M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

sarina.n

New Member
لایک ها
66
پاسخ : سلول های بنیادی جنینیes

سلام استادان گرامی .
جمعتون جمعه ماشالا
من اومدم اینجا .................. هیچی بابا اومدم عرض ارادت کنم ب شما استادان پر تلاش و خسته نباشید بگم و برم مگه ن منو چ ب این چیزا؟!!
موفق باشین استادا.....[/QUOTEبهههههه یه استاد دیگم به جمعمون اضافه شد..خوش اومدیییییییییییی..نه اینجا فقط یک استاد هس اقایBanparvar...میخای شمارو هم استاد خطاب کنیم؟؟!!!از نظر منکه ایرادی نداره......خخخخ

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

سلولی لودیش..فصل1...مدیونین اگ فهمیدین قضیه این جنینا چیه بمن نگین..مدیووووووننننننننن:3:

شمام اگه فهمیدیییی قضیه چیه مدیونیییییییییییییییییییین بهم نگین...:3:
چرا آدمو مدیون میکنین؟ چشم اگ ب نتیجه ای رسیدم حتماااااااااااااااا

اووووووههه همچین گفتی هم سن اونم بدبخ الان موتاد میشه میفته گوشه جوب:24:...اینجا همه استادن...شمام روش:3:
خخخخخخخخخ شما لطف دارین . منو چ ب استادی؟؟

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

سلام استادان گرامی .
جمعتون جمعه ماشالا
من اومدم اینجا .................. هیچی بابا اومدم عرض ارادت کنم ب شما استادان پر تلاش و خسته نباشید بگم و برم مگه ن منو چ ب این چیزا؟!!
موفق باشین استادا.....[/QUOTEبهههههه یه استاد دیگم به جمعمون اضافه شد..خوش اومدیییییییییییی..نه اینجا فقط یک استاد هس اقایBanparvar...میخای شمارو هم استاد خطاب کنیم؟؟!!!از نظر منکه ایرادی نداره......خخخخ

سلولی لودیش..فصل1...مدیونین اگ فهمیدین قضیه این جنینا چیه بمن نگین..مدیووووووننننننننن:3:
من لودیش رو ندارم ولی حتما تحقیق میکنم اسم سر فصل اولش چیه؟

sarina.n

New Member
لایک ها
66

hanieh.BPR

New Member
لایک ها
206

خییعلیییی نامردیه چرا سن منو مسخره میکنین آخه؟؟؟؟:229:
تمااااااااااااااممممممممممممم...موتاد شدین رف:24:...بیا خانمsarinaتحویل بگیر چه بروز جوون مردم اوردییییییییی؟؟؟؟؟؟؟بیا همینو میخاستییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟آره؟؟؟؟خخخخخخخ

والا الن کتاب پیشم نیس...سادمم نیس که چی بود نگا میکنم میگم..مدیییییییییییییییییییییییووووووووووووووووننننننننننین نگینا...مدییووووووووووووونننننننننننننننننن:3:

والا الان کتاب پیشم نیس..اسم فصلم یادم نیکه چی بود...ولی مینگاهم فردا نه پسفردا میگم بهتون...تاکییییییییییددددددددد میکنم...مدیووووووووونننننننننننییییییییییننننننننن اگ فهمیدین بمن نگین مدیییییییییییییوووووووووووووووونننننننننننن:3:

ghazal pedia

Well-Known Member
لایک ها
350

اااا انگار یه استاد دیگه هم به جمعمون اضافه شده.. .
خداروشکر تنها نموندم وسط این اساتید زیست شناسی....:119:

hanieh.BPR

New Member
لایک ها
206

والا الان متاب پیشم نیس..فردا نه پسفردا میگم..بار5که دارم مینویسم..

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

من بدون هیچ مطالعه و اطلاعات دقیق یه حدس دارم اونم اینه که ممکنه براثر سیگنال های سلولی به هم جذب و بعد دفع بشن ولی باید کاملا درموردش تحقیق کنم

من بدون هیچ مطالعه و اطلاعات دقیق یه حدس دارم اونم اینه که ممکنه براثر سیگنال های سلولی به هم جذب و بعد دفع بشن ولی باید کاملا درموردش تحقیق کنم

ghazal pedia

Well-Known Member
لایک ها
350

نبابا خیلییییییییییییییم باحال گفتییییییییی..اتفاقا همه ی حرفای تورو قبول دارم(بنا به سخنانی ک ردوبدل کردیم.....خخخ)..اعتمادتوبه سقف کن مث من...نمیبینی مال من داره رو ایفلم سفید میکنه جون تو.......:24:
آفرین همین جوری خرفای منو قبول کن کن مرحله ۲ از آخر اول شی.... البته دور از جون.:3:
بیخیال، اینجا ازم حمایت کن بعدا با هم حساب میکنیم...:4:

sarina.n

New Member
لایک ها
66

آره عزیزم من کلا همه جا هستم .......
هروقت تنها بودی احساس غربت نکنیا بگو منم بیام باهم اظهار نظر میکنیم .خخخخخ

آره عزیزم من کلا همه جا هستم .......
هروقت تنها بودی احساس غربت نکنیا بگو منم بیام باهم اظهار نظر میکنیم .خخخخخ

فصل 1:مولکول ها سلول ها وتکامل.

فصل 1:مولکول ها سلول ها وتکامل.

hanieh.BPR

New Member
لایک ها
206

خییعلیییی نامردیه چرا سن منو مسخره میکنین آخه؟؟؟؟:229:
تمااااااااااااااااااااااامممممممممممم....موتاد شدین رفت:204:...بیا خانمsarinaهمینو میخاستیییییییییییییی؟؟؟آرهههههههههههههه؟؟؟؟جووووووووووون مردممممم از دست رفت...چرا؟؟؟اخه چرا؟؟؟چرا همچین کاری کردی؟؟؟مگه این استاد ما چه هیزم تری بتو فروخته بود هان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟استاد ترک کن زشته:13:بده:13:عیبه:13:...مثلا شما الگو مایی...ترک کن...

آفرین همین جوری خرفای منو قبول کن کن مرحله ۲ از آخر اول شی.... البته دور از جون.:3:
بیخیال، اینجا ازم حمایت کن بعدا با هم حساب میکنیم...:4:

ببین هزینه داره پشتتما!!!!!!اومدی مشهد حساب میکنیم:65:...شربت سوسکی مهمون تو:204:.....توهم پشتم باش..شربت سوسکی دومی مهمون من:97:

اصن ما بدون تحقیقم حرف شمارو قبول داریم استاد.........

sarina.n

New Member
لایک ها
66

آههههههههههه دیگ هیچوقت خودمو نمیبخشم . با جون جوون مردم بازی کردم . خدایا منو ببخش...
آقای بان پرور در حین انجام تحقیقات و کمک ب مردم موتاد شده . خدا از باعث و بانیش نگذره هعی روزگار .
با عرض معذرت اقای بان پرور ...

ghazal pedia

Well-Known Member
لایک ها
350

ببین هزینه داره پشتتما!!!!!!اومدی مشهد حساب میکنیم:65:...شربت سوسکی مهمون تو:204:.....توهم پشتم باش..شربت سوسکی دومی مهمون من:97:
بابا الان این دوتا استاد دیگه فکر میکنن ما مال چینیم که سوسک میخوریم....:204:
نه ما اییییررررااااننیییییمممم!!!!:23:
فقط چی کار کنیم یه بار سوسک خوردیم از این کوچیکاش که شبیه شپشن. خیلی خوشمزه بود. الان حدودا یه کیلو کشتم گذاشتم توی بالکن که خشک بشه بعد به دوصورت خورده میشه ۱.باش شربت درست میکنیم ۲. میرزیم توی آجیل چون خشک که میشه زیر دندون یه صدای خفنی میده... خوش میگذره درکل..:204:
هانیه اینا هم میخورن حالا من دوماه دیگه میرم پیشش که به جماعت بخوریم..:165:
آقا منظور از شربت سوسکی، تخم شربتیه!!! توی مشهد فقط من دیدم توی بستنی فروشیا. دونه هاش شبیه سوسک میشه، واسه همین بش میگیم شربت سوسکی...:226:
گفتم که یه وقت حالتون بد نشه...:4:

sarina.n

New Member
لایک ها
66

این سلولهایی ک اول جذب میشن بعد دفع میشن مال ی گروهن ؟
درمود اسفنج ها ی همچین چیزی داریم ک اگ سلولها از ی گروه باشن میتونن سلولهل باهم یکی بشن ولی اگ از دو گروه مختلف باشه بخاطر سیگنالهای سلولی ک آقای بان پرور گفتن اول جذب بعد دفع میشن .

بالا