معدل نهایی شما؟؟

• زیر 17

رای 2 3.5%
  • بین 17 تا 18

رای 3 5.3%
  • بین 18 تا 19

رای 4 7.0%
  • بین 19 تا 19.5

رای 15 26.3%
  • بین 19.5 تا 20

رای 30 52.6%
  • 20

رای 3 5.3%

• مجموع رای دهندگان
    57
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sepehr rs

New Member
لایک ها
66
پاسخ : " حواشی امتحان نهایی "

با سلام به همه... خدمت آفای سپهر باید عرض کنم که این تایپک فقط یه نطر سنجیه و شما درست نیست از کلمات زشت استفاده کنید... لطفا رعایت کنید.
با آرزوی موفقیت برای شما.
سلام
اولا خدمتتون عرض کنم من تو حرفم از کلمه ی زشتی استفاده نکردم فقط عامیانه بود!
دوما این نظرسنجی نیست ، اینطور که دیده میشه تضعیف روحیه است! (من خودم معاف از کنکورم حسودی هم نمیکنم) ولی من یادمه زمانی که المپیادی بودم هم خیلی اعضای سایت سر کلید مرحله 1 و2 و بررسی آزمون ها لاف میزدند ولی نتایج که میومد اونایی که میگفتند 100 یا 90 زدن زیر 80 زده بودند ! ولی قبلش با حرفاشون تو دل همه رو خالی میکردند .

منم نگفتم همه داره لاف میزنن ولی قطعا این آزمون ها به این آسونی که دوستان میگن نبود!!

امیدوارم همه معدلشون مطلوب باشه و موفق باشن ;)

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

مطمئن باشید بیشترمون خراب کردیم.پس خجالت نکشیم.اوضامون تقریبا شبیه همه.....
فقط اگر این کارنامه منو میدادن ببینم چیکار کردم خوب بود

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

بچه ها از کجا کارنامه اولیه رو بگیریم؟؟آدرسشو میذارین برام:7:

اسکندر

New Member
لایک ها
61

مطمئن باشید بیشترمون خراب کردیم.پس خجالت نکشیم.اوضامون تقریبا شبیه همه.....
فقط اگر این کارنامه منو میدادن ببینم چیکار کردم خوب بود

بچه ها از کجا کارنامه اولیه رو بگیریم؟؟آدرسشو میذارین برام:7:

من از مدرسه گرفتم ، تو این کارنامه ام نمره ی ترم اولمم هست یعنی ترم اولو تو معدل حساب کردند؟

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

یکی از بچه ها گفت سایت سازمان سنجش داره ریز نمرات رو میده.ولی من هرچی گشتم پیداش نکردم.آدرس اونو میخوام..

react0r

New Member
لایک ها
80

ماشالله همه کارنامه گرفتن الا من!

بیشتر از همه از مبانی کامپیوتر و تاریخ و هندسه(کارتم رو نبرده بودم افتضاح دادم) و زبان فارسی(12 تا غلط دارم) می ترسم

کارنامه ما رو امروز ساعت 5 بعد از ظهر می دهند!

دوستان کارنامه ای که میدن معدل نداره؟چه جور باید حساب کرد؟

Aryamehr2013

New Member
لایک ها
28

نترس پسر ... بیخیال کارنامه . برو بشین بخون ! توی کنکور این غلطارو باید جبران کنی !:27:
امروز صبح ز زدم گفتن هنوز نمرات رو بهمون ندادن! :90:
امیدوارم :63:که حالا حالا ها ! نمرات رو بهشون ندن ! بده واسه خودمون راحت داریم درس می خونیم ؟ کارنامه رو بدن دو سه روزی درگیریم !

rayehe

New Member
لایک ها
163

برید بابا همتون خرخونین.خرخون عادی نه.خیییییلی خرخونین.من اصلا نمیدونم به چه امیدی اومدم توی این تاپیک فقط واسه تضعیف روحیه حتما.خدایی کدومتون پایین 19 شدین؟هیش کروم.همتون بالای 19.5 شدین.من بیچاره که الان اومدم نمره های نهایی مو معدل گرفتم و با کمال افتخار میشدم 18/33 و معدل کل رو که گرفتم با نمره های تخمینی تاریخ و مبانی و اینا شدم 19.14چه کار باید بکنم؟یعنی از 18/5 که فکر میکردم هم کمتر میشدم.
خدا خیر نده مصحح جبر و حسابان و شیمی رو.جبر رو که دقیقا یه نمره کمتر از کلید که خودم تصحیح کرده بودم داده بود،حسابان رو 1/5 نمره کمتر از کلید بهم داده بود . شیمی رو که بسیار عالی داده بودم بر اساس کلید 0/75 کمتر داده بود بهم.واقعا نفرین من پشت اوناست که با این حال من از 18/5 کمتر شدم.خدایا واقعا این چه جهانیست؟؟؟؟؟
من که به کل از خودم نا امید شدم.
دیگه هم با هیش کدوم از شما خرخونا حرف نمیزنم.هیش هیش
ولی مصحح ها خیلی بد تصحیح کرده بودن تو حوزه ما.شنیدم که تو شهر های بزرگ دل رحم ترن.

ماشالله همه کارنامه گرفتن الا من!

بیشتر از همه از مبانی کامپیوتر و تاریخ و هندسه(کارتم رو نبرده بودم افتضاح دادم) و زبان فارسی(12 تا غلط دارم) می ترسم

کارنامه ما رو امروز ساعت 5 بعد از ظهر می دهند!

دوستان کارنامه ای که میدن معدل نداره؟چه جور باید حساب کرد؟
توی کارنامه ترم اولت واحد داره.با واحد هاشون حساب کن نمره هاتو
پایانی*واحد/مجموع واحد ها

Aryamehr2013

New Member
لایک ها
28

برید بابا همتون خرخونین.خرخون عادی نه.خیییییلی خرخونین.من اصلا نمیدونم به چه امیدی اومدم توی این تاپیک فقط واسه تضعیف روحیه حتما.خدایی کدومتون پایین 19 شدین؟هیش کروم.همتون بالای 19.5 شدین.من بیچاره که الان اومدم نمره های نهایی مو معدل گرفتم و با کمال افتخار میشدم 18/33 و معدل کل رو که گرفتم با نمره های تخمینی تاریخ و مبانی و اینا شدم 19.14چه کار باید بکنم؟یعنی از 18/5 که فکر میکردم هم کمتر میشدم.
خدا خیر نده مصحح جبر و حسابان و شیمی رو.جبر رو که دقیقا یه نمره کمتر از کلید که خودم تصحیح کرده بودم داده بود،حسابان رو 1/5 نمره کمتر از کلید بهم داده بود . شیمی رو که بسیار عالی داده بودم بر اساس کلید 0/75 کمتر داده بود بهم.واقعا نفرین من پشت اوناست که با این حال من از 18/5 کمتر شدم.خدایا واقعا این چه جهانیست؟؟؟؟؟
ولی مصحح ها خیلی بد تصحیح کرده بودن تو حوزه ما.شنیدم که تو شهر های بزرگ دل رحم ترن.

به هر حال هر معدلی که گرفتیم باید بیخیال باشیم چون کاری از دستمون بر نمیاد . اون موقع که باید تلاش میکردیم نکردیم ... (تاریخ 6 شدم :188: دبیر منتظره ببینه معدل نهاییم چند میشه یه نمره هویجوری واسم رد کنه )
تا اینجای کار 25 درصد راه رو رفتیم 75 درصد دیگه مونده ! شمام معدلت خوبه ! اگه خوب بخونی شریف رفتنت حتمیه ! (به شرط اینکه خیلییییی خوب بخونی ) نا امیدی هم نداره . 3 سال پیش یه نفر از شهر ما با معدل 18.5 ، 102 کشور شد رفت برق شریف !

react0r

New Member
لایک ها
80

توی کارنامه ترم اولت واحد داره.با واحد هاشون حساب کن نمره هاتو
پایانی*واحد/مجموع واحد ها

می دونستی که معدل 18.33 برای من یک خواب و آرزو شیرینه؟
به نظر من برو خدا رو شکر کن

اسکندر

New Member
لایک ها
61

کارنامه ی من که معدل داره واقعا چرا ؟

Alice

New Member
لایک ها
189

منم نمره هامو گرفتم ولی حال ندارم معدلمو حساب کنم به هر حال ناراحتی نمی خواد اصل کنکوره
راستی اکثر درسام 19.5شدم زیر19 هم ندارم به نظرتون معدلم بالای 19.5 می شه؟

NiLOOFAR-Z

New Member
لایک ها
161

کارنامه ی من که معدل داره واقعا چرا ؟
اون معدل کلی که تو کارنامه زدن معدل ترم 1 و درسایی هست که امتحانشون داخلی بوده. هنوز نمرات نهایی رو تو کارنامه وارد نکردن تا زمانیکه به اعتراض ها رسیدگی بشه.
پیروز باشید...

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

به منم بگید از کجا نمره هامو بگیرم دیگه...دارم میمیرم از استرس.:184:

اسکندر

New Member
لایک ها
61

اون معدل کلی که تو کارنامه زدن معدل ترم 1 و درسایی هست که امتحانشون داخلی بوده. هنوز نمرات نهایی رو تو کارنامه وارد نکردن تا زمانیکه به اعتراض ها رسیدگی بشه.
پیروز باشید...

کارنامم 4 تا ستون داره مستمر اول و ترم اول و مستمر دوم و ترم دوم ، یه ستون دیگه هم داره که جمع این نمره ها بر حسب ضریب و ....است بعد یه معدل داده فک کنم معدل سالیانمه.

Dimond96

New Member
لایک ها
373

کارنامه ی منم معدل داشت(عین همیشه بود)، اینطور که معلومه به خود مدرسه مربوط می شه که بخواد چطور صادر کنه!

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

بالاخره نمره هامو گرفتم.ولی سه تا درس رو که خودم از قبل میدونستم گند زدم در حد تیم ملی.خیلی ناراحتم.چون روی معدلم خیلی تاثیر میذارن.:181:
میگم نمیشه یه طوری دوباره شهریور امتحان بدم؟آخه این سه تا درس خیلی نمره هاشون افتضاح شده.اصلا روم نمیشه به کسی بگم.درسایی که اینقدر خوب بلد بودم اینطوری شدن.واییییییییییی.چیکار کنم؟؟؟؟:177:

sa1378

New Member
لایک ها
1,077

من 3 تا درس 19 شدم
آخه حرفه و فن درسه
انشا هم تو امتحانمون 2 نمره معادل فارسی لغات اورده که تو کتاب نبود
زبان هم که استاد دانشگاه آکسفورد هم بیاد پیش دبیر ما میگه تلفظت مشکل داشت
والا

shabnam 3

New Member