nobelium

New Member
لایک ها
16
پاسخ : مرحله ی اول ششمین المپیاد دانش آموزی نانو برگزار شد

بچه ها قضیه ی برگزیده ی استانی چیه؟مگه 30 فقط نفر برتر کشور قبول نمیشن؟

love star

Moderator
لایک ها
942

۵۵ به بالا احتمال قبولیشون خیلی زیاده...
در جواب دوستی که راجع به برگزیده استانی پرسیدن..هرسال به غیر از سی نفر برتر کشور ، برترین های هر استان رو انتخاب میکنن و کارگاه دوروزه براشون برگزار میشه،.البته پارسال برگزیده های استانی هم به دو دسته تقسیم شدن یکی بچه هایی بودن که ۳۷٪به بالا زده بودن که برای اونا یک اردوی چهارروزه تو تهران برگزار شد و گروه دوم نفرات برتر هر استان که اون کارگاه دوروزه برگزار شد..فکر کنم برگزیده های استانی ای که جزء نفرات برتر بودن(نه۳۷٪به بالاها)تا۲۴٪هم بودن...

m.raeisi0711

New Member
لایک ها
1

من 62 زدم داداشمم 69 زده.من چقدر امید داشته باشم که قبول میشم؟!

nanogirl

New Member
لایک ها
107

شماهمون دوقلوهای رئیسی المپیاد چهارم نیستین؟:) یکی برگزیده کشوری اون یکی استانی شد؟
50 به بالااحتمال قبولی خیلی زیاده
درپاسخ unknown هم باید بگم اولا المپیاد امسال اسونتر بود.دوما شما سال پیش هم بااختلاف خیلی کمی قبول نشدید سومامسلما یچیزایی از اونایی که تواون 2 سال خوندین یادتون بوده وچهارما هم امسال چهارمید واطلاعات درسیتون خیلی کمکتون میکنه
تاحالا بالاترین درصد69 بوده پس؟

aphu77-G

New Member
لایک ها
85

نچ!!! قبول نمیشید:90::4:
یبار دیگه چنین سوالی بپرسید به خدمتون میرسم!!!! عجبا! قبولید آقا ! قبولید:)

m.raeisi0711

New Member
لایک ها
1

شماهمون دوقلوهای رئیسی المپیاد چهارم نیستین؟:) یکی برگزیده کشوری اون یکی استانی شد؟
50 به بالااحتمال قبولی خیلی زیاده
درپاسخ unknown هم باید بگم اولا المپیاد امسال اسونتر بود.دوما شما سال پیش هم بااختلاف خیلی کمی قبول نشدید سومامسلما یچیزایی از اونایی که تواون 2 سال خوندین یادتون بوده وچهارما هم امسال چهارمید واطلاعات درسیتون خیلی کمکتون میکنه
تاحالا بالاترین درصد69 بوده پس؟
آره همون رئیسیا هستم.
شما خودتون چند درصد زدی؟!

m.raeisi0711

New Member
لایک ها
1

نتایج المپیاد بعد از امتحانات خرداد اعلام میشه؟!

aphu77-G

New Member
لایک ها
85

سلام
بله بعد امتحانات خرداد اعلام میکنند.

یک سوال دارم از همتون :
حل یا کار کردن سوالات آزمون های آزمایشی چقدر کمک تون کرد که المپیاد ششم رو بهتر جواب بدید؟؟؟؟

love star

Moderator
لایک ها
942

نتایج المپیاد بعد از امتحانات خرداد اعلام میشه؟!
سلام..معمولا دهه ی دوم خرداد نتایج میاد...و وسط امتحانات متاسفانه!

aphu77-G

New Member
لایک ها
85

تا جایی که به من گفتند ، باشگاه اخر خرداد نتایج رو اعلام میکنه...وسط خرداد رو نشنیدم !

ali.a1375

New Member
لایک ها
60

سلام به همه ی دوستان، امیدوارم حالتون خوب باشه و چند روز دیگه اسمتونو توی برگزیده ها ببینیم
من دیروز داشتم پاسخای تشریحی رو چک می کردم، می خواستم ببینم نظرتون در مورد سوالای 52 و 53 چیه و کی درست زده؟...

love star

Moderator
لایک ها
942

سلام به همه ی دوستان، امیدوارم حالتون خوب باشه و چند روز دیگه اسمتونو توی برگزیده ها ببینیم
من دیروز داشتم پاسخای تشریحی رو چک می کردم، می خواستم ببینم نظرتون در مورد سوالای 52 و 53 چیه و کی درست زده؟...
سلام..۵۲به نظرم باید یک میشد..یعنی قاعدتا یک بود...سوال ۶۰هم که دیگه داغون بود...اما سوال۵۳رو منم مثل پاسخنامه جواب دادم

لایک ها
2

با سلام من هم حدود 65 درصد زده بودم
اما لطفا یکی گزینه های باشگاه رو در مورد سوال های 16،36،45 برای من توجیه کنه
با تشکر!!

nanogirl

New Member
لایک ها
107

سلام..۵۲به نظرم باید یک میشد..یعنی قاعدتا یک بود...سوال ۶۰هم که دیگه داغون بود...اما سوال۵۳رو منم مثل پاسخنامه جواب دادم
من هردوتاشو درست زدم!:)
شما خودتون چند درصد زدی؟!
مگه خبر ندارین؟بچه هایی که2 دوره قبول شدن نمیتونستن امسال شرکت کنن!یعنی باشگاه اعلامیه زد شرکت کنید هم راتون نمیدیم!بیاین پولاتونو پس بگیرین!
ولی من برای دل خودم شرکت کردم!ولی چون حتی اگر 100 زده باشم هم بهرحال بابقیه بچه هامقایسه نمیشم ترجیح می دم درصدمو نگم!
راستی بچه ها!میخواستم یه خاطره در مورد این درصدگفتنهای قبل اعلام نتایج بگم!البته میخواستم خود اقای انصاری نباشن ولی حالا باوجود اینکه هستن میگم:
بعد المپیاد چهارم بود!اون موقعها ! باشگاه فروم داشت واکثر بچه هایی که بعدا برگزیده شده بودن توفروم عضو بودن.خلاصه مثل همین الان درصدامونو گفتیم.بالاترین درصدتاجایی که یادمه حدود71 بود وبقیه بچه ها بین 60-70 زده بودن وتقریبا مطمن شده بودیم که بچه هایی که بالای 60 زده بود قبولن واینوهم بگم که فقط 2 نفر حدود 71 زده بودن وبقیه زیر 70
توی این حین یه نفر که از روی نام کاربریشون مشخص بود اقای انصارین!اومد وتوی باشگاه نوشت:
بچه ها من 80 زدم بنظرتون قبول میشم؟
یعنی باورتون نمیشه!موجی از نابودی کل باشگاه رو گرفت!همه رفته بودن تو خودشون!توی سروصورتمون میزدیم!
چند نفرهم بودن که پرسیدن:چجوری 80 زدی؟.واقعا داری راست میگی و....
من که به شخصه یادمه اصن افسردگی گرفتم!
نکته ی جالب هم این بود که بعد اولین پستشون ایشون دیگه اصن باشگاه نیومدن که ببینن چه شوکی به بچه ها وارد کردن واون جمله اولین واخرین پستشون بود!
خلاصه بعدازینکه نتایج اومد بالاترین درصد 74 بود
اقای انصاری هم با حدود70-71 درصد،پنجم-ششم شدن!(امیدوارم ازمن بابت این خاطره دلخور نشن!من فقط حقیقتو گفتم!)

خلاصه اینکه خیلی به این درصدگیریهای قبل اعلام نتایج اعتمادی نیس!مگر اون دسته ای که دقیقا جواب هارو وارد دفترچه کردن!

m.raeisi0711

New Member
لایک ها
1

من هردوتاشو درست زدم!:)

مگه خبر ندارین؟بچه هایی که2 دوره قبول شدن نمیتونستن امسال شرکت کنن!یعنی باشگاه اعلامیه زد شرکت کنید هم راتون نمیدیم!بیاین پولاتونو پس بگیرین!
ولی من برای دل خودم شرکت کردم!ولی چون حتی اگر 100 زده باشم هم بهرحال بابقیه بچه هامقایسه نمیشم ترجیح می دم درصدمو نگم!
راستی بچه ها!میخواستم یه خاطره در مورد این درصدگفتنهای قبل اعلام نتایج بگم!البته میخواستم خود اقای انصاری نباشن ولی حالا باوجود اینکه هستن میگم:
بعد المپیاد چهارم بود!اون موقعها ! باشگاه فروم داشت واکثر بچه هایی که بعدا برگزیده شده بودن توفروم عضو بودن.خلاصه مثل همین الان درصدامونو گفتیم.بالاترین درصدتاجایی که یادمه حدود71 بود وبقیه بچه ها بین 60-70 زده بودن وتقریبا مطمن شده بودیم که بچه هایی که بالای 60 زده بود قبولن واینوهم بگم که فقط 2 نفر حدود 71 زده بودن وبقیه زیر 70
توی این حین یه نفر که از روی نام کاربریشون مشخص بود اقای انصارین!اومد وتوی باشگاه نوشت:
بچه ها من 80 زدم بنظرتون قبول میشم؟
یعنی باورتون نمیشه!موجی از نابودی کل باشگاه رو گرفت!همه رفته بودن تو خودشون!توی سروصورتمون میزدیم!
چند نفرهم بودن که پرسیدن:چجوری 80 زدی؟.واقعا داری راست میگی و....
من که به شخصه یادمه اصن افسردگی گرفتم!
نکته ی جالب هم این بود که بعد اولین پستشون ایشون دیگه اصن باشگاه نیومدن که ببینن چه شوکی به بچه ها وارد کردن واون جمله اولین واخرین پستشون بود!
خلاصه بعدازینکه نتایج اومد بالاترین درصد 74 بود
اقای انصاری هم با حدود70-71 درصد،پنجم-ششم شدن!(امیدوارم ازمن بابت این خاطره دلخور نشن!من فقط حقیقتو گفتم!)

خلاصه اینکه خیلی به این درصدگیریهای قبل اعلام نتایج اعتمادی نیس!مگر اون دسته ای که دقیقا جواب هارو وارد دفترچه کردن!
به نظر شما کف قبوله چنده؟
اگه 60 بشه 4 من 60 درصد میزنم.بازم قبول میشم؟!

KurdBoyDM

New Member
لایک ها
1

ایشالا 46 درصد قبول میشه :)

ولی امثال کلا به نفع افرادی شد که فقط مقالات سایت رو خوندن
چون واقعا بیشتر سوالات از مقالات بود

* منم که فقط 1 هفته ی آخر شروع کردم خوندن اونم فقط سایت!!!!

لایک ها
2

با سلام من هم حدود 65 درصد زده بودماما لطفا یکی گزینه های باشگاه رو در مورد سوال های 16،36،45 برای من توجیه کنه با تشکر!!
من سوال خود را یاد آوری میکنم!!

گزینه های باشگاه:16.1- 36.4 -45.4
گزینه های من:16.4- 36.1 -45.1

آخرین ویرایش توسط مدیر

love star

Moderator
لایک ها
942

خب سوال ۴۵ که oh قطبیه پس باید جایی قرار بگیره که قطبی باشه...اون جاهاییم که کربن دارن ناقطبینو جایی قرار میگیرن که ناقطبی باشن
سوال ۳۶هم که من بعد از پست خانوم خسرو نژاد منبع دادمو گفتم که همون الکتروکرومیک درسته...
سوال ۱۶رو هممن خودم نزدم

لایک ها
2

QUOTE=love star;246568]خب سوال ۴۵ که oh قطبیه پس باید جایی قرار بگیره که قطبی باشه...اون جاهاییم که کربن دارن ناقطبینو جایی قرار میگیرن که ناقطبی باشن
سوال ۳۶هم که من بعد از پست خانوم خسرو نژاد منبع دادمو گفتم که همون الکتروکرومیک درسته...
سوال ۱۶رو هممن خودم نزدم[/QUOTE]

در مورد سوال 45 باید بگم که مگه طول پیوند بینCحلقه بنزن وOگروه هیدروکسیل چقدره که گروه هیدروکسیل بیفته اینور فسفولیپید و حلقه بیفته اینورش دقت کنید که طول فسفولیپید غیر از گروه فسفاتش خود یک زنجیره طویل هیدروکربنیه!!!
در مورد سوال 36 منبعتون رو مطالعه کردم و از شما بسیار متشکرم اما لطفا به این سوال بنده پاسخ دهید : با تابش نور های خیره کننده چگونه به ماده ولتاژی اعمال می شود تا به تبع خواص اپتیکی آن تغییر کند
در مورد سوال 16 همطبق این منبع:
ساختار نانولوله‌های کربنی (2)
همانطور که از شکل پیداستبردار کایرال آن c=7i+3j می باشد و به دلیل آنکهmوn برابر نیستند نانولوله صندلی نیست و به دلیلی که اختلافmوnآن مضربی از 3 نیست پس نانو لوله رسانا نیز نخواهد بود!!!

nanogirl

New Member
لایک ها
107

اولا تاجایی که من یادم میاد باشگاه هیچ وقت جواب سوالات رو عوض نکرده!هرچقدر هم که اعتراض کنید فرق نمیکنه.طبیعیه اخه!نمیشه چند ده هزار پاسخنامه روهی از اول تصحیح کرد.بعدم همینطوریش 1ماه بعد نتایج اعلام میشه چه برسه اینکه باز بخوان دوباره هم اصلاح کنن
life is beautiful:
یه نکته ای که درمورد بردار کابرال گفتی دراون سوال16.تصویر بردار کایرال دراون سوال همینطوری بود!یعنی برا خوشگلی!فقط برای دونستن اینکه بردار کایرال چی هست!یعنی باید به طور کلی درنظر میگرفتی که اگر بردارکایرال موازی پیوند باشه چی میشه!که میشه صندلی وهمواره رسانا
درمورد سوال فنول ولیپزوم هم مشخصایابهتره بگم به احتمال زیاد طراح طول مولکول فنول و زنجیرهای الی رو درنظر نگرفته وفقط به قطبی یا ناقطبی بودن توجه کرده
درمورد سوال 36 الکتروکرومیک یعنی هم تبدیل الکتریسته به نور وهم برعکسش.یعنی میشه یه سری سنسور گذاشت-البته به نظرمن -که وقتی نور زیاد میشه اونو به الکتریسته تبدیل کنن واون الکتریسیته هم رنگ ماده فوتوکرومیک رو تیره میکنه.یایچیزی توهمین مایه ها

بالا