SABB

New Member
لایک ها
25
[center:87e903d3c4]

ببخشید، یادم رفت الگوریتم رو بنویسم.
عدد رو به رقم هاش تجزیه می کنیم. طی این کار یه متغیر min تعریف می کنیم و اول اونرو برابر 10 قرار می دیم (چون همه رقم ها از 10 کوچکترن)، بعدش هم اگه طی تجزیه رقم ها به عددی برخوردیم که از min کوچکتر بود، اونرو به عنوان min انتخاب می کنیم. فقط می مونه صفر که جدا بررسیش می کنیم.​
[/center:87e903d3c4]

Goharshady

New Member
لایک ها
166
rezashiri گفت
[center:d2b5b81230]
[/center:d2b5b81230]
تابعي بنويسيد كه يك رشته را به عنوان آرگومان ورودي گرفته و كلمات آنرا برعكس كند. رشتة ورودي شامل كلمات با معني يابدون معني انگليسي است كه با يك فاصله

خالي از هم تفكيك شده اند. به مثال زير دقت كنيد:

Sample Input : Bees and Birds Fly all Day

Sample Output: Day all Fly Birds and Bees

[center:d2b5b81230](سوال دانشگاه صنعتی همدان سال 87 ترم دوم)[/center:d2b5b81230]

این برنامه اش:
http://snipt.net/goharshady/Hamedan

تبدیلش به تابع هم خیلی آسونه. این هم تابعش:
کد
#include <iostream>
#include <string>
#include <conio.h>
using namespace std;
string function(string sent)
{
    bool first=true;
    string answer="";
    for(int i=sent.length()-1;i>0;i--)
    {
		  if(sent.substr(i,1)==" ")
		  {
							if(first)
							{
							answer.append(sent.substr(i+1,sent.length()-i));
							sent = sent.substr(0,i);
							first=false;
							}
							else
							{
							answer.append(sent.substr(i+1,sent.length()-i));
							sent = sent.substr(0,i);
							}
		  }
    }
    answer.append(" ");
    answer.append(sent);
    return answer;
}

Goharshady

New Member
لایک ها
166
[center:ebcaaf0f3a]10[/center:ebcaaf0f3a]
ببخشید ، الگوریتمشو فردا می ذارم

آخه دارم تایپ می کنم

rezashiri

Well-Known Member
لایک ها
325
[center:151cae740f]

الگوریتم و برنامه ای بنویسید که بزرگترین مقسوم علیه مشترک دو عدد را محاسبه کند.(هر چند الگوریتمشو قبلا یه نفر نوشته
)​
[/center:151cae740f]

rezashiri

Well-Known Member
لایک ها
325
[center:9eaa713fc8]

[HIGHLIGHT=#92d050]الگوریتم[HIGHLIGHT=#ffffff] [/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT]و برنامه ای بنویسید که یک مثلث خیام 12 ردیفه چاپ کند.​
[/center:9eaa713fc8]

rezashiri

Well-Known Member
لایک ها
325
Olympiad گفت
rezashiri گفت
Olympiad گفت
لطفا خط 8 رو درست کن!؟
منظوتون كجا هست؟؟؟؟من اشتباهي نمي بينم!!!!!اين برنامه رو اجرا كردم......
هیچی درسته!

حداقل می گفتی 2 عدد رو با خط فاصله وارد کنید.!

Goharshady

New Member
لایک ها
166
12
می دونم که احتمالا منظورتون این نبوده ولی چون 12 خیلی کوچیکه ، فرق زیادی با الگوریتم بازگشتی نداره:
[center:fd67f2a33e]http://snipt.net/Goharshady/Pascal-triangle
[/center:fd67f2a33e]

Goharshady

New Member
لایک ها
166
خروجی برنامه مشکلی نداره. لطفا تنظیمات صفحه ی command prompt خودتون رو درست کنید. روی آیکون بالا سمت چپ راست کلیک کنید ، بعد گزینه ی defaults را انتخاب کنید و در قسمت layout هر دو تا width را برابر 120 قرار دهید. بعد خارج بشین و دوباره اجرا کنید.

Goharshady

New Member
لایک ها
166
Olympiad گفت
منظور از اين چيه؟

if
(
j
)
در ++c هر مقدار غیرصفر معنی true می دهد و صفر یعنی false. این شرط برای این بود که قبل از اولین عدد tab یا t\ چاپ نکنه.

Goharshady

New Member
لایک ها
166
Olympiad گفت
یه چیزی می نویسد دیگه

اولا باید بعد از تنظیم یه بار دیگه برنامه رو اجرا کنین. دوما اگه 120 جواب نداد ، عدد بزرگتری بدین ، سوما مطمئن شین که به جای defaults تنظیمات را در properties انجام نداده اید ، چهارما وقتی از صفحه عکس می گیرید همه ی صفحه رو برای من نفرستید ، فقط همون قسمتی که نیاز هست رو بفرستید. مثلا من الآن فهمیدم که شما دو تا کارت شبکه دارید که وقتی از آنها استفاده نمی کنید یادتون می ره disable کنیدشون ، از DAP استفاده می کنید که اشتباه بسیار بزرگی است زیرا DAP در حقیقت یک نرم افزار هک است ، از نسخه ی غیراصلی ویندوز استفاده می کنید و آنتی ویروس ندارید ، همچنین دارید صفحه ی کد منو می بینید ، نام کاربری شما dear user هست و از nero ultimate هم استفاده می کنید و یادتون می ره windows messenger رو disable کنید.
این اطلاعات کافیه تا هر کس بتونه شما رو هک کنه. لطفا دفعه ی بعد بیشتر مراقب باشید.

Olympiad

New Member
لایک ها
134
Goharshady گفت

اولا باید بعد از تنظیم یه بار دیگه برنامه رو اجرا کنین. دوما اگه 120 جواب نداد ، عدد بزرگتری بدین ، سوما مطمئن شین که به جای defaults تنظیمات را در properties انجام نداده اید ، چهارما وقتی از صفحه عکس می گیرید همه ی صفحه رو برای من نفرستید ، فقط همون قسمتی که نیاز هست رو بفرستید. مثلا من الآن فهمیدم که شما دو تا کارت شبکه دارید که وقتی از آنها استفاده نمی کنید یادتون می ره disable کنیدشون ، از DAP استفاده می کنید که اشتباه بسیار بزرگی است زیرا DAP در حقیقت یک نرم افزار هک است ، از نسخه ی غیراصلی ویندوز استفاده می کنید و آنتی ویروس ندارید ، همچنین دارید صفحه ی کد منو می بینید ، نام کاربری شما dear user هست و از nero ultimate هم استفاده می کنید و یادتون می ره windows messenger رو disable کنید.
این اطلاعات کافیه تا هر کس بتونه شما رو هک کنه. لطفا دفعه ی بعد بیشتر مراقب باشید.
حالا خواهشا عكس رو پاك كنيد ........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ضمنا گول خورديد ...............من آنتي ويروس دارم
commodo ....اما خيلي گيره .... هر برنامه اي رو باز مي كني بايد يه دونه ok بزني براي همين exit كردم!!!

ضمنا دو تا كارت شبكه نداريم....نميدونم اون بريا چي هست!!!!!

لطفا من رو هك نكنيد/////خواهش مي كنم!!!!!

Goharshady

New Member
لایک ها
166
Olympiad گفت
Goharshady گفت

commodo ....اما خيلي گيره .... هر برنامه اي رو باز مي كني بايد يه دونه ok بزني براي همين exit كردم!!!

اولا که commodo بر خلاف ادعای خودش AntiVirus نیست و فقط Anti-Trojan هست. دوما که وقتی خارج می شین فرقی با عدم وجودش نداره ، سوما دو تا کارت شبکه دارید ، دومیش احتمالا شبکه ی مجازی USB یا Wireless یا Bluetooth است. چهارما اینجا جای این بحثها نیست.

Olympiad

New Member
لایک ها
134
Goharshady گفت
Olympiad گفت
Goharshady گفت

اولا که commodo بر خلاف ادعای خودش AntiVirus نیست و فقط Anti-Trojan هست. دوما که وقتی خارج می شین فرقی با عدم وجودش نداره ، سوما دو تا کارت شبکه دارید ، دومیش احتمالا شبکه ی مجازی USB یا Wireless یا Bluetooth است. چهارما اینجا جای این بحثها نیست.
وقتي ميگن دوتا كارت شبكه ندارم ، يعني ندارم..............فقط ADSL

بالا