iman HN

New Member
لایک ها
2,646
پاسخ : مشاوره شروع کردن المپیاد

این حرف رو من فقط نمیگم!
اونایی که حرفه ای تقریبا خونده بودن میگن
ببینین همه ی این صحبت ها که تو تاپیک ها میشه یه چیز نسبیه..هر فردی باید توانایی خودشو بسنجه و تصمیم بگیره! من واقعا به عینه خیلی دیدم سرمایه گذاری روی شیمی خیلی بیشتر نتیجه میده تو یه سال نسبت به ریاضی یا زیست مثلا! ولی بازم میگم اینا همش به فرد بستگی داره و نمیشه عمومیت داد به همه!
با سلام
دوست عزیز منم هیچی برای زیست نخونده بودم و اگه سوال آخرو ب دلیل بی اهمیت بودن زیست برام سفید نمیذاشتم الان مدال المپیاد زیست داشتم ... با اینکه شیمی رشته اصلیم بود ولس سوالای زیست به حدی آب خوردن بود که کسایی که دو سال هم داشتن زیست می خوندن از من نمرشون کمتر شد با اون همه کلاسی که رفته بودن ... پس ربطی نداره حرفتون ... من کسی بودم که هم کنکور و هم المپیاد رو تجربه کردم ... خداروشکر تو هرکدوم هم تا جایی به موفقیت رسیدم و الان در رشته های پزشکی و شیمی دانشگاه تهران دارم ادامه تحصیل میدم ... از دیدگاه من مقایسه بین رشته های مختلف مثل این میمونه بگیم یک کیلوگرم بزرگتره یا نیم متر!کلا دیمانسیون های متفاوتی رو دارید بحث می کنید!پس مقایسه نقض میشه!
امیدوارم واضح توضیح داده باشم ... در آخر هم بگم منابع المپیاد رو اگه بخوایم همین طوری سرسری و از روی ناآگاهی بررسی کنیم به نتیجه ای که شما رسیدید میرسیم اما منابع شیمی اگه واقعا بخواد خونده بشه خیلی خیلی از زیست بیشتره!

شاد و سلامت باشید با آرزوی توفیق روز افزون

BiotechMania

New Member
لایک ها
253
پاسخ : مشاوره شروع کردن المپیاد

با سلام
دوست عزیز منم هیچی برای زیست نخونده بودم و اگه سوال آخرو ب دلیل بی اهمیت بودن زیست برام سفید نمیذاشتم الان مدال المپیاد زیست داشتم ... با اینکه شیمی رشته اصلیم بود ولس سوالای زیست به حدی آب خوردن بود که کسایی که دو سال هم داشتن زیست می خوندن از من نمرشون کمتر شد با اون همه کلاسی که رفته بودن ... پس ربطی نداره حرفتون ... من کسی بودم که هم کنکور و هم المپیاد رو تجربه کردم ... خداروشکر تو هرکدوم هم تا جایی به موفقیت رسیدم و الان در رشته های پزشکی و شیمی دانشگاه تهران دارم ادامه تحصیل میدم ... از دیدگاه من مقایسه بین رشته های مختلف مثل این میمونه بگیم یک کیلوگرم بزرگتره یا نیم متر!کلا دیمانسیون های متفاوتی رو دارید بحث می کنید!پس مقایسه نقض میشه!
امیدوارم واضح توضیح داده باشم ... در آخر هم بگم منابع المپیاد رو اگه بخوایم همین طوری سرسری و از روی ناآگاهی بررسی کنیم به نتیجه ای که شما رسیدید میرسیم اما منابع شیمی اگه واقعا بخواد خونده بشه خیلی خیلی از زیست بیشتره!

... خداروشکر تو هرکدوم هم تا جایی به موفقیت رسیدم و الان در رشته های پزشکی و شیمی دانشگاه تهران دارم ادامه تحصیل میدم ...
سلام...
خیلی خیلی بهتون تبریک میگم..ان شاالله همیشه موفق باشین

از دیدگاه من مقایسه بین رشته های مختلف مثل این میمونه بگیم یک کیلوگرم بزرگتره یا نیم متر!کلا دیمانسیون های متفاوتی رو دارید بحث می کنید!پس مقایسه نقض میشه!

این بحث ها بی فایده ست به نظرم..هیچ نتیجه ای هم غیر از اتلاف وقت نداره وقتی طرفین عقاید متفاوتی دارن..من باز هم میگم همه چیز به خود شخص بستگی داره...حتی شخصی که داره الان این بحث رو مطالعه میکنه فقط داره وقتشو تلف میکنه..!چون خودشه که میتونه هرشرایطی رو برای خودش رقم بزنه..اصلا نیازی نیست که بقیه بگن آره یا نه!
بعدشم میدونم خودم وقتی منی که به هیچ جایی نرسیدم!اصلا عاقلانه هم نیست حرفام تایید بشن! من فقط تجربه ی خودمو گفتم..هرکی بخواد میتونه قبول کنه هرکی هم نخواد نه! هیچ اجباری هم ندارم!!!

امیدوارم واضح توضیح داده باشم ... در آخر هم بگم منابع المپیاد رو اگه بخوایم همین طوری سرسری و از روی ناآگاهی بررسی کنیم به نتیجه ای که شما رسیدید میرسیم

بله استاد عزیز خیلی ممنونم!شما درست میفرمایین :)

اما منابع شیمی اگه واقعا بخواد خونده بشه خیلی خیلی از زیست بیشتره!

Dont waste your time with explanations..people only hear what they want to hear
ببخشید..!
من هم آرزوی موفقیت در همه ی مراحل زندگی دارم براتون:)
یاعلی

آخرین ویرایش توسط مدیر
بالا