nelia

New Member
لایک ها
4
پاسخ : مشاوره درمورد انتخاب کتاب برای کنکور 93

من استفاده كردم از dvd هاي استاد يزداني براي ادبياتش ..من ادبياتم ضعيف بود وموند ...بستگي به خودتون داره بيشتر مثلا تو قسمت تاريخ ادبيات با رمزسازيه كه من با رمز نمي تونستم ولي اگه بتوني خوبه..به طور كل ادبياتش جالب نبود نصف دي وي دياش تبليغات بود به نظر من..قرابتش چيز خاصي نداشت...ارايه و زبان فارسيش بهتر بود

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

دوستان سلام

من شروع کردم برای کنکور 93

میخواستم ببینم چه کتاب هایی توی درس های زیر بگیرم؟

در واقع ترجیح بدم توی هر درس 2 کتاب بخونم

ادبیات2:(خودم فعلا گاج سبز گرفتم ترجیحا کتابی باشه تست باشه)

زبان فارسی 2

عربی 2( فوت و فن خیلی سبز که به نظرم خیلی خوب بود کتاب دیگه ای به نظرتون کافی هست)

ریاضی 2(فعلا یک میکرو طبقه بندی گرفتم از کتابخونه. به نظرتون خیلی سبز ریاضی 2 خوبه؟)

آمار:(تعجب نکنید ولی نمیدونم چه کتابی بگیرم)

هندسه 1:(واقعا توی این موندم)

دینی 2( خودم یک دینی جامع خیلی سبز گرفتم به نظرتون خوبه؟)

فیزیک 2(خودم یک قلمچی آبی دارم ولی خیلی سطح پائینه ترجیحا کتابی بگید سوالاش نفس گیر و سخت باشه)

فیزیک 1( منظورم بخش اپتیک هست خودم خیلی سبز گرفتم به نظرم خیلی هم خوبه من یک کتابی میخوام سطحش بالاتر از خیلی سبز یعنی خیلی بیشتر از کنکور باشه)

فیزیک 3( من فیزیک3 ام به نظرم خیلی خوب هست ولی میخوام کتابی بگیرم که سوالاش بیشتر تالیفی باشه و نفس گیر همچنین خودم خیلی سبزش رو توی طول سال سوم تموم کردم)

در مورد شیمی هم که معلومه شیمی 2 ام رو میخوام با مبتکران بخونم و شیمی 3 ام رو هم با مبتکران(و البته خیلی سبزش رو توی سال تموم کردم)

سلام ..براي عربي گاج كامل خوب بود من استفاده كردم ولي به طور كلي كتابا خيلي شبيه همه چون تستاي كنكور ودارن...
بينش گاج بهتره از خيلي سبز به نظرم..
ادبيات بايد موضوعي كار كرد ..
املا هامون سبطي فقط..
قرابت اگه وقت داري هامون سبطي كتاب پرحجميه اگه نه نشرالگو قسمت تستاش شبي 10 تا تست بزن ..زبان فارسي نشر الگو..
تاريخ ادبيات كتابي لازم نيست از روي كتاب خودمون روي برگه هاي جعبه لايتنر بنويس وباخودت همه جا داشته باش حفظ حفظ ميشي..
فيزيكم من گاج داشتم...خوب بود...
موفق باشي

Hosein.D

New Member
لایک ها
862

سلام... شما اگه میخوای تو قرابت معنایی حرفه ای بشی کتابه دکتر هامون سبطی عالیه!

آخرین ویرایش توسط مدیر

H sahar H

New Member
لایک ها
457

میشه یه جمع بندی واسه همه درسا بنویسید؟؟الان چی شد آخرش؟:152:

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

میشه یه جمع بندی واسه همه درسا بنویسید؟؟الان چی شد آخرش؟:152:
ببین سحر جان،هرکی نظرش رو میگه؛انتخاب نهایتا با خودتونه!
پس نباید این انتظار رو داشت که همه بخوان به یک نتیجه برسن
موفق باشی:)

بالا