Zakernezhad

New Member
لایک ها
528
پاسخ : مدت کم و مطلب زیاد

ساسان از گریفیت سخت تره
ساسان از گیریفیت و استانسفیلد سخت تره؟!!!!!...
من ژنتیک ساسان امینی رو توی 3 روز ناپیوسته خوندم.اصلا سختی نداشت...

matin.m

New Member
لایک ها
120

mef mef عزیز ژنتیک از دیدگاه حل مسئله یک ژنتیک خیلی مقدماتی و در حد کنکوره که فقط واسه شروع خوندن ژنتیک خوبه اونو حتما باید بخونیدش ولی واسه المپ باید از حد اون فراتر برید چون سطح ژنتیک المپ در حد ژنتیک گریفیت هستش نه در حد ژنتیک ساسان امینی.
موفق باشید
اول اینکه داستان نگو !
دوم : ژنتیک ساسان خیلی مقدماتیه ؟؟؟
سوم : تو اصن گریفیث خوندی که داری حرف میزنی؟ مطمئنم نخوندی! گریفیث سوالاش فقط خرکاری داره .
ژنتيک ساسان + خوندن پیوستگی از روی منبع دیگه (مثلا استنسفیلد) هم واسه مرحله 1 ، هم واسه مرحله2 جواب میده .

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

اول از همه خوندن كتب سه سال دبيرستان +پيش
اينارو ok شو بعد برو سره كمپبل اونو بخون(نگران نباش چون كتب دبيرستان رو خوندي كمپبل رو سريع جلو مي ري و مي خونيش!)
هم زمان ژنتيك هم حل كني خوبه!
موفق باشيم!

لایک ها
4

اول از همه خوندن كتب سه سال دبيرستان +پيش
اينارو ok شو بعد برو سره كمپبل اونو بخون(نگران نباش چون كتب دبيرستان رو خوندي كمپبل رو سريع جلو مي ري و مي خونيش!)
هم زمان ژنتيك هم حل كني خوبه!
موفق باشيم!
yani bartaye mani k mikham taze shoro konam hamina baraye marhale aval kafie?????vagean?????

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

yani bartaye mani k mikham taze shoro konam hamina baraye marhale aval kafie?????vagean?????
زينب جان، اينا پايه و اساس كار هس!
شما اين ها رو خوب بخونيد ، خوب فكر كنيد، تحليل كنيد... احتمال قبولي تو مرحله ي اول بالاست;)
نگران نتيجه و قبولي نباشيد برا خود زيست اينو بخونيد!:3:
من هم تو ي تاپيك ديگه بهتون جند تا پيشنهاد كردم روشون فكر كنيد و برنامه بريزيد;)
بابهترين ارزوها

لایک ها
29

برای مرحله یک همونایی که گفتن خوبه،البته از حل سوالات مراحل اول حداقل از دوره ده تا حالا غافل نباشید.

لایک ها
303

اول اینکه داستان نگو !
دوم : ژنتیک ساسان خیلی مقدماتیه ؟؟؟
سوم : تو اصن گریفیث خوندی که داری حرف میزنی؟ مطمئنم نخوندی! گریفیث سوالاش فقط خرکاری داره .
ژنتيک ساسان + خوندن پیوستگی از روی منبع دیگه (مثلا استنسفیلد) هم واسه مرحله 1 ، هم واسه مرحله2 جواب میده .
واقعا فک میکنید که خوندن این همه کتاب ژنتیک لازمه؟ من خودم ژنتیک رو از متن کتاب درسی یاد گرفتمو باهاش سوالای المپیاد رو به راحتی حل میکنم. به نظرم استنسفیلد فقط اون قسمتای میوز و میتوز و تناوب نسل و بیوتکنولوژیش خوبه، که تازه مهم هم نیس. در حد نیاز کتاب درسی توضیح داده. من پیشنهاد میکنم بیوشیمی بخونید چون کتاب واقعا هیچی نگفته.

لایک ها
303

زینب جان میتونم با اطمینان بگم که حداقل 5 تا سوال المپیاد پارسال یعنی دوره 15 از متن کتاب درسی بوده. کتاب درسی رو هیچ دست کم نگیر. وقتی تمومش کردی سوالات سالای گذشته رو حل کن. ازشون ایده بگیر . خیلی بهت کمک میکنه. تازه شما یه سال دیگم وقت داری. پس هنوز دیر نیست.

matin.m

New Member
لایک ها
120

مگه چندتا کتاب گفتم؟ یه دونه ساسان +یه بخش کوچیک از استنسفیلد!

با قاطعیت میتونم بگم با خوندن متن کتاب درسی ، سوالای ژنتیک کنکور رو هم نمیشه حل کرد چه برسه به سوال المپیاد! حالا اینکه شما با خوندن متن کتاب درسی میتونین سوال المپیاد رو اونم به راحتی! حل کنید ، به نظرم من محاله!!

amideoxy

New Member
لایک ها
400

خب هرکی یه مدلیه

حل کردن سوال المپ بادرس معلم میشه ولی با کتاب.

لایک ها
303

مگه چندتا کتاب گفتم؟ یه دونه ساسان +یه بخش کوچیک از استنسفیلد!

با قاطعیت میتونم بگم با خوندن متن کتاب درسی ، سوالای ژنتیک کنکور رو هم نمیشه حل کرد چه برسه به سوال المپیاد! حالا اینکه شما با خوندن متن کتاب درسی میتونین سوال المپیاد رو اونم به راحتی! حل کنید ، به نظرم من محاله!!
ببین من ژنتیک مندلی رو از روی کتاب درسی در عرض یک روز قبل اینکه استاد المپیادمون درس بده خوندم. مطمئنا همه با متن کتاب درسی کاملا آشنا هستین و میدونید که چطور حرف میزنه. وقتی تمام تلاشتو بذاری که اونو بفهمی، مطمئن باش انقد نکته ها دستت میاد که تو کتاب و جزوه هیچ کسی نیس. من خودم سر کلاس معلمای مدرسم جزوه و نکته نمی نوشتم ولی انقد دقیق میخوندم که با یه کم تحلیل بتونم به همونا برسم. اینجوری خوندن باعث میشه که هیچ وقت فراموشت نشه.
نمیدونم کارم درس بود یا غلط ولی من اولین سوالی که بعد یه دونه شجره نامه کتاب حل کردم، سوال ژنتیک دوره 15 بود. واقعا یه هفته ذهنمو مشغول کرد، چون تازه شروع کرده بودم. ولی باعث شد که بتونم بقیه سوالاتو با یه دور خوندن بتونم حل کنم.
نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی سر کلاس المپیادمون استادمون میشست من واسه بچه ها سوال حل میکردم.
بعدشم المپیاد که نمیخواد مثه کنکور باشه، میخواد اونایی که میتونن خوب فکر کنن رو جدا کنه.
در ضمن اصلا کتابو دست کم نگیر.

بالا