pishi72

New Member
لایک ها
77
mahtaaab گفت
pishi72 گفت
واقعاً؟؟؟؟ ولي من زنگ زدم پرسيدم ميشه يكي از دوستامون بياد كارنامه رو بگيره؟ مرده طوري سرم داد زد " كارنامه رو فقط به خودتون ميديم" كه دلم ريخت!!!

اگه اينجوري باشه پس من بدشانس ترين فرد روي زمينم! چون يكي از دوستان ميخواست بره بگيره ولي ...
من به تنهايي كارنامه ي 2 تا از دوستامو گرفتم
البته بدون هيچ ترفند و عمليات خاصي

راستي يه كوچولو احساس ميكنم تاپيك منحرف شده!!! نه؟؟!!!!!!!

Goharshady

New Member
لایک ها
166
انحراف دو حالت دارد:
الف)انحراف بد که کلا باعث می شه مطالب نامربوط و چرت و پرت نوشته بشن
ب) انحراف مفید که اطلاعات اضافه تر از موضوع ولی مفید به خواننده می دهد
به نظر من در این تاپیک مورد دوم اتفاق افتاده است

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
من با به کار بردن هراز جور دوز و کلک و ترفند های خاص و باسوتی ای که رئیس اداره ی امتحانات باشگاه داد ، تونستم بفهمم که کف شیمی چنده .(به طور دقیق دقیق )
نمی دونم درسته بنویسمش یا نه ، می ترسم باعث بشه اونایی که فاصله ی کمی دارند ، دوباره حسرت بخورند . (مثل خودم که فقط 1 نمره کم دارم .)
به هر حال اگه کسی مایله که کفو بدونه یه پیغام خصوصی بهم بزنه . (این تنها کاریه که به ذهنم رسید تا هرکی می خواد بدونه بدونه و هرکی می ترسه دوباره افسوس و حسرت بخوره ،ندونه . در ضمن نمی دونم که دعوت به پیغام خصوصی خلاف قوانینه یا نه، اگه هست ببخشید . )

Goharshady

New Member
لایک ها
166
یکی از دوستان راجع به کف کام پرسیده بودند. چون متاسفانمه من نمی تونم پیام شخصی بدم اینجا میگم که کف کام ظاهرا 9.75 بوده و روز دوم هم مستقل از روز اول نبوده ولی کمترین نمره ی قبولی روز دوم (که طبعا نمره ی خوبی از روز اول گرفته بود) 58 بوده. این حاصل پرسیدن من از بچه ها هست و هیچ اعتبار خاصی ندارد!!

بالا