لایک ها
0
با اساتيد دوره ي تابستون در ارتباطي ديگه!! جزوه ي ما به چه درد شما مي خوره؟!!

خوابگاه 12 فروردينش جاي خوبيه! 3 طبقه خوابگاهه! درست كنار جايي كه كلاسا برگزار مي شه! در حقيقت تو يه ساختمون!
غذا و تغذيه: مي رسن بهتون كلي!! هر زنگ تفريح تغذيه مي دن! آبميوه و كيك و همه چي (بدون پول) :D ناهارم گه انقد گشنته كه هيچي حاليت نميشه!!
تابستون يه بعدازظهر به ما هندونه دادن!! :p

نازتونم مي كشن! اگه ازين لوس بازيا راه بندازين كه فلان غذارو دوست ندارم و اينا... براتون ساندويچ سفارش مي دن!! يعني تابستون كه اين نجوميهاي لوس مارو كلي تحويل گرفتن!! اينا هم هر كاري دوست داشتن كردن!!!

دختر ها هم از ساعت 6 به بعد تو همه ي ساختمون خوابگاه و حتي حياط مي تونستن بي حجاب برن!!
ديگه كلمن آب و چايي و اينا هم كه هست!!
آّها!!! آب حمومش سرد بود!!! :cry:

ديگه اطلاعات ازين كاملتر!؟!!!

در كل اينكه ما از اردوي تابستون خاطره ي خوبي داريم! :wink:

sina039

New Member
لایک ها
35
جداْ اردو تابستون عالي بود . خوراك كه خوب بود . امكانات خوب بود. 4 دفه هايدا دادن به همون. چل شديم اين آخرش. اما خيلي باحال بود. من كه منصرف شدم دوره رو بيام. به شون گفتم نميام. آخه شهرمون يه د.ره توپ مي ذاره در بست در اختيار خودم !!!!!! :lol:

pozitrone

New Member
لایک ها
21
خوب 75 تومنو كه الكي نمي گيرن كه :twisted: !بايد برسن وظيفه شونه! مثلا ما المپيادي و نخبه اين مملكتيم! :wink:

kquran

New Member
لایک ها
18
ببينيد ليست اساتيد رو كامل كي داره...از پسراي اينجا كيا ميان دوره ي بسيج..بگين تا هم ديگرو بشناسيم ديگه!!!

pozitrone

New Member
لایک ها
21
راستي شما هايي كه دوره ي بسيج رفتين بگين بچه هاي شركت كننده چطور بودند.

pozitrone

New Member
لایک ها
21
ببخشيد kquran شما كي هستيد؟رتبه تان چند است؟ميشه بگيد. :oops:

kquran

New Member
لایک ها
18
سلام pozitrone عزيز .... رتبمو نمي تونم بگم...از شيراز هستم...
اطلاعات ديگه اي خواستي بگو تا بگم...

sina039

New Member
لایک ها
35
به نظر من كه خيلي افراد قول دوره تابستون نبود . اما قوي زياد بود. كلاْ شيمي آلي نمرات رو پايين اورد تو دوره. آخه يه دروغ گفتن كه سوالارو شريف زاده طرح كرده اما اين نبود . ديگه خيلي ها جزوه چرت و پرته آلي رو نخوند. افتضاح بود آلي اي كه درس دادن.

kquran

New Member
لایک ها
18
بچه ها دوره افتضاح بود...رتبه ی من که خیلی عالی شد!!! :!: ولی خوب من فقط یکی از بچه های این سایتو اونجا شناختم....
آقا pozitron !!! شیمی آلی دوره ی تیم رو بهمون درس دادن...ولی خیلی قشنگ بود 90٪ شو فهمیدم...

artadokht

New Member
لایک ها
47
سلام بچه ها
لطفا هر كي دوره ي بسيج شركت كرده اسمشو بگه اگه دوست داشتين رتبه و نمرتون هم بگين :eek:

heyasin

New Member
لایک ها
0
kqurana شيمي آلي قشنگ بود... :D ولي خيلي سخت بود :? اگه واقعا 90٪ فهميدين خوش به حالتون :eek:

kquran

New Member
لایک ها
18
heyasin آقاي موسوي مهر به شما آلي رو تدريس كردن؟؟؟

niloo

New Member
لایک ها
0
سلام
اگر كسي در المپياد بسيج شركت نكرده باشد ولي در مرحله اول باشگاه قبول شده باشد ميتونه در اين دوره باشه؟ به بسيجي بودن كه ربطي نداره؟

بالا