وضعیت
موضوع بسته شده است.

Nima138

Well-Known Member
لایک ها
527
پاسخ : سوتي زياد ميدي؟ميشه واسه ماهم بگي بخنديم؟

حقیقتش من زیاد سوتی نمیدم ولی معلمی داریم بینظیر!

یک بار سر کلاس زمین شناسی به بچه ها گفته بود : " زمین پر از ماه و ستاره است!!!!!!"
یک بارم گفت:درون زمین مواد مذابی قرار دارن که گاز هستند این مواد بعد به صورت ففّاره از زمین خارج می شوند....

یک بار دیگه هم گفت:دلیل تفاوت های آب و هوایی و متفاوت بودن مناطق مختلف زمین فرشته ها هستند که میان تو زمین دونه می کارن تا گل و گیاه رشد کنه،جاهای دیگه این کارو نمی کنن و اونجا خشک میشه... بعد فرشته ها باد رو میارن و...

یک بارم از ژن پرتاب سنگ در فلسطینی ها حرف زد که الان بیان شده....گفت ژن های اونا تغییر کرده و عوض شدن:217::217:

sanamape

New Member
لایک ها
5

من یه سوتی بسیار بسیار ضایع دادم. برامون کلاس المپیاد گذاشته بودن که معلمش هم یه پسر 26 ساله بود که مثل گربه ها آروم میومد تو کلاس طوریکه هیچکس نمیفهمید تا خودش حرف میزد. من میخواستم گوشیمو یه جایی بذارم که بتونم صدا رو خوب ضبط کنم.همینطوری که پشت به میز معلم وایساده بودم و حرکات موزون(؟؟؟؟؟!!!!!! )انجام میدادم یه دفعه یکی از بچه ها صدام زد.از حالت نگاهش که مثل غربت زده ها شده بود فهمیدم که ای داد بیداد... سریع برگشتم و با استاده چش تو چش شدمو دیگه نفهمیدم چجوری رفتم نشستم رو صندلیم. استاده هم که معلوم بود به زور جلوی خندشو گرفته چیزی به روی خودش نیاورد و منم بعدش انگار نه انگار که اتفاقی افتاده باشه هیچی به روی مبارک خودم نیاوردم....

jasem

Well-Known Member
لایک ها
327

بچه بودیم داشتیم قران میخوندیم و حفظ میکردیم از همین کارایی که بچه بودیم جوگیر بودیم...تلفن زنگ زد قران رو بستم رفتم به جای الو گفتم بسم الله الرحمن الرحیم.

REZA_ZAREIE

Well-Known Member
لایک ها
329

من امروز يه سوتي بد دادم . معلمون رياضيمون خيلي رمانتيك پرسيد خوب بچه ها رو چه كمان هايي مقدار سينوس صفره . منم با افتخار گفتم صفر . همه مسخرم كردن ولي معلم رياضي بهم فحش داد:23:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا