nima tn

New Member
لایک ها
25
پاسخ : مشاوره برای المپیاد کامپیوتر

قشنگيه المپياد به اينه كه خودت بخونى و هر جا مشكل داشتى از يكى بپرسى ..اينقد هم به مدرسه فكر نكن و بيشتر براى دلت بخون نه براى طلا . . شيراز كه واسه خودش غوليه ...  

seyed_vaezi

New Member
لایک ها
10

با سلام به همگی باز من اومدم ....................................ی سوال داشتم فقط خواهشا زود جواب بدید .........میخواستم بدونم اگه بخوام تو المپیاد کامپیوتر موفق باشم باید روزی چند ساعت ریاض بخونم وایا نیاز هست ریاضی دبیرستان هم بخونم وایا نیاز هست که از الان مسال کامپیوتر رو بخونم یا بزارم برای تابستون وایا باید به درس های دیگه اهمیت بدهم یانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

seyed_vaezi

New Member
لایک ها
10

لطفا اساتید سری جواب بدن ممنون میشم .............راستی میخواستم بدونم توی ایرانی ها کسی تا حالا بوده که توی کامپیوتر(المپیاد جهانی)رتبه اول را بین طلا ها کسب کنه واگر ها اسمش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

seyed_vaezi

New Member
لایک ها
10

لطفا راهنمایی کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!کمک کنید عجله دادم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:85::63:

seyed_vaezi

New Member
لایک ها
10

کمک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!راهنمایی کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:35:

AlimA

New Member
لایک ها
178

نیازی به خوندن ریاضی دبیرستان نیست
المپیاد ساعت بردار نیست
بستگی به شخصش داره
راهنمایی یه کم برا المپیاد زوده به نظرم
میتونید معما حل کنید و یا برنامه نویسی رو تفریحی کار کنید
فک میکنم همین سوالا رو دقیقن قبلن پرسیده بودید و به طور کامل جواب داده شد!
موفق باشید

seyed_vaezi

New Member
لایک ها
10

ممنون ولی شما هم همین جواب ها رو داده بودید همیشه میگین زوده من میخوام شروع کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!جواب دیگه ای میخواهم!!!!!!!!!!!!!!!!:85:

seyed_vaezi

New Member
لایک ها
10

لطفا راهنمایی کنید میخوام روی المپیاد سرمایه گذاری کم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!خواهشا راهنمایی کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:85::63::219::194:

لایک ها
79

با سلام به همگی باز من اومدم ....................................ی سوال داشتم فقط خواهشا زود جواب بدید .........میخواستم بدونم اگه بخوام تو المپیاد کامپیوتر موفق باشم باید روزی چند ساعت ریاض بخونم وایا نیاز هست ریاضی دبیرستان هم بخونم وایا نیاز هست که از الان مسال کامپیوتر رو بخونم یا بزارم برای تابستون وایا باید به درس های دیگه اهمیت بدهم یانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام .
راهنمایی خیلی زوده واسه المپیاد خوندن! هرچند من افرادی رو می شناسم که از راهنمایی هم می خوتدن ولی به نظرم حیفه...
بهترین کاری که می تونید الان بکنید که هم خسته نشید و هم حالت تفریحی داره می تونید : 1 - کتاب معماهای الگوریتمی رو بگیرید و کلا یه کم مسئله معما مانند حل کنید .
2 - برنامه نویسی c++ رو شروع کنید که برنامه نوشتن هم به الگوریتمی شدن ذهنتون کمک می کنه و کلا یاد گرفتن c++ چیز هیجان انگیزیه.

ولی مثلا خوندن دروس دبیرستان و یا حتی ترکیبیات خوندن رو شروع نکنید به نظرم!

موفق باشید .

ویرایش : اگه خیلی اصرار به کتاب خوندن دارید می تونید خوندن کتاب «ریاضی انتخاب» رو شروع کنید .

seyed_vaezi

New Member
لایک ها
10

واقعا دستتون درد نکه..............زحمت کشید فقط اگه میشه ی ریزه بیشتر کتاب عرفی کنید :77::92::63:

seyed_vaezi

New Member
لایک ها
10

اخرین سوال برای مرحلهی اول هر کی هرکتابی میشناسه معرفی کنه ولی فقط برای مرحله اول:53::77:

seyed_vaezi

New Member
لایک ها
10

با سلام.....................ی سوال دارم چرا انقدر بچه های سایت بیحال هستند هیچکس مطلب نمیزاره مخصوصا کامپیوتریها حداقل باید هر روز 10 تا ارسال باشه تازه این کمه کمش هست سایت های دیگه رو نگاه کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:39: ما که این جا تازه واردیم وگرنه روزانه بیشتر از 20 ارسال داشتم...........اساتید باید مطلب بزارن که همه بتونن بهره ببرن .......باتشکر:150::217:

seyed_vaezi

New Member
لایک ها
10

سلام دوباره ..................اقا من گیج شدم هر جا میگم که کدام مسال و کتابا رو باید بلد باشم تا رتبه خوبی بیارم هر کجا ی چیزی میگن خواهشا اساتید کامل برام توضیح بدن که اگه بخوام رتبه عالی بیارم باید در چه زمینه هایی(مسال)وچه کتاب هایی رو خیلی خوب باید بلد باشم لطفا راهنمایی کنید درست توضیح بدید اگه بخوام تو دبیرستان برم تیم ملی یعنی به امید خدا طلا باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من صد بار همین سوال ها رو جای متفاوت پرسیدم ولی هرکس جواب میده به جای جواب دادن به سوالم شروع میکنه به نصیحت کمک کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!لطفا این دفعه ی جواب کامل رو به من بدبد...................:80::53:

بالا