معرفی دانشجویان جدیدالورود عضو این سایت...

kavosh

New Member
لایک ها
75
ادامه‌ی برنامه بعد از اخبار ورزشی :roll: !

neda_h_z

New Member
لایک ها
1
kaka rezgar.. esmsh rezgare nagyd rastgar...... mohamad wa dyara chtgalk azany la kurdy :evil: :twisted:

pozitrone

New Member
لایک ها
21
ای بابا ندا من تسلیمم!باور کن جز اون دو سه کلمه بیشتر کردی بلد نیستم! مگه قبلا توضیح ندادم.کردی خیلی بلد نیستم.
دیدین تا کاک رستگار جون خواست دو کلمه حرف بزنه این مجری لوس بیمزه هی میپرید وسط حرفش!به نظرم رفتار مجری خیلی بد بود و با حالت تحقیر آمیز گفت تو که امروز مهمون ما نبودی! حالا اگه کاک رستگار بچه ی یکی از کله گنده ها بود فورا میگفتن بیاین نابغه پیدا شده!ولی از این نابغه فوق العاده دوباره امتحان می گیرن!
من که میرم دانشگاه باهاش دوست شم!

kavosh

New Member
لایک ها
75
مجری گرامی برنامه :( خیلی به آقای رحمانی بی‌احترامی کردن با حرفشون!
نمی‌دونستم یه نفر که از هواپیما سقوط کرده و جون سالم به در برده مهمتر از کسیه که توی دو تا کنکور نفر اول کشور شده :roll: !

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
دانشگاه بهشتی هم 20 واحد به ترم مهریا داده
14 عمومی و 6 تا تخصصی!!
تکنولوژی اطلاعات تئوری و عملی و معارف 1 و تربیت بدنی و روشهای مطالعه و .... و تخصصی ها فقط مقدمات علوم پایه 1و 2و 3

Rostami

New Member
لایک ها
15
چرا ما اینقد زود بحثو منحرف میکنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :(
خب بابا یه تاپیک جدید باز کنین!

kquran

New Member
لایک ها
18
خیلی که باهاش حرف نزدن...با رستگار!!!
راستی چرا نیومدید افطاری...جای همتون خالی بود...
ببین چقدر تفاوت هست بین رتبه 1 کشور با رتبه 2 کشور...
رتبه 1 تو تلویزیون هست...رتبه 2 دیشب خونه ی ما!!!
ای خدااااااااااااا!!!!

miladkvr

New Member
لایک ها
841
kquran گفت
خیلی که باهاش حرف نزدن...با رستگار!!!
راستی چرا نیومدید افطاری...جای همتون خالی بود...
ببین چقدر تفاوت هست بین رتبه 1 کشور با رتبه 2 کشور...
رتبه 1 تو تلویزیون هست...رتبه 2 دیشب خونه ی ما!!!
ای خدااااااااااااا!!!!
به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست.​

kquran کدوم رتبه 2 مهمونتون بود؟ رتبه 2 ریاضی یا رتبه 2 تجربی؟؟؟؟؟!!!! :idea:

pozitrone

New Member
لایک ها
21
خب میلاد جان من می دونم که رتبه 2 تجربی خونه ی محمد مهدی اینا بوده!چون همکلاسیشه!

این مجری برنامه ماه عسل خیلی از خود راضی و لوسه وفکر کرده خودش آخر همه ی مجریای دنیاست!
تورور خدا دیدین چی گفت؟میگه کنکورو حذف کنیم مثلا ظرفیتو ببریم بالا!اونوقت ظرفیت پزشکی تهران مثلا باید بشه 100000.بیچاره نذاشت رستگار حرفشو بزنه!
اون دختر بیچاره تا نشست گفت این چقدر مدعیه!
کلا ازین مجری خوشم نمیاد.چون خودش هم تهیه کننده برنامه هست هر کاری میخواد میکنه!

kavosh

New Member
لایک ها
75
پس چرا زودتر نمی‌گفتین آقای kquran ؟ مام خودمونو می‌رسوندیم دیگه :oops: :!:
از آقای رستمی و بقیه‌ی دوستان هم معذرت می‌خوام که با منحرف کردن تاپیک باعث رنجششون شدم :?: !

Ali007

New Member
لایک ها
70
واقعا" اين ديگه چه وضعشه؟؟
مگه سازمان سنجش خودش نميگه طراحان سوال 6،5 ماه تو قرنطينه هستن؟
مگه نميگن هيشكي از طراحان! خبر نداره؟
اگه يادتون باشه يه روز تو تلويزيون قرنطينه اين طراح ها رو نشون داده بود،بعد انوقت نه تنها اونا رو از فاصله 500! متري نشون دادن تازه صورت اونا رو شطرنجي كردن كه ملت نفهمن حالا...................
به نظر من سازمان سنجش داره خودش و وضع قرنطينش و وضعيت طراح هاش رو زير سوال ميبره.
غير از اينه؟
آخه ديگه كدوم آزمون مي مونه كه بهش اعتماد كنيم 8O

kquran

New Member
لایک ها
18
الان این چی بود؟! ربطش به موضوع بحث چی بود..ها؟!
از محمد جون تشکر می کنم...بله دیشب در خدمت رتبه 2 تجربی بودیم...
البته رتبه 2 ریاضی هم 3 سال باهاش تو راهنمایی تو یه مدرسه سر کردیم...که اون موقع کاملا ناشناخته بود و هیچ کاری نمی کرد...یه منفعل به تمام معنا...
بعد انگار که خود را یافته باشد گوی سبقت از رقبا ربوده و با نهایت توان در راه سدشکنی و پیروزی قدم برنهاد!!!(مسخره)

kquran

New Member
لایک ها
18
البته برای ایجاد جو المپیادی هم بگم که طلای کشوری سال 86 و مدال جهانی المپیاد شیمی سال 2009 هم منزل ما بودن...

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
دیشب خونه تون چه خبر بوده!!!!
فقط من جام خالی بوده !!!

این مجریه(علیخانی) خودش حالیش نیست خیلی بی تربیته البته من برنامه دیروز رو ندیدم ولی خودش اینطوریه(مشکل داره)- از همه اعضای سایت و همه مردم ایران میخوام با بزرگواریشون ببخشنش!

pozitrone

New Member
لایک ها
21
محمد مهدی دیروز چه خبر بوده خونتون؟
میلاد حسینی رتبه 2 کنکور
سعید کاظمی طلای 86
محمد هادی خاکرند برنز جهانی 2009
همه رو جمع کرده بودی خونتون؟
خب پس جای من خالی بوده که!
راستی این سه نفر چه رشته هایی میخونن یا می خوان بخونن؟
از عباسپور خبر نداری؟شنیدم داروتهران میخواد بخونه!خیلی خوب میشه ها!

Rostami

New Member
لایک ها
15
kavosh گفت
پس چرا زودتر نمی‌گفتین آقای kquran ؟ مام خودمونو می‌رسوندیم دیگه :oops: :!:
از آقای رستمی و بقیه‌ی دوستان هم معذرت می‌خوام که با منحرف کردن تاپیک باعث رنجششون شدم :?: !
نه دیگه ظاهرا منم باید بیخیال این نقض قانون بشم و برم تو کار پست انحرافی به قول معروف نرود میخ آهنین در سنگ!

artadokht

New Member
لایک ها
47
بچه ها میشه توضیح بدید تو برنامه ماه عسل چه اتفاقی افتاده؟؟
من ندیدم! 8O

Rostami

New Member
لایک ها
15
artadokht گفت
بچه ها میشه توضیح بدید تو برنامه ماه عسل چه اتفاقی افتاده؟؟
من ندیدم! 8O
منم ندیدم ولی ظاهرا نحوه برخورد مجری برنامه با آقای رحمانی جالب نبوده!

miladkvr

New Member
لایک ها
841
به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست.​

اتفاق ازاین قرار بود که این برنامه به اصطلاح مردمی آقای رستگار رحمانی رو اوورده بود تو برنامش....اولا مجری برنامه اینقدر حرف زد که فکرکنم دهنش کف کرد اجازه نمیداد آقا ی رحمانی جواباش رو کامل بده....بعدش برگشت جلوی این همه بیننده اول یه کم چاپلوسی مردم رو کرد که آره مردم باشعور ما درک میکنن و فلان و بهمان......بعد برگشت به آقای رحمانی گفت که آره رستگار جان من چون تورو دوست دارم اینو میگم مهمون برنامه امروز ما اصلا تو نبودی.....مهمون برنامه ما یک فرد نازنین بود که در سقوط یک هواپیما جان سالم به در برد و کلی توضیح....خلاصه میخواست اینو بگه که آقای رحمانی ما یه دفعه ای گفتیم شما بیایید اصلا قرار نبود شمارو دعوت کنیم......بعدشم یه سری موارد جزئی دیگه
کلا مجریه آدمه .......نیه
خوب گفتم اما به هرحال: شنیدن کی بود مانند دیدن!!!!!! خودتون میدیدین بهتر متوجه میشدین
نمیدونم چرا اینطوری برخورد میکنه انگار میخواد همه رو کوچیک کنه.....موفقیتها رو میخواد کوچیک جلوه بده
حالا کافیه همین آقای رحمانی بچه یکی از کله گنده ها بود اونوقت میگفتن آره ما تو برنامه نابغه اووردیم و این آقا فلانه و بهمانه....!!!!

واقعا که از مجری بدم اومد....آقا محمد که میگفتن مجریه خودشم تهیه کننده ی برنامست شاید به همین دلیل هرکار دوست داره میکنه..!!!!

بالا