معدل نهایی شما؟؟

• زیر 17

رای 2 3.5%
  • بین 17 تا 18

رای 3 5.3%
  • بین 18 تا 19

رای 4 7.0%
  • بین 19 تا 19.5

رای 15 26.3%
  • بین 19.5 تا 20

رای 30 52.6%
  • 20

رای 3 5.3%

• مجموع رای دهندگان
    57
وضعیت
موضوع بسته شده است.

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532
پاسخ : " حواشی امتحان نهایی "

کارنامه روگرفتم.....
سه تادرس روفکرمیکردم بیست میشم؛تاحدزیادی هم مطمئنم بودم؛چون چک کردم
اماشدم نوزده......
خیلی ناراحتم.....
آخه زبان من خیلی خوبه!وقتی شدم ۱۹یعنی ۲نمره غلط داشتم!اصلادرمخیله م نمیگنجه!آخه من نخونده نهایی میزدم میشدم ۲۰یا۷۵/۱۹
هرچندقبول دارم که زبان امسال خیلی سخت ترشد؛خصوصا کلوزش!امامن کلوزش رودرست زدم:(
پس چرااینجوری شد؟؟؟؟؟
خداکنه اعتراضم اثربده.....
بازهم بااین حال بالای ۵/۱۹ میشم
اما..... :(
باتشکر

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

شما ها کار نامه گرفتید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس چرا مال ما رو نمیدن؟؟؟مامان دوستم رفته بود مدرسه مدیرمون بهش گفته بود این هفته تازه نمره ها رو بمون میدن.شاید هفته ی دیگه کار نامه های ما رو بدن.:177:

Dimond96

New Member
لایک ها
373

شما ها کار نامه گرفتید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس چرا مال ما رو نمیدن؟؟؟مامان دوستم رفته بود مدرسه مدیرمون بهش گفته بود این هفته تازه نمره ها رو بمون میدن.شاید هفته ی دیگه کار نامه های ما رو بدن.:177:
گریه نداره که ، هر چی دیرتر بهتر!!!!! من که شخصا انقدر استرس دارم انگار دارم ازش فرار می کنم!!!

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

گریه نداره که ، هر چی دیرتر بهتر!!!!! من که شخصا انقدر استرس دارم انگار دارم ازش فرار می کنم!!!
آخه خیلی استرس دارم.چون امتحان هندسه و فیزیکمو خیلی بد دادم.تا کار ناممو نگیرم وخیالم راحت نشه نمیتونم هیچ کاری بکنم.
به خاطر همین همه ی برنامه هامو گذاشتم بعد از این که کارنامه گرفتم.ولی انگار این مدرسه ما نمیخواد مابریم سر درس و مشقمون

Sobhan GH

New Member
لایک ها
4

سلام
ما که سر کلاسای عمومی نرفتیم کلا تخصصی ها رو هم نصفه نیمه رفتیم ولی نتیجه خوبی گرفتیم
نشون میده شب امتحان خوندن بسیار تاثیر داره(قابل توجه مشاورایی که میگن شب امتحان نمیشه خوند!)
معدل: 19.78

Alice

New Member
لایک ها
189

خوش به حالتون ما که دوشنبه کارنامه هامونو میدن خدا کنه از اونی که تخمین زدم کمتر نشه وگرنه دیوونه میشم:209:

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

ما که از مدیرمون هم که میپرسیم کی کارنامه هارو میدن میگه خبر ندارم.من موندم کی خبر داره....این مدرسس ما داریم واقعا...:40:

sabdeyazdan

New Member
لایک ها
750

کارنامه های اولیه رو دادن....البته معدل نداره...
من نمره هام با 0.25 تلورانس همونایی شد که فکر میکردم....البته به جز زیست که مصححش خیلی بی انصاف بوده....هرچی رو عین کلید ننوشتم غلط گرفته...فکر کنم طرف دبیر خودمون بوده...
معدلم هم خودم حساب کردم حدود 19.6 شد

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

منظورتون از کار نامه اولیه چیه؟؟مگه چند تا کارنامه میدن؟؟؟؟

اسکندر

New Member
لایک ها
61

من که امروز کارنامه گرفتم معدلمم شدش 19.49 ببخشید مستمرا رو هم تو معدل تاثیر میدند؟ من که از نمره هام خیلی راضی یم فقط جبرو شدم 18 ، دو سه تا 20 دارم بقیه هم 19.75 . 19.5 .

aliehsan

New Member
لایک ها
2

سلام منم رفتم کارنامه ام را گرفتم خیلی داغون :20::20::20:

لایک ها
3,082
پاسخ : امتحان نهایی شما؟؟؟؟

از اینکه این نظر سنجی را راه اندازی کردید ممنون ولی به نظرم با توجه به اینکه همه افراد عضو می توتنند در نظر سنجی شرکت کنند شاید هیچ تضمینی نباشد که مقایسه فقط در سطح نهایی سوم دبیرستان صورت بگیرد علاوه بر این اگر نظرسنجی مربوط به ریاضی و تجربی جدا از هم بود خیلی بهتر می شد. ( تازه جمع درصد های نظر سنجی 100.01 است!!!!!) @Police

در این زمینه خود افراد باید لطف کنن و اگه سومن پاسخ بدن....

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

من که امروز کارنامه گرفتم معدلمم شدش 19.49 ببخشید مستمرا رو هم تو معدل تاثیر میدند؟ من که از نمره هام خیلی راضی یم فقط جبرو شدم 18 ، دو سه تا 20 دارم بقیه هم 19.75 . 19.5 .
ایول بابا....گل کاشتی...دعا کن نمره ها منم به این خوبی بشن

اسکندر

New Member
لایک ها
61

ایول بابا....گل کاشتی...دعا کن نمره ها منم به این خوبی بشن

باورم نمی شه فیزیکمو شدم 19.75 ، نمره فیزیک ترم اولم شد 15.25 ، ان قدر خجالت می کشم دوستم امروز زنگ زد گفتم چند شدی گفتش 18.70 من لال شدم هیچی نگفتم روم نشد بگم ،

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

باورم نمی شه فیزیکمو شدم 19.75 ، نمره فیزیک ترم اولم شد 15.25 ، ان قدر خجالت می کشم دوستم امروز زنگ زد گفتم چند شدی گفتش 18.70 من لال شدم هیچی نگفتم روم نشد بگم ،
واقعا فیزیک 19.75؟؟؟؟؟باورم نمیشه.....وای .من کارناممو گرفتم دیگه اینطرفا آفتابی نمیشم.آبروم میره با این نمره ها

Hosein.D

New Member
لایک ها
862

سلام به همه... اینجور که از حرفای شما معلومه به جز من همتون نمره هاتون خوبه... با این نمره هایی که گرفتین من روم نمی شه نمره هامو بگم... واسه چندتاش اعتراض دادم، بچه ها دعا کنید نمرهامو درست کنن... دیگه باید یه سال دوره کامپیوتر و اینترنت خط بکشم تا دانشگاه خوبی قبول شم.

اسکندر

New Member
لایک ها
61

سلام به همه... اینجور که از حرفای شما معلومه به جز من همتون نمره هاتون خوبه... با این نمره هایی که گرفتین من روم نمی شه نمره هامو بگم... واسه چندتاش اعتراض دادم، بچه ها دعا کنید نمرهامو درست کنن... دیگه باید یه سال دوره کامپیوتر و اینترنت خط بکشم تا دانشگاه خوبی قبول شم.
رو شدن نمی خواد من خودم یه بار فیزیکمو شدم 12 یه بار 15.25 یه بار شدم 16 ، البته تو نیم ترما ولی به نظرم این نمره ها مهم نیست این همه می خونیم بعد میریم سال بعد همه چی یادمون می ره

Dimond96

New Member
لایک ها
373
پاسخ : امتحان نهایی شما؟؟؟؟

در این زمینه خود افراد باید لطف کنن و اگه سومن پاسخ بدن....
در زمینه ی رشته ها چی ؟ نمی شه نظر سنجی ریاضی و تجربی رو جدا کنین؟

sajad5980

New Member
لایک ها
28

من کارنامه مو گرفتم معدلم رو با ضرایب که حساب کردم شد 19.68
مصحح ها خوب تصحیح کرده بودن یه دو سه تا درس رو 20 شدم دستشون درد نکنه

fisa ghores

New Member
لایک ها
0