parastoo.sh

New Member
لایک ها
186
سلام دوستان:1:

همه بچه هایی که سوالات مرحله دوم دوره های 16و 17 رو دیدند شاهد روند تغییرسبک سوالات به سمت سوالات جهانی بودند مخصوصا سوالات امسال که کاملن این تغییرسبک محسوس بود!!چیزی که همه اساتیدم قبل از ازمون مرحله 2امسال تاکید شدییییییییییییییییییییید داشتند روش، حل کردن سوالات جهانی بود باتوجه به اینکه استراتژی باشگاه به سمتی داره تغییرمیکنه که بچه هایی رو دست چین کنه که بهترمیتونند سوالاتی مشابه جهانی رو حل کنند که نتایج بهتری در جهانی داشته باشیم.تجربه ی من و دوستانم این بود که اگر سوالات جهانی رو بیشتر حل میکردیم تاثیرچشمگیری میتونست تو نمره ی مرحله دوممان داشته باشه!
چیزی که تجربه شده هست رو دوباره تجربه نکنید!درست به همون اندازه که برای حل سوالات دوره های قبل میذارید باید برای حل سوالات جهانی بذارید و حتی نظر شخصی من اینه که باتوجه به اهمیت سوالات جهانی باید روش زمان بیشتری رو نسبت به سوالات دوره های قبلی بذارید!
نشه مرحله 2دوره 18 بیاد و خدای نکرده مجبور شید چیزی که تجربه شده هست رو دوباره تجربه کنید!!هزینه ی این تجربه زیاده!!میتونه خدای نکرده منجر به قبول نشدنتون بشه!!سوالات جهانی رو خیلی خیلی جدی بگیرید.
میتونید سوالات جهانی هردوره رو از این آدرس دانلود کنید:Past IBOs — International Biology Olympiad

دوستان عزیز بعد از حل کردن هردوره از سوالات جهانی سوال یا سوالاتی از اون دوره رو که فکر میکنید سوال سختی هست یا نکته های خیلی مهمی توش داره که ممکنه بچه های دیگه ندونند و تو حل اون سوال و سوالات مشابهش به مشکل بربخورند رو اینجا با ذکر دوره ی اون آزمون بنویسید،چون همه ی سوالات جهانی سخت و نکته دار نیستند،بیشترشون در سطح کتاب کمپبل هست و فقط تعدادی فکری و نکته دار هست!اینجوری همه ی سوالات فکری و نکته دار جهانی تو این تاپیک جمع میشن و خدای نکرده اگر کسی نرسید همه سوالات جهانی رو حل کنه با مطالعه این تاپیک لااقل خیالش راحت باشه که نکته دار ترین سوالات رو حل کرده و یه نگاهی بهشون انداخته.مستدام باشید!:117:

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
164
پاسخ : سوالات جهانی

ببخشید حال این تاکید شما بر حل این سوالات این هست که بریم و سوالات انگلیسی رو حل کنیم؟

parastoo.sh

New Member
لایک ها
186
پاسخ : سوالات جهانی

ببخشید حال این تاکید شما بر حل این سوالات این هست که بریم و سوالات انگلیسی رو حل کنیم؟
کمی که حل کنید عادت می کنید،خوندنش کار مشکلی نیست ولی برای شروع ممکنه یه مقدار خسته شید اما ناامید نشید.تاکید من بخاطر اینه که روند طرح سوال داره به این سمت میره!باید در اولویت های نخست حل سوال قرار بگیره.

بالا