Zakernezhad

New Member
لایک ها
528
پاسخ : كتابهاي المپياد زيست شناسي

بعضی جا ها گفتن که برا مرحله اول کمپل و سولومون مناسبه نظر شما چیه؟
[HR][/HR]دوست عزیز mefmef درست میگن و به علاوه تجربه خوبی هم دارن...
شما اول کار سعی کنید به کتب وزارتی مسلط بشید بعد کمپبل و سولومون رو بخونید.هرچند به نظر من کمپبل کافیه و سولومون رو اگر وقت اضافه آوردید بخونید چون خیلی رفرنس های مهم تر برای خوندن هست...
موفق باشید

Fallen

Well-Known Member
لایک ها
760

بله درست می گویند اما اگر شما یک کمپبل یل سولومون را با وزارتی مقایسه کنید متوجه می شوید که هردو یک مطلب را می رسانند ولی وزارتی از ترجمه روان تر ودایره سوالات بیشتری برخوردار است
دوست من شما کلا المپ رو زیر تریلی بردی اصن کتاب وزارتی چیزی نیست سطح صفرو با اون میشه شناخت
در 100000000 تا تاپیک گفته شده اگه وقت دارید بشینید کمپلو بخونید اگر هم نه فقط بخش های مهمش مثل اکولوژی و سیستماتیک
ضمنا شما در یه تاپیک دیگه هم گفتی برن تست خیلی سبز بزنن بچه ها !!
:150: :150: :150: :150:
خب الان یکی این مدلی بخونه رسما به فنا رفته که

Catalyst

Active Member
لایک ها
174

شما اول کار سعی کنید به کتب وزارتی مسلط بشید بعد کمپبل و سولومون رو بخونید.هرچند به نظر من کمپبل کافیه و سولومون رو اگر وقت اضافه آوردید بخونید چون خیلی رفرنس های مهم تر برای خوندن هست...
موفق باشید
شما اگه تو راهنمایی علوم رو خوب خونده باشید نیازی نیس با وزارتی شروع کنید، فقط یه موقعی قبل از مرحله 1 بیایید یه سری نکات مسخره حفظی تو کتابای وزارتی رو حفظ کنید! اینکه میگم با کمپل شروع کنید واسه اینه که بهتر مطلب رو درک میکنید، مثلا یه مبحثی مث پتانسیل عمل رو وزارتی افتضاح گفته

Fallen

Well-Known Member
لایک ها
760

موفق باشید
ببخشید یکی کمپلو خونده حتی وقت اضافه هم داشته باشه با خوندن سولومون چیزی عایدش نمیشه !!
کلا کمپل و سولوممون عمومی هایی هستن که در دو دنیای مجزا سیر میکنن و صد در صد کمپل المپیادی تره

Catalyst

Active Member
لایک ها
174

دوست من شما کلا المپ رو زیر تریلی بردی اصن کتاب وزارتی چیزی نیست سطح صفرو با اون میشه شناخت
در 100000000 تا تاپیک گفته شده اگه وقت دارید بشینید کمپلو بخونید اگر هم نه فقط بخش های مهمش مثل اکولوژی و سیستماتیک
وزارنی سطح صفر نیس منفیه، ضمنا شما فرق المپیاد و کنکور رو میدونی؟!!!!!!! (که گفتی برن تست خیلی زرد بزنن)

:81:

mefmef

New Member
لایک ها
232

1-من برای کسایی گفتم که وقت اضافی دارندتست بزنند 2-شما دفترچه مرحله اول را بخوانید و مقایسه کنید بعد این حرف ها را بزنید

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

3-برای شما که خیلی سطح بالا هستید یک فصل وزارتی را می توانید در 5دقیقه بخوانید کسی هم که بلد نیست در 15 دقیقه 4- این هارا کسانی گفتند که در المپیاد مدال گرفتند 5- برای راه افتادن دست تست زدن خوب است 6- یک نگاه به رفرنس های ته کتابت بنداز 7- هردوتا یک موضوع را می گویند 8- با توجه به 7 تای قبلی کمی فکر کنید
ممنون از نظر شما

Zakernezhad

New Member
لایک ها
528

شما اگه تو راهنمایی علوم رو خوب خونده باشید نیازی نیس با وزارتی شروع کنید، فقط یه موقعی قبل از مرحله 1 بیایید یه سری نکات مسخره حفظی تو کتابای وزارتی رو حفظ کنید! اینکه میگم با کمپل شروع کنید واسه اینه که بهتر مطلب رو درک میکنید، مثلا یه مبحثی مث پتانسیل عمل رو وزارتی افتضاح گفته
[HR][/HR]ایشون تازه دارن وارد دبیرستان و جو المپ میشن مث شما فول نیستن...
درضمن من خودم پتانسیل عمل رو اول از روی وزارتی خوندم بعد از روی گایتون خوندم اینو بدونید که فقط سطح گایتون بالاتره و مهم اینه که وزارتی چیزی رو اشتباه نگفته فقط سطحش پایینه و لازمه اولین بار خونده بشه...
ببخشید اگه ناراحتتون کردم!!میشد دوستانه تر رفتار کرد نیازی به مشاجره و این همه عصبانیتو تعیین سطح صفر و منفی نبود!!به هر حال من و mefmef هرچی نباشه ی چیزایی از المپ میدونیم هرچند به سطح شما نمیرسه...

ببخشید یکی کمپلو خونده حتی وقت اضافه هم داشته باشه با خوندن سولومون چیزی عایدش نمیشه !!
کلا کمپل و سولوممون عمومی هایی هستن که در دو دنیای مجزا سیر میکنن و صد در صد کمپل المپیادی تره
[HR][/HR]اگه دقت کنید منم تاکیدم روی کمپبل بوده بعدم من که نمیتونم واسه ایشون تعیین تکلیف کنم و طبیعتا شما هم نمیتونید چون تصمیم با خود ایشون هستش.
بله این نیازی به گفتن نداره چون هرکسی وارد جو المپ بشه اینو میفهمه..

Fallen

Well-Known Member
لایک ها
760

1-من برای کسایی گفتم که وقت اضافی دارندتست بزنند 2-شما دفترچه مرحله اول را بخوانید و مقایسه کنید بعد این حرف ها را بزنید

3-برای شما که خیلی سطح بالا هستید یک فصل وزارتی را می توانید در 5دقیقه بخوانید کسی هم که بلد نیست در 15 دقیقه 4- این هارا کسانی گفتند که در المپیاد مدال گرفتند 5- برای راه افتادن دست تست زدن خوب است 6- یک نگاه به رفرنس های ته کتابت بنداز 7- هردوتا یک موضوع را می گویند 8- با توجه به 7 تای قبلی کمی فکر کنید
ممنون از نظر شما
دوست عزیز المپ های قبلی مگه چشونه که بخوایم تستای بی اساس و بی هدف خیلی سبز رو حل کنیم ؟ همون 16 دوره المپو حل کنین کافیه
هیچی نمیتونه خیلی زرد حل کردنو توجیه کنه چون مضره تفکر المپیادی رو از فرد دور میکنه
اینایی که شما گفتی دلیل محکم حساب نمیشه
من میگم وقتی خیلی قرمز حل میکنی فکرت تو یه خط میوفته و میبینی که همه تستا بی کاربرد و بیخود هستن !!
در حالی که المپ فرق میکنه

Zakernezhad

New Member
لایک ها
528

دوست عزیز المپ های قبلی مگه چشونه که بخوایم تستای بی اساس و بی هدف خیلی سبز رو حل کنیم ؟ همون 16 دوره المپو حل کنین کافیه
هیچی نمیتونه خیلی زرد حل کردنو توجیه کنه چون مضره تفکر المپیادی رو از فرد دور میکنه
اینایی که شما گفتی دلیل محکم حساب نمیشه
من میگم وقتی خیلی قرمز حل میکنی فکرت تو یه خط میوفته و میبینی که همه تستا بی کاربرد و بیخود هستن !!
در حالی که المپ فرق میکنه
[HR][/HR]اصولا من حرف شما رو هم قبول دارم و هم ندارم!!!
به نظر منم حل کردن هر نوع کتاب کنکوری برای المپ بیشتر وقت از دست دادنه ولی یادتون باشه این مهم نیست که به چی فکر می کنیم این مهمه که در مورد اون چیز چطور فکر می کنیم...

Catalyst

Active Member
لایک ها
174

ممنون از نظر شما
رفرنس ته کتاب؟ شما وقتی میای یه کتاب 1300 صفحه ای رو میچپونی تو حدودا 400 صفحه (تازه اندازه این صفحه ها نصفه و یه مطلب به فارسی حجمش بیشتر از انگلیسیه) این وسط یه سری چیزا می پرن! باور کن کیفیت بیان کمپل با وزارتی قابل مقایسه نیس!

Zakernezhad

New Member
لایک ها
528

رفرنس ته کتاب؟ شما وقتی میای یه کتاب 1300 صفحه ای رو میچپونی تو حدودا 400 صفحه (تازه اندازه این صفحه ها نصفه و یه مطلب به فارسی حجمش بیشتر از انگلیسیه) این وسط یه سری چیزا می پرن! باور کن کیفیت بیان کمپل با وزارتی قابل مقایسه نیس!
[HR][/HR]ببین دوست عزیز ما نگفتیم بجای کمپبل وزارتی بخونه گفتیم برای آمادگی اول وزارتی رو بخونه و بعد کمپبل رو...
درضمن اینجا جای این مشاجره ها نیستش پس بهتره دیگه این بحث رو جمع کنید لطفا.
موفق باشید

Catalyst

Active Member
لایک ها
174

[HR][/HR]ببین دوست عزیز ما نگفتیم بجای کمپبل وزارتی بخونه گفتیم برای آمادگی اول وزارتی رو بخونه و بعد کمپبل رو...
درضمن اینجا جای این مشاجره ها نیستش پس بهتره دیگه این بحث رو جمع کنید لطفا.
موفق باشید
قضیه اینه که هر شخصی برنامه خوندن خودشو داره... شما و خیلیای دیگه میگید اول با وزارتی، من میگم اول با کمپل/سولومون هم میشه شروع کرد و به نظر خود من این روش بهتر جواب میده، همین

Zakernezhad

New Member
لایک ها
528

قضیه اینه که هر شخصی برنامه خوندن خودشو داره... شما و خیلیای دیگه میگید اول با وزارتی، من میگم اول با کمپل/سولومون هم میشه شروع کرد و به نظر خود من این روش بهتر جواب میده، همین
[HR][/HR]بله کاملا درسته و منم واسه همین میگم نباید مشاجره کنیم فقط هرکس باید نظرشو بگه تا خود شخصی که سوال پرسیده جوابش رو بگیره و یکی رو انتخاب کنه...
موفق باشید

Wight

New Member
لایک ها
888

جلد 6 سولومون که جدیدا اومده راجع به چیه؟

Wight

New Member
لایک ها
888

Wight

New Member
لایک ها
888

ممنون!

راجع به اکولوژی جمعیت هم هست یا فقط رفتار و سطوح مختلف اکوسیستم ها (انتحاب طبیعی و ....)

iSalar

New Member
لایک ها
112

دوستان کسی قیمت کتاب کمببل رو میدونه؟

لایک ها
28

الان این 6 جلدی هاش تقریبا 100 تومن میشن

بالا