mshf

New Member
لایک ها
10
مسلما کسی با تلاش می تونه جواب بگیره برا مثال شهرکرد فقط یه جهانی داده اونم اقای جعفریان که البته از بقیه همگروهیاش بهتر نتیجه گرفت و نقره ریاضی اورد ولی خوب مسلمه که اگه با کسی به صورت حرفه ای کار شود زودتر نتیجه میگیره اما این که شهرستان کوچیک المپیاد بیخیال موافق نیستم اما اگر هر کسی چه تهران و چه شهر کوچیک بخواد المپیاد بده باید بقیه درسها را هم تا حدودی خوب بخونه چون این درسها پیشنیاز دانشگاهن و اگر نبودن اول دبستان به ما میگفتن برید دانشگاه در این صورت اگه تو المپیاد موفق نشه سال پیش میتونه خودشو برسونه و به نظر من خوندن برا المپیاد خودش موفقیته
نوشته ی اول این تاپیک شاید یه ذره لوس بود اما تقریبا مثل من بود اما من عاشق المپیاد نبودم فقط دوست داشتم اما براش زحمت نکشیدم من نمیدونم با شما شهر های بزرگ چه جوری رفتار میکنن تو مدرسه مردم شهر را نمیگم چون مهم نیست اما مدیر اخری ما یه جورایی مریض روانی بود یا یکی از معلمای دروس اختصاصیمون که مشاور هم بود بر اساس نزدیکی به دولت وحکومت وپست ومقام نمره میداد یا توجه میکرد بنابرین تعداد زیادی از دانشاموزا سال دوم دبیرستان افسردگی گرفتن مثل من روضه نمیگم میگم بلاخره ادم تو این سن ممکن به سمت تنبلی بره و به کسی نیاز داره که تشویقش کنه نه کسی که اعتماد به نفس را تزش بگره شاید منظورali007همینه

Ali007

New Member
لایک ها
70
سلام به دوستان و آقا محمد عزیز!
من از همون اولش هم قصد هیچ گونه ادامه دادن و دامن زدن به بحث رو نداشتم اما فقط به احترام شمادوستان و آقا محمد تا این لحظه این بحث رو پیگیری کردم(همون طور که می دونین این تاپیک رو برای خداحافظی با دوستانم باز کرده بودم که بحث تا اینجا رسید)
آقا محمد من مثل شما اونقد فرصت ندارم چون مشغله آموزشیم زیاده،شما المپیادتون رو دادین،کنکورتون رو دادین و فقط منتظر اعلام نتایج هستین اما من چی؟
من کلی متن دارم که بی اساس بودن گفته های شما رو ثابت می کنه.(البته اینم بگم در بعضی موارد شما درست میگین نه همش)
من همون طور که گفتم هدفم یه خداحافظی کلاسیک از دوستان بود :p نه مجادله با یک دوست،من حدس میزدم تو دو سه روز این تاپیک کارش تموم بشه که متاسفانه شما با یک حالت(...........بگذریم......)سعی کردین به این بحث دامن بزنین،هدفتون هر چی بوده دیگه الان برام نیست
در کل شما یه جایی گفتین منو نمی بخشین،ولی من میگم شما رو می بخشم(برای اینکه وقتم رو کلی گرفتین و حرف های کاملا" بی اساس زدین و تقریبا" تمام صحبتاتون متناقض بود)در ضمن بخشش از بزرگان است،و بزرگی به خرد هست نه صرفآ سن.
اگه به اولین متن ها دقت کنین مشاهده میکنین که بحث هارو کی دامن زد و چه کسی از همون اول با لحنی تند و دور از ادب برخود کرد درکل بگذریم......................
من در اینجا از دوستان عذز خواهی میکنم که در این چند روز وقتشون گرفته شد البته تقصیر من بود که نباید این حرف ها رو جدی میگرفتم چون کاملا"
حرف های ایشون متناقض بود در کل ببخشین :p
و در آخر یه بار دیگه از دوستانی که در این تاپیک کامنت گذاشتن و یا دوستانی که این تاپیک رو مشاهد کردن از همه تون تشکر می کنم . :p
و جاداره یه تشکر کلی هم از تمام دوستان بکنم دوستانی که با راهنمایی های سازنده شون سعی در هر چه بهتر کردن سایت داشتن. :p
از آقای خلینا مدیر محترم این سایت پربار هم به خاطر ایجاد این سایت صمیمانه تشکر می کنم :p :p
یا علی
و خداحافظ،همین حالا!

pozitrone

New Member
لایک ها
21
همانطور که گفته ام قصد ندارم جوابی بدهم. و قضاوت در مورد بحث را به عهده ی دوستان می گذارم.فقط یک درخواست ازهمه دارم.درخواستی که احساس می کنم از بزرگترین مشکلات کشور ماست.
هرگز مسایل دینی را با مسایل غیردینی قاطی نکنید.هر کس درباره همه مسایل غیر دینی عقیده و نظرشخصی خود را دارد.
من ازهمان اول هر حرفی که درباره درس من و المپیادمن و عقاید سیاسی من و... زده شود بخشیدم.هر کس می خواهد باشد.
در چند پست پیش نیز گفتم به نظر من این بحث بین دو عقیده مختلف بود.ولی وقتی مسایل دینی مطرح شددیگر مسئله فرق می کرد.
مسایل دینی نظر شخصی ما نیستند.به قول دوست عزیزم محمد مهدی حدود دینی تعیین شده اند.ما حدود دینی را تعیین نمی کنیم.بلکه به حدود تعیین شده تجاوز نمی کنیم.
باز هم می گویم هر کس درباره مسایل غیردینی مربوط به من اظهار نظر کند(چه تعریف چه توهین)او را خیلی وقت است که بخشیده ام.ولی هر کس دانسته های دینی مرا به مسخره بگیرد اگر نتواند اشتباه بودن گفته های مرا اثبات کند او را نخواهم بخشید.چون این مسایل خیلی فرق می کند.ضمنا منابع گفته های من مشخص هستند.
لطفادر جمله بالا به کلمه اگر دقت شود.
ضمنا بخشش به حرف نیست به عمل است.به عمل کار برآید به سخندانی نیست.

Ali007

New Member
لایک ها
70
آقا محمد عزیز،من از شما می خوام(خواهش می کنم) تو این تاپیک دیگه در مورد بنده هیچ اظهار نظری نکنین(هر چی دوس دارین بگین اما نه در مورد من) چون دیگه نه حوصله ادامه به بحث رو دارم و نه وقتش رو.
من فقط به احترام شما اومدم و یه بار دیگه پست گذاشتم.
گویا شما وقت زیاد دارین و میخواین دوباره به بحث دامن بزنین ولی از شما خواهش میکنم این کارو نکنین.
با آرزوی موفقیت برای شما و سایر دوستان :p
خداحافظ،همین حالا

لایک ها
1,316
خداحافظ محسن جان موفق باشی(موفق میشی) :wink:

بالا