در كنكور سراسري 89 كدام شهر، كدام رشته و كدام دانشگاه قبول شدي؟؟!!

bihamta

New Member
لایک ها
345
من هم بازم عذر میخوام.
و اعتراف میکنم نقدم نا عاقلانه بود.و از رو عصبانیت!
ما خاک پای تمام بچه های با معرفت سایت هم هستیم.مخصوصا خانم ایران گرل

باز هم از همه عذر میخوام که جو سایت رو به گند کشیدیم
.مخصوصا خانم ایران گرل

با آرزوی موفقیت برای همه ی دوستان دانشجوی عزیز.مخصوصا خانم ایران گرل

ما رو هم دعا کنید.
یا علی
یا حق
ارادتمندیم

.
.
.
مخصوصا خانم ایران گرل

pozitrone

New Member
لایک ها
21
marvel گفت
فکر کنم اسم رستگار رحمانی برای بستن دهن افرادی که بهونه ی نداشتن امکانات رو میارن کافی باشه
باز هم می گویم لطفا اول اطلاعاتتونو بالا ببرین بعد نظر بدین...
رستگار رو نباید با کسایی که امکانات کافی ندارن مقایسه کرد!
رستگار متولد سال 64 بود!که بارها کنکور داده!سال 82 نفت اهواز قبول شده و به یه دلیل خاص نتونسته بره سال 85 رتبه ی 2 منطقه 3 شد و برق شریف قبول شد ولی به علت سربازی نتونست ادامه تحصیل بده وسال 88 کنکورتجربی و زبان اول شد!
البته استعدادش واقعا فوق العاده است و تلاشش واقعا قابل تقدیر!
ولی نباید با دانش آموزی که تو یه منطقه محروم درس می خونه مقایسه شه.چون 6 سال بعد از فارغ التحصیلی و چند بار کنکور دادن!تونسته این موفقیت رو کسب کنه!

pozitrone

New Member
لایک ها
21
zahra74 گفت
من از همه ي دوستان عذر ميخوام منظور من شخص خاصي نبود خوب خود شما به من بگيد واقعا چند تا جانباز بالاي 50هست كه بچه اش كنكوري باشه در مورد اينكه گفتين كسي كه استعداد برق شريف رو نداره ميره ميشينه سر كلاس تا حدودي موافقم ولي اونم مجبور ميشه خودشو بكشه بالا كه ديگران با نگاه تمسخر آميز بهش نگاه نكنن بازم ببخشيد دوستي كه گفته بودين بذار پستهات 10تابشه بعد نظر بده مگه از اول پست هاي شما بيشتر از 10تا بود؟
برای بار چندم میگم اول اطلاعاتتونو ببرین بالا بعد نظر بدین!
زهرا خانم مشکل اینه که اکثر این دانشجویان سهمیه بهترین رشته ها رو تو بهترین دانشگاه ها پر می کنند!
مثلا رتبه ی 200 سهمیه که 30 هزار کشوره میاد دارو تهران!
یا 40 درصد ظرفیت دندون تهران 88 رو دانشجویان سهمیه اشغال کرده اند با رتبه های 10-20 هزار کشور!
یا 40 درصد ظرفیت نفت شریف رو!
یا...
مشکل اینه که کلا 2 درصد این سهمیه در کل کشور پر میشه ولی همشون میان همون بهترین رشته ها و دانشگاه ها!
مثلا 40 درصد دندون تهران رو دانشجویان سهمیه تشکیل دادند در حالی که شاید 5 درصد دندون جاهای دیگه هم سهمیه ای نباشن!
اگه این سهمیه ها رو درست توزیع می کردن تو کل دانشگاه ها مشکلی نبود.
ولی این که همشون جمع شدن تو دانشگاه های خوب مشکل ایجاد می کنه!
واسه دندون و دارو و پزشکی تهران واقعا افت داره کلی دانشجوی 20-30 هزار کشوری داشته باشه!

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
irangirl گفت
من بعد از كلي فكر كردن به [HIGHLIGHT=#ff0000]اين نتيجه رسيدم كه مشكل از قوانين ماست[/HIGHLIGHT]
اين سهميه ها باعث رنج و عذاب دو طرفه
باور كنيد من هم اصلا با اين قبوليم خوشحال نشدم شما از يك طرف به ماجرا نگاه مي كنيد خودتون را بذاريد جاي من
باور كنيد شنيدن هر يك كلمه توهين براي من خيلي سخته الان دلم ميخواست هيچي قبول نميشدم و اين نگاه ها و حرف ها را تحمل نميكردم
البته من[HIGHLIGHT=#ff0000] با نقد عقلاني مخالف نيسم[/HIGHLIGHT] ولي جو سايت خوب نيست يعني بعضي آدم ها فقط قصد توهين دارند غير از اين بود خودم وارد بحث ميشدم

بابا تو را خدا موقع قضاوت خودتون را جاي اون طرفم بذاريد نمي گم حقم بوده ولي بعضي اين حرفا هم حقم نيست
اميدوارم همگي به آرزوشون برسند و همين جا كسايي را كه گفته بودم نمي بخشم ميبخشم (عصباني بودند مهم نيست) و بهترين ها را براي همه ميخوام
دوست عزیز
خیلی خوشحالم که منطقی به قضییه نگاه می کنید!
می فهمم شنیدن توهین براتون سخته همونطور که شنیدن اینکه همه ی کسایکه نظر دادن(حتی اوونایی که از رو عصبانیت هم توهینی نکردن).....خطاب شدن برای من سخت بود!
موفق و پیروز باشید

hmggi

New Member
لایک ها
0
pozitroneجان ممنون. اطلاعاتتون خیلی جالب و مفید بود.

eepharma

New Member
لایک ها
1
FMIcho_2009 گفت
سلام به همه دوستای خوبم
از خبر قبولی همه تون خییییییییییییییییییلییییییییییییییییییی خوشحال شدم.ان شالله موفقیتهای بعدی همه تون.
من یه هفته اس نت ندارم!!!!! کلی اعصابم بهم ریخت.میخواستم ببینم بقیه چیکار کردن...!
منم داروسازی آوردم. کارنامه ام یه مشکلی داشت که برطرف نشد! بازهم خدارو 100000000000000000000000 مرتبه شکر که دارو شد جاش اصلا دیگه برام مهم نیست!! اعتراض زدم.
من که نه سهمیه بومی نه شاهد نه درس خوندن نه خودکشی نه... به دردم نخورد. ولی بیخیال دارورو عشقه!

به جز "کاوش" کسی داروسازی نیاورده؟
داروسازی شهید بهشتی تهران

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
وای خداروشکرمن امروز رفتم واسه ثبت نام ! بااین که شهرخودمون (دانشگاه گیلان )قبول شدم صبح ساعت 6ونیم صبح رفتم واسه ثبت نام ! بهمون شماره میدادن شماره 34 افتادم ! سراخر بعد 6 ساعت حدود 11و20 دقیقه کارمون تموم شدو خونه رسیدیم !! کارت موقت دانشجویی وکارت تغذیه و ورقه انتخاب واحدمم گرفتمو منتظر 3مهر وشروع دانشگاهم ! فقطم روزای شنبه ویکشنبه وچهارشنبه کلاس دارم ولی شنبه کلاسام از صبح تا 6 بعداز ظهر !!

eepharma

New Member
لایک ها
1
cheshmak71 گفت
وای خداروشکرمن امروز رفتم واسه ثبت نام ! بااین که شهرخودمون (دانشگاه گیلان )قبول شدم صبح ساعت 6ونیم صبح رفتم واسه ثبت نام ! بهمون شماره میدادن شماره 34 افتادم ! سراخر بعد 6 ساعت حدود 11و20 دقیقه کارمون تموم شدو خونه رسیدیم !! کارت موقت دانشجویی وکارت تغذیه و ورقه انتخاب واحدمم گرفتمو منتظر 3مهر وشروع دانشگاهم ! فقطم روزای شنبه ویکشنبه وچهارشنبه کلاس دارم ولی شنبه کلاسام از صبح تا 6 بعداز ظهر !!
ثبت نام ما 30 شهریوره

m-s

New Member
لایک ها
129
منم امروز رفتم واسه ثبت نام!!
خییییییییییییییلییییییییییییییییی ذوق زده بودم

حدودا 4 ساعته مسیرم!!!
وقتی رسیدم همه جای دانشگاهو بررسی کردم

با اینکه جز نفرات اول بودم و مدارکم کااااااااااااااااامل کااااااااااااامل بود 3 ساعت طول کشید از این میز به اون میز!!!
فقط توصیه من به همه اینه که از مدارکشون به اندازه نیاز کپی بگیرن!!!
من گفته بود 16 عکس 24 تا بردم
گفته بود 2 کپی 4 تا گرفتم
اگه این کارارو نمی کردم تا 5 ساعت معطل میشدم!!

تاییدیه هم یادتون نره!!رسید پستیشو ببرین!!
خلاصه اونجا اعصاب ندارن شما معطلشون کنین
راستی من 2 روز نبودم باز دعوا شده که!!!!!
بابا 1 صلوات بفرستین قضیه تموم شه!!!
باید ما از همین جا یاد بگیریم که اگه واقعا واقعا نتونیم کاری کنیم خونسرد باشیم!!و کسی رو ناراحت نکنیم
چرا از این اتفاق ها استفاده نکنیم تا درجه تحملمونو ببریم بالا
اساس جهان بر پایه ی عدل استوار است
به عادل واقعی بسپارید
از موقعیت فعلیتون لذت ببرید چون همین ایام رو هم از دست میدین

m-s

New Member
لایک ها
129
بچه ها راستی اونجا یکی از هفت خانشون این بود که واسمون ایمیل درست کنن!!!!

هر چی میگم آقاااا من خودم 2 تا ایمیل دارم نمیخواد میگه نه!
باید با اسم دانشگاهتون باشه
حالا اومدم وصل شم میبینم پسورد بهم نداده!!!!
میخوام چیکار پس
گفته بود عضویت کتابخونه و بعضی کارا با این ایمیله!!!من که پس ندارم

bihamta

New Member
لایک ها
345
m-s گفت
منم امروز رفتم واسه ثبت نام!!
خییییییییییییییلییییییییییییییییی ذوق زده بودم

حدودا 4 ساعته مسیرم!!!
وقتی رسیدم همه جای دانشگاهو بررسی کردم

با اینکه جز نفرات اول بودم و مدارکم کااااااااااااااااامل کااااااااااااامل بود 3 ساعت طول کشید از این میز به اون میز!!!
فقط توصیه من به همه اینه که از مدارکشون به اندازه نیاز کپی بگیرن!!!
من گفته بود 16 عکس 24 تا بردم
گفته بود 2 کپی 4 تا گرفتم
اگه این کارارو نمی کردم تا 5 ساعت معطل میشدم!!

تاییدیه هم یادتون نره!!رسید پستیشو ببرین!!
خلاصه اونجا اعصاب ندارن شما معطلشون کنین
راستی من 2 روز نبودم باز دعوا شده که!!!!!
بابا 1 صلوات بفرستین قضیه تموم شه!!!
باید ما از همین جا یاد بگیریم که اگه واقعا واقعا نتونیم کاری کنیم خونسرد باشیم!!و کسی رو ناراحت نکنیم
چرا از این اتفاق ها استفاده نکنیم تا درجه تحملمونو ببریم بالا
اساس جهان بر پایه ی عدل استوار است
به عادل واقعی بسپارید
از موقعیت فعلیتون لذت ببرید چون همین ایام رو هم از دست میدین
.چشم مرسی مامان بزرگ

(شوخییییییییی بوداااااااااااااااا.نیاید دوباره سر این دعوا راه بندازید بگید به جامعه ی پزشکی ایران توهین کردی
)

لایک ها
1
منم ثبت نام اینترنتیو انجامیدمو و مدارکمو اسکن نموده و آنها را نیز ارسال فرمودم!
فقط یه نکته عجیب رخ داده واسم! اول نوشته بودن برای تحویل حضوری 27ام بیاین بعد انداختنش یه هفته بعد یعنی 3ام!!! ما بلیت airplane گرفته بودیم که با این وضع باید کنسلش کنیم!!! (ضرر ما رو کی پرداخت می کنه؟!
رئیس دانشگاه تهران؟!)
راستی قضیه این اردوها که دارن میبرن چیه؟! منم میخوام برم!!!

یه سوال دیگه هم هست! مگه ترم اولو برامون انتخاب رشته نمی کنن؟! برام پیامک زدن گفته برا انتخاب رشته برو این آدرس!!!

infinity31

New Member
لایک ها
0
blackassassin گفت
منم ثبت نام اینترنتیو انجامیدمو و مدارکمو اسکن نموده و آنها را نیز ارسال فرمودم!
فقط یه نکته عجیب رخ داده واسم! اول نوشته بودن برای تحویل حضوری 27ام بیاین بعد انداختنش یه هفته بعد یعنی 3ام!!! ما بلیت airplane گرفته بودیم که با این وضع باید کنسلش کنیم!!! (ضرر ما رو کی پرداخت می کنه؟!
رئیس دانشگاه تهران؟!)

یه سوال دیگه هم هست! مگه ترم اولو برامون انتخاب رشته نمی کنن؟! برام پیامک زدن گفته برا انتخاب رشته برو این آدرس!!!
شماهم دانشگاه تهران هستید؟!!!!!

میشه لینک این اطلاعیه روبذارید؟! یعنی واقعا سومه؟!!!!

infinity31

New Member
لایک ها
0
اطلاعیه زمان مراجعه حضوری به دانشگاه و اردوی دو روزه آشنایی با دانشگاه جهت دانشجویان جدیدالورود کارشناسی 89

• مکان :
    خ انقلاب خ 16آذر باشگاه دانشجویان [COLOR=#NaNNaNNaN](دانشجویان پردیس کشاورزی و پردیس قم در محل دانشکده مربوطه) [/COLOR]

• شنبه 27/6/89:
    پرديس دانشكده هاي فني و علوم

• دوشنبه 29/6/89:
    دانشكده اقتصاد، پرديس كشاورزي،پرديس ابوريحان،دانشكده دامپزشكي،دانشكده زبان هاي خارجي،دانشكده جغرافيا

• چهارشنبه 31/6/89:
    دانشكده ادبيات،دانشكده الهيات،پرديس قم،دانشكده روانشناسي،دانشكده حقوق،دانشكده علوم اجتماعي،پرديس هنر

• زمان:
    8صبح
مدارک مورد نیاز:
1- اصل کارت ملی و شناسنامه عکسدار
2- اصل گواهی موقت یا اصل مدرک پیش دانشگاهی
3- مدرک مربوط به نظام وظیفه
4- مدارک مربوط به پرونده سلامت

من الان رفتم،فقط همینا رو گذاشته بودن...

لایک ها
1
infinity31 گفت
blackassassin گفت
رئیس دانشگاه تهران؟!)

شماهم دانشگاه تهران هستید؟!!!!!

میشه لینک این اطلاعیه روبذارید؟! یعنی واقعا سومه؟!!!!
البته من رشتم دندونه!
یعنی با اوضاع شما فرق میکنه یه کم! هم بهم اس ام اس زدن هم تو لینک ثبت ناممون تاریخشو عوض کردن! نمیدونم برم بلیتامو کنسل کنم یا نه؟! تا 3ام بصورت حضوری کاری نیست؟! آخه میخوام بلیت واسه دوم بگیرم بیام تهران!

علوم پزشکیای تهران کوشین؟! بیاین تقاضانامه(طومار) تهیه نموده و امضا کنیم که ما هم اردو میخوام!!!

eepharma

New Member
لایک ها
1
blackassassin گفت
رئیس دانشگاه تهران؟!)

یه سوال دیگه هم هست![HIGHLIGHT=#00B050] مگه ترم اولو برامون انتخاب رشته نمی کنن؟! برام پیامک زدن گفته برا انتخاب رشته برو این آدرس!!! [/HIGHLIGHT]
منظورتون از انتخاب رشته ، انتخاب واحده؟

infinity31

New Member
لایک ها
0
خوب زودتر می گفتی
ترسیدم

لایک ها
1
eepharma گفت
blackassassin گفت
رئیس دانشگاه تهران؟!)

یه سوال دیگه هم هست![HIGHLIGHT=#00b050] مگه ترم اولو برامون انتخاب رشته نمی کنن؟! برام پیامک زدن گفته برا انتخاب رشته برو این آدرس!!! [/HIGHLIGHT]
منظورتون از انتخاب رشته ، انتخاب واحده؟
آره
سوتی دادم

afshin

New Member
لایک ها
71
kodom yeki az shoma mikhayd vam begirid
?????

لایک ها
1

توجه ويژه :

عدم ارسال اسكن سند تعهد محضري مخصوص بازپرداخت تسهيلات دريافتي از صندوق رفاه و پر نكردن فرم مشخصات ضامن در سامانه ثبت نام اينترنتي دانشگاه حداكثر تا تاريخ 3/7/89، به منزله انصراف از تمامي خدمات رفاهي (انواع وام، اسكان در خوابگاه، مجوز موكول كردن بدهي مقاطع قبل دانشجويان تحصيلات تكميلي و ...) خواهد بود. (حتي در صورت اسكان موقت در خوابگاه، مجوز ادامه سكونت لغو خواهد گرديد)

[center:6a8c4b3245]

[/center:6a8c4b3245]
[center:6a8c4b3245]
?!WHAT
[/center:6a8c4b3245]

بالا