دیدار با علی بیات موحد دومین سوپر مغز جهان

seyed_vaezi

New Member
لایک ها
10
سلام....................
دیروز تونستم با سوپر مغز ایران و دمین سوپر مغز تو جهان بحرفم ی احساس خیلی خوبی بهم دست داد (توی نمایشگاه کتاب اومده بود..................)
مردم ی رقم 20-30 رقمی بهش دادن لگارتیمشو رو قبل از بتونم پلک بزنم به دست اورد واقعا تعجب کردم انگار بهش گفته بودن 2+2 میشه چند؟.............................
ولی بنده خدا خیلی پیر و شکسته شده مخصوصا چاق هم شده بود....................ولی من واقعا خیلی افتخار میکنم که همچین ادمی تو ایران هست و نرفته خارج از کشور.................:53:
خدا بهش عمر بده همه براش دعا کنید اخه بهش میخورد ی خورده هم مریض احوال باشه انشالله خدا عمرش بده........................:11::53::21:

hamjam

New Member
لایک ها
74
پاسخ : دیدار با علی بیات موحد دومین سوپر مغز جهان

بله منم ایشون رو در نمایشگاه کتاب اصفهان چند بار دیده ام .اینم مقدمه ای که در یکی از کتابهای ایشون چاپ شده:
از سن هفت سالگی محاسبات ذهنی را با عم جمع فرا گرفتم و پس از یادگیری هر عمل محاسباتی در دوران تحصیل روشهای برای محاسبات ذهنی آنها ابداع نمودم که این عملیات عبارتند از: جمع و تفریق،ضریو تقسیم،جذر،ریشه،لگاریتم،نسبتهای مثلثاتی،حد،مشتق،انتگرال،ضرب اعداد در مبنای 2 و......
قبل از ورود به دانشگاه این امر را مختص به خود می دانستم ولی پس از قبولی در دانشگاه و با راهنمایی اساتیدی چون مرحوم پروفسور محمود حسابی تصمیم به آموزش این رشته به عموم گرفتم در ابتدا این امر را غیر ممکن می دانستم ولی با تلاش فراوان و تلفیق روشهای ابداع شده توانستم این امر را انجام دهم و عموم را آموزش آن بهره مند سازم.
اکنون سوال گلدیاخ را با راه حل های ویژه ی خود حل کرده ام و آماده مسابقه با سریعترین ابرکامپیوتر های جهان در زمینه ی محاسبات ذهنی ریاضی می باشم.:91:

آخرین ویرایش توسط مدیر

seyed_vaezi

New Member
لایک ها
10

حالا چرا مقدمشو نوشتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:d

hamjam

New Member
لایک ها
74

می خواستم یه مقدار با زندگینامه ی ایشون آشنا بشید.:41:

MEA76

New Member
لایک ها
860

بيمار نيست کلا استيلش افسردس

platopluto

New Member
لایک ها
1,103

الان برای من یه سوال پیش اومد که اگه ایشون دومین سوپر مغزه جهانه، اولیش کیه؟

بالا