معرفی دانشجویان جدیدالورود عضو این سایت...

Ali007

New Member
لایک ها
70
از عباسپور خبر نداری؟شنیدم دارو تهران میخواد بخونه!خیلی خوب میشه ها!
نه آقا محمد،آقاي ايمان عباسپور نقر جهانيه شيمي امسال دارو رو نزده منبع من كاملا" موثقه.
منبع من خودشه!(منظورم خوده خودشه !!) پنج شنبه گذشته خونشون بودم. اگه اطلاع دارين ايشون مازندرانين و هم استانيه بنده و تو شهر بابل زندگي ميكنن.خونمون تا خونشون زيادم دورنيست.داشتيم بجحث مي كرديم كه............
كه وسطاي بحثمون ازشون پرسيدم چه رشته اي وچه دانشگاهي رو زدن كه فرمودن:
پزشكي تهران :p

kquran

New Member
لایک ها
18
چقدر فنتستیکه!!!
میلاد حسینی : پزشکی شیراز!
سعید کاظمی : ترم 3 مکانیک و شیمی محض شریف
هادی خاکرند : ترم بوقی مکانیک شریف!

البته خب بازم آدمای گنده ی دیگه ای هم بودن که می ترسم اینجا از لحاظ علمی بودن به هم بریزه...
هر چند که قرآن عین علمه...
مثلا نفر اول و دوم مسابقات قرائت کشور
نفر اول مسابقات شعر کشور و خیلی های دیگه...
واقعا جای شما...جای آقا محمد جواد...محمد رستمی و بقیه ی دوستای گلم همشون خالی بود...ایشالا عمری باقی باشه در خدمت شما هم باشیم!!!

artadokht

New Member
لایک ها
47
آقای قلی زاده واقعا بهتون تبریک میگم!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

pozitrone

New Member
لایک ها
21
ای بابا!من امید داشتم که عباسپور بیاد دارو تهران!صبر کن بیاد پزشکی تهران میرم پیداش میکنم ازش میپرسم چرا با اینکه زندگیشو رو شیمی گذاشته حالا رفته پزشکی!!!آخه دانشکده ی ما به دانشکده ی اونا تقریبا چسبیده!

محمد مهدی داشتین بمب اتمی درست می کردین اون همه کله گنده جمع کرده بودی خونتون؟

شهرزاد تو هم مارو مسخره کن!من چیکار کنم عباسپور نیومد دارو تهران!من فکر میکردم قراره بیاد!

Ali007

New Member
لایک ها
70
اين آقاي عباسپور بعد از كلي بحث با خيليا از جمله آقاي گرائيلي طلاي شيمي يكي از سال ها(سالش رو نميدونم؟) كه دوستشون هستن ( كه ايشون هم دارن پزشكي ميخونن) به اين نتيجه رسيدن كه برن پزشكي.
هوراااااااااااا...................پزشكي تهران :p

kquran

New Member
لایک ها
18
ببین محمد تو که اونجایی از چند نفر دیگه هم بپرس :
مثلا از همین سعید کاظمی و هادی خاکرند ما که دارن مکانیک میخونن...یا آقای عزت آبادی که داره فیزیک شریف میخونه در حالی که نقره 1 شیمی سال 86 بود...
از سمیع پور که با افتخار اعلام می کنه میخواد برق بخونه و از خیلی های دیگه...
آره در حال ساخت یه بمب خیلی بزرگ بودیم...الان گوگل ارث(google earth) فقط رو خونه ی ما زومه(zoom)!!!

artadokht

New Member
لایک ها
47
pozitrone گفت
شهرزاد تو هم مارو مسخره کن!من چیکار کنم عباسپور نیومد دارو تهران!من فکر میکردم قراره بیاد!
باور کن قصد مسخره کردن نداشتم!!! منظورم این بود که به خاطر اینکه بالاخره به جواب این سوالتون رسیدین تبریک میگم!!!

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
خوب از پنج شنبه به علت اومدن مهمون! نتونستم بيام 3-4روز ديگه ام به علت رفتن به مشد نمي تونم بيام تو اين يه پست همه شونو جبران مي كنم :wink:
اول درمورد خوابگاه رفع ابهام كنم :منم به عنوان اخرين فرزند خانواده والبته فرزند خلف ،شريفي، شدم وديگه همه اينجاايم واقا شايان بايد يگم مادرم اردبيلين بعد يه 10 -12 سال همگي برگشتيم وديگي مشكل دوري از خونه وخونواده رو هم ندارم :!:
درمورد اقاي رحماني ايشون كلا خيلي كم حرف بودن تو جشن قلمچيم بعد 3 دقيقه كف زدن ويژه برا ايشون به اصرار اقاي قلمچي قبول كردن حرف بزنن اونم در حد 10 ثانيه فقط تشكر كردن! من برنامه ي ماه عسلو نديدم ونمي دونم چي شده فقط پستmilad_ich خوندم خوب وقتي مهمون تا اين حد كم حرف باشه ومجري ... همين مي شه ديگه!
درمورد المپياديا تجربيا رو نمي دونم ولي رياضيا اكثرا شيمي مي خونن بايه مهندسي البته شريف قراره براي اولين باراز امسال يه دوره هايي برگذار كنه با مدرك فرعي كه خيلي اسونتر از دورشته اي خوندن كه اگه المپياديم باشي (هرمدالي)چند واحدي برات كرديت مي كنه وخيلي خوبه :!:

kquran

New Member
لایک ها
18
همین الان هم شریف credit می کنه چند واحد رو...
حداقل می دونم تو شیمی که این طوریه!!!

kquran

New Member
لایک ها
18
تو طلای المپیاد داری؟!

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
IQ اگه طلا داشت که دیگه کنکور واسه چیش بود شرکت کنه؟!! :D

20_sorour

New Member
لایک ها
13
:D راست می گه دیگه ادمی که طلا داره مگه دیوانس کنکور بده.. :lol:

Rostami

New Member
لایک ها
15
کلا شده جنبش ضایع کردن ظاهرنسب :D

kquran

New Member
لایک ها
18
mjbbaha گفت
IQ منم منظورم این بود که اگه طلا داشت براش credit می کنن گوگولی :-دی(بخورمت حالا)

mshf

New Member
لایک ها
10
اقای ظاهرنسب یه کم عجیبه که منظورتونو نفهمیدن چون شما خیلی خوب انتقال میدیدmjbbaha شما هم که باید میفهمیدید منظورشونو پس چرا نفهمیدید
شوخی کردم :evil:

Rostami

New Member
لایک ها
15
kquran گفت
mjbbaha گفت
IQ منم منظورم این بود که اگه طلا داشت براش credit می کنن گوگولی :-دی(بخورمت حالا)
جالب بود :lol: ولی گوگولیش دیگه ماله منه ها!! :wink:

kquran

New Member
لایک ها
18
mshf گفت
اقای ظاهرنسب یه کم عجیبه که منظورتونو نفهمیدن چون شما خیلی خوب انتقال میدیدmjbbaha شما هم که باید میفهمیدید منظورشونو پس چرا نفهمیدید
شوخی کردم :evil:
ممنون...
این پالس های مخابرات مشکل داشت وگرنه من خوب گفتم...اشکال نداره فعلا 2-1 به نفع منه...
ولی خب شما چون قولتونو عملی کردین دیگه از 2 بالاتر نمی رم من...
با حق!

Mojtaba044

New Member
لایک ها
3
سلام به همگی
منم مهندسی شیمی شریف قبول شدم با رتبه ی 380 زیرگروه 2 منطقه 2.

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
به به بالاخره یه اثری از مجتبی پیدا شد!!
اون دوستم که با هم میومدیم اهواز واسه المپیاد 52 شد و مکانیک شریف!

بالا