لایک ها
11
سلام.کسی اگه راجع به سوالات مرحله1(منظورم کسائیکه مدال اوردن وعضوباشگاه اند ودارن این رو الان میخوننه)چیزایی میدونه(وزن سوالات-تعداد-سبک و...)خواهشادریغ نکنه بگه تا اطلاع رسانی بشه وبقیه ام استفاده کنن.راستی اگه میشه بگیدسبکش شبیه کودوم دوره(22-23-24و...)هست دیگه نهایت لطفتونونشون میدین.ممنون.

لایک ها
2,386
پاسخ : مرحله اول 28

سلام.کسی اگه راجع به سوالات مرحله1(منظورم کسائیکه مدال اوردن وعضوباشگاه اند ودارن این رو الان میخوننه)چیزایی میدونه(وزن سوالات-تعداد-سبک و...)خواهشادریغ نکنه بگه تا اطلاع رسانی بشه وبقیه ام استفاده کنن.راستی اگه میشه بگیدسبکش شبیه کودوم دوره(22-23-24و...)هست دیگه نهایت لطفتونونشون میدین.ممنون.

سلام.

فکر نمیکنم کسی اطلاعی داشته باسه چون بعید میدونم سوالات رو به مدال دارها

نشون داده باشن و فقط اساتید دوره و طراح ها باید از سوالات مطلع باشن.

ان شاء الله موفق باشید.

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

به نظرتون امسال دوم ها هم میتونن مدال بیارن؟یا بازم ازمایشیه

سلام.

وقتی بخشنامه ی ثبت نام روی سایت قرار بگیره ، مجوز شرکت برای دوره های

مختلف تحصیلی رو توش می نویسن.

لایک ها
2,386

از مفاد بخشنامه مطلعم فقط میخوام بدونم تا کنون خبری نشده،چون تو برنامم تاثیر داره.
ممنون

شاید اگه با باشگاه تماس بگیرید بهتون بگن .

البته مطمئن نیستم. :)

sina

New Member
لایک ها
385

هیچ راهی واسه فهمیدن دقیق وجود نداره اما معمولا سیاست کمیته اینه که یهو سبک کارو تغییر نمیده پس احتمالا به سبکه دوره های گذشتس تقریبا البته به جز 26 که تو کمیته مشکلاتی بود

sohrab.rz

New Member
لایک ها
49

اگر قرار بود این اطلاعات قبل از امتحان المپیاد لو بره من خودم تنها میرفتم در باشگاهو میبستم...خواسته هایی دارین ها...

لایک ها
2,386

اگر قرار بود این اطلاعات قبل از امتحان المپیاد لو بره من خودم تنها میرفتم در باشگاهو میبستم...خواسته هایی دارین ها...

هرچند فکر نمیکنم سخت گیری شون توی این زمینه به اندازه ی کنکور باشه اما

بازم ابنطور نیست که هرکسی ( حالا چه مدال دار چه بی مدال ) از

اوضاع سوالات باشگاه خبر داشته باشه.

sohrab.rz

New Member
لایک ها
49

هرچند فکر نمیکنم سخت گیری شون توی این زمینه به اندازه ی کنکور باشه اما

بازم ابنطور نیست که هرکسی ( حالا چه مدال دار چه بی مدال ) از

اوضاع سوالات باشگاه خبر داشته باشه.
حداقل در مورد فیزیک این رو میدونم ک اون کسایی ک بالاا هستن نظیر آقای بهمن آبادی وقتی میخوان سوال هارو به باشگاه برسونن حتی به پیک هم نمیدن ک برسونه به باشگاه خودشون شخصا میرن تحویل میدن... و اینم میدونم ک اصلا با المپیادی ها کلاس هم بر نمیدارن تا شرایط برای همه یکسان باشه! هدف از المپیاد انتخاب یک تیم قوی برای مسابقات جهانیه پس باشگاه دنبال اونایی هست ک خوب بلدن سوال حل کنن .. نه اونهایی ک سوالات رو میدونن! بنظرم المپیاد رو از هیچ نظر با کنکور مقایسه نکنید... داستانشون جداست کلا...

لایک ها
2,386

حداقل در مورد فیزیک این رو میدونم ک اون کسایی ک بالاا هستن نظیر آقای بهمن آبادی وقتی میخوان سوال هارو به باشگاه برسونن حتی به پیک هم نمیدن ک برسونه به باشگاه خودشون شخصا میرن تحویل میدن... و اینم میدونم ک اصلا با المپیادی ها کلاس هم بر نمیدارن تا شرایط برای همه یکسان باشه! هدف از المپیاد انتخاب یک تیم قوی برای مسابقات جهانیه پس باشگاه دنبال اونایی هست ک خوب بلدن سوال حل کنن .. نه اونهایی ک سوالات رو میدونن! بنظرم المپیاد رو از هیچ نظر با کنکور مقایسه نکنید... داستانشون جداست کلا...

و خود طراح ها چطور ؟!

sohrab.rz

New Member
لایک ها
49

و خود طراح ها چطور ؟!
کلا آدمیزاد اگر یکاری رو بخواد واقعا انجام بده انجامش میده! اون ها هم دنبال بهترین ها هستن و پیداشون میکنن! پس همه چیز رو در نظر میگرن... حالا من دقیق نمیدونم چند نفر و چ کسانی برای فیزیک سوال طرح میکنن ولی باشگاه رو دسته کم نگیرید! عقلشون خوب کار میکنه!

لایک ها
11

من منظورم این نبود که سوالارو دودستی بیان تقدیم ماکنن.چون تو این سایت وقتی قبلا برای دوره26و25و...رونگاه میکردم سال بالایی ها تعدادسوالا وسبکشونو میدونستن.درثانی.من نگفتم کی ازسوالا خبرداره.گفتم که تعدادسوالا وسبکشونو اگه سال بالاییها میدونن بگن.لطفا دقیقتربخونیدسوء تفاهم نشه.:85:

sohrab.rz

New Member
لایک ها
49

من منظورم این نبود که سوالارو دودستی بیان تقدیم ماکنن.چون تو این سایت وقتی قبلا برای دوره26و25و...رونگاه میکردم سال بالایی ها تعدادسوالا وسبکشونو میدونستن.درثانی.من نگفتم کی ازسوالا خبرداره.گفتم که تعدادسوالا وسبکشونو اگه سال بالاییها میدونن بگن.لطفا دقیقتربخونیدسوء تفاهم نشه.:85:
تعداد ک معلومه ! 30-33 تستی 7-9 کوتاه پاسخ ..
بنظرم بیشتر بجای این که بشینی فک کنی سبکشون چیه بشین از هر سبکی که هست سوال حل کن ... این تاثیرش بیشتره ... آتیشم نمیگیری بعدش کلا .. موفق باشید :3:

لایک ها
42

سال بالایی ها فقط میتونن حدس بزنن سبکش چیه بعدشم معمولا سوالاش یکم ترکیبیه.

بالا