M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152
پاسخ : معادله زیر را موازنه کنید.

خان محمدی روش اکسایش کاهش اولا که همیشه جواب نمیده و ثانیا فک نمی کنم خیلی سریع باشه...تازه با اون استثنا هایی که قائل میشیم یکم گیج کننده هم هست اما بازم نظرتون قابل احترامه و لی بازم من اون روش ضرایب نامعین رو که شما تو راهنمایی استفاده میکردید و سطحش پایینه رو بیشتر ترجیح میدم!

)
ببخشید من واقعا منظورم این نبود که اون روش ساده و ابتداییه. اتفاقا خودم هم معادلاتی رو که چشمی نمیتونم موازنه کنم از همون روش استفاده میکنم. تو اکسایش کاهش هم مهارت ندارم و منظورم نبود سریعتر و بهتره. فقط خواستم یه روش دیگه هم دیده باشند. بازهم ببخشید اگر منظورمو بد گفتم

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

ببخشید من واقعا منظورم این نبود که اون روش ساده و ابتداییه. اتفاقا خودم هم معادلاتی رو که چشمی نمیتونم موازنه کنم از همون روش استفاده میکنم. تو اکسایش کاهش هم مهارت ندارم و منظورم نبود سریعتر و بهتره. فقط خواستم یه روش دیگه هم دیده باشند. بازهم ببخشید اگر منظورمو بد گفتم
چرا عذر خواهی من که موافقم که روشم ابتدایی هست...روش ها ماشالله زیادند اگه کسی دلش بخواد من یه روش میگم که بر اساس مفاهیم کامپیوتر و برنامه نویسیه! :4:

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

راستی اگر هنوز هم مشکل دارید شدیدا توصیه میکنم فصل 13 مورتیمر رو بخونید و حتما تمرینهای اخرش رو برای مثال بیشتر حل کنید. منم مشکل داشتم بعد ازینکه مورتیمررو خوندم مشکلم حل شد.
ادرس دقیق: صفحه 209 جلد 1 مورتیمر ویرایش 6!

بالا