وضعیت
موضوع بسته شده است.

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152
پاسخ : راهنمایی برای رفتن به کلاس خصوصی شیمی

آخه مشکلم اینه میفهمم ولی یادم نمی مونه!!!!!!!
خب مشکل اینه که ازش به اندازه کافی تست و تمرین حل نکردین
شما کتاب بازرگان رو حل کنید. مطمینم یادت میمونه
اصن بالفرض اگ یادت نمیمونه معلم هم درس بده یادت نمیمونه . تو که تو درک درس مشکل نداری. نه؟
پس فقط تمرین و تکرار:1:

javad.a

New Member
لایک ها
92

اگه منظورتون قسمتای حفظیه که من به شخصه دو روز قبل از آزمون المپیاد خوندم و مشکلی هم در این رابطه نداشتم و یادم موند ولی اگه منظورتون سایر مطالبه به نظر من اگه خوب خونده باشید چیزی نیس که از یاد بره و همه ی مطالب مفهومیه

r-shvir

New Member
لایک ها
230

قابل توجه بچه های شهرستانی عزیز... داشتن ونداشتن امکانات هردوشون خوبه!!!!!!!!!!!!!!!!
چون وقتی می بینی کسی نیست که دستاتو بگیره خودت خودتو می کشی بالا اونوقته که دیگه هیچکسی نمی تونه ترمزت بککشه......................... به خودت اعتماد کن

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

اگه به قول جواد مشکلتون موارد حفظی مثله داستان های شیمی1 هست که نباید نگران باشید...در ضمن این المپیاد اسمش شیمی هست نه زیست که بخواید کتاب حفظ کنید!!!
اگه مشکلتون تو مفهومه میتونید از یه شیمی عمومی خوب مثله شیمی با نگرش کاربردی استفاده کنید یا اگه در حد کتاب درسیه بهترین کتاب کمک آموزشی همون شیمی با نگرش تحلیلی هست...ولی اگه مفهومه حتما حتما حتما رفعش کنید...چون به این وضعی که بچه های سوم الآن افتادن میوفتید که سر تعریف انحلال پذیری باید کلی بحث شه!!!:105:

mahallehm

New Member
لایک ها
487

اگه به قول جواد مشکلتون موارد حفظی مثله داستان های شیمی1 هست که نباید نگران باشید...در ضمن این المپیاد اسمش شیمی هست نه زیست که بخواید کتاب حفظ کنید!!!
اگه مشکلتون تو مفهومه میتونید از یه شیمی عمومی خوب مثله شیمی با نگرش کاربردی استفاده کنید یا اگه در حد کتاب درسیه بهترین کتاب کمک آموزشی همون شیمی با نگرش تحلیلی هست...ولی اگه مفهومه حتما حتما حتما رفعش کنید...چون به این وضعی که بچه های سوم الآن افتادن میوفتید که سر تعریف انحلال پذیری باید کلی بحث شه!!!:105:
الان زیستی ها میریزن سرتون!!!از من گفتن!! کلا واسه شروع یه کوچولو تکرار زیاد میخواد و اگه تست ها شو هم بزنی از یادت نمیره!

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

الان زیستی ها میریزن سرتون!!!از من گفتن!! کلا واسه شروع یه کوچولو تکرار زیاد میخواد و اگه تست ها شو هم بزنی از یادت نمیره!
این یه واقعیته که نمی تونن کتمانش کنن...وقتی تو یه امتحان صحیح غلط میدن یعنی باید حفظ باشی...
تکرار میخواد ولی نه واسه اسم دانشمندا!!!واسه مفاهیم...مثلا اینکه اصن اتم چیه...اوربیتال چیه وو....

chimica

New Member
لایک ها
256

دوستان دیگه هم گفتن...باز من تکرار میکنم
شما که خودت الان فرزانگانی...خیلی راحت دبیرستانشم که میتونی بری...من اطلاع دقیق ندارم اما مطمئنم که دبیرستانی مثه فرزانگان امکان نداره کلاس خوب برای المپ نذاره...
در ضمن کلاس المپ زیاد زیاد دانش آموز توش نیستا...یعنی وا3 خود مدرسه ما...وقتی شروع شد 12 نفر بودیم...بعد از 2 ماه رسید به 5 نفر

NAVID_DH

New Member
لایک ها
176

نیوشا جان شما کتاب وزارتی دوم و سوم دبیرستان رو بخون و تست هاش رو از رو کتاب مبتکران نوشته ی اقای بهمن بازرگانی کامل حل کن
ولی من فکر میکنم اون کتابای کنکوری زیاد به درد المپیاد نمیخوره....شاید اگه با کتابای ناب فاطمی و سطح 1 2000مسئله شروع کنن بهتر باشه

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

ولی من فکر میکنم اون کتابای کنکوری زیاد به درد المپیاد نمیخوره....شاید اگه با کتابای ناب فاطمی و سطح 1 2000مسئله شروع کنن بهتر باشه
به نظرم کتاب های ناب هم مفید نیستن و فقط وقت تلف منی هستن ...در مورد 2000 مسئله هم بگم..درسته که سطحه یکش در حد آب خوردنه ولی بعضی از مطالبش رو باید طرف از قبل خونده باشه...مثلا یادمه تو سطح یک فصل 1 سوالای کوانتوم آوورده!!!

NAVID_DH

New Member
لایک ها
176

به نظرم کتاب های ناب هم مفید نیستن و فقط وقت تلف منی هستن ...در مورد 2000 مسئله هم بگم..درسته که سطحه یکش در حد آب خوردنه ولی بعضی از مطالبش رو باید طرف از قبل خونده باشه...مثلا یادمه تو سطح یک فصل 1 سوالای کوانتوم آوورده!!!
خب به هر حال با یه چیزی باید شروع کرد.واسه شروع خوبن.ولی کتابای بهمن بازرگانی مطالبی داره ک وقتی یکی بخواد المپیادی تر کار کنه باید خیلیاشو بریزه دور...

chimica

New Member
لایک ها
256

دقیقا...بهمن بازرگانی خیلی به درد المپ نمیخوره...فقط وا3 امتحانای خود مدارس خوبه...
درضمن کتابای ناب مگه چشه؟خیلیم عالیه..حرف نداره

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

خب به هر حال با یه چیزی باید شروع کرد.واسه شروع خوبن.ولی کتابای بهمن بازرگانی مطالبی داره ک وقتی یکی بخواد المپیادی تر کار کنه باید خیلیاشو بریزه دور...
منم که گفتم با مبتکران موافق نیستم...به نظرم سوالاش به درد المپ نمی خوره...آدم باید به یه حدی از قدرت برسه بعد بره با استاد توپ کلاس بگیره و اینجوری در عرض چند ماه میشه یه فردی که کسی جلو دارش نیست!!!:5:

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

دقیقا...بهمن بازرگانی خیلی به درد المپ نمیخوره...فقط وا3 امتحانای خود مدارس خوبه...
درضمن کتابای ناب مگه چشه؟خیلیم عالیه..حرف نداره
وقتی اومدید جلو تر بهتون میبینید که وقت تلف کردن بودن...شما اگه نگرش تحلیلی رو بخونید نمی تونید در حد کتاب و حتی کمی بالاتر مشکلی داشته باشید...

chimica

New Member
لایک ها
256

خب به هرحال معلم من گفته که شیمی تحلیلی خیلی چیز شاقی نیست و واجب نیست خوندنش...
کاملا هم بهش اعتماد دارم..
اما بدم نمیاد با این تفاسیر شما یه نگاهی بهش بندازم..
اما بازم فکر نکنم وا3 کسی که تازه اول دبیرستانه خوب باشع

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

خب به هرحال معلم من گفته که شیمی تحلیلی خیلی چیز شاقی نیست و واجب نیست خوندنش...
کاملا هم بهش اعتماد دارم..
اما بدم نمیاد با این تفاسیر شما یه نگاهی بهش بندازم..
اما بازم فکر نکنم وا3 کسی که تازه اول دبیرستانه خوب باشع
منم دقیقا واسه این که چیز شاخی نیست ولی در حد شروع بسیار مفیده گفتم با کتاب درسی باید اونو خوند...

S_A_M

New Member
لایک ها
413

من در کل قاطی کردم. آقا جان یه چیز بگید در آخر من هم بفهمم

chimica

New Member
لایک ها
256

اوکی من کوتاه اومد...فقط چون اون کتابو هنوز نخوندم و دوم اینکه شما با تجربه ترید...
نیوشا خانم شما همون کاری رو بکن که ایشون میگن...کتاب درسی+نگرش تحلیلی

S_A_M

New Member
لایک ها
413

​اه چرا این جوری حرف می زنی؟ آدم فکر می کنه این کار خوبی نیس و الکی میگید!!!!!!!!!!!!!!!!!!

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

من در کل قاطی کردم. آقا جان یه چیز بگید در آخر من هم بفهمم
چه ما چیزی بگیم...چه نگیم فرقی نداره...ولی تا قبل اینکه زود دیر بشه بشنینید خوب مطالب دوم و سوم رو بخونید تا وقتی مدرسه براتون کلاس گذاشت ازش بهترین بهره رو ببرید!!!

S_A_M

New Member
لایک ها
413

​میشه بگید با چه کتابی به جز درسی شروع کم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا