Goharshady

New Member
لایک ها
166
متاسفانه ضریبشو نمی دونم.
نمرات من از سوالات تشریحی خیلی بامزه بود:
18
11
5
2
18

سوالاتی که بیشتر جواب را در برگه ی اضافی نوشته بودم نمره اشون تک شده!!

shoki

New Member
لایک ها
128
خوب حالا اعتراض که زدی حتما !؟ چی شد قبولت می کنن دیگه !!؟؟ چه بلایی به سرت اومد پسر !!!
من حدسمو در مورد کف نمره ی تستی بر اساس نمره ی تستی و تشریحی تو زده بودم ... اصلا فکر نمی کردم این طور باشه !!

Goharshady

New Member
لایک ها
166
shoki گفت
خوب حالا اعتراض که زدی حتما !؟ چی شد قبولت می کنن دیگه !!؟؟ چه بلایی به سرت اومد پسر !!!
من حدسمو در مورد کف نمره ی تستی بر اساس نمره ی تستی و تشریحی تو زده بودم ... اصلا فکر نمی کردم این طور باشه !!
گفتند یکشنبه خبر بگیر ولی می گن باید برگه ها سربرگ باشگاه می داشته ، تو که برگه ات سربرگ نداشته ، احتمالا تصحیح نشده ، بستگی به نظر کمیته داره ، فقط خدا کنه تو سطل آشغال ننداخته باشن برگه هامو

shoki

New Member
لایک ها
128
Goharshady گفت
shoki گفت
گفتند یکشنبه خبر بگیر ولی می گن باید برگه ها سربرگ باشگاه می داشته ، تو که برگه ات سربرگ نداشته ، احتمالا تصحیح نشده ، بستگی به نظر کمیته داره ، فقط خدا کنه تو سطل آشغال ننداخته باشن برگه هامو
امیدوارم ...

seifi_seifi

New Member
لایک ها
8
آقایون کف کامپوتر خیلی پایینه.

من کارنامه ی کامپیوتر رو گرفنم نمره ی روز اولم 68 و نمره ی روز دومم 54 بود و قبول شدم.

ریاضی هم فول شدم.

ranjor

New Member
لایک ها
0
kafe adaby az 55 ham paieen tare

Goharshady

New Member
لایک ها
166
seifi_seifi گفت
آقایون کف کامپوتر خیلی پایینه.

من کارنامه ی کامپیوتر رو گرفنم نمره ی روز اولم 68 و نمره ی روز دومم 54 بود و قبول شدم.

ریاضی هم فول شدم.
جالبه ها! نمرات روز دوم منو ببین. من هم 54 شده ام ولی روز اولم اصلا خوب نبود. هر چند فکر می کنم نمره ی روز دومم تغییر کنه، امیدوارم

samira22

New Member
لایک ها
2
کسی از این سایت زیست قبول نشده؟!
ما الان کارنامه مونو بخوایم می فرستن؟

Goharshady

New Member
لایک ها
166
samira22 گفت
کسی از این سایت زیست قبول نشده؟!
ما الان کارنامه مونو بخوایم می فرستن؟
اگه کارنامه بخواهید باید برین به دفتر باشگاه. به هیچ وجه تلفنی همکاری نمی کنند ، فقط حضوری!

tarannom

New Member
لایک ها
0
کارنامه رو حتما باید خودمون بگیریم یا کس دیگه ای هم می تونه بگیره؟ راستی تا کی وقت داریم کارنامه بگیریم؟

Goharshady

New Member
لایک ها
166
tarannom گفت
کارنامه رو حتما باید خودمون بگیریم یا کس دیگه ای هم می تونه بگیره؟ راستی تا کی وقت داریم کارنامه بگیریم؟
کارنامه تونو هر وقت بخواهید می تونید بگیرید (یعنی تا وقتی که باشگاه دانش پژوهان جوان وجود داشته باشد) ، برای گرفتن کارنامه باید خود دانش آموز یا ولی او مراجعه کنند ولی چون کارت شناسایی نمی خواهند کس دیگری هم می تونه بگیره به شرط این که سوتی نده. وقتی من رفته بودم کارنامه خودمو بگیرم ، یکی از بچه ها اومد و کارنامه ی همکلاسیشو گرفت.

pishi72

New Member
لایک ها
77
واقعاً؟؟؟؟ ولي من زنگ زدم پرسيدم ميشه يكي از دوستامون بياد كارنامه رو بگيره؟ مرده طوري سرم داد زد " كارنامه رو فقط به خودتون ميديم" كه دلم ريخت!!!

اگه اينجوري باشه پس من بدشانس ترين فرد روي زمينم! چون يكي از دوستان ميخواست بره بگيره ولي ...

Goharshady

New Member
لایک ها
166
pishi72 گفت
واقعاً؟؟؟؟ ولي من زنگ زدم پرسيدم ميشه يكي از دوستامون بياد كارنامه رو بگيره؟ مرده طوري سرم داد زد " كارنامه رو فقط به خودتون ميديم" كه دلم ريخت!!!

اگه اينجوري باشه پس من بدشانس ترين فرد روي زمينم! چون يكي از دوستان ميخواست بره بگيره ولي ...
این موردی که من دیدم اینطوری بود:
یه دانش آموز خوش تیپ و وزین با کمال اعتماد به نفس وارد دفتر امتحانات باشگاه شد.
--سلام ، برای گرفتن کارنامه مزاحمتون شدم
--کدوم المپیادید؟
--شیمی
--اسم؟
--

--یک کمی صبر کنید

(این چند خط خالی نشانه ی صبر کردن بود)
--بفرمایید این هم کارنامه ی شما
--لطف کردید
--خواهش می کنم

و خیلی طبیعی کارنامه ی دوستشو گرفت. حالا یک نکته وجود داره : من از کجا فهمیدم؟ از اینجا که هم مدرسه ای خودم بود و هر دوتاشونو کاملا می شناختم
شما احتمالا با قسمت روابط عمومی تماس گرفته اید ، اون بنده ی خدا اعصاب نداره! من برای اعتراض که مراجعه کرده بودم ساعت 8:27 بود. گفت باید از ساعت 8:30 تا 12:30 مراجعه کنید

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
کف شیمی زیر 190 هستش . یکی از دوستان من با نمره ی 188.8 قبول شده . آن منبع موثق کف را کمی بالا اعلام کرده تا افرادی که خیلی لب مرزی قبول نشدند ، فکر کنند که چند نمره با کف فاصله دارند و دست از اعتراض بردارند . ( البته حواستان باشد که برای P1=Pf از همه 3 نمره کم کرده اند ونه 2.5 نمره )

mahtaaab

New Member
لایک ها
0
pishi72 گفت

من به تنهايي كارنامه ي 2 تا از دوستامو گرفتم
البته بدون هيچ ترفند و عمليات خاصي

Goharshady

New Member
لایک ها
166
mahtaaab گفت
pishi72 گفت

من به تنهايي كارنامه ي 2 تا از دوستامو گرفتم
البته بدون هيچ ترفند و عمليات خاصي

احتمالا مسئول عزیز قسمت روابط عمومی حضور نداشته اند

tarannom

New Member
لایک ها
0
نمی شه کسی غیر از یه دانش آموز بره بگیره؟ من می خوام بگم یکی از فامیلامون بگیره نمیشه بگه کارنامه ی دخترمه؟ یا باید یکی (یعنی یه دانش آموز) خودشو جای من جا بزنه بره بگیره؟

Goharshady

New Member
لایک ها
166
tarannom گفت
نمی شه کسی غیر از یه دانش آموز بره بگیره؟ من می خوام بگم یکی از فامیلامون بگیره نمیشه بگه کارنامه ی دخترمه؟ یا باید یکی (یعنی یه دانش آموز) خودشو جای من جا بزنه بره بگیره؟
من که گفتم والدین هم می تونن بگیرن

tarannom

New Member
لایک ها
0
مرسی. آخه گفته بودین دانش آموز همراه ولی. گفتم این فامیلمون این همه راهو نره بعد ضایع شه!

Goharshady

New Member
لایک ها
166
من گفته بودم دانش آموز یا ولی

بالا