راه حل چیه ؟دست روی هم گذاشتن یا اعتراض و پیگیری.

لایک ها
6
دوستان سلام..
تقریبا همه میدنیم که امسال چه اتفاقی افتاد و مدال هارو همین جوری دادن دست بچه ها..و وضعیت پذیرش امسال المپیادی ها با سهمیه به دانشگاهها
اما واقعا دلیلش چیه و راه حل؟

من و دوستم امروز برای گرفتن مدال رفتیم.. و این سوال رو پرسیدیم. مسئول روابط عمومی باشگاه (اقای صولتیان) حدود نیم ساعت دلایلشون رو گفتن..گفتن که باشگاه هر کاری کرده تا جشن برگزار شه اما مشکل از جای دیگه ای هستش..و قضیه به این راحتی ها نیست که بگیم جشن راحت تره یا عروسی؟ و همه چی رو به طور مبهمی ارائه بدیم و اخرش نفهمیم تقصیر کییه...یه نامه به ما نشون دادن که همون لحظه در حال تصحیحش بودن..میگفتن این نامه برای مکاتبه است برای حل مشکل سهمیه..و سرچشمه اش هم اینه که یکی از بچه ها به اقای رییس جمهور نامه نوشته و ایشون از وزارت اموزش پرورش جواب خواستن و الان ارجاع داده شده به باشگاه..و الان که از باشگاه سوال شده حق دارن دلایل و مدارکشون رو نشون بدن و هم از حق ما دفاع کنن و هم بگن که کم کاری از اونا نبوده..ما نباید باشگاه رو در تقابل با خود ببینیم و فکر کنیم باشگاه نخواسته جشن داشته باشیم یا مشکلات سهمیه از کمکاری اونها در پیگیریه.
و از خداشون بود که ما اعتراض کنیم تا پیگیری شه ..من که کاملا قبول کردم حالا اگه جاییش اشتباهه بگید که روشن شیم.

ما هم باید دست به کار شیم..اگه صد تا از ما به وزارت اموزش پرورش نامه بدیم یا مراجعه کنیم یا به خود دفتر رییس جمهور اطلاع بدیم میشه که مشکلات حل شه. ادرس خواستید برای مکاتبه بگید که بزارم..

لایک ها
6
دقیقا همین رو ما گفتیم وقتی اینا رو بهمون گفتند..اما همون موقع بود که نامه ی اون خانوم رو نشون دادند..گفتند" به خاطر حرف یه نفر دارن از باشگاه و اموزش پرورش بازخواست میکنن..اگه 100 تا باشین..شما پیگیری کنید تا ما حلش کنیم..میگفتن همه ی بچه ها دست روی دست گذاشتن و حتی برخی فقط به باشگاه فحش میدن اما این که نشد بگی کی به حرف ما گوش میده؟ پس بیخیال... بیا الن به حرف یه نفر با یه نامه گوش دادن و الان به ما میگن چرا؟؟؟؟؟" فکر میکنید250 تا نامه ی چرا کمه؟" راهش هم سخت نیست..ما هم قراره فردا تو مدرسه نامه بدیم و درخواست پیگیری کنیم و مدرسه گفت بیاید من پست میکنم.

najafi2020

New Member
لایک ها
195
با سلام به شما دوست عزیز.از همین الان شروع می کنم و به هر کس که می شناسم اطلاع می دم.

من که بیشتر یه اعتراض عمومی و حضوری را می پسندم.

از بقیه دوستان هم تقاضا دارم نظر بدن. شاید تونستیم افکار بعضی از آقایون را در مورد نخبه های المپیادی و ازشمندتر بودنمون از یه ورزشکار عوض کنیم.
[hr:86708e3b54]
من مطمئن هستم با داشتن اتحاد می تونیم از حق خودمون دفاع کنیم.
من که همین فردا از طرف استان خودمون یه نامه می فرستم به دفتر ریاست جمهوری.
از تمام دوستانی هم که شماره ای ازشون داشتم خواستم که همین کار را کنند. باور کنید همگی نگران هستن و قول دادن یه نامه بفرستند.

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311
لطفا همه حالت شخصیشون رو به معترض تغییر بدن..

najafi2020

New Member
لایک ها
195
p-ghajari گفت
رو من حساب کنید..

دوست عزیز از شما هم تقاضا دارم از نقره برنز های خودتون بخواهید تا به ما بپیوندند.........
مدرسه شما که کم نخبه ی المپیادی نداره.
در ضمن از شما تشکر می کنم چون با این حال که طلا شدید قصد دارید به ما کمک کنید

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311
najafi2020 گفت
p-ghajari گفت
رو من حساب کنید..

دوست عزیز از شما هم تقاضا دارم از نقره برنز های خودتون بخواهید تا به ما بپیوندند.........
مدرسه شما که کم نخبه ی المپیادی نداره.
در ضمن از شما تشکر می کنم چون با این حال که طلا شدید قصد دارید به ما کمک کنید

به طلا و نقره نیست عزیز..

این مشکل باید حل بشه...

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311
من حضوری هم میرم دفتر ریاست جمهوری..

دارم از عصبانیت میترکم..

najafi2020

New Member
لایک ها
195
p-ghajari گفت
من حضوری هم میرم دفتر ریاست جمهوری..

دارم از عصبانیت میترکم..
بذارید ببینیم بقیه دوستان چی می کنند.اگه بشه همه با هم میریم

خونسرد باشید

zahraS

New Member
لایک ها
0
به نظرمنم باید به شخصه خود رییس جمهور بگین.این طوری بهتره.

باز شما رو مردم می دونن چی کار می کنین ما که اصلا نمی دونن چی کار می کنیم تا می گیم روبوکاپ همه می گگن روبات می سازین.
ما م می گیم نه.

از بس همه لطف دارن یه بار نشد بیان سالن 2 دی یا 3 دی تلویزیون نشون بده.یه بار نشد بچه ای مجازیو بیارن تلویزیون .

حالا اینا هیچی مثلا ما اگر اول خوارزمی بشیم باید بدون کنکور بریم دانشگاه ولی هنو بچه های اولمون دارن برا کنکور می خونن.

کلا المپیادیا خیلی ارش دارن البته باید قبول کرد هر کی علمش بیشتر باشه باید کمتر بهش برسن این قانون طبیعته شما ببین دانشمند هسته چقد پول می گیره یه فوتبالست بی سواد چقد می گیره؟

کلا علم یعنی گذشتن از همه چی نباید انتظار داشته باشیم که بیان برامون چشن بگیرن من می دونم اقای قجری چی می گه ادم دوس داره وقتی مقام میاره یه تشکر بکنن ازش..این جوری خستگی از تنش بیرون می شه.

ولی عصبانی نبتشید همه بخندید وشاد باشید ! خدا اسپانسر ماست.

najafi2020

New Member
لایک ها
195
با دعوا کردن تو این سایت چیزی درست نمیشه. تاپیک قفل میشه!
ما نه شورشی هستیم و نه به کسی توهین می کنیم ما فقط قصد داریم از حقوق نخبه های المپیادی که سهمیه کنکور هم شاملش میشه دفاع کنیم.
ما هستیم که باید آینده کشور عزیزمون را نورانی و درخشان بسازیم. بله توکل ما هم فقط به خداست نه اشخاص.
باید ما المپیادی ها متحد بشیم و به گوش مسئولین برسونیم که باید سهمیه کنکور ما جدی تر گرفته بشه نه این که ریا باشه.
به کسی هم توهین نمی کنیم.

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311
ما با جشن کاری نداریم..

کشور اقتصاد می خواد... اقتصاد صنعت می خواد...علم می خواد.. علم نخبه می خواد.. نخبه حمایت می خواد...

ما چرا باید بریم جلو یه مشت خارجی دست دراز کنیم.. له له اپلای دانشگاه بزنیم..

چرا نباید با غرور از طرف ایران بورس شیم تو دانشگاه های معتبر.. بعد برگردیم و ایران رو بسازیم..

چرا از ورزشکارا به خاطر یه مسابقه ی آسیایی این قدر حمایت میشه و بعد ما ها؟؟؟؟؟؟

بی خیال..

تف..

mehryar

مشاور فیزیک
لایک ها
61
اگه برنامه هماهنگ کردید بگید من به دوستام(اونایی که مدال دارن) بگم بیان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311
تو جیب مارو نزن.. نمی خواد به دوستات بگی..

بچه های مدرستون که مدال دارن بیشتر از تو با من دوستن..

najafi2020

New Member
لایک ها
195
mehryar گفت
اگه برنامه هماهنگ کردید بگید من به دوستام(اونایی که مدال دارن) بگم بیان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بهتره المپیادی های هر منطقه یا مدرسه جداگانه و به کمک مدیر محترمشون یه نامه بفرستند به دفتر ریاست جمهوری.
ما که همین کار را می کنیم. هرچی تعداد نامه ها بیشتر بشه بهتر از اینه که همه یه نامه بدن! اینجوری می گن اسم بابا ننتون را هم اینجا نوشتین. اما وقتی نامه از طرف یه استان و یا یک آموزشگاه باشه نمیشه منکرش شد.

MJ73

New Member
لایک ها
29
منم با این کار موافقم ولی نتیجش خیلی مطمئن نیست
تو این جور موارد حتما باید یکی با بچه های بالا رفیق باشه وگرنه نتیجش میمونه برا 100 سال دیگه

najafi2020

New Member
لایک ها
195
MJ73 گفت
منم با این کار موافقم ولی نتیجش خیلی مطمئن نیست
تو این جور موارد حتما باید یکی با بچه های بالا رفیق باشه وگرنه نتیجش میمونه برا 100 سال دیگه
پس حداقل این کار را انجام بدیم! شاید نتیجه داد! ضرر که نداره!
هرچی باشه بهتر از زدن تو سر خودمون و یا ساکت نشستن هستش!
اگه نتیجه نداد می دونم چی باید کرد

MJ73

New Member
لایک ها
29
najafi2020 گفت
mehryar گفت
بهتره المپیادی های هر منطقه یا مدرسه جداگانه و به کمک مدیر محترمشون یه نامه بفرستند به دفتر ریاست جمهوری.
ما که همین کار را می کنیم. هرچی تعداد نامه ها بیشتر بشه بهتر از اینه که همه یه نامه بدن! اینجوری می گن اسم بابا ننتون را هم اینجا نوشتین. اما وقتی نامه از طرف یه استان و یا یک آموزشگاه باشه نمیشه منکرش شد.
خوب می دونید اینجا یه مشکلی هس.اینکه مدیر ما محترم تشریف ندارن.با عرض پوزش ازشون چیزی هم حالیشون نیس
از اون دستمال کشاست که حتی تو قحطی هم باشیم اگه از آموزشو پرورش بیان برا بازدید یه جوری اکشن عمل میکنه که انگار در بهترین مدرسه کشور هستیم
پس نتیجه میگیریم که باید یکی به داد خود این مدیر و مدرسه وحمایت از المپیادیا برسه پس بهتره به افرادی این پیشنهاد و بدین که مدیراشون واقعا مدیرن
بعدشم شما از همین الان فرض بر این بگیر که نتیجه نداد.و اونی رو انجام بده که خودت میدونی.

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311
مدرسه ی ما که این کار رو نمی کنه...

امروز گفتم.. گفتن ما به سهمیه نیازی نداریم...

کلا هرپایه حدودا 60 نفره..مگه چنتا نقره برنز داریم..

امسال 5 تا طلا داشتیم و 4 تا نقره.. کلا المپیادی هامون هم 15 ، 16 نفر بودیم..

آخه بچه های المپیاد برگشتی و نقره برنز های انرژی اتمی اکثرا رتبه ی زیر 100 میارن (80 درصدشون).. 20 درصد بعدی هم زیر 500.. تک و توک میشن 2000 اینا...

برا همین مدرسه دخالت نمی کنه..

لایک ها
6
حق دادنی نیست گرفتنیه!

در مورد حرف هایی که گفته شد بگم:
1.تقریبا با کل حرف های اقای نجفی موافقم..اقای قجری هم واقعا حوصله دارن که میان توی این تاپیک..خسته نباشند..دمشونم گرم!
2. و البته دیروز با معاونمون هماهنگ کردیم که نامه بدیم..و من امروز رفتم که نامه بدیم از مدرسه به وزارت و دفتر ریاست جمهوری که مدیرمون گفت نامه بنویسید و حضورا مراجعه کنید تاثیرش بیشتره..البته کلی هم تاسف خوردن گویا مدرسه نمیدونسته ولی ایشون بعد از ظهر با قایم مقام وزارت توی یه جلسه بودن و کلی حرص خوردن که چرا دیروز بهشون نگفتم...
خود باشگاه هم میگفت ترجیحا به جای نامه نگاری حضورا برید وزارت خونه( توی خ قرنی میدان فردوسی..حالا ادرس خواستید دقیق میدم)

3.در ضمن واقعا اگه کی به هر جایی لینک داره تلاش کنه اما یادمون نره همون نامه ای هم که میگم یه خانمی داده ود به اقای رییس جمهور و ایشون دستور پیگری داده بودناما ایننیاز داره به پیگیریه بیشتر ما
4.بچه ها راست میگن..کثرت نامه بهتره..اما مراجعه جمعی خوبه..در مورد مراجعه من نمیدونم چرا ما از حرکت بچه ها توی روز شنبه اطلاع نداشتیم که جمعی رفتن باشگاه؟ وقتی اطلاع رسانی انقدر ضعیفه و حتی ما که یک شنبه رفتیم نمیدونستیم..خوب پس جمع شدن امکان نداره.
اما به دوستان تاکید میکنم اگه مراجعه نشد نامه که دیگه مشکلی برامون ایجاد نمیکنه..یه نامه ی درخواست سواله.. بعضی از دوستام نباشید که تا بهشون گفتم اصلا گوش نداده گفتن بیخیال وقت و انرژی نداریم! بچه ها یه نامه خیلی وقت نمیگیره ولی خیلی بهتر از هیچیه.

لایک ها
6
در ضمن ما که نگفتیم اقای حجاریان یا هر مدیر دیگه ای برن دعوا کنن حتی مدیر ما هم موقع عمل شاید کاری نکرد..ما گفتیم حد اقل هرکدوم از بچه ها خودش یه نامه بده..شما هم از طرف خودت بده

بالا