love star

Moderator
لایک ها
942
ششمین المپیاد علوم و فناوری نانو، با هدف شناسایی استعدادهای برتر دانش‌آموزی، کمک به پایدارسازی جریان تربیت نیروی انسانی در فناوری نانو و کمک به پیشتازی کشور در آموزش فناوری نانو در 132 شهرستان به طور سراسری ساعت ۲ بعد ازظهر جمعه چهارم اردیبهشت ماه برگزار شد.

در این المپیاد 18 هزار و 183 دانش آموز دختر و 10 هزار و 296 دانش آموز پسر شرکت کرده و در 180 دقیقه به 60 سوال چهار گزینه‌ای پاسخ دادند.

برگزیدگان مرحله اول؛ شامل 30 برگزیده کشوری در گام بعد در تابستان 94 یک اردوی عملی آموزشی 10 روزه را می‌گذرانند. در این مرحله، دانش‌آموزان ضمن فراگیری روش‌های ساخت و کاربرد نانومواد در آزمایشگاه و شرکت در کارگاه‌های شبیه سازی نانو، از مراکز فعال کشور در حوزه فناوری نانو بازدید می‌کنند.

در پایان، دانش‌آموزان برای کسب مدال طلا، نقره و برنز در یک آزمون با هم به رقابت می‌پردازند. این آزمون در دو بخش سوالات کتبی و همچنین ارایه دستاوردهای علمی خود طی این دوره، در قالب مقاله علمی و ارایه شفاهی با حضور داوران متخصص علوم و فناوری نانو برگزار می‌شود.

گفتنی است، در برگزاری ششمین المپیاد دانش آموزی 200 پژوهش سرای دانش‌آموزی و 1500 نفر از کارکنان آموزش و پرورش از استا‌ن‌های مختلف همکاری داشته‌اند.

nanogirl

New Member
لایک ها
107
پاسخ : مرحله ی اول ششمین المپیاد دانش آموزی نانو برگزار شد

سلام بچه ها
من میخواستم چیزی نگم ولی حالا میگم!به نظرم المپیاد امسال اسون تر از سالهای قبل بود وتعداد خیلی زیادی از سوالات باخوندن مجموعه مقالات به راحتی قابل حل بود.الان که درگیر درسام!ولی اگر خواستین میتونم جمعه هفته بعد دقیقا ادرس بدم که هرکدوم از سوالات از کدوم قسمت منابع طرح شده بود-البته اونایی که از منابع بودن!-
حتی تعداد سوالات شبیه سازی که جزو سوالات سخت المپیاد بود به 1 عدد تقلیل پیداکرده بود
براتون توی یک فایل اکسل جوابهایی رو که به نظر خودم! درست بودن گذاشتم.البته اکثرش رو با دبیرمون و چندنفر دیگه چک کردیم!بازم رو جوابا بحث کنید!همین روزا جواب تشریحی هم میاد.انشالله در اسرع وقت منم میام دوباره سرمیزنم
برای همگی ارزوی موفقیت دارم
New Microsoft Office Excel Worksheet

لایک ها
181

سلام و درود فراوان خدمت دوستان خوبم.
نخست امیدوارم همگی به نتیجه ی دلخواهتون برسید و 30 نفر واقعا توانا به دور دوم برسند همان طوری که سال های پیش هم دوستانی با ویژگی های علمی و شخصیتی برجسته به دور دوم راه یافتند.
برای چند دوست از جمله آقای شیرزاد و خانم مهرآوا و خانم حاجی ولی آرزوی پیروزی ویژه دارم،چون چند ساله دارن زحمت میکشن و تاکنون نتیجه ی دلخواهشونو نگرفتند.
و در پایان خواهشمندم دوستان در نیایش های خالصانشون من کم ارزش رو فراموش نکنند،نه به خاطر المپیاد،بلکه به خاطر پاره ای از مشکلات جدی که موجب شد نتونم در المپیاد شرکت کنم و آخرین المپیاد زندگیم رو از دست بدم!
سربلند باشید،خدانگهدار.

آخرین ویرایش توسط مدیر

love star

Moderator
لایک ها
942

سلام بچه ها
من میخواستم چیزی نگم ولی حالا میگم!به نظرم المپیاد امسال اسون تر از سالهای قبل بود وتعداد خیلی زیادی از سوالات باخوندن مجموعه مقالات به راحتی قابل حل بود.الان که درگیر درسام!ولی اگر خواستین میتونم جمعه هفته بعد دقیقا ادرس بدم که هرکدوم از سوالات از کدوم قسمت منابع طرح شده بود-البته اونایی که از منابع بودن!-
حتی تعداد سوالات شبیه سازی که جزو سوالات سخت المپیاد بود به 1 عدد تقلیل پیداکرده بود
براتون توی یک فایل اکسل جوابهایی رو که به نظر خودم! درست بودن گذاشتم.البته اکثرش رو با دبیرمون و چندنفر دیگه چک کردیم!بازم رو جوابا بحث کنید!همین روزا جواب تشریحی هم میاد.انشالله در اسرع وقت منم میام دوباره سرمیزنم
برای همگی ارزوی موفقیت دارم
New Microsoft Office Excel Worksheet
سلام فاطمه جون..دستت درد نکنه...اما جواب سوال ۳۶میشه گزینه ۱و جواب سوال ۳۷هم به احتمال قوی گزینه ی۴
منبع رو هم میذارم...

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

http://edu.nano.ir/index.php?actn=papers_view&id=212

http://nanoclub.ir/index.php?ctrl=paper&actn=paper_view&id=3337&lang=1

KurdBoyDM

New Member
لایک ها
1

منم میگم اگه یه دوره روی مقالات داشت میشد راحت رو سوالا فکر کرد ولی خب من اون وقت دوره رو نداشتم...
-------
ولی کلا المپیاد چـــــــــــــــــــــقدر غایب داشت 10000 نفر کم نیست...
از این فراتی هم که اومده بودند نصفشون سر یه ساعت نشده برگشونو دادن!!!

منم میگم اگه یه دوره روی مقالات داشت میشد راحت رو سوالا فکر کرد ولی خب من اون وقت دوره رو نداشتم...
-------
ولی کلا المپیاد چـــــــــــــــــــــقدر غایب داشت 10000 نفر کم نیست...
از این فراتی هم که اومده بودند نصفشون سر یه ساعت نشده برگشونو دادن!!!
آره دقیقا سوالاش یه جوری بود که بعضی هاشون راحت حل میشدن بعضیهاشونم کلا حل نمی شدن
واسه من که اینجوری بود

راستی سایت ستادنانو گفته اواخر خرداد نتایج میاد
20هزار تا پاسخنامه اینقدر زمان می خواد‌‌؟

aphu77-G

New Member
لایک ها
85

با سلام خدمت همه عزیزان نانویی

ممنون خانم خسرونژاد بابت کلید. مثل پارسال اگر برای بقیه بچه ها ایمیل کنید خیلی بهتره.چون پارسال بقیه پاسخ های احتمالیشون رو به فایل اضاف میکردن

سلام و درود فراوان خدمت دوستان خوبم.
نخست امیدوارم همگی به نتیجه ی دلخواهتون برسید و 30 نفر واقعا توانا به دور دوم برسند همان طوری که سال های پیش هم دوستانی با ویژگی های علمی و شخصیتی برجسته به دور دوم راه یافتند.
برای چند دوست از جمله آقای شیرزاد و خانم مهرآوا و خانم حاجی ولی آرزوی پیروزی ویژه دارم،چون چند ساله دارن زحمت میکشن و تاکنون نتیجه ی دلخواهشونو نگرفتند.
و در پایان خواهشمندم دوستان در نیایش های خالصانشون من کم ارزش رو فراموش نکنند،نه به خاطر المپیاد،بلکه به خاطر پاره ای از مشکلات جدی که موجب شد نتونم در المپیاد شرکت کنم و آخرین المپیاد زندگیم رو از دست بدم!
سربلند باشید،خدانگهدار.
سلام خدمت شما

ان شاءالله امسال شاهد نتایج خوب شما کنکوری ها باشیم
:41:

KurdBoyDM

New Member
لایک ها
1

من زیاد تجربه ی المپیادها رو ندارم
واسه مرحله ی بعد اگه کسی قبول بشه
باید هزینه ای چیزی پرداخت بکنه؟؟؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر

nanogirl

New Member
لایک ها
107

سلام بچه ها یه توضیحی !
اولا سوال33 جوابش 4 میشه ومن اشتباه وارد کردم
ودر مورد سوال 36 و 37 باتوجه به اینکه درمقالاتی که خانم مهراوا گذاشتن مستقیماجوابها ذکر شده سوال 36 گزینه 4 وسوال37 گزینه 4 میشه من این سوالات رو براساس اطلاعات خودم جواب داده بودم واشکال ازجانب من بوده!
درجواب
KurdBoyDM هم باید بگم تمامی هزینه های برگزاری دوره تاحتی هزینه بیمه شما در طول دوره،اسکان،غذا،پیش غذا،دسر،هزینه ی بازدیدهای تفریحی،هزینه روپوش ازمایشگاهی و.....! برعهده خود باشگاهه وهیچ گونه هزینه ای از شما دریافت نمیشه!

1111111

New Member
لایک ها
2

بچه ها 20 درصد امکان قبولی است :37:

KurdBoyDM

New Member
لایک ها
1

یعنی چی؟؟؟؟
20 دصد کف قبولیه یا چی؟؟؟؟
تقریبا افرادی که بیشتر از 20 درصد بزنن قبولن؟؟؟

1111111

New Member
لایک ها
2

خبر ندارید دقیق چند درصد امکان قبولی هست 15 درصد چه طور دقیق می خواهم بدون چون با کلید سوال صحیح کردم می خواهم ببینم چند درصد قبولم

KurdBoyDM

New Member
لایک ها
1

با توجه به این که پارسال درصد رتبه ی سی‌ام 44.44% بوده و نظر شرکت کننده های دیگه در مورد راحت تر بودن نسبت به پارسال
شاید کف قبولی از 45 درصد یکم بیشتر باشه(خودم 46.66 زدم)
البته این حدس منه!!!

m.raeisi0711

New Member
لایک ها
1

سلام.
کسی نميدونه دقیقا کف قبولی چند میتونه باشه؟!
من 62 درصد زدم.میخوام بدونم چند درصد امکان داره قبول بشم.نظر شما چیه؟!

aphu77-G

New Member
لایک ها
85

سلام .با ۲۰ درصد که استانی هم نمیشه قبول شد
ولی با توجه به اینکه شما سال اول هستید . سال عای بعد فرصت خوبیه و اگر واقعا بخونید . سال دیگه احتمالا قبولید

موفق باشید

بقیه دوستان درصداتونو بگید لظفا

سلام.
کسی نميدونه دقیقا کف قبولی چند میتونه باشه؟!
من 62 درصد زدم.میخوام بدونم چند درصد امکان داره قبول بشم.نظر شما چیه؟!
سلام . درصدتون عالیه!!!
کف باتوجه به آماری که گرفتیم باید حدودا ۵۰ باشه

3AZB5

New Member
لایک ها
8

من حدودا 65 زدم

A...H

New Member
لایک ها
88

آفرین بر ابوالفضل عزیز.
با این پاسخ نامه که دادن کارت عالی بود.

UN(A)kNOwn

New Member
لایک ها
225

62 درصد ...
من سال پیش خوندم ( مثلا!) قبول نشدم!
امسال کلا نیم ساعت شب قبل آزمون خوندم (بقیشو درگیر کنکور بودم) زدم 62 درصد :|
نمیگم خوشحال نیستم ولی این چجورشه دیگه؟ :)
و درصد بالای 60 به احتمال زیاد قبوله. احتمال خیلی زیاد!
.
.
در ضمن از ناظمان محترم خواهشمندم این پست رو پاک نکنند! به خدا به موضوع تاپیک ربط داره! (اشاره به پست قبلیم که پاک شد!)

m.raeisi0711

New Member
لایک ها
1

کسی نميدونه اونایی که احتمال قبولیشون بوده چند درصد زدن؟!

بالا