M_Sharifi

راهبر ریاضی
لایک ها
801
پاسخ : سمپادیا حتما بخووووونن!!

برای خوندن المپیاد، بودن توی یه مدرسه خوب قطعا تاثیر گذاره و مدارس سمپاد هم یه تعدادیشون روی المپیاد خوب سرمایه گذاری میکنند.
سطح دانش آموزا هم مختلفه. دانش آموزای خوب و متوسط و ضعیف قاطی اند.
به هرحال شما نمونه سوالای آزمونهای میان پایه رو از خود مدارس تیزهوشان احتمالا میتونی تهیه کنی.

amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273

اصن مگه برای سال دوم آزمون ورودی داره اگر بود چرا پارسال نگفتن تازه همچین چیزی نیست چون با این تکمیل ظرفیتی که سمپاد گرفته دیگه نمیشه کس دیگه ای رو گرفت تازه تو سمپادی که من میشناسم بچ ها رو تا معدل 14 رو نگه میدارن

Miss Good

New Member
لایک ها
30

یه جمله من میگم البته شوخیه! ( درضمن خودمم سمپادیم پس به کسی برنخوره!! )

سمپاد میدونی مخفف چیه؟؟
.
.
.
.
.
.
.
.
سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان؟؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
مطمئنی؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
بیشتر فکر کن!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
سازمان ملی پرورش ..... ؟؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
سازمان ملی پرورش اسبهای دونده!!

از همه ی کسانیکه آبروی سمپادو به زیر صفر رسوندن، صمیمانه تچکر میکنم و خواهشمندم داغون تر از اینش نکنید...به جون خودم من سمپاد نمیرم(اصن از سمپاد متنفرم) فقط ولش کنید بذارید به کارش برسه!!!!

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

دوستان ديگر چيزي به نام سمپاد وجود ندارد،از زماني كه نظارت بر اين مدارس از سيستم سازماني به استاني تغيير كرده عملا نابود شده،مثلا الان در شهر ما و اكثر شهرهاي بزرگ ديگر هر ناحيه يك "سمپادگون" دارد،ابهت سمپاد را شكستند...ديگر تمام است قضيه...! كاش فقط همه خود را سمپادي اصل ندانند كه اين نام در شان دانش اموزان معدود سال هاي گذشته است كه واقعا حتما فرقي با بقيه داشتند كه در ان مدارس بودند،الان ديگر همه سمپادگونند مگر ان كه خلافش ثابت شود....

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

به جرئت،آخرين سال ورود "سمپاديها" ٨٩ يا حداكثر ٩٠ بود...

My World

New Member
لایک ها
81
پاسخ : تصمیم آخـــــــــــر

از همتون ممنونم که این همــــــــــــــه توضیحات دادید و این قــــــــــــــدر قوی راهنماییم کردید!!!:122:
و من طی یه تصمیم کبری : میخوام بیخیال سمپاد شم و خـــــــودم تلاش کنم!! کتاب کمک درسی و اینا هم میتونن کمکم کنن...سوالیم داشتم هم معلما هستم و هم
شما!!!! ... و خلاصه اینکه میرم به المپیادم میرسم(با خیال راحت!!);)
و اینم بهتون بگم که استادای المپیاد مدرسه ما واقعـــــا از همه نظر عالین (با اینکه مدرسه ی ما یه مدرسه ی کاملا معمولیه(شاهد)! و
از جناب خلینا به خاطر این لطف بزرگی که در حق ما کردن ممنونم!) .......فقط و فقط استاد هندسه (المپ ریاضی) یکم مشکل داره که امیدوارم آقای حلینا یه رسیدگی بکنن (چون همه ی ما داریم مشکل اون استاد و نفهمیدن درس رو حس میکنیم):195::173::89::219::196:
خوش ب حااااالت :((((

من اصلا وقت نمیکنم واسه المپیاد و شریف و خوارزمی کار کنم

دیگه بعضی وقتا ک زیاد کار میکنم سرم از شدت درد میترکه

من میخوام از مدرسم بیام بیرون :((((

S.H1997

New Member
لایک ها
241

دوستان ديگر چيزي به نام سمپاد وجود ندارد،از زماني كه نظارت بر اين مدارس از سيستم سازماني به استاني تغيير كرده عملا نابود شده،مثلا الان در شهر ما و اكثر شهرهاي بزرگ ديگر هر ناحيه يك "سمپادگون" دارد،ابهت سمپاد را شكستند...ديگر تمام است قضيه...! كاش فقط همه خود را سمپادي اصل ندانند كه اين نام در شان دانش اموزان معدود سال هاي گذشته است كه واقعا حتما فرقي با بقيه داشتند كه در ان مدارس بودند،الان ديگر همه سمپادگونند مگر ان كه خلافش ثابت شود....

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

به جرئت،آخرين سال ورود "سمپاديها" ٨٩ يا حداكثر ٩٠ بود...
حقیقتش حرفشما درسته!!
این همه سمپاد دیگه داره به تعداد مدارس دولتی نزدیک میشه!
+
ما ضعف مدیریت داریم
چه تو بحث مدیریت مدرسه چه ناحیه چه استان چه ...
قبول کنیم مدیر لایق هم کمه!که سمپاد رو بدن دست این افراد!!
معلم لایق هم کمه!
ببینید الان وقتی با معلمها حرف میزنیم میبینیم خوده معلمها خیلی دوست دارن تو سمپاد درس بدن چون شاگرد نسبا زرنگتر گیرشون میاد و چون از معلم کارکشیده نمیشه از طرف مدیریت و ... آسوده خاطر هستش!
بین این مدارس هم استعداد هایی هستن که متاسفانه با پراکنده شدنشون بین مدارس باعث شده خودشون هم دیگه حس رقابت نداشته باشن.
فعلا با این وضعیت داریم استعداد کشی میکنیم تا پرورش استعداد!
به نظرم اگه در هر پایه امتحان سمپاد گرفته بشه و هرکس درس خونده باشه و نخورده و نخوابیده باشه اون قبول بشه که هم حس رقابت داره و هم سطح درسی کشور میره بالا!!

داشتم با یه اولیای راهنمایی حرف میزدم گویا قرار بود از سمپادهای راهنمایی هم برای ورود به دبیرستان سمپاد امتحان بگیرن و بین نواحی تقسیم کنن اشون خیلی ناراحت بود و میگفت داره ظلم میشه
درحالی که کاردرست اینه!اگه واقعا فرزند ایشون در حق سمپاد واونایی که قبول نشدن ظلم نکرده و نشسته خونده پس قبول میشه و جای نگرانی نیست اما در غیر اینصورت چون خورده و خوابیده داره ظلم میشه!!

از این بحث بگذریم،خود سمپاد تو سال دوم آزمون میان پایه نداره تا جایی که من میدونم!!فقط انگار سال قبل میخواستن برای رشته ی انسانی بذارن که نمی دونم چی شد!

لایک ها
42

احساس میکنم خیلی تک بعدی شدم تو سمپاد بیای سمپاد تقریبا 99 درصد احتمال داره تک بعدی بشی.

بالا