ازكدام راه به دانشگاه ميرويد؟

• مجموع رای دهندگان
    523
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Majid_GC

New Member
لایک ها
113
پاسخ : كنكوري هاي 91 سلام!

سلام دوستان عزیز یه سوال داشتم چند نفر از شرکت کنندگان در المپیاد در مرحله ی سوم المپیاد از کنکور معاف هستند ؟ در همه ی المپیاد ها همین طور هست؟
من رشته ی ریاضی فیزیک هستم سال امسال که میرم سال سوم می تونم المپیاد زیست بدم؟

bihamta

New Member
لایک ها
345

به نام یگانه ی بی همتای مهربان
سلام علیکم و رحمة الله
موضوع این پست:مقایسه دو آزمون آزمایشی
بنا به قولی که قبل کنکور داده بودیم...
سوالی بود هستیم در خدمت

*:یه آزمون مثلا جمع بندی پیش 1 هست و اصن عربی نداره و تعداد سوالات میره بالا مثلا هر عمومی 30 تا!
جمع بندی نهایی:
1.گزینه 2:به سبب وجود سطح سوال بالاتر آمادگی بیشتری ایجاد میکنه...که گاها از سطح کنکور بالاتره...اما آمادگی و تسلط بالاتری به همراه داره.
برنامه به صورت بقچه ای جمع شده است.
2.قلمچی:سطح سوالات نه در حد زیادی دشوار...یه مثال:دو سطح علمی یکسان، فرد شرکت کننده در قلمچی تراز بالاتری کسب خواهد کرد.
برنامه ی خورد و بهتر از گزینه 2.برنامه ریزی و بودجه بندی آزمون خیلی خوب.مباحث خوب جمع بندی میشن.تعداد آزمون و فواصلشم خوبن...مورد دیگه اینه پیشرویشم با مدارسه
و اما توصیه ی من به شما فرزندانم:4::
به نظر من واسه آزمون توو قلم چی ثبت نام کنید...آزموناشو بدید و همزمان با اون بتونید سوالات گزینه 2 رو هم گیر بیارید و بزنید عالیییییی میشه...
من احتمالن میتونم واسه 1و2 سال اخیر رو براتون بذارم.

sun-moon

New Member
لایک ها
13

اگه مرحله سه مدال طلا بيارين (8تا 10 ) از كنكور معافين ولي بقيه كنكور ميدن البته براشون سهميه در نظر گرفته ميشه.
اينكه بتونيين زست بدين يا نه رو نمي دونم.

mersad.94

Active Member
لایک ها
55

سلام دوستان عزیز یه سوال داشتم چند نفر از شرکت کنندگان در المپیاد در مرحله ی سوم المپیاد از کنکور معاف هستند ؟ در همه ی المپیاد ها همین طور هست؟
من رشته ی ریاضی فیزیک هستم سال امسال که میرم سال سوم می تونم المپیاد زیست بدم؟
نه متاسفانه!

malakh

New Member
لایک ها
1

hاگه با باشگاه حرف بزنی اجازه میدن یکی از همکلاسیام یه سال پیش با اینکه ریاضی بود ولی المپیاد زیست داد و تو مرحله ی اول قبولم شد....

B.mikaniki

New Member
لایک ها
567

دوستان شما روزی چند ساعت میدرسین؟من هنوز درست حسابی شروع نکردم.

Antiheos

New Member
لایک ها
133

به نام یگانه ی بی همتای مهربان
سلام علیکم و رحمة الله
موضوع این پست:مقایسه دو آزمون آزمایشی
بنا به قولی که قبل کنکور داده بودیم...
سوالی بود هستیم در خدمت

*:یه آزمون مثلا جمع بندی پیش 1 هست و اصن عربی نداره و تعداد سوالات میره بالا مثلا هر عمومی 30 تا!
جمع بندی نهایی:
1.گزینه 2:به سبب وجود سطح سوال بالاتر آمادگی بیشتری ایجاد میکنه...که گاها از سطح کنکور بالاتره...اما آمادگی و تسلط بالاتری به همراه داره.
برنامه به صورت بقچه ای جمع شده است.
2.قلمچی:سطح سوالات نه در حد زیادی دشوار...یه مثال:دو سطح علمی یکسان، فرد شرکت کننده در قلمچی تراز بالاتری کسب خواهد کرد.
برنامه ی خورد و بهتر از گزینه 2.برنامه ریزی و بودجه بندی آزمون خیلی خوب.مباحث خوب جمع بندی میشن.تعداد آزمون و فواصلشم خوبن...مورد دیگه اینه پیشرویشم با مدارسه
و اما توصیه ی من به شما فرزندانم:4::
به نظر من واسه آزمون توو قلم چی ثبت نام کنید...آزموناشو بدید و همزمان با اون بتونید سوالات گزینه 2 رو هم گیر بیارید و بزنید عالیییییی میشه...
من احتمالن میتونم واسه 1و2 سال اخیر رو براتون بذارم.

سلام

اگه اشتباه نکنم این اطلاعات مربوط یه کنکوریای 89 هست که با اجازه ی جناب bihamta تعدادی از موارد بالا رو که توی آزمونای 90 ییا تغییر کرد اشاره کنم :

جامعه ی آماری رشته ی ریاضی مهر 27 هزار بود که بعد از عید به 34 هزار رسید. (برا تجربیا همیشه بیشتر از ریاضیا بود)

اوایل کارنامه ها رو 2 روز بعد آزمون میدادن ، اما این آخرا طوری شده بود که کارنامه ی اولیه (البته بدون رتبه و تراز) جمعه شب رو سایت گزینه2 بود و صبح شنبه همه ی کارنامه ها آماده بود.

در مورد تراز هم یه مثال میزنم :
درصد 90 فیزیکو درنظر بگیرید ، توی آزمونای گزینه 2 معمولا چنین درصدی ترازش 16- 19 هزار میشه ، اما توی کانون معمولا حدود 9000- 8500 . . .
البته برای عمومیا ترازا هیچوقت بیشتر از 12-13 هزار نشد .

MUTE

New Member
لایک ها
264

بعد یه ماه احستس پیشرفت نمی کنم !
:177:

S@n@m

New Member
لایک ها
42

سلام
دوستای گلم کی میدونه که با چه رتبه ای میشه مدیریت بازرگانی فردوسی مشهد روزانه قبول شد؟
از مشهد رشته انسانی

mehdisoft

New Member
لایک ها
223

سلام
دوستای گلم کی میدونه که با چه رتبه ای میشه مدیریت بازرگانی فردوسی مشهد روزانه قبول شد؟
از مشهد رشته انسانی
سلام دوست عزیز

می تونی از سایت کانون یادگار ماندگار انسانی89 رو که یه فایل pdf هست رو دانلود کنی اطلاعاتی که می خوای اونجا هست

mehdisoft

New Member
لایک ها
223

[/QUOTٍE]

من 35 تا 40 ساعت ولی نمی دونم چرا همش فک می کنم کمه

بعد یه ماه احساس پیشرفت نمی کنم !
:177:
منم یه خورده این احساس رو داشتم ولی از هر کی می پرسم میگه یه مقدارش طبیعیه چون الان انتظارات از خودمون زیاده و بعضی از مطالب هم فرار!! البته اگه ساعت مطالعه ت کم نباشه

آخرین ویرایش توسط مدیر

S@n@m

New Member
لایک ها
42

سلام دوست عزیز

می تونی از سایت کانون یادگار ماندگار انسانی89 رو که یه فایل pdf هست رو دانلود کنی اطلاعاتی که می خوای اونجا هست
مرسی مرسی
فقط امکانش هست که لینکش رو برام بذارید؟ ممنون میشم

zkchem

New Member
لایک ها
40

[/QUOTٍE]

روزي 35 تا 40 ساعت يعني چي؟! مگه روزاي شما چند ساعتس؟!

mehdisoft

New Member
لایک ها
223

[/QUOTٍE]

روزي 35 تا 40 ساعت يعني چي؟! مگه روزاي شما چند ساعتس؟!
اشتباه نکن تو سیاره ما روزا 240 ساعته است!!!!!!!! :48:
منظورم ماهی اینقدر بود روم نشد بنویسم!:4:

آخرین ویرایش توسط مدیر

haniye

New Member
لایک ها
234

اشتباه نکن تو سیاره ما روزا 240 ساعته است!!!!!!!! :48:
منظورم ماهی اینقدر بود روم نشد بنویسم!:4:
سلام به همگی و خسته نباشید به کنکوریای 91
بچه ها من بعد از این همه درس خوندن در طی این چند سال یک چیزی فهمیدم
کمیت مهم نیست کیفیت مهمه
اینکه روزی 15 ساعت درس بخونی اما مفیدش 2 ساعت هم نشه بهتره یا اینکه همون 2 ساعت رو اول شروع کنی و بعد زیادترش کنی تا به یک حد متعادل و البته عاقلانه برسیم؟ :5:
نگران نباشید
موفقیت از آن ماست
همین که پشتکار داشتیم و تا الان خوندیم یعنی باز هم میتونیم بهتر بشیم و بعد از مدت کوتاهی بشیم بهترین:5:

S@n@m

New Member
لایک ها
42

سلام
دوستان عزیز بنده سال دیگه کنکور دارم میخواستم بدونم باید "برای مطالعه" ها رو هم بخونم؟ یا "یک توضیح" های درس تاریخ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693

سلام
دوستان عزیز بنده سال دیگه کنکور دارم میخواستم بدونم باید "برای مطالعه" ها رو هم بخونم؟ یا "یک توضیح" های درس تاریخ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
سلام ...
این بخشها معمولا جز حذفیاته و توکنکور تاحالا ازش سوالی نیومده...:27:

amirian

New Member
لایک ها
3

سلام !...درسته ! اينها معمولا جزيي از حزفيات محسوب مي شن . ولي اگه دقت كرده باشيد ميبينيد كه ميگن : براي شيمي رشته رياضي و تجربي قسمت هاي بيشتر بدانيد رو نخونيد . ولي يكي از سوالاي تجربي امسال از بيشتر بدانيد بود ! البته ديگران ميگن كه بيشتر بدانيد رو نخونيد ولي من خودم به هيچ وجه نديدم كه توي پيك سنجش بيشتر بدانيد ها رو جزيي از حزفيات كنكور بنويسه. پس شما هم به حرفها اعتماد نكن ! تنها مدرك سازمان سنجشه...همين و بس!

http://maamt.blogfa.com

آخرین ویرایش توسط مدیر

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693

بله درسته...
اما در رشته انسانی که خودمم کنکور دادم خود سنجش بخش (برای مطالعه )0درس اقتصاد و تاریخ و....جز حذفیات اعلام کرده بود و از اونا سوالی مطرح نشد ....
حدودا 5 یا 6 سالی هست که سوالای کنکورو نگاه میکردم تورشته انسانی از اون بخشها سوالی طرح نشده...
ضمنا( برای مطالعه ها) در درسی مثل تاریخ که 15 سوال از اون در کنکور میادجایگاهی نداره چون طراحان سوال بیشتر به وقایع تاریخی و نکات مهم کتاب تاریخ برای سوالات کنکور توجه می کنن...
وحتی درس تاریخ در بعضی زیرگروهها مثل رشته خودم حقوق ضریب 1 داشته و وقت زیاد گذاشتن روی این درس و خوندن مطالعه کنیدها فقط تلف کردن وقت است...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا