baran-h

Active Member
لایک ها
98
بچه ها کسی هیچ نظری نداره؟
لطفا کمک کنید تا به نتیجه برسونیمش!

خیلی بد میشه اگه خیلیامون این سوالو از دست بدیم
لا اقل بشون بگیم که هر دو جواب رو(؟؟!!)درست بگیرن

لایک ها
521
به نظر من باید از راهش اقدام کرد...
............................................................................................................................
آقا افتخار جهرمی من بی خیال این سوال شدم.... ولی شما گفتید که: "بذارید کسایی که این سوال میتونه تو قبولیشون موثر باشه خودشون به دنباله مساله برن"
پس لطف کنید بگید که چطور باید به دنبال مسئله رفت؟ چون خیلی از دوستان نگران این سوالن...

najafi2020

New Member
لایک ها
195
تغییر جواب به سود من نیست اما یه چیزی هستش که می خوام به صورت کاملا دوستانه به شما بگم.

اگه من هم برای جواب این سوال نگران بودم مکاتبه در این زمان برای من خیلی خیلی خنده دار بود. چرا؟
دلیلش اینه که شما دارید براساس گفته ی یکی از اساتید همچین کاری می کنید. از کجا می دونید؟ شاید جوابی که درست اعلام بشه جواب شما باشه یا شاید هم هر دو جواب. ببینید الان خیلی زوده که مکاتبه داشته باشید چون تا اونجا که می دونم باشگاه هنوز به صورت قانونی جوابی اعلام نکرده. بهترین کار ممکن از نظر من اعتراض بعد از اعلام نتایج هستش اون هم به صورت گروهی و قانونی. اگر به وقتش مکاتبه داشته باشید خیلی دیگه از دوستانی که جواب دیگه را نوشتن از جمله خود من هم می تونن به رسم رفاقت زیر اعتراض شما را امضا کنن تا به حق خودتون برسید.
باور کنید کنید هنوز چیزی مشخص نیست. شاید همین الان اساتید دارن در مورد جوابی( یا شاید جواب هایی) که باید درست بگیرن بحث می کنن.
البته این نظر شخصی من و کاری بود که من در وضعیت شما می کردم.

لایک ها
521
اول یه نکته: این سوال برای خود دکتر بهرامیه و ایشون جواب نهایی رو Pf=P1 اعلام کردن (خبر کاملا موثق است!)... پس به احتمال بیسیار بیسیار زیاد با همین جواب تصحیح خواهد شد ...
بحث کاملا جدیه و روحیه دادن و این حرفا هم توفیری نداره و باید شرایط کسایی که قبول شدنشون به این سوال وابستس رو هم در نظر گرفت... 2,5 نمره کم نیست و میتونه برای بعضی ها حیاتی باشه! هرچند که هیچی معلوم نیست ولی آدم باید هرکاری که میتونه انجام بده تا آخرش پشیمون نشه و خیالش راحت بشه... البته در آرامش و فراغ بال! بهترین کار اینه که نظر طراحان محترم سوال رو پرسید... من سعیم رو میکنم... ببینیم خدا چی میحاد! امیدوارم حق هیچکس پامال نشه!!!

parastoo

New Member
لایک ها
18
خواهش ميكنم هركس هركاري از دستش برمياد بكنه حتي كسي كه حياتي نيست اين سوال براش!!چون براش حياتي نيست نميشه كه بقيه رو قال بذاره كهههههههه!!!!!!2.5 نمرس 5 تا 0.5ه 10 تا 0.25 ه خيلي مهمه نذاريم به همين راحتي pر بشه!!!!

baran-h

Active Member
لایک ها
98
دوستان من راهش نميدونم که چيه اگر کسي راه خاصي براي ارتباط با مصححين ميشناسه من هم هستم

pishi72

New Member
لایک ها
77
واقعاً ممكنه قبول كنن؟ به هر حال منم هستم.

seyyedsaeed

New Member
لایک ها
0
من يه نظر دارم هر كسي هر سوالي رو غلط نوشته بگه تا هممون امضا جمع كنيم و به قول بعضي ها با باشگاه مكاتبه كنيم كه اين سوال غلط هستش و يا بگيم جواب اين درسته ويا بگيم هر دو جواب درستن تا هممون قبول شيم شايد فرجي شد نظر شما چيه دوستان؟
ببينيد اگر سوال سخت بوده براي همه سخت بوده و اگر غير منطقي براي همه يكسان هست در ضمن اين سوال خيلي نقشي توي قبولي ها نداره چون تقريبا همه غلط نوشتن و كف قبولي رو خود به خود 2.5 نمره كم مي كنه من خودم هم از اين سوال نمره كم آوردم ونمره من هم لب مرز هستش اما بايد منطقي برخورد كرد و سر و صدا به راه نندازيم.

mozhgan-g-ch

New Member
لایک ها
4
ولي به نظر من خلاف اين چيزي كه شما گفتين همه P1=Pf رو زدن!!!

(البته اين فقط يه حدس با احتمال 80% درستيه!)

peyman_delan

New Member
لایک ها
14
تا اونجايي كه من مي دونم تعداد كساني كه p1=pf رو نوشتن خيلي زياد نيست و تعداد كساني كه جواب ديگر را نوشته اند، بيشتر است.(حداقل در بين دوستان من)
من با حرف آقاي نجفي مبني بر به موقع نبودن اعتراض موافقم.

seyyedsaeed

New Member
لایک ها
0
من كه تا الان از نزديك 30 تا از دانش آموزان تهران خبر دارم فقط 2نفر نوشتن p1=pf و بقيه غلط نوشتن و فعلا اون 20 درصد كار خودش رو كرده.

chemlover

New Member
لایک ها
0
من سال پیش یه نفر رو میشناختم که بعد اعتراض نمرش از کف بالاتر شده بود اما بهش گفته بودن الان که نتایج اعلام شده دوره ی قبل (18) تعداد بیش تری گرفتیم امسال بیشتر نمی گیریم
(به خاطر اینکه دوره 50 نفری شده بوده) الان داره واسه کنکور می خونه!

فکر می کنین بعد اعلام نتایج کسی جوابمونو می ده ؟
اگه نتایج اعلام بشه تغییری تو هیچ چیز ایجاد نمی شه.

seyyedsaeed

New Member
لایک ها
0
انشاالله كه چه با اعتراض و چه بدون اون اون هايي كه لايقند قبول شن.

baran-h

Active Member
لایک ها
98
اول اينکه همونطوري که همه ميدونيم p1=pf جواب درست نيست و وقتي که يه علامت ميخواد مطمئنا از اختلافهاي کم هم چشم پوشي نبايد کرد.
طبق گفته ي دوستان الان وقتشه و ممکنه اگر دير بشه حق بعضيها ضايع بشه.
به هر حال من هنوز هم سر حرفم هستم که حاضرم از راهش وارد بشم و اقدام بکنم اما اگر ميدونستم راهش چيه حتما تا حالا اقدام کرده بودم!
دوستان فراموش نشه اون چيزي که حق ماست با توجه به تلاش ما براي بدست آوردنشه که بهمون تعلق ميگيره.
موفق باشيد.

لایک ها
521
seyyedsaeed گفت
من يه نظر دارم هر كسي هر سوالي رو غلط نوشته بگه تا هممون امضا جمع كنيم و به قول بعضي ها با باشگاه مكاتبه كنيم كه اين سوال غلط هستش و يا بگيم جواب اين درسته ويا بگيم هر دو جواب درستن تا هممون قبول شيم شايد فرجي شد نظر شما چيه دوستان؟
ببينيد اگر سوال سخت بوده براي همه سخت بوده و اگر غير منطقي براي همه يكسان هست در ضمن اين سوال خيلي نقشي توي قبولي ها نداره چون تقريبا همه غلط نوشتن و كف قبولي رو خود به خود 2.5 نمره كم مي كنه من خودم هم از اين سوال نمره كم آوردم ونمره من هم لب مرز هستش اما بايد منطقي برخورد كرد و سر و صدا به راه نندازيم.
ببین دوست عزیز درست نیست که چند وقت به چند وقت بیای تو سایتو یه چیز بنویسی و بری... خوب به ارسالهای انجمن دقت کن... اول یه درخواست دارم ازت بعدش چند تا سوال:
درخواست: لطف کن از این به بعد دیگرانو به مسخره نگیری و حرفایی که میزنی رو خوب تجزیه تحلیل کنی و همه جوانب قضیه رو در نظر بگیری...
سوال: شما از کجا میدونی که این سوال خیلی نقشی تو قبولی نداره؟ شما چی کاره هستی که نظر میدی؟ نمیدونم این آمار و ارقاما رو کی به شماها میگه که میاید توی این سایت مینویسید و الکی شلوغش میکنید؟ تجربه نشون داده که خیلی ها بودن که با اختلاف 0,25 قبول نشدن... این چه حرفیه که تو میزنی؟؟؟!!!!!!! کی گفته کف قبولی خود به خود 2,5 نمره میاد پایین!!!!!؟؟؟
قسمت ب سوال فشار بخار رو کی گفته همه غلط نوشتن؟ کی گفته سخت بوده؟ تنها مشکل سوال اینه که مشخص نیست که آیا باید مقدار تقریبی فشار بخارها رو در نظر بگیریم یا مقدار واقعی و با توجه به استدلال در سطح میکروسکوپیک!!! اگه تصحیح این سوال با هرکدوم از جوابا انجام بشه بالاخره یه عده نمرشون کم میشه و یه عده هم نمرشو میگیرن... من هیچ تعصبی به هیچ جوابی ندارم و برام هم مهم نیست ولی تو نباید این حرفا رو میزدی...
...............................................................................................................................................
نمیخاستم این حرفا رو بزنم ولی وقتی دیدم بعضی ها..........!!!
از دوستان میخام این بحثو دیگه ادامه ندن... چون سرانجام خوبی نداره با این وضع... هرکی میاد یه جیز میگه و ... فکر میکنم با بحثهایی که شد همه تکلیف خودشونو فهمیدن و هرکس باید همون کاری رو کنه که درسته و به نفع جمع باشه...
...............................................................................................................................................
با عرض معذرت که صدامو بردم بالا! موفق باشیم!

parastoo

New Member
لایک ها
18
فشار بخار افزايش pيدا كرده هرچه قدر هم كه ناچيز باشه ولي باز افزايش pيدا كرده و هيچ كس هم نميتونه ادعا كنه كه حتي ده به توان منفي pنجاه مساوي صفره چون تو گزينه ها علامت تقريب نذاشته بودن. نذاشته بودن يعني اينكه دقيق بگيد جوابي كه اعلام كردن توجيه منطقي نميتونه داشته باشه و من و كسايي كه از دست دادن نمره اين سوال به خاطر هيچ و pوچ ممكنه كار دستشون بده نميتونيم به راحتي بيخيال اين سوال بشيم اين سوال براي شما مهم نيست وبه راحتي ميگيدبحثو ادامه نديم pايانش هر چي باشه باشه ما بايد حرفمونو بزنيم اگه به خاطر حرف ديگران بخوايم جا بزنيم كه...

راه اعتراض چيه؟ نامه بديم؟

seyyedsaeed

New Member
لایک ها
0
اگر از حرفاي من ناراحت شدي ببخشيد. اما بايد بگم اون آماري كه گفتم كاملا درسته در ضمن اگر ما كمي در م

amir-tavakoli گفت
seyyedsaeed گفت
ببین دوست عزیز درست نیست که چند وقت به چند وقت بیای تو سایتو یه چیز بنویسی و بری... خوب به ارسالهای انجمن دقت کن... اول یه درخواست دارم ازت بعدش چند تا سوال:
درخواست: لطف کن از این به بعد دیگرانو به مسخره نگیری و حرفایی که میزنی رو خوب تجزیه تحلیل کنی و همه جوانب قضیه رو در نظر بگیری...
سوال: شما از کجا میدونی که این سوال خیلی نقشی تو قبولی نداره؟ شما چی کاره هستی که نظر میدی؟ نمیدونم این آمار و ارقاما رو کی به شماها میگه که میاید توی این سایت مینویسید و الکی شلوغش میکنید؟ تجربه نشون داده که خیلی ها بودن که با اختلاف 0,25 قبول نشدن... این چه حرفیه که تو میزنی؟؟؟!!!!!!! کی گفته کف قبولی خود به خود 2,5 نمره میاد پایین!!!!!؟؟؟
قسمت ب سوال فشار بخار رو کی گفته همه غلط نوشتن؟ کی گفته سخت بوده؟ تنها مشکل سوال اینه که مشخص نیست که آیا باید مقدار تقریبی فشار بخارها رو در نظر بگیریم یا مقدار واقعی و با توجه به استدلال در سطح میکروسکوپیک!!! اگه تصحیح این سوال با هرکدوم از جوابا انجام بشه بالاخره یه عده نمرشون کم میشه و یه عده هم نمرشو میگیرن... من هیچ تعصبی به هیچ جوابی ندارم و برام هم مهم نیست ولی تو نباید این حرفا رو میزدی...
نمیخاستم این حرفا رو بزنم ولی وقتی دیدم بعضی ها..........!!!
از دوستان میخام این بحثو دیگه ادامه ندن... چون سرانجام خوبی نداره با این وضع... هرکی میاد یه جیز میگه و ... فکر میکنم با بحثهایی که شد همه تکلیف خودشونو فهمیدن و هرکس باید همون کاری رو کنه که درسته و به نفع جمع باشه...
با عرض معذرت که صدامو بردم بالا! موفق باشیم!

seyyedsaeed

New Member
لایک ها
0
اگر از حرف هاي من ناراحت شدي ببخشيد.
اما در مورد آمارم كه بايد بگم كاملا درسته و در ضمن اگر در مورد اين سوال منطقي باشيم بايد قبول كنيم همان جواب p1=pfدرست تره
بازم ميگم قصدي نداشتم اما اگر شما به صفحات بعد از امتحان مراجعه كنيد مي بينيد كه اكثرا در مورد اينه كه در مورد فلان سوال و يا براي افزايش ظرفيت با باشگاه مكاتبه كنيم اما با اين كارا كه اتفاقي نمي افته و فقط ذهنمون از امتحان نهايي منحرف كرديم و هيچ تاثيري نداره قبول نداري دوست عزيز؟

parastoo

New Member
لایک ها
18
من نميخوام...ولي ياسين........اثر ندارد

mahan1373

New Member
لایک ها
1
منp1=pf زدم و نميخوام نسبت به جوابي كه دادم تعصب داشته باشم و واقعا اگه يك بار ديگه آزمون مي دادم p1<pf مي زدم بعضي از دوستان زيادي به خودشون مطمئنن
اميدوارم اعتراضتون به نتيجه برسه
موفق باشيد

بالا