لایک ها
1,804
پاسخ : مشاوره المپیاد

آقا برو بعدا میام میگم
الان زلزله میاد:181:

Zakernezhad

New Member
لایک ها
528

من خودم سوالات رو از دوستام گرفتم ولی فکر کنم سایت دانش بژهان جوان سوالات دوره های قبل رو داشته باشه!!!
www.ysc.ir
موفق باشید

Zakernezhad

New Member
لایک ها
528

این وبلاگ فکر کنم داشته باشه ی سر بزن:
رده ب

mohsenKh

Well-Known Member
لایک ها
253

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

ي سوال مكه قلم جي دستي هم تو المبياد داره؟!اخه باسخنامه ي تشريحيش از قلم جي هس!!!!

AminYar

New Member
لایک ها
575

ي سوال مكه قلم جي دستي هم تو المبياد داره؟!اخه باسخنامه ي تشريحيش از قلم جي هس!!!!
خیلی نه
ولی مثلا یه کتاب داره که بهرام میرحبیبی اونو نوشته.
توش اومده سوالات مرحله اول را به تفکیک موضوع جدا کرده...

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

خیلی نه
ولی مثلا یه کتاب داره که بهرام میرحبیبی اونو نوشته.
توش اومده سوالات مرحله اول را به تفکیک موضوع جدا کرده...
ازمون هايي هم در راستاي المبياد ميكيره؟!

AminYar

New Member
لایک ها
575

فکر نکنم... همون بسیج تنها آزمون استاندارد است.
خیلی خوب میشد اگه کانون با باشگاه همکاری میکرد... برای تصحیح و توزیع ورقه ها...

Mohammad1376

New Member
لایک ها
0

سلام.
خسته نباشید.
من امسال دوم دبیرستانم و رشتم تجربیه. میخوام تو المپیاد زیست شرکت کنم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم. شرایط ثبت نام چه جوریه؟ تا کی مهلت ثبت نام دارم؟ مرحله ی اول کی برگزار میشی؟
ممنون میشم اگه جوابمو بدید.

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

بيشنهاد من: دوست من ي سري ب تابيك ها بزنيد دررابطه با اين موضوع بي شمار تابيك موجود مي باشد!

لایک ها
48

سلام .

قلمچی ازمون المپیاد هم داره که 4 مرحلس . اونجوری که به من گفتن که نمیدونم چقدر صحت داره - گفتن که ازمونا کاملا شبیه و در سطح مرحله اول باشگاهه و توی طرح سالا از طراحای باشگاه کمک میگیرن (بازم میگم که مطمئن نیستم شاید بخاطر جلب مشتری اینجوری گفته )

من ثبت نام کردم و قرار بود اولین ازمونش همین پنجشنبه ای که گذشت باشه ولی چهار شنبه شب زنگ زدن گفتن که کلا کشوری کنسل شده و معلوم نیست که کی برگزار میشه

لایک ها
1,804

قضیه پاسخنامه ی تشریحی قلم چی:
انگار از قلم چی به آقای شاه نظر گفته بودن یه پاسخنامه بدن تا تو سایتشوون بذارن
وگرنه قلم که تو المپ نیست

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

سلام .

قلمچی ازمون المپیاد هم داره که 4 مرحلس . اونجوری که به من گفتن که نمیدونم چقدر صحت داره - گفتن که ازمونا کاملا شبیه و در سطح مرحله اول باشگاهه و توی طرح سالا از طراحای باشگاه کمک میگیرن (بازم میگم که مطمئن نیستم شاید بخاطر جلب مشتری اینجوری گفته )

من ثبت نام کردم و قرار بود اولین ازمونش همین پنجشنبه ای که گذشت باشه ولی چهار شنبه شب زنگ زدن گفتن که کلا کشوری کنسل شده و معلوم نیست که کی برگزار میشه
من مي رم دوم، مي تونم ثبت نام كنم؟!.....برم ب مسول قلم جي جي بكم؟!...بكم مي خوام تو بخش المب اش شركت كنم؟!
اين جهار مرحله رو ميشه ي كم توضيح بديد؟!
اكه مرحله يك قبول نشيم،نمي ذارن مرحله دو شركت كنيم؟!...اخرش جي ميشه؟!

mefmef

New Member
لایک ها
232

سلام.
خسته نباشید.
من امسال دوم دبیرستانم و رشتم تجربیه. میخوام تو المپیاد زیست شرکت کنم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم. شرایط ثبت نام چه جوریه؟ تا کی مهلت ثبت نام دارم؟ مرحله ی اول کی برگزار میشی؟
ممنون میشم اگه جوابمو بدید.
تا این جای که بچه ها به من گفتند خود مدرسه تون اعلام می کند
در اینترنت در باره این کلمه سرچ وسایت آیریسک را انتخاب کن(منابع المپیاد زیست شناسی) اگر پیدا نکردی پیامت را اینجا دوباره بگو تا خودم به تو بگم

لایک ها
48

راستش من اینو پارسال زمستون ثبت نام کردم ولی هنوز ازموناش برای امسال برگزار نشده و خودم ازمونو ندادم . فکر کنم که بتونید ثبت نام کنید چون منم زمانی که ثبت نام کردم دوم محسوب میشدم . میتونید به مسئول قلمچیتون ؟ یا کلا به خود قلمچی زنگ بزنید و سوال کنید چون من بعد از 4شنبه دیگه کسی بهم زنگ نزد

سوالاش هم گفتن تیپ سوالات باشگاهه و زمانش هم مثل مرحله اول 3-4 ساعته

فکر کنم منظورمو با کلمه مرحله بد رسوندم - 4 تا نوبت داره مثل این ازمونای پیشرفت تحصیلی و نیازی نداره که حتما قبول بشی یا چیز دیگه ای فکر کنم صرفا برای سنجش خودمونه

لایک ها
48

من مي رم دوم، مي تونم ثبت نام كنم؟!.....برم ب مسول قلم جي جي بكم؟!...بكم مي خوام تو بخش المب اش شركت كنم؟!
اين جهار مرحله رو ميشه ي كم توضيح بديد؟!
اكه مرحله يك قبول نشيم،نمي ذارن مرحله دو شركت كنيم؟!...اخرش جي ميشه؟!
راستش من اینو پارسال زمستون ثبت نام کردم ولی هنوز ازموناش برای امسال برگزار نشده و خودم ازمونو ندادم . فکر کنم که بتونید ثبت نام کنید چون منم زمانی که ثبت نام کردم دوم محسوب میشدم . میتونید به مسئول قلمچیتون ؟ یا کلا به خود قلمچی زنگ بزنید و سوال کنید چون من بعد از 4شنبه دیگه کسی بهم زنگ نزد

سوالاش هم گفتن تیپ سوالات باشگاهه و زمانش هم مثل مرحله اول 3-4 ساعته

فکر کنم منظورمو با کلمه مرحله بد رسوندم - 4 تا نوبت داره مثل این ازمونای پیشرفت تحصیلی و نیازی نداره که حتما قبول بشی یا چیز دیگه ای فکر کنم صرفا برای سنجش خودمونه

بالا