samira22

New Member
لایک ها
2
sanag گفت
من گام اول ثبت نام نکردم ....وقتش تموم شد...وقت نشد ثبت نام کنم
گفت انگار تمدید شده !!!!!!!!!!

drali

New Member
لایک ها
34
badgirl گفت
milad2020 گفت
برنامش خوبه!سعی کنید همگی ثبت نام کنید
از کلاس اول هم دوفصل آخر فیزیک و عربی وزبان خارجی رو باید خوند.
یعنی فقط دو فصل آخرش پس بقیش چی؟؟؟؟
یاحق
از سال اول فقط از دو فصل اخر مستقیم تو کنکور سوال میاد
بقیه فصلها به طور کاملتر در سایر کتابهای دبیرستان تکرار میشه

sanag

New Member
لایک ها
21
drali گفت
badgirl گفت
milad2020 گفت
یاحق
منم تایید میکنم

drali

New Member
لایک ها
34
milad_imo09 گفت
به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست

دوست عزیز badgirl خیلی از گزینه دو تعریف میکنید؟؟ واقعا برنامش اینقدر خوبه....

امیدوارم دوستانی که امسال کنکور دارن هم این گزینه دو رو تایید کنند که ما هم خیالمون راحت بشه..!!!
برا تابستون فکر کنم برنامه گزینه 2 از بقیه بهتره
اما برای پیش فکر کنم ازمونهای کانون و 3 تا جامع سنجش با توجه به جامعه اماری و سابقشون بهتر باشن
خودم برا تابستونی احتمالا گام اول ثبت نام میکنم و برا پیش ازمونهای مرحله ای کانون و 3تا جامع سنجش رو ترجیح میدم
موفق باشید

samira22

New Member
لایک ها
2
اوهوم! منم فکر می کنم بهترین کار همینه! کانون برنامه ش ازمهر عالیه، تابستونشم خوبه ولی برا پیشا طرح گام اول بهتره!

لایک ها
12
sanag گفت
drali گفت
badgirl گفت
milad2020 گفت
یاحق
منم تایید میکنم

پس عربی 1 چی؟؟؟؟؟

drali

New Member
لایک ها
34
pooyan101 گفت
sanag گفت
drali گفت
badgirl گفت
milad2020 گفت
یاحق
منم تایید میکنم

پس عربی 1 چی؟؟؟؟؟
من تو این پست فقط فیزیکو گفتم!
عربی 1 رو باید کامل برا کنکور بخونیم

sanag

New Member
لایک ها
21
drali گفت
pooyan101 گفت
sanag گفت
drali گفت
badgirl گفت
milad2020 گفت
یاحق
منم تایید میکنم

پس عربی 1 چی؟؟؟؟؟
من تو این پست فقط فیزیکو گفتم!
عربی 1 رو باید کامل برا کنکور بخونیم
اینم تایید میکنم

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
از فیزیک 1 و فیزیک 2 فقط دو فصل آخر تو کنکور سوال میاد...باقیه به طور پیشرفته تر تکرار میشه...

لایک ها
12
پس یعنی خوندنشون تو تابستون وقت تلف کنیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shady

New Member
لایک ها
0
سلام بچه ها.منم گام اول نوشتم ولی میترسم اونجور که باید نباشه
شما چیزی ازش میدونین بگین....مرسی

badgirl

New Member
لایک ها
14
shady گفت
سلام بچه ها.منم گام اول نوشتم ولی میترسم اونجور که باید نباشه
شما چیزی ازش میدونین بگین....مرسی
دوست عزیز تمام اطلاعات درباره ی برنامه ی گام اول و اهدافش و ... در سایت گزینه دو قسمت اطلاعیه ثبت نام موجود است.
یاحق

shady

New Member
لایک ها
0
مرسی گلم....

parinaz

New Member
لایک ها
2
سلام به بروبچ کنکوری 90 خسته نباشید دوستان!
در باره گام اول! من خودم پارسال گام اول شرکت کردم ! اما خب با اینکه زیاد با برنامه اش نتونستم پیش برم اما راضی بودم به نسبت! به نظر من بشینین خودتون کلاهتونو قاضی کنین اصلا به این فک نکین که کی کجا میره مهم خودتونین و هدفی که دارین! مثلا ما پارسال کل کلاس با هم رفتیم گزینه 2 داشتیم بچه هایی که چون تو تابستون کلاس میرفتن نتونستن با برنامه اش پیش برن وسط کار ول کردن رفتن قلم چی! برای منی هم که چندتا کلاس رفتم سخت شد و خوب نتونستم برنا مه شو اجرا کنم! البته به نظر من برنا مه اش دیگه برای یه صفر کیلومتره اما همینشم توپه باعث میشه آدم قشنگ بشینه کتابارو بخونه. اما بازم یه جورایی چون چهارجوب مشخص داره برای من قابل هضم نبود! منی که روزی 3 ساعت هم نمیخونم چه جوری 9 ساعت بخونم؟؟؟؟ این جا باید بگم که شما اگه مثل منین با همون 3 ساعت شروع کنین برین جلو فقط سعی کنین با لذت بخونین که بهتون خوش بگذره! خودش به تدریج میره بالا فقط اون موقع برنامه روزانه تونو خودتون بچینین . اینم کاره سختی نیس! پیش این مشاورا هم که میگن 16 ساعت بخونین نرین من رفتم یه سال کل پول والدینو ریختم توی .... آخه اینجوری که به بچه نمیگن برو برای دفعه بعد 16 بخون بیا! بچه باید خودش باور کنه که لازم داره 16 بخونه تا به اوجش برسه یه احساس نیازی توش باشه خودش بهش برسه و اکتسابی از محیط نباشه وگرنه میشه عین اینایی که داشتیم ما رفتن فقط خوندن قلم چی زیر 5 کشوری بودن اما کنکور 50 منطقه هم نشدن! یا عین من که تا حالا 11 ساعت هم نخوندم!

فقط من یه تجربه رو بهتون بگم اصلا به این نگاه نکنین کی کجاست و کی داره چی کار میکنه مهم خودتونین و هدفتون سعی کنین به عالی ترین سطح تواناییای خودتون برسین بدون توجه به بقیه! (اگه این کارو کنین من تضمین میکنم 1 کشور میشین!) این رمز رضایته!( به نظر من رضایت=موفقیت) آدم هم که از تلاشش راضی باشه دیگه خیلی زندگی خوش میگذره!
البته میدونم این سخته . من سر تابستون پارسال به این رسیدم اما چند جا شل گرفتم که دیگه افسارش به کلی از دستم در رفت!

کل حرف من اینه این یه سالو لذت ببرین با درس خوندن و از کاراتون راضی باشین ! و سعی کنین خودتونو مشغول به کار بیهوده نکنین تفریحاتتونم سالم باشه!
من بعد کنکور بازم در خدمتم! ( برا ما هم دعا کنین)
التماس دعا
سالم باشید و شاد و موفق!

bihamta

New Member
لایک ها
345
سلام...

بسیار متشکریم از بیانات نماینده ی محترم گرگان
خانوم پری ناز(دقت کنید دقیقا همینه:pari-e_naz..این قابل قبوله
)
در مورد گام اول توصیه من به شهرستانیا اینه که ثبت نام کنن و دلیل دارم...ممکنه دبیرای خوبی نداشته بودن و خوب نخوندن(نه اینکه ما خوندیما!
)
در مورد برنامه ی طی سال...
به طور کلی پلان اصلی یی که من میگم اینه:
تابستون کل پایه باید یه بار مرور شه با تست+فول شدن قواعد و کل عربی+واسه کسایی که مدرسه نمیرن واسه کلاسای پیش یک سری از دروس پیش 1.
از مهر تا اسفند اگه شد تموم کردن تمام درسای پیش.
بعد عید فقط مرور و جمع بندی...(کسایی رو میشناسم که از اردوی عیدمون داره جامع میزنن!و کسی هم که از 25 فروردین لای اختصاصیم باز نکرده!رتبه هاشم عالین...هر 3 سنجش دو رقمی شدن!و الانم توی زدن کنکورای سالای قبل درصدای اختصاصیشون بالای 80 هست)...
این نظر من بود....

مورد بعدی اینکه همه چیز رو واسه ایده ال ترین و بهترین بخونید...به کم قانع نباشید...تو درس خوندن حریص باشید و با عشق درس بخونید...یعنی به قول معلم دیفمون درس رو حفظ نکنید باهاش حال کنید...دقیقا این رو باور دارم

اما یه سری بحث کلی در مورد خود درس خوندن!
آقا بریزید بیرون المپیاد رو(کسای که نشدن)...تموم شده رفته.شما چیزی از دست ندادین چون:
1.درسی رو که خیلی دوسش داشتین خوندین(یکی از بچه های سایت کل سولومنز و استوگ وست رو خونده...یعنی عملا ترم 1 شیمی محض)
2.ثانیا شما یه تجربه ی خوب واسه درس خوندن پیدا کردین.
3.خیلی بار علمیتون تو همون زمینه بالا رفته...

مورد بعدی اینکه بدونید شما اشرف مخلوقاتید...کسایی که خدا بعد آفرینششون به خودش گفت دمم گرم چی ساختم!(و سخّر لکم ما فی السماوات و الارض:همه چیز برای بهره مندی انسان رام شده)پس کافیه یه اراده ی محکم داشته باشین!!!مطمئن باشید اگه بخواید همتون رتبه های 1 رقمی خواهید شد.!

تو این راه موفق تر کسیه که بعد هر خوردن زمین دوباره پاشه...اگه یه قدم دیگه رفت بازم افتاد بازم پاشه اگه 10 قدمم رفت افتاد بازم....
شرط تمایز آدما توی این راه تلاششون برای همین بلند شدناس...

تاکید میکنم بر خلاصه نویسی از الان...(هر چند واسه خودمو پیچوندن
الان عین ... تو گلم)

در ضمن پریناز راس میگه...دل خوشی اولین رمز موفقیته...اول باید شاد باشید تا به موفقیت برسید...

در ضمن یکی از این جملات روانشناسی از خودم در آوردم:""هر چیز انسان را از او بگیرند اراده ی او صلب نا شدنی است""
توضیحات تکمیلی تر در ادامه...

راه تو را میخواند... بزن صافش کن!

بعد کنکور در خدمتیم....

شرمنده خیلی حرف زدم...
به شدت ملتمسین دعا...
یا علی
یا حق

لایک ها
12
تو برنامه گام اول روزی 9 ساعت باید درس خوند .
حالا واسه ما که روزی بیشنر از 5 ساعت نخوندیم باید چه کار کنیم؟
اگه به برنامه نرسیم اونوقت درصدها میاد پایین و روحیه ......
یا مثلا تو برنامه زبان 2 و فیزیک 2 (کلش) باید خونده بشه!!!!!!
یا تو ریاضی دو که فقط لگاریتم و تصاعد و مثلثاتش مهمه باید کل کتاب خونده بشه!!!!!!!!

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
به نظر من اگه به همین زودیا شروع به درس خوندن نکنیم هیچ اشکالی نداره .من خودم پارسال سر هیچ کدوم از کلاسا نمی رفتم ولی از بعد مرحله 2 شروع به درس خوندن کردم و معدلم هم به لطف خدا از خیلی از دوستام بیشتر شده . پیشنهاد من برای اون عزیزانی که پارسال خیلی المپیاد خوندن ولی قبول نشدن اینه که تفریحاتی رو که در طول سال گذشته بی خیالش شده بودند رو الان به صورت چند برابر انجام بدن . مثلا خودم بلافاصله پس از ارسال این مطلب می رم PES 2010 بازی کنم و هیچ برنامه ای هم برای درس خوندن ندارم و امیدوار نیز هستم که رتبه ای یک یا دو رقمی در کنکور کسب کنم .

لایک ها
12
البته برای شهرستانی ها این رویه صدق نمی کنه!!!!!!!

yoyo

New Member
لایک ها
7
من فقط همین رو میخوام به تجربی ها بگم که زیست رو حتما بخونن و و نرن به جاش ریاضی یا فیزیک رو بیشتر از اون بخونین این همون اشتباهی بود که من کردم شما ها اشتباه نکنین

parinaz

New Member
لایک ها
2
pooyan101 گفت
تو برنامه گام اول روزی 9 ساعت باید درس خوند .
حالا واسه ما که روزی بیشنر از 5 ساعت نخوندیم باید چه کار کنیم؟
اگه به برنامه نرسیم اونوقت درصدها میاد پایین و روحیه ......
یا مثلا تو برنامه زبان 2 و فیزیک 2 (کلش) باید خونده بشه!!!!!!
یا تو ریاضی دو که فقط لگاریتم و تصاعد و مثلثاتش مهمه باید کل کتاب خونده بشه!!!!!!!!
ببین امسال انقد وقت دارین که به نظر من همه کتابارو هم میشه 23 دور کرد! من خودم کامل نمیخوندم اما رتبه هام خیلی خوب میشد.

بالا