ازكدام راه به دانشگاه ميرويد؟

• مجموع رای دهندگان
    523
وضعیت
موضوع بسته شده است.

ninja

New Member
لایک ها
25
پاسخ : كنكوري هاي 91 سلام!

همون نشر الگو دیگه ؟؟؟؟؟

لایک ها
1,316

کاش همه ی افرادی که در زمینه ی کنکور تجربه دارن با هم مشورت می کردن و یه مجموعه کتاب و در کنارش توصیه جامع رو به بچه ها می گفتن... اینجوری خیلی گیج می شن!!!
حق با شماست سلیقه ها زیاده اما زیاد نمیخواد مسئله را بزرگش کنید!جایی خبری نیست...اکثر این کتابهای معروف هم به دلیل رقابت با هم همه خوبن...حساس نباشید...از یه جایی شروع کنید و استارت موفقیت را بزنید:161:

لایک ها
600

یه چیز دیگه هم فک کنم مهمه تو انتخاب کتاب...
اینکه با بیان ِ کدوم کتاب راحت تری...کدوم را بهتر میگیری....
به نظرم این خیلی تاثیر داره تو یادگیری!
مثلا تو ریاضی من نگارش رمزینه رو به بقیه ترجیح میدم!

nava

New Member
لایک ها
16

حق با شماست سلیقه ها زیاده اما زیاد نمیخواد مسئله را بزرگش کنید!جایی خبری نیست...اکثر این کتابهای معروف هم به دلیل رقابت با هم همه خوبن...حساس نباشید...از یه جایی شروع کنید و استارت موفقیت را بزنید:161:

برای همین که بچه ها سردرگم نشن لیست کتابارو حذف کردم...امیدوارم همه ی بچه ها موفق باشن...

آخرین ویرایش توسط مدیر

amirian

New Member
لایک ها
3

سلام به همگي!...

...متاسفانه مشكلی كه الآن مدرسه مون برای من به وجود اورده اینه كه دوره تابستانی رو برای همه مون اجباری كرده تا پایه رو جمع كنه و اگه كسی دوره تابستانی نیاد علی رغم دادن پول دوره برای سال چهارم ثبت نام نمیشه.حالا این دوره چهار روز در هفته برپاست و خیلی وقت من رو میگیره(چون واقعا حجمش بالاست اما واقعا بگم كه راندمانش پایینه) و واقعا برام خسته كننده ست(چقدر واقعا!!).اما علتی كه باعث میشه من به این مدرسه برم اینه كه این دبیرستان (بعد از علامه حلی شهرمون) دومه و من هم واقعا نمیخام ولش بكنم.حالا شما كه خبره تر از ما هستید بگید كدوم یكی بهتره:
1. این كه دوره تابستانی رو نرم تا پایه رو خیلی خوب بخونم اما عوضش برای پیش به همین مدرسه كه خیلی پیش قوی ای داره نتونم برم و یه جای دیگه ثبت نام كنم.
2. دوره تابستانی رو برم و تقریبا به اندازه ی 60 درصد كار خودم پایه رو جمع كنم ولی در عوضش پیش رو همین مدرسه بنویسم.

از همه شما كه تجربه يا نظرتون رو در اختيارم گذاشتيد ممنونم!خداحافظ.

bihamta

New Member
لایک ها
345

به نام یگانه ی بی همتای مهربان

سلام علیکم و الرحمة الله

"موضوع :معرفی کتاب"

این کتابا نظرات منه...چیزایی که دیدم...چیزایی که بهم پیشنهاد شده...چیزایی که شنیدم...چیزایی که توو دو سال تجربه ی کنکورم میدونم.

****دوستان این کتابایی که میگم الزاما به درد همه نمیخوره...بستگی داره شما با چه کتابی حااااااال کنی!****
یعنی بری کتابو ببینی حال نکردی نخری...شاید یکی با دیف خوشخوان حال نکنه اما از دیف ده استاد خوشش بیاد...سلیقه ای هست.

اینا جاست پیشنهاد میشن!....و فقط کتاب معرفی میشه....صرفا معرفی!....دلیل بر این نیس که اینا دیگه عند کتابن....گفتم بستگی به خودتون داره...من اینارو تجربه دارم و میگم.
اگه اسمیم اینجا نیس دلیل بر بد بودنش نیست ...من ندیدم و نشنیدم
در ضمن سعی کردم بر اساس اولویت بنویسم.

ادبیات:

کتاب سبز....حجمش خیییییلی بالاستا

قرابت معنایی:تنها گزینه و برترین گزینه---> قرابت معنایی و مفهوم هامون سبطی-انتشارات دریافت

آرایه ادبی:آرایه های ادبی به زبان تصویر،سعید همایونفر،انتشارات مبتکران----علیرضا عبدالمحمدی،نشر الگو

املا:هامون سبطی،انتشارات دریافت

زبان فارسی:5 بحث زبان فارسی،الگو------زبان فارسی،هامون سبطی،انتشارات دریافت.

تاریخ ادبیات:گاج،کلک معلم و ...

عربی:

عربی ایاد فیلی----خاکبازان،الگو

دینی:

علیرضا دلشاد،انتشارات همگامان
خواستید آیات و مفاهیم گاج.

زبان:

زبان پیش 1و2 ،دکتر شهاب اناری،انتشارات مبتکران....واقععععععععععععا کتاب کاملی هست برید صفا کنید:4:

زبان کنکور،رضا کیاسالار،انتشارات شبقره

*تیک 8 گاج هم ...

تووو جفت کتابا ریدینگ داره...اما خواستید جدا بگیرید ریدینگ گاج و عند ریدینگ خیلی سبز.

ریاضی

حساب دیفرانسیل:

دیفرانسیل 1و2،انتشارات ده استاد،هیئت مولفان

دیفرانسیل 1و2 ،خوشخوان،رضا شفیع زاده

دیفرانسیل1و2 ،ماشاالله رضوی،اندیشه فائق

دیفرانسیل 1و2،سید حسین موسوی،انتشارات مبتکران

دیفرانسیل رمزینه

هندسه ی تحلیلی:

هندسه تحلیلی ،محمد حسن بیگی،انتشارات الگو

هندسه تحلیلی،هیئت مولفان،ده استاد

هندسه تحلیلی گاج سفید

ریاضی گسسته:

ریاضیات گسسته،رسول حاجی زاده،انتشارات خوشخوان

ریاضیات گسسته،هیئت مولفان،ده استاد

ریاضیات گسسته،انتشارات خیلی سبز

حسابان و ریاضی پایه:

حسابان،محمود نصیری،انتشارات مبتکران

ریاضی پایه ی ده استاد

هندسه پایه:

هندسه 1و2،گاج سفید

هندسه 1و2،انتشارات الگو

هندسه پایه،خوشخوان

*آمارم که دیگه هیچی!

فیزیک

فیزیک پیش:

فیزیک پیش 1و2،رضا خالو،انتشارات الگو

فیزیک پیش1و2،داریوش مدقالچی،کامران ابراهیمی،انتشارات خوشخوان

فیزیک پیش1و2،بنفش قلم چی

فیزیک پیش 1و2،احمد مصلایی،زاهدی،...(مولفای سابق اندیشه سازان)،انتشارات علمی فار

*اگه بتونید از کتابای انتشارات اندیشه سازان سابق گیر بیارید عالیه.

*همینطور اگه بتونید گاج سبز نشر سال 84 رو گیر بیارید محشره

فیزیک پایه:

فیزیک پایه،،داریوش مدقالچی،کامران ابراهیمی، انتشارات خوشخوان(بییییییییییییی شک میگم فیزیک 3ش حررف ندااااااااااااااره)

فیزیک پایه،محمود زاده،انتشارات مبتکران

فیزیک پایه،گاج سفید

برای جمع بندی انتشارات مهر و ماه یه کتاب نسبتا خوب داره!

شیمی

شیمی پیش 1و2 و دوم و سوم---------------> مهندس بهمن بازرگانی!

توضیح بیشتر نیست!

به نظر من کلااااااااااا از آبی قلم چی هیییییییییچی نخرید....جمع بندی زردشم نخریییییییییید....کلا به قلم چی جز بنفشاش پوول ندید...اگه بهتون مفت دادن بگیرید.:4:

***در مورد دوستان تجربی::::زیست تا اونجایی که من شنیدم میگن خیلی سبز و تخته سیاه****

بازم اگه توضیحی هست یا من چیزیو از قلم انداختم بگید بگم خدمتتون!

در ضمن من شرمنده ی دوستان تجربی و انسانی هستم...عذر مارو بپذیرید
به امید موفقیت همگیتان

در پناه حق موفق و موید باشید ان شا الله
التماس دعا
یا علی

آخرین ویرایش توسط مدیر

amirian

New Member
لایک ها
3

سلام به همگي!...

...متاسفانه مشكلی كه الآن مدرسه مون برای من به وجود اورده اینه كه دوره تابستانی رو برای همه مون اجباری كرده تا پایه رو جمع كنه و اگه كسی دوره تابستانی نیاد علی رغم دادن پول دوره برای سال چهارم ثبت نام نمیشه.حالا این دوره چهار روز در هفته برپاست و خیلی وقت من رو میگیره(چون واقعا حجمش بالاست اما واقعا بگم كه راندمانش پایینه) و واقعا برام خسته كننده ست(چقدر واقعا!!).اما علتی كه باعث میشه من به این مدرسه برم اینه كه این دبیرستان (بعد از علامه حلی شهرمون) دومه و من هم واقعا نمیخام ولش بكنم.حالا شما كه خبره تر از ما هستید بگید كدوم یكی بهتره:
1. این كه دوره تابستانی رو نرم تا پایه رو خیلی خوب بخونم اما عوضش برای پیش به همین مدرسه كه خیلی پیش قوی ای داره نتونم برم و یه جای دیگه ثبت نام كنم.
2. دوره تابستانی رو برم و تقریبا به اندازه ی 60 درصد كار خودم پایه رو جمع كنم ولی در عوضش پیش رو همین مدرسه بنویسم.

MUTE

New Member
لایک ها
264

ژنتیک گربه به نظر من عالیه !
من که اندازه سوزن بلد نبودم ژنتیکو و سر کلاس هم نبودم الان به راحتی سوال حل می کنم !! ( حالا درسته سرعتم پایینه ولی حل می کنم :دی )
ژنتیک تخته سیاه هم خوب است !!
گاج 8000 زیست پیش و پایه خیلی خوبه !
گربه ها خیلی خوبن !!
خیلی سبز میگن غلط داره !!! نمی دونم !! :دی

rebel

New Member
لایک ها
28

سلام به همگي!...

امیریان عزیز ببین شما کل سال را وقت داری که هم پایه بخونی و هم پیش و نکته اینه که درسته که درس های پایه برات خسته کننده هستش یا زیاد وقت میگیره ولی چیزی هم که هست اینه که تو تابستون قرار نیست شما 7 -8 ساعت درس بخونی روزی 4-5 ساعت کافیه (البته شما 3 وز خالی هم داری)ببین یکی از علل اینکه منطقه 1 رتبه درو میکنه این نیست که اونا کتابهای خوبی دارند به خاطر اینه که معلمای خوبی دارند.پس من گزینه ی دو را برای خودم تو شرایط مشابه انتخاب میکردم

amirian

New Member
لایک ها
3

خيلي ازتون ممنونم!واقعا نظر كارسازي داديد!...
...ولي فكر كنم يك قسمت رو اشتباه فهمونده باشم:اينكه من اگه خودم بخونم اصلا از خوندن درساي پايه خسته نميشم و در واقع چيزي كه من رو خسته ميكنه و باعث ميشه ساعت مطالعه ي من كم بشه همون مدرسه است نه چيز ديگه اي.با اين وضعيت باز هم شما همون توصيه ها رو داريد؟
...باز هم متشكر!خدا قوت!

indomitable

New Member
لایک ها
0

همممم... اینجا مگه سایت کنکوره که اینقد دارین کنکور کنکور میکنین! عجبا! اینجا هم ول نمیکنین؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369

سلام
ما ، برای این که شما ها گیج نزنید ، تصمیم گرفتیم رو کتابا بحث کنیم و نظر برایند رو این جا بنویسیم .
حالا برای جلوگیری از کپی پیست ، بهتره شما ها برید اون جا رو بخونید .

لایک ها
40

منم آزمونای قلم چی رو میدم برنامه تابستونم پایه میخوام بزنم
راستی هدفشون از اینکه برنامه حسابانو تغییر دادن چی بود؟! از کل برنامه فقط حسابان خونده بودما!!!! :2:

MUTE

New Member
لایک ها
264

یعنی برناممه کانون عوض شده ؟

ninja

New Member
لایک ها
25

بچه ها شما چقد از برنامه كانون خونديد ؟؟*
بچه هاي گزينه 2 چه كردند ؟؟؟

ali_irysc

New Member
لایک ها
294

برای گسسته بهتره که کتابهای (1-کتاب سبز - برای تست -ولی اونقدر چیدمان اموزشیش خوب هست که جای یک کتاب اموزشی خوب رو بگیره 2-خوشخوان هم خوبه ولی اول کتاب سبز ) رو بخونید. البته برای گسسته بهتر اینه که فقط به یکی دوتا کتاب اکتفا نشود و بیشتر با تمرینات سخت مثل المپیاد کلنجار برید تا وقتی به یک تست کنکور برخورد کردید بتونید اونو تو یکی دو دقیقه حل کنید .

mehdisoft

New Member
لایک ها
223

بچه ها شما چقد از برنامه كانون خونديد ؟؟*
بچه هاي گزينه 2 چه كردند ؟؟؟
من اختصاصی های آزمون اول + عربی خوندم البته غیر از حسابان چون برنامه عوض شده بود
از گسسته نصف گراف و از دیفرانسیل مجموعه اعداد و نصف حرکت شناسی فیزیک پیش

آخرین ویرایش توسط مدیر

zahraaa

New Member
لایک ها
80

بچه های گام اول
شما میرسید در کنار خوندن ،تست هم بزنید؟به نظرتون تند نمیره؟
آخه من فقط دارم کتابا رو از روش میخونم!:2:

nima94

New Member
لایک ها
296

سلام
دوستان کتاب تست برای فیزیک پیش چی پیشنهاد میکنید من فصل اول میکرو رو زدم خوب بود ولی میخوام بیشتر از سینماتیک تست بزنم!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا