وضعیت
موضوع بسته شده است.

S_A_M

New Member
لایک ها
413
من کلاس برای شیمی می خوام چه کارکنم

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152
پاسخ : سوال بر وبچ تهرانی چه طور کلاس خصوصی برم؟

احیانا برای المپیاد میخواید کلاس برید یا برای شیمی کنکور؟؟؟؟؟؟؟؟:59:

MEA76

New Member
لایک ها
860

المپیاد هم مگه کلاس خصوصی نیاز داره؟

نمی دونم سال چندم راهنمایی هستید و حتی نمی دونم برای ورود به دبیرستان باید امتحان بدید یا نه!

ولی سعی کنید دبیرستان برید فرزانگان ، اکثر فرزانگانای تهران دارن کلاس المپیاد فکر کنم:-"

البته کلاس خصوصی هم اگه خواستید خوب شماره معلم ها رو گیر بیارید زنگ بزنید بهشون ، اکثر معلم های المپیاد خصوصی هم می گیرن:-"

Mostafa_

New Member
لایک ها
445

به نشر من نه شیمی مدرسه نه شیمی المپیاد کلاس خصوصی نمی خواد ..... خیلی راحت می تونید از رو کتاب خودتون بخونید .... اولاش یکم مشکله بعد از یکی دو هفته راه میوفتید..... برای شیمی دبیرستان هم مبتکران کتاباش عالیه

masi_forlan

New Member
لایک ها
39

به نظر من بهتره فعلا به فکر ازمون فیلتر باشید..!قبولی در این ازمون درصد قبولی در المپیاد رو میبره بالا..!! مگه مدرستون کلاس المپیاد برگزار نمیکنه؟؟؟ یه چیزی ک تو المپیاد تاثیر زیادی نسبت به پارامتر های دیگه میذاره تلاش خودتونه!کلاس خصوصی تاثیر داره ولی به میزان زمانی که براش گذاشته میشه نمیارزد..!!

S_A_M

New Member
لایک ها
413

من 3 راهنمایی هستم ولی 0 کیلو متر نیستم و معلممون یه چیز هایی مثل نامگذاری آلکان ها و آرایشالکترونی و مول و.... گفته

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

من 3 راهنمایی هستم ولی 0 کیلو متر نیستم و معلممون یه چیز هایی مثل نامگذاری آلکان ها و آرایشالکترونی و مول و.... گفته
خب شما صبر کنید تو دبیرستان براتون خوده مدرسه کلاس المپ میذاره. از الان نگران نباشین:3:
راستش کلاس خصوصی برا کنکور شنیدم. ولی نه کلاس المپ خصوصی:1:
هرچند من که بجز دوره استانی قبلش 2-3 روز کلاس المپ رفع اشکال داشتم. خصوصی بود. چون تو کل استان فقط من سال سوم دختر هستم. و کلاسام متشکل بود از من و استاد:4: البته 2-3 روز بود:3:

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
3,082
پاسخ : راهنمایی برای رفتن به کلاس خصوصی شیمی

به نظر من رفتن به کلاس خصوصی تحت هر شرایطی حروم کردن پول پدر ئ در مضیقه قرار دادن اوست مگر این که اون شخص همه ی شروط زیر را داشته باشد...:

1. درآمد ماهیانه : 5,000,000 تومان

2. بدون قسط

3. بدون مشکل مالی در هر زمینه ای

مگه اون آقایی که رتبه 3 کنکور شده بود از یک دهات نبود؟ به نظر من ، ما زیادی دیگه پرتوقع شدیم

البته اگه پدرتون اون شرایط رو داره چرا که نه؟!؟

من یه عده ی رو میشناسم باباشونو فرستادن وام بگیرن تا این شاهزاده هاشون برن کلاس خصوصی!

بد میگم؟!! کمی به فکر اونا باشیم!

باتشکر از توجهتون

FATIMAH

New Member
لایک ها
84

وقتی در کل شهرمون یک المپیادی بیشتر نیست در هر رشته چه جوری میشه کلاس خصوصی نرفت؟

S_A_M

New Member
لایک ها
413

ضمن تشکر ازآقا پلیسه برای تغییر نام من با مشورت والدین ای تاپیک رو باز کردم( بعدش خصوصی خصوصی که نه)

لایک ها
344

کلاس خصوصی المپیاد؟اره منم شنیدم ولی من فکر میکنم تا اونجایی که من شنیدم دبیرستان فرزانگان 1 و 2 تهران که مطمئنن شما بدون ازمون میرید خودش کلاسای خوب و قدرت مندی میزاره برای بچه هاش مث مدارس تازه تاسیس ما نیست که همش رو هوا باشیم.

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

وقتی در کل شهرمون یک المپیادی بیشتر نیست در هر رشته چه جوری میشه کلاس خصوصی نرفت؟
خب خیلی شهرستان ها این مشکل رو دارند. ولی سوالم اینه تو شهری که 1 دانش اموز المپ میخونه معلم المپ هست که شما کلاس برین؟؟؟؟ :219:
این جور دانش اموزان باید با تلاش خودشون بدون کلاس بخونن و ان شالله به حقشون و هرچی مصلحتشونه برسن!
یادمون باشه هیچوقت نگیم کاش ما هم تو تهران مشهد اصفهان و.... بودیم. اینکه تو شهرهای کوچیک هستیم حتما مصلحتی هست که خدا برامون در نظر گرفته
مثلا خوده من که کاملا تنها خوندم حتی همکلاسی هم نداشتم خیلی بنظرم خوب بود. درسته سطح علمیم در حد عالی نرفت. ولی خیلی چیزا یاد گرفتم و توانایی و استعداد خودم ایمان اوردم و مطمینم کنکور در مقابل المپیاد هیچه. و بهترین نتیجه رو میتونم کسب کنم.....
موفق باشیم!:1:

FATIMAH

New Member
لایک ها
84

نیستن ولی ازشون خواهش میکنیم برای چند جلسه رفع اشکال تشریف بیارن.
قبول دارم که المپیاد خوندن در هر شرایطی(با معلم یا بدون معلم) مفیده ولی مصلحت توجیه خوبی نیست به نظر من...

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

نیستن ولی ازشون خواهش میکنیم برای چند جلسه رفع اشکال تشریف بیارن.
قبول دارم که المپیاد خوندن در هر شرایطی(با معلم یا بدون معلم) مفیده ولی مصلحت توجیه خوبی نیست به نظر من...
مصلحت بهترین و درست ترین توجیهه :1: :69:
خب برا چند جلسه رفع اشکال که اسمش کلاس المپ نمیشه :3:

FATIMAH

New Member
لایک ها
84

ولی اگر همون ده بیست جلسه ای که قبلا داشتیم رو الان هم داشتیم واقعا هیچ غمی نداشتیم:185:

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

ولی اگر همون ده بیست جلسه ای که قبلا داشتیم رو الان هم داشتیم واقعا هیچ غمی نداشتیم:185:
ینی چی 10-20 جلسه؟؟
متوجه منظورتون نشدم :178:

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

من نظرم اینه که فعلا کلاس نگیرید بهتره...نمیدونم با کی مشورت کردید اما الآن زوده وایسید یکم قوی تر که شدید اون موقع بگیرید که واستون فایده داشته باشه...در حال حاضر فقط پول تلف کردنه!!!

S_A_M

New Member
لایک ها
413

من نظرم اینه که فعلا کلاس نگیرید بهتره...نمیدونم با کی مشورت کردید اما الآن زوده وایسید یکم قوی تر که شدید اون موقع بگیرید که واستون فایده داشته باشه...در حال حاضر فقط پول تلف کردنه!!!

سوال تکراری:
پس چی کارکنم؟

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

سوال تکراری:
پس چی کارکنم؟
نیوشا جان شما کتاب وزارتی دوم و سوم دبیرستان رو بخون و تست هاش رو از رو کتاب مبتکران نوشته ی اقای بهمن بازرگانی کامل حل کن

S_A_M

New Member
لایک ها
413

نیوشا جان شما کتاب وزارتی دوم و سوم دبیرستان رو بخون و تست هاش رو از رو کتاب مبتکران نوشته ی اقای بهمن بازرگانی کامل حل کن
آخه مشکلم اینه میفهمم ولی یادم نمی مونه!!!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا