لایک ها
2,256
پاسخ : مرگ. . .کی وکجا؟

من دوس دارم بخوابم (بمیرم) و شاید خواب من خیلـــــــــــی هارو بیدار بکنه!
ش.ن

صلوات

New Member
لایک ها
104

1)هر چی زودتر.خیلی وقته تو صفم.
2)سکته مغزی یا قلبی.تو خواب.
3)همه جا زمین خداست.
تعجبه چرا مگه زندگیت رو دوست نداری ؟
فکر میکنی تو خواب دردش کمتره؟

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
195

مرگ!!!!!!!!!
فقط میدونم وقتی بهش فک نمی کنم،منو میگیره!!!!
ایشالا که اینجورنباشه:61:

لایک ها
8

دوست دارم سر نماز بمیرم! نماز صبح!

درد نکشم!

محل دفن هم جایی رو درنظر دارم که بماند .....

No_name

New Member
لایک ها
141

اما من دوس دارم موقع بيداري بميرم نه خواب ، چون مي خوام لحظه اي كه روح از بدنم خارج ميشه و دارم جون ميدمو حس كنم و ببينم :4:

تازه دوس دارم در اوجِ زجر و درد بميرم !

كلا تفاوتُ دوس دارم :21:

اما جا.. يا غرق شم بميرم !

يا برم زير تريلي 18 چرخ بميرم !

يا تو هواپيما باشم و سقوط كنه منم با مخ برم رو اسفالت .. نه ! نه ! با مخ برم تو لونه ي شير ها بعد منو بخورن بميرم :4:

زمان ش هم .. دقيقا يك روز قبل از اينكه فارغ التحصيل بشم و رسما بشم دكتر مملكت :21:

aph007

New Member
لایک ها
0

بدون درد و زجر
بعد از 60 سالگی
تو خاک وطنم

faezeh.day

New Member
لایک ها
27

ترجیح میدم به چه طوری زندگی کردنم فکر کنم تا به چه طوری مردنم.

kabiri

New Member
لایک ها
125

تعریف همینجوریش میشه گفت اینه که یه نفر علاعم حیاتی داشته باشه و سلول های بدنش مشغول فعالیت باشن مرده هم برعکسش
اما اگه بخوایم آرمانی بش نگاه کنیم مرده از دید هر کس یه تعریفی داره مثلا از دید یه نفر ممکنه کسی باشه که هدف نداره یا نمیتونه هیچ فایده ای به دیگران برسونه(متاسفانه خود همین فایده هم تعاریف مختلفی میتونه داشته باشه)
من خودم به شخصه دوست ندارم فعلا بمیرم چون احساس میکنم تا الان هیچ کاری برای بقیه با حتی خودم نکردم و تازه دارم این کارو میکنم دوست دارم قبل از اینکه بی خاصیت بشم مرگ رو تجربه کنم

saideh

New Member
لایک ها
156

بله کاملا درسته بنظر منم ادم مرده کسی هس که هدف نداشته باشه...یا بی انرزی و بدون انگیزه باشه....یا خودشو باور نداشته باشه.....یا :39::39::39:هر کسی یه تصوری داره بله درسته...مرگ یعنی دس از کارو زندگی کردن کشیدن....:81:ولی در کل بنظر من ادم هر وقت میمیره راهت میشه از دست همه چی....:7::7:نع؟؟؟؟؟؟؟

من....دوس دارم وقتی بمیرم که خیلیم دیگه پیر نباشم اخه بیشتریا از ادمای پیر بدشون میاد چون مایه ی زحمتن....دوس دارم ی اتفاقی برای مردن بیفته که توی ذهن همه بمونه نه اتفاق بدا خوب باشه و هیجان انگیزو اکشن...دوس دارم باهال میشه نع؟؟دوس دارم پیش بچه درس خونا خاکم کنن حداقل شب اول قبر بهم تقلب برسونن....:198:همی بسه؟؟؟:39::39:

negar74

New Member
لایک ها
8

درسته و جالب....
مرگ یعنی رها شدن ...

saideh

New Member
لایک ها
156

در اصل وجود نداشتن یعنی از دست همه چی راحت شدن...بله نظر شما هم درسه...ولی هر کسی ی نظرو منطقی داره نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:7::7::7:به نظر من ادمای بی تفاوت هم از نظر من مردن...هرچندم که زنده هسن ولی نباشن بهتره...این دروزمونه .....هیچی ولش کن ربطی به موضومون نداره باشه ی فرصت مناسب....بچه ها ی کی رو میخام تا باهم درمورد ای دروزمونه باهاش حرف بزنمو اختلات کنم کی پیامه؟؟؟خودش شروع کنه...منتظر ی نفرم...:7::7::39::7:

کسی نیس....ینی در ای حد....بچه ها بیاین دیگه یکم بحث کنم البته سوتفاهم نشه دعوا نهااا...در حد صبت کردن و نظررا رو شنیدن..فقط همی ...حالا کی پایه هس.؟؟؟؟خودش شروع کنه یا علی:7::7::221::7:

kabiri

New Member
لایک ها
125

طبق خط اولت انسان هایی که مرگ مغزی شدن،زنده اند؟
فکر نمی کنم تعریف دومی که از مرگ ارایه کردی با شهود خودت جور باشه! هست؟
آره خب زندن خیلی توی این زمینه اطلاعی ندارم اما فکر کنم احتمال بازگشت به اون زندگی که معمولا مدنظره هست
چرا نباشه؟ میشه گفت دو تا تعریف متفاوت که یکی مرگ جسمه که بین همه ی آدما مشترکه و قابل بازگشت نیست یه نفر متخصص هم تاییدش میکنه و گواهی فوت صادر میکنه
یکی مرگ روح که تعریفش ممکنه فرد به فرد یا حتی لحظه به لحظه متفاوت باشه و برگشت پذیر

راجب راحت شدن هم فکر کنم منظورشون اینه که سختی و رنجی حس نمیشه البته بستگی به اعتقاد فرد داره اگر کسی به زندگی پس از مرگ معتقد باشه داستان فرق میکنه به کل

saideh

New Member
لایک ها
156

خب پس ساعت 8 و نیم شروع میکنیم....حتما یادت نره

بچه های پایه س 8 و نیم یادتون نره....منتظرتونم بااای تا چن ساعت دیگه برم درس بخونم بازم میام دیر نیانا...خبر بدین خببب؟؟؟؟؟//:115::115::115:

saideh

New Member
لایک ها
156

بچه ها دوس دارین یکی بکشتتون بعدا انتقامتونو از اون بگیرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟:22::22::22:

:22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22:

آخرین ویرایش توسط مدیر

amir007

New Member
لایک ها
120

من شخصا دوست دارم تو مدرسه بمیرم.

جلوی دوستام

jan123

New Member
لایک ها
166

من میخواهم با یه اتفاق غیر منتظره بمیرم نمیدونم انفجارکره زمین یا از همین جور چیزها
زمانشم هرموقه که این پدیده رخ بده

Marie1378

New Member
لایک ها
1

120سالگی
مرگ طبیعی لطفا
هرجا باشه تو ایران راضیم:3:

saideh

New Member
لایک ها
156

اقا امیر خیلی باهال بود......کلی خندیدم..........اقا پوریا شما هم همیطور.....خخخخخخخخخخخخخخخ:198::):198:

بالا