در كنكور سراسري 89 كدام شهر، كدام رشته و كدام دانشگاه قبول شدي؟؟!!

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
zhrs گفت
سلام....من و دوستم برق شهید بهشتی قبوب شدیم....حالاقراره بهمون خوابگاه ندن
دعا کنید بدن
آقا خوش به حالت! اگه بدونی سمت فنیا و اینا چه بهشتیه! ولی سمت ما!

طرف شما همش دار و درخت و آلاچیق و ایناس! لذت ببر!
انشاالله خوابگاه هم بهت میدن!

bihamta

New Member
لایک ها
345
هیچ!

zhrs

New Member
لایک ها
0
mjbbaha گفت
zhrs گفت
دعا کنید بدن

حالا همه اینا درست اما من آقا نیستم....قربان شما که امید می دی....اب شالله که بدن وگرنه که باید برم دروازه قار خونه بگیرم....بودجه ما که به زعفرانیه و ولنجک و سعادت آباد نمی رسه...باید بریم سمت حرم مطهر

بچه ها یه چیزی از 30 تا تجربی مدرسه ما(تیزهوشان گرگان) 11 نفر پزشکی قبول شدن....یک عالمه هم دندون و دارو و ژنتیک و اینا که اغلبم تهرانن....فنیام 9 تا تهران 2 تا هم مشهد....بقیه ام بابل و مازندران و اینا....ولی خدایی تجربی ها ترکوندن....کور شه چشم حسود....علی الخصوص معلمهایی که ما رو مسخره می کردن که خیلی بد درس می خونین

FMIcho_2009

New Member
لایک ها
4
سلام به همه دوستای خوبم
از خبر قبولی همه تون خییییییییییییییییییلییییییییییییییییییی خوشحال شدم.ان شالله موفقیتهای بعدی همه تون.
من یه هفته اس نت ندارم!!!!! کلی اعصابم بهم ریخت.میخواستم ببینم بقیه چیکار کردن...!
منم داروسازی آوردم. کارنامه ام یه مشکلی داشت که برطرف نشد! بازهم خدارو 100000000000000000000000 مرتبه شکر که دارو شد جاش اصلا دیگه برام مهم نیست!! اعتراض زدم.
من که نه سهمیه بومی نه شاهد نه درس خوندن نه خودکشی نه... به دردم نخورد. ولی بیخیال دارورو عشقه!

به جز "کاوش" کسی داروسازی نیاورده؟

parinaz

New Member
لایک ها
2
تبریک میگم خانوم مشاور من هر دفعه میومدم دنبال نتیجه شما بودم!

m-s

New Member
لایک ها
129
zhrs گفت
mjbbaha گفت
zhrs گفت
دعا کنید بدن

حالا همه اینا درست اما من آقا نیستم....قربان شما که امید می دی....اب شالله که بدن وگرنه که باید برم دروازه قار خونه بگیرم....بودجه ما که به زعفرانیه و ولنجک و سعادت آباد نمی رسه...باید بریم سمت حرم مطهر

بچه ها یه چیزی از 30 تا تجربی مدرسه ما(تیزهوشان گرگان) 11 نفر پزشکی قبول شدن....یک عالمه هم دندون و دارو و ژنتیک و اینا که اغلبم تهرانن....فنیام 9 تا تهران 2 تا هم مشهد....بقیه ام بابل و مازندران و اینا....ولی خدایی تجربی ها ترکوندن....کور شه چشم حسود....علی الخصوص معلمهایی که ما رو مسخره می کردن که خیلی بد درس می خونین

ما هم با وجود سختی هایی که مدرسه واسمون پیش میاورد خیلی خوب آوردیم
مدرسه ما علاقه شدیدی به سنگ انداختن و تضعیف روحیه داشت که خدا رو شکر حالشونو گرفتیم

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
FMIcho_2009 گفت
سلام به همه دوستای خوبم
از خبر قبولی همه تون خییییییییییییییییییلییییییییییییییییییی خوشحال شدم.ان شالله موفقیتهای بعدی همه تون.
من یه هفته اس نت ندارم!!!!! کلی اعصابم بهم ریخت.میخواستم ببینم بقیه چیکار کردن...!
منم داروسازی آوردم. کارنامه ام یه مشکلی داشت که برطرف نشد! بازهم خدارو 100000000000000000000000 مرتبه شکر که دارو شد جاش اصلا دیگه برام مهم نیست!! اعتراض زدم.
من که نه سهمیه بومی نه شاهد نه درس خوندن نه خودکشی نه... به دردم نخورد. ولی بیخیال دارورو عشقه!

به جز "کاوش" کسی داروسازی نیاورده؟
تبریک!
کاش هنوز دنبال کنین! من که اگه جای شما بودم سازمان سنجش رو با خاک یکسان میکردم!
یه سوال جدی هم برام پیش اومده و اون اینه که چجوری میشه اینجا multi quote کرد؟! قبلا فک کنم قابلیتشو داشت!! الان هرچی میگردم پیدا نمیکنم!!

لایک ها
1
یه مسئله ای!!! اینا که دانشگاه تهرانن همه خوابگاهاشون یکسانه؟! یعنی ممکنه مثلا مهندسا و دکترا با هم هم اتاق میشن؟! آخه من دندون تهران و رفیقم مهندسی شیمی تهران اورده! تو کفیم! میخوایم هم اتاق باشیم!!!

m-s

New Member
لایک ها
129
نه بابا!!!
همه دانشگاه ها دانشجو های پزشکیشون جداست!!
حتی تعداد نفراتی که تو خوابگواهن کمترن!!!
مثلا 4 نفره یل 2 نفره
من تازه شنیدم دندون و پزشکی با هم نیستن
اگه اون طوری باشه که نمیشه درس خوند

irmath

Member
لایک ها
4
parinaz گفت
تبریک میگم خانوم مشاور من هر دفعه میومدم دنبال نتیجه شما بودم!
بد نيست اولين پست در اين تايپيك را بخوانيد طبق قانون شما به جاي ايجاد يه پست براي تبريك و صفحه پر كردن الكي مي بايست از كليد تشكر براي تبريك استفاده كنيد

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
چی بگم ...
خیلی ناراحت شدم سر این سهمیه ها . به خاطر این که بچه های حلی و انرژی و این جور مدرسه ها کنکورو ترکوندن آقایون یاد اونایی افتادن که شاید امکانات نداشتن .که اگر امکانات می داشتن هم معلوم نبود ازش استفاده می کردن و این همه زحمت می کشیدن . سهمیه ی هیئت علمی که دیگه نوبره . سهمیه شاهد برا اینه که اونایی که فامیلاشون رفتن جنگ و خلاشون برای داوطلب کنکور حس شده ( ! ) ،با این سهمیه دیگه خلاءش رو حس نکنن . اون وقت هیئت علمی کاملا برعکس . اونی که باباش عضو هیئت علمیه که مثلا یه آدم نخبه و فرهیخته س و کلی با دانشه ، دیگه بچه ی این آدم چه خلائی داشته که بهش سهمیه دادن ؟ (یعنی این دو تا سهمیه 180 درجه با هم فرق می کنن .)

مثل این میمونه که فیفا بیاد بگه که ایرانی های عزیز ، اسپانیا و هلند و آلمان و اینا تو جام جهانی ترکوندن ، ولی خب اونا امکانات داشتن ، پس شاید اگه شما هم امکانات داشتین شاید تیم قوی ای می شدین ، پس شما یه سهمیه داشته باشین برا فینال جام جهانی ، بقیه ی تیما هم برای اون یکی سهمیه ی فینال تلاش کنن .
ما این روزا با مدرسه صبح میریم اردو درسی عصر برمی گردیم . بچه هایی هم که امسال کنکور دادن بعضیاشون میان که اگه اشکال درسی داشتیم کمکمون کنن . خبر این که فلانی که طبق پارسال احتمالا برق شریف باید قبول می شد ، مکانیک هم قبول نشده ، در اردو و جلو خود این فرد به من و بقیه ی بچه ها رسید . بیشتر بچه ها وقتی می شنیدن میومدن به بقیه می گفتن : اِ شنیدی فلانی برق تهران قبول شد ؟!
احمقا یه درصد هم به این فکر نمی کنن که این اتفاق برای خودشون هم خواهد افتاد .
فقط من و چند تا دیگه از بچه ها که یه همچین بلایی چند ماه پیش سرمون اومده بود و هر کاری هم کردیم نتونستیم احقاق حق کنیم از این ماجرا ناراحت شدیم . احتمالا داستان من رو بیشترتون خوندین ، فک کنم بیشترتون باور نکردین که من راست می گم .
مدیر دبستانمون یه چیزی بهمون گفت . من هم این جا می نویسمش .
گفت تو کشتارگاه گوسفندا ، وقتی گوسفندا تو صف مردن هستن و نوبتشون نزدیکه ،وقتی می بینن گوسفند جلویی شون کشته شد ،می فهمن این اتفاق به زودی برا خودشون هم خواهد افتاد و دست و پا می زنن که کشته نشن . ولی تو کشتارگاه گاوا ، هیچ کدوم عین خیالشون نیست که جلویی شون کشته شد . همین طوری متین و موقر می رن تو اون جایی که بهشون شوک وارد می شه و می میرن .
تو جاهایی که حقمون خورده می شه ، باید تلاشمونو بکنیم تا احقاق حق کنیم ولی بعضی وقتا از قدرتمون خارجه . این جور وقتا فقط باید تلاش کنیم گاو نباشیم .
امید وارم همتون موفق باشین و در هر رشته ای که قبول شدین ، بهترین باشین .

infinity31

New Member
لایک ها
0
هر چند تا حالا خیلی ها می دونن ولی:

مهندسی IT دانشگاه تهران

bihamta

New Member
لایک ها
345
علی آقا بیخیال
(گشتیم ما یافت می نشود
)
فقط جوری بخون که دهن همه بسته باشه.
جوری بخون که بزنی تو دهن اوون سهمیه اییه!
تو این خراب شده حق خوری ناجوره!(تو همه جام هست)کاریشم نمیشه کرد!اما خوب تلاش میشه کرد

موفق باشید

pozitrone

New Member
لایک ها
21
pozitrone گفت
دوستان عزیز...منم فکر می کردم سهمیه شاهد مازاده...ولی واقعیت اینه که خیلی از اینا که میگن سهمیه شاهدن از همون سهمیه 40%رزمندگان که داخل همون ظرفیته استفاده می کنن...
یه مثال ساده می زنم براتون...
سال پیش قلمچی 44تا قبولی تو دندون تهران داشت...فکر میکنین از این 44تا چند تاشون سهمیه ای بودن؟5درصدشون؟نخیر!!!!21 نفر!!!!یعنی 45درصد!!!
سال پیش قلمچی 20 تا قبولی تو نفت شریف داشت...فکر میکنین از این 20 تاچندتاشون سهمیه ای بودن؟5درصدشون؟نخیر!!!!!8نفر!!!!!یعنی 40 درصد!!!

من داروسازی تهران میخونم و با بچه های پزشکی و دندون تو یه خوابگاه بودم...اکثر دندونا وافعا اراذل و اوباش بودند...خیلی جوشون افتضاح بود!!!
میدونین رتبه هاشون چنده؟200 شاهد!!!میدونین 200 شاهد چند هزار کشوریه؟30 هزاز!!!
باور کنین شوخی نمیکنم!!!این امار کاملا دقیقه!اگه بخواین میتونم درصدها و رتبه ی زیرگروهشونو هم بگم!

چقدر ظلم...سال پیش دوست من با 180 منطقه 2 و 400 کشور قبول نشد دندون تهران...اونوقت یکی با 30 هزار کشوری....
آخه به خدا این سهمیه ها هم حدی داره...
مثل اینکه چند روزه اینجا نبودم در مورد سهمیه ها بحث شده.
اول از دوستان خواهش می کنم پستی که نقل قولش کردم رو با دقت بخونن.
من اصلا با 5 درصد سهمیه مازاد شاهد مشکل ندارم.جای ما رو که تنگ نکردن.خیلی هم خوبه.
مشکل اصلی اینه که 40 درصد ظرفیت اصلی رو میدن به اونا...مثل دندون تهران88
شایان جان شما که اینطوری از دفاع می کنی میدونی وضع دندون تهران88 چجوریه؟
ضمنا اگه بعضی از دوستان تو بحثاشون توهینی کردن واقعا اشتباه کردن.کسی که توهین می کنه حتی اگه حرف درستی هم بزنه کسی قبول نمیکنه.

physics

New Member
لایک ها
104
مادر من ، فرهنگیه و توی یکی از مدارس شاهد معروف کار میکنه . میگه خیلی از بچه هاشون هستن که پدراشون جانباز هستن و هرکدوم یه کاره ای هستن . انواع و اقسام شغلهایی که ...

یه سری هم هستن که با اینکه وضع پدراشون خیلی خرابه (جانباز 75 % و ... ) هیچ کاری ندارن و واقعا مشکل دارن . شغلاشون : پیک موتوری ، کارگر ، بیکار و ... . تازه باید مشکلاتشون رو هم در نظر بگیریم . یه جانباز ، به دارو نیاز داره ، مخصوصا اگه شیمیایی باشه که اکثرشون همینن . تازه ، اونایی هم که موجی هستن ، بعضی وقتها قاطی میکنن که بیا و درستش کن . یکی از همین موجی ها ، پای دخترش رو وقتی قاطی کرده بود ، شکونده بود !
یکیشون حتی پول نداشته که از مدرسه تا خونه با اتوبوس بره و یه راه خیلی طولانی رو ، پیاده رفته بود تا مدرسه و به امتحان ترم دیر رسیده بود (تو جیب پدرش ، فقط 2000 تومان بوده که دلش نیومده برداره)

من با سهمیه شاهد خیلی موافق نیستم . چون بعضی هاشون در رفاه کامل هستن و حتی از ماها وضعیتشون بهتره . اما واقعا یه عده از بچه های شاهد ، مشکلات وحشتناکی دارن ، که شاید اگه وضعشون بهتر بود ، میتونستن همون رشته ای که میخوان قبول بشن بدون سهمیه . نمیشه این عده رو از بقیشون جدا کرد ، پس باید هر دو گروه رو باهم گرفت که اینجا یه عده شون ، به چیزی که حقشون نیست میرسن . اما بیاید به اون عده ای که مشکلات وحشتناک دارن فکر کنیم ...
(برای اینکه ذهنتون منحرف نشه میگم : من خودم سهمیه شاهد ندارما !)

اما قبول دارم که سهمیه هیئت علمی خیلی نامردیه !

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
امیدوارم چیزایی که مینویسم به کسی بر نخوره من منظورم به هیچ یک از اعضای خوب سایت نیست و هر کسی خودش بهتر می دونه که لیاقت خوندن یه رشته ای یو تو یه دانشگاه خوب داره حتی بدون سهمیه به خودش نگیره من حرفم با اوونا نیست! و فکر می کنم اوونقدر بزرگ شدیم که سره یه موضوعی [HIGHLIGHT=#ff0000]بدونه اهانت و بی احترامی[/HIGHLIGHT] به کسی و قشری [HIGHLIGHT=#92d050]وبدون بچه بازی بحث کنیم[/HIGHLIGHT] و نقد کنیم تا به یه نتیجه ای برسیم و فکر کنم اگه هر کسی نظری داره[HIGHLIGHT=#ffff00] بهتره اینجا نظرشو مطرح کنه[/HIGHLIGHT] تا اینکه بچه هایی رو که نظر می دن[HIGHLIGHT=#7030a0] [HIGHLIGHT=#d99694]احمق [/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT], ...خطاب کنه!اصولا ادم باید تو بحث قدرت تحمل عقیده مخالف رو داشته باشه وگرنه بحث بی نتیجه می مونه و و هر کس هم میدونه بدون سهمیه هم لیاقت خوندن یه رشته ای رو تو یه دانشگاه خوب داره نباید به خودش بگیره!

من اصلا مخالف تسهیلات برای جانبازان و خانواده های اونا و همچنین خانواده شهدا نیستم!ما قبلا یه همسایه جانباز شیمیایی داشتیم از نزدیک شاهد مشکلاتشون بودم [HIGHLIGHT=#ffff00].من مخلص همه ی جانبازای ایرانم هستم و احترام زیادی برای اوونا و خانوادشون قائلم.[/HIGHLIGHT]
نظراتمو تو پست های قبلی راجبه این سهمیه گفتم!!!!!!!
اما دیروز راجبه یکی از بچه ها یه چیزی شنیدم واقعا داغ کردم!
با 141 سهمیه برق شریف قبول شده!ایشون تو قلم چی ترازشون به زور به 6000 می رسید
همیشه قعر برد قلم چی بودن البته اگه رو برد بودن!!!!!!!!
واقعا برای من سواله که ایشون میتونن کنار 1 رقمی ها برق شریف بخونن؟؟

[HIGHLIGHT=#9bbb59]هر چیزی یه حدی داره[/HIGHLIGHT]!!!!!!!!!دیگه تا 50 سهمیه برن برق نه دیگه 141!!!!!!!!!!!!
خدا می دونه کشوریش چنده؟؟؟؟؟؟؟؟10000
15000
نمی دونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shahin

New Member
لایک ها
2
2 تا سوال:
1.بنظرتون امسال 130-140منطقه2 میتونسته سخت افزار شریف قبول شه?
2.بدجور افتاده تو کلم ک برم فیزیک شریف (ن صرفا ب خاطر دانشگاش...هرچی فک میکنم کلا از هیچکدوم از مهندسیا خوشم نمیاد!!!!!!!!!
)بخدا من از اون ادمای سست عنصر نیستم ک الان یادم افتاده باشه یا جوگیرشده باشم...وقت انتخاب رشتم داشتم دیوونه میشدم اونقد از رشته محض بدگفتن ک...!!
شما نظرتون چیه?!اگ چیزایی میدونین یا دیدین یا...بهم بگین تا راحت تر تصمیم بگیرماگ نظری دارین راهنمایی کنین لطفا

دارم دق میکنم وقتی فک میکنم جای ی بنده خدایی رو ک واقعا میخواسته گرفتم

afshin

New Member
لایک ها
71
shahin گفت
2 تا سوال:
1.بنظرتون امسال 130-140منطقه2 میتونسته سخت افزار شریف قبول شه?
2.بدجور افتاده تو کلم ک برم فیزیک شریف (ن صرفا ب خاطر دانشگاش...هرچی فک میکنم کلا از هیچکدوم از مهندسیا خوشم نمیاد!!!!!!!!!
)بخدا من از اون ادمای سست عنصر نیستم ک الان یادم افتاده باشه یا جوگیرشده باشم...وقت انتخاب رشتم داشتم دیوونه میشدم اونقد از رشته محض بدگفتن ک...!!
شما نظرتون چیه?!اگ چیزایی میدونین یا دیدین یا...بهم بگین تا راحت تر تصمیم بگیرماگ نظری دارین راهنمایی کنین لطفا

دارم دق میکنم وقتی فک میکنم جای ی بنده خدایی رو ک واقعا میخواسته گرفتم
salam bar shoma

emsal dooste man ba 193 mantaghe 2 raft sakht-afzare sharif

zahra74

New Member
لایک ها
0
چرا اينقدر به شاهد گير ميدين شما ميدونين اونها توچه وضعين ؟خيليهاشون به خاطر اينكه فكر ميكنن وظيفه شون بوده هيچ انتظاري از بنياد شهيد ندارن وجاننبازيشون اصلا ثبت نشده ببخشيد من نه كنكوريم نه دركنكور سهميه اي خواهم داشت آخه اون سهميه فقط جانبازان 50درصد به بال رو شامل ميشه كه باباي من جانباز15 درصده حالا خودتون قضاوت كنيد چند تا جانباز بالاي 50درصد هست كه بچه ش كنكوري باشه واقعا چند تا ؟همين جانبازا زندگي من وتو رو نجات دادن كه ما الان باشيم .سهميه داره آره سهميه اينكه نگاه باباشو ديگه هيچوقت نميتونه ببينه آره سهميه اش اينه كه وقتي باباش موجي ميشه همه چي رو ميزنه اون بچه شه كه عذاب ميكشه چون به جاي خنده هاي شيرين باباش بايد اين صحنه رو ببينه سهميه اش اينه كه باباش هيچوقت نتونسته به آغوش بكشه وهميشه حسرت اين كه باباش فقط يه روز فقط يه روز دست داشته باشه كه بتونه بغلش كنه كه از جيبش پول در بياره بهش بده (آخه اين لذت بخشه براش)خودتونو يه لحظه بذاريد جاي اونا.بعدم سهميه مناطق محروم كه بيشتره كه با بيسواديش ميره ميشينه رو صندلي دانشگاه تهران

afshin

New Member
لایک ها
71
zahra74 گفت
.بعدم سهميه مناطق محروم كه بيشتره كه با بيسواديش ميره ميشينه رو صندلي دانشگاه تهران

che jomleye khande dari !!!!!!!

akhe be shoma chi begam?

man ghol dadam dige fohsh nadam
va ela alan ..........

بالا