kquran

New Member
لایک ها
18
خوب تا اینجاش درست اما رتبه ی آخرین نفر قبولی رو هم زده همونی که رتبه ی منه اینطوری که نمیشه...
من یه احتمال دیگه میدم...
احتمالا اون 9 نفری که از من جلوتر بودن...انتخاب اولشون دارو شیراز بوده مثل من و بقیه ی دوستان انتخاب های بعدی...میشه اینطوری؟!

mshf

New Member
لایک ها
10
شاید تو سهمیه منطقه 1 نفر اخرید؟ ممکنه؟چون من با زیرگروه2 394 ،240 شدم و اخرین نفر 658
تو کارنامه شما نفر اخر قبولی یا به عبارتی همون رتبه خودتون چنده؟

Rostami

New Member
لایک ها
15
دوستان عزیز بعد از مدتها سلام!من واقعا به این نتیجه رسیدم که شما نباید زیاد رو قول من حساب کنید راستشو بخوایم مطمئن نیستم حتی چند تا از درسام رو بتونم پاس کنم!!!

در مورد بحثتون هم باید بگم من با محمد مهدی جون(!!)موافقم چون برا من زده نفر 26رفسنجان و اخرین رتبه قبولی هم 26 در حالی که من 3-4نفر از پسرای همکلاس خودم رو میشناسم که حتی سهمیه اونا هم مثل من بوده ولی منو نوشته نفر آخر

kquran

New Member
لایک ها
18
دارم میگم که من رتبه ی خودمو تو دارو زده 10 و نفر آخر قبولی رو هم زده 10...اما نزدیکترین نفر به من تو کلاسمون از لحاظ رتبه تو منطقه 1 رتبه اش 574 ه و براش زده رتبه ی خودش 11 و نفر آخر قبولی 21

kquran

New Member
لایک ها
18
ولی یکی دیگه که رتبه اش 1200 و خورده ای هست واسش زده رتبه : 6 /رتبه ی آخرین نفر قبولی : 6

pozitrone

New Member
لایک ها
21
اين كارنامه سنجش خيلي مرموزه. مهرزاد خانم توضيح شما كاملا درسته. ولي اين چيزي رو كه محمد مهدي ميگه من هم بين بچه ها ديدم.
مثلا واسه بعضي ها كه هم رشته و از يك سهميه هستند نوشته 10 از 10 بعضي ها 20 از 20 بعضي ها 30 از 30 و الي اخر! مثل اينكه سنجش ميخواسته به دانشجوها حال بده كه همه فكر كنن آخرين نفر قبول شدن بعد خيلي خوشحال بشن! در حالي كه همين محمد مهدي حتما جزو رتبه اولي هاي ورودي هاست. من بارتبه 134 تو دانشگاه تهران رتبه يك ورودي پسرا هستم!
راستي تو دانشگاه تهران رتبه هاي زير 500 كشوري رو استعداد درخشان حساب ميكنن يه سري مزايا دارن.
در حالي كه سنجش واسه رتبه 800 كشوري هم نوشته ميتونه استفاده كنه!
اين كارنامه سنجش فقط به درد اين ميخوره كه بدوني كجا قبول شدي.اصلا به درد مقايسه رتبه نميخوره.

mshf

New Member
لایک ها
10
منم با شما موافقم میخواسته همه قک کنن نفر اخرن من چون فقط کارنامه خودم را دیدم و با کس دیگه ای ارتباط نداشتم به نظرم عجیب بود

artadokht

New Member
لایک ها
47
pozitrone گفت
راستي تو دانشگاه تهران رتبه هاي زير 500 كشوري رو استعداد درخشان حساب ميكنن يه سري مزايا دارن.
در حالي كه سنجش واسه رتبه 800 كشوري هم نوشته ميتونه استفاده كنه!
سلام...

باید بگم که تا رتبه 1500 کشوری هم مشمول ممتازیت ورودی شده اند!
من حدس می زنم که سنجش ترازای 10600 به بالا رو ممتاز ورودی اعلام کرده...

mshf

New Member
لایک ها
10
ممکنه ام یه سوال چرا دانشگاه تهران از 10600 به بالا ها کارنامشون را میخواست(البته از همه میخواست اما از 10600 به بالا بیشتر میخواست)؟در صورتی که فقط 500 به بالا را ممتاز اعلام کرده
حالا به شما ها امتیاز خاصی دادن؟برا ممتاز بودن

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
در مورد محمد مهدی باید بگم که اون تو بوم خودش قبول شده واسه همین هم شاید تاثیر گذاشته
مثلا تو کارنامه من دندون اهواز رتبه خودم زده 8 و رتبه آخرین نفر 12 !!!
یعنی تو کل کشور 4 نفر بعد از من دندون اهواز رو آوردن ؟؟؟؟
مسلما نه چون بوم خودم بوده رو کارنامم تاثیر داشته!

kquran

New Member
لایک ها
18
بابا اینایی رو که دارم مثال میزنم دقیقا هم بوم...هم منطقه...هم سهمیه...هم جنس و ... خودمن!

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
امروز با محمد رستمی صحبت میکردم گفت ما سه نفریم که با هم دوست بودیم(همکلاسی) باهم هم یه جا قبول شدیم
گفت رتبه من تو کنکور از اون 2 تا بهتر بود
حالا تو کارنامه نهایی واسه من زده رتبه داوطلب 20 رتبه آخرین نفر 20
واسه یکی از اون 2تا نوشته رتبه 10 رتبه آخرین نفر 10
واسه سومی نوشته رتبه 2 رتبه آخرین نفر 3
حالا کدومش درسته و چرا اینجوری شده فقط سازمان سنجش میدونه و خدا!!!

r_dh

New Member
لایک ها
3
سلام.سایت خیلی خوبی دارید.از عضویت واقعا خوشحالم.یکی ار بروبچه های المپیادی بهم معرفی کرد.به هر حال باعث افتخاره.منم قول می دم.
رسا سلیمانی-نفت شریف

mjbbaha

New Member
لایک ها
32

گفتم یه پست اینجا بزنم! بیاد بالا تو صفحه اول!
و اونایی که topic reply notification شون فعاله یه میل بهشون برسه و یه یادی از اینجا بکنن!
خیییییییییییییییییییییلی ایده جالبی بود نه!؟

niamen

New Member
لایک ها
20
mjbbaha گفت

گفتم یه پست اینجا بزنم! بیاد بالا تو صفحه اول!
و اونایی که topic reply notification شون فعاله یه میل بهشون برسه و یه یادی از اینجا بکنن!
خیییییییییییییییییییییلی ایده جالبی بود نه!؟

خوب بود

m-s

New Member
لایک ها
129
are kheily khoob bood
konkooriaye emsal k az hala keshidan kenar

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
mjbbaha گفت
mshf گفت
به نظر من اگه همه تو یه ساعت مشخص ان بشن خیلی بهتره!نه؟
فک میکنم یه ذره محال باشه!
ببخشید می پرم وسط بحث شما بزرگترا
آره . محاله. کنکوریهای 90 هم قرار گذاشتن هفته ای دو تا یه ساعت بیان تو سایت ولی از وقتی که ساعت قرار معین شد خیلیاشون اصلا تو سایت نیومدن ، اونایی هم که تو سایت میان در اون روز و ساعت معین نمیان .

بالا