرش نشستیم .

ببخشید یه سوال برام پیش اومد!!!
شما کنار دریا آزمون دادید (حوضه!!) یا تو سالن(حوزه!!)
ممنون از تذکرتون . حواسم نبود ولی اینم بگم حوزه ی ما کنار دریاست

eslami

New Member
لایک ها
0
پارسال کف چند بوده؟اینجوری که شما دارین میگین من عمرا قبول شم.

omid_hamgaam

New Member
لایک ها
0
ببخشید با33تا درست 8تا غلط احتمال قبولی چقدر؟بازم ممنون

omid_hamgaam

New Member
لایک ها
0
70 نمره یا 70 درصد منظورتون کدوم؟

ostadkalhor گفت
ولی به نظر من سوالا از پارسال آسون تر بود فکر کنم کفش حدود 70 ، 75 بشه . البته اگه بخوام از حوضه ی خودمون بگم که فقط 3-4 نفر تا آخرش نشستیم .

omid_hamgaam

New Member
لایک ها
0
Re: 70 نمره یا 70 درصد منظورتون کدوم؟

70 نمره یا 70 درصد منظورتون کدوم؟

ali1-

New Member
لایک ها
0
آقای خلینا به نظرتون کف المپیاد امسال چنده؟

hakim

New Member
لایک ها
0
کسی که فقط 6 غلط 3 نزده داره قبول می شه؟

لایک ها
521
خیلی خیلی خیلی خیلی .......................... خیلی بی ادبی! این چه طرز صحبته! آقای خلینا برای همه ی اهالی این سایت محترم هستن و اسم ایشون به عنوان کسی که برای المپیاد این مملکت بدون هیچ توقعی زحمت میکشن برای همه آشناست و شما اجازه نداری این اراجیفو بگی! این طرز صحبت نشون دهنده شعور بسیار پایین شماست! رک و راست بگم آقای نا محترم خیلی بیشعوری و از این که دارم با هات حرف میزنم داره حالم به هم میخوره! برو بیرون از این سایت.... هیچکس تحمل آدم بی شخصیت و بی ادب و بیشعور و .... مثل تو رو نداره! با این کارت هم خودتو هم تربیت خونوادگیتو بردی زیرسوال.
آقای خلینا من واقعا عذر میخام..... لطفا هرچه سریغتر مضخرفات این .... رو حذف کنید.

farshad

New Member
لایک ها
0
amir-tavakoli گفت
خیلی خیلی خیلی خیلی .......................... خیلی بی ادبی! این چه طرز صحبته! آقای خلینا برای همه ی اهالی این سایت محترم هستن و اسم ایشون به عنوان کسی که برای المپیاد این مملکت بدون هیچ توقعی زحمت میکشن برای همه آشناست و شما اجازه نداری این اراجیفو بگی! این طرز صحبت نشون دهنده شعور بسیار پایین شماست! رک و راست بگم آقای نا محترم خیلی بیشعوری و از این که دارم با هات حرف میزنم داره حالم به هم میخوره! برو بیرون از این سایت.... هیچکس تحمل آدم بی شخصیت و بی ادب و بیشعور و .... مثل تو رو نداره! با این کارت هم خودتو هم تربیت خونوادگیتو بردی زیرسوال.
آقای خلینا من واقعا عذر میخام..... لطفا هرچه سریغتر مضخرفات این .... رو حذف کنید.
منم واقعا خجالت کشیدم خیلی افتضاح بود من واقعا براش متاسفم!!!من از اقای خلینا معذرت میخوام.

presh

New Member
لایک ها
1
چرا حرف مفت می زنی کی میگه کف80%ه هر سال کف در حدود 60% بوده
این هم بگم که پارسال فقط 5-6 نفر بالای 90% داشتیم

maryam-71

New Member
لایک ها
20
من که پرسیدم گفتن در حدود 70 %

بابا چقدر تناقض هست!!!!!!

AJ94

New Member
لایک ها
11
به نظره من کسانی که بالای 60 درصد زدن با تمام توان و قدرت شروع کنن برای مرحله ی 2.
انقدر وقت خودتون را صرف بحث های جانبی نکنید...

بالا