cleopatra

New Member
لایک ها
23
mshf گفت
ببخشید مشهدیا اما میگن مشهد شهر جالبی نیست همه جور ادمی توش هست بازم میگم ببخشید
شما به آدمهاش چی کار دارید؟ اگه مساله آدمها هستند، تهران که شهر72 ملته، تهران که بدتر از مشهده. بخصوص الان که 60% بومی شده و چیزی نمی گذره که سطح علمی دانشگاه تهران هم پایین می آد.
یکی از دوستان دختر من که غیر بومی بود و توی خوابگاه زندگی می کرد از دانشگاه مشهد خیلی راضی بود.
والدین شما هم حق دارن بالاخره هر آدم عاقلی اون آخرا شهر خودش رو هم انتخاب می کنه. البته ببخشید ها :oops:

kquran

New Member
لایک ها
18
تا ساعت 12 امشب بیشتر وقت نیست...بجنبین!

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
mshf گفت
جواب شما را که پذیرفتیم خیلی هم ممنون وقت گذاشتید اما جمهوری اسلامیه دیگه ممکنه قانونش بعد انتخاب رشته تغییر کنه خونوادم میگن پزشکی شهرکرد را بزنم که من اگه قبول شم باید یه راست برم دارالمجانین گفتم شاید یه شهر خوب دیگه بعد اصفهان بزنم مطمین باشه هیچ میدونید پارسال تا12 کشوری پزشکی دانشگاه تهران ازغیربومی تهران و 2500تهرانی اوردن پسرا تو شهرکردم با این رتبه پزشکی نمیارن هیچ میدونید10000دارو دانشگاه تهران میخونه چون تهرانیه در حالی که تا 131 از غیربومی قبول شدن اخه کی میتونه باور کنه

حرفتو قبول ندارم آخه نفر 12 کشور و 4 منطقه2 یه نفر از شهر ما بود

pozitrone

New Member
لایک ها
21
منظور دوست عزیزمون رتبه 12 منطقه 1 و 17 کشوری یعنی آقای آرش هوایی از اصفهان می باشد که پزشکی تهران قبول نشد و به جاش شهید بهشتی قبول شد.واقعا بومی گزینی پارسال ظلم بزرگی در حق بسیاری از بچه های شهرستانی بود که زحمت کشیده بودند و رتبه های عالی کسب کرده بودند.

mshf

New Member
لایک ها
10
من از بچه های داروی دانشگاه تهران شنیده بودم پزشکی حتما همونه که پزیترون میگه اما دارو را مطمینم ولی رتبه28 منطقه2 که پسر بود دانشگاه اصفهان اورد که خوشبختانه این سهمیه کذایی هییت علمی یه نفروبه حقش رسوند که رفت دانشگاه تهران در کنار رتبه2500تهران. که اونجور که من شنیدم تهرانیا تازه برا به قول خودشون شهرستانیا کلاس هم میذاشتن :eek: :eek:

hastijooon

New Member
لایک ها
0
[font=Arial,sans-serif]سلام [/font]
[font=Arial,sans-serif]<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:eek:ffice" /><o:p></o:p>[/font]
[font=Arial,sans-serif]من واقعا گیج شدم خواهش میکنم کمکم کنید تا کار درست رو بکنم[/font]
[font=Arial,sans-serif]<o:p></o:p>[/font]
[font=Arial,sans-serif]سال دوم رشته ی ریاضی ام(میرم سوم) توی مدرسه ی نمونه دولتی درس میخونم و معدلم هم شد 19.95 و مسلما نفر اول کلاسمون شدم[/font]
[font=Arial,sans-serif]پارسال که میخواستم انتخاب رشته کنم هدف خاصی نداشتم فقط چون ریاضی و فیزیک رو بیشتر از زیست دوست داشتم اومدم رشته ی ریاضی [/font]
[font=Arial,sans-serif]اما حالا نظرم عوض شده [/font]
[font=Arial,sans-serif][/font][font=Arial,sans-serif]<o:p></o:p>[/font]
[font=Arial,sans-serif]نمیدونم آینده ی شغلی کدوم رشته ها بهتره آینده ی پزشکی ؟ یا شغل هایی مثل مهندسی برق و الکترونیک یا مکانیک و مهندسی پزشکی ؟؟[/font]
[font=Arial,sans-serif]البته شغل هایی مثل فیزیک هسته ای و هوا فضا رو هم دوست دارم ولی میدونم که قبول شدنم توی این رشته ها حتمی نیست [/font]
[font=Arial,sans-serif]تازه اگه توی این رشته ها هم قبول بشم مگه دانشگاه ها چقدر از بودجه رو به تحقیقات اختصاص میدن که من بخوام از این رشته ها درست و حسابی لذت ببرم ؟<o:p></o:p>[/font]
[font=Arial,sans-serif]با این وضعیتی هم که سیستم اموزشی ما داره فکر کنم هر سال بودجه ی تحقیقات کمتر از پارسال هم بشه[/font]
[font=Arial,sans-serif]ولی یه چیز دیگه هم هست <o:p></o:p>[/font]
[font=Arial,sans-serif]دوستام میگن اگه رشته ی ریاضی بمونم مثلا اگه یه موقع مهندسی برق قبول نشدم میتونم برم مکانیک یا اگه مکانیک نشد میتونم برم مهتدسی پزشکی[/font]
[font=Arial,sans-serif]ولی اگه برم تجربی و پزشکی تهران رو نیارم تمام امیدم رو از دست میدم
[/font]
[font=Arial,sans-serif] حالا با این وجود دو تا سوال داشنم:<o:p></o:p>[/font]
[font=Arial,sans-serif]اول این که میخواستم بدونم دانشگاه تهران چند نفر رو برای پزشکی میگیره ؟[/font]
[font=Arial,sans-serif] دانشگاه های صنعتی شریف علم و صنعت و امیر کبیر چند نفر رو برای رشته های برق و مکانیک میگیرن؟[/font]
[font=Arial,sans-serif]دوم اینکه آینده ی شغلی کدوم یکی از این رشته ها با توجه به اینکه من یه خانومم بهتره ?[/font]
[font=Arial,sans-serif]( منظورم سخت و آسونی رشته ها نیست از نظر اینکه توی کدومشون میتونم موفق تر بشم و در آمد و نیاز جامعه و......) و اینکه شما ها رشته تونو رو چه معیار هایی انتحاب کردین و هدوفتون چیه؟[/font]
[font=Arial,sans-serif]کمک کنیـــــــــــــــــــد[/font]<o:p></o:p>

Tajrobi

New Member
لایک ها
0
pozitrone گفت
منظور دوست عزیزمون رتبه 12 منطقه 1 و 17 کشوری یعنی آقای آرش هوایی از اصفهان می باشد که پزشکی تهران قبول نشد و به جاش شهید بهشتی قبول شد.واقعا بومی گزینی پارسال ظلم بزرگی در حق بسیاری از بچه های شهرستانی بود که زحمت کشیده بودند و رتبه های عالی کسب کرده بودند.
واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پارسال 7 منطقه 3 ، که 103 کشوری هم شده بود ، دانشگاه تهران قبول شده بود!!!!!!!!!!! پزشکی!!!!!!!!

نفر 13 منطقه هم پزشکی شهید بهشتی!!!!!!!!!!!!! اونوقت 17 کشوری پزشکی تهران قبول نشده

Tajrobi

New Member
لایک ها
0
به hastijooon . پزشکی خیلی بهتر از مهندسیه. مخصوصا واسه خانوما. ( نظر منه البته
)

elichem

New Member
لایک ها
7
فکر کنم با رتبه ی 800 بشه فیزیک هسته ای و هوا فضای شریف قبول شد . ولی پزشکی چی؟(شنیدم که فیزیک هسته ای ساده ترین گرایش فیزیک محضه و با فیزیک اتمی فرق داره!)
به هر حال فکر کنم معلومه که پزشکی درآمد و شخصیت خیلی بیشتری به همراه داره . ولی اگه من جای شما بودم به علاقه م توجه میکردم . شما فعلا نگران بودجه ی تحقیقات نباشید خدابزرگه.

hastijooon

New Member
لایک ها
0
elichem گفت
فکر کنم با رتبه ی 800 بشه فیزیک هسته ای و هوا فضای شریف قبول شد . ولی پزشکی چی؟(شنیدم که فیزیک هسته ای ساده ترین گرایش فیزیک محضه و با فیزیک اتمی فرق داره!)
به هر حال فکر کنم معلومه که پزشکی درآمد و شخصیت خیلی بیشتری به همراه داره . ولی اگه من جای شما بودم به علاقه م توجه میکردم . شما فعلا نگران بودجه ی تحقیقات نباشید خدابزرگه.

اینو خودم میدونم که فیزیک هسته ای با فیزیک اتمی فرق داره ولی از معلم ریاضی مون شنیدم دانشگاه شریف فقط پنجاه نفر رو برای رشته ی هوا فضا میگیره

کسی میدونه حد اقل باید چه رتبه ای بیاریم که بتونیم بریم پزشکی تهران ؟؟

راجع به علاقه هم باید بگم فرقی نداره هر شغلی که تاپ تر باشه و احتمال قبول شدنم توش بیشتر باشه رو بیشتر دوست دارم

ولی یه کم دل و جرعتم برای پزشکی کمه

به نظرتون اگه تا چند سال دیگه خوب میشم؟؟؟

outlawboy

New Member
لایک ها
2
mshf گفت
ببخشید مشهدیا اما میگن مشهد شهر جالبی نیست همه جور ادمی توش هست بازم میگم ببخشید
امام رضا(ع) حالتو ميگير!!! در مورد مشهد بد نگو
البته منم به صورت غير محسوس با نظر تو موافقم

outlawboy

New Member
لایک ها
2
kquran گفت
من می گم اگه دوستتون مامانی بخونه خیلی بهتره به جای مامائی
اخه خودمم می خوام بابایی بخونم!
گفتم که ریاضیا بیکارن میرن میشینن المپیاد می خونن! :p
ما رياضيا موخمون خوف كار ميكنه نياز به خرخوني نداريم تجربي ها جلبكن(البته نه همشون)

yoyo

New Member
لایک ها
7
اما بعضی این جلبک ها به قدری فعالن که ریاضیشون از خود رشته ی ریاضی ها خیلی خیلی بالاتره البته فقط 5 یا 6 درصد کل ریاضی ها مخ ریاضی رو دارن

hastijooon

New Member
لایک ها
0
وااااااااااای مردم از بس اومدم تو این تاپیک و هیچ کس جوابمو نداده

تورو خدا بگین ببینم هر سال دانشگاه تهران چند نفر رو برای پزشکی میگیره؟؟؟؟

afshin

New Member
لایک ها
71
outlawboy گفت
kquran گفت
ما رياضيا موخمون خوف كار ميكنه نياز به خرخوني نداريم تجربي ها جلبكن(البته نه همشون)

to aslan adam nisti

shoresho dige dar avordi

kavosh

New Member
لایک ها
75
خودتونو درگیر نکنین با این!
ارزششو نداره!

bihamta

New Member
لایک ها
345
outlawboy گفت
kquran گفت
خوش مزه،عسل،با مزه...معلوم خوف کار کرده که به اینجا رسیدی...اگه عین آدم کار میکرد که به اینجا نمی رسیدی.
وای وای ترسیدم خیلی خوووووووف کار میکنه ها!

kavosh

New Member
لایک ها
75

دفترچه‌ی پارسالو نگاه کردم/ پذیرش دانشگاه تهران تو رشته‌ی پزشکی پارسال کلا 168 نفر بوده
+ دو نفر مرد بورسیه‌ی ارتش جمهوری اسلامی ایران!

لایک ها
7
outlawboy گفت
kquran گفت
ولی کاش اینطوری کار نمی کرد! من که میگم کاش ... خیلیارو میشناسم روزی شاید 10 ساعت درس میخونن اما وقتی رتبه هامو تو آزمونا میشنون(با این که تعریفی نداره!) تعجب میکنن!
خدایا ...(سریه بین من و خدا!)

به حرف من گوش کنین. زیاد بخونین تا مثل من چشیمون نشین! فرقی هم نداره مغزتون خوف کار میکنه یا جلبکه!
دارم از زندگی نا امید میشم!(واسه همینه مزخرف میگم!) دارم میزنم تو فاز...!

رفقامونم که دیگه اصلا یادی ازمون نمی کنن! به این زودی یادشون رفت؟! یعنی فقط من باید بهشون تک بزنم؟

بالا