amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273
باسلام ما هرچی توی این انجمن نوشتیم انگار که برای خودمان نوشتیم میگید برو تاپیکا رو ببین ولی هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم بعدهم نشریه برای المپیاد نجوم منابعش ناقصه برای نجوم کروی که مبحث مهمی هیچ منبعی رو معرفی نکرده لطفا یکی جواب ما رو بده پس این راهبرا نجوم به من کمک نمکنن البته هم رو نمگم سوئ تفاهم نشه

Majno0n

Well-Known Member
لایک ها
663
پاسخ : منبع برای نجوم

واس نجوم کروی کتاب "نجوم کروی نوشته ی اسمارت" رو می تونی بخونی ... بعضیام قسمت کروی کتاب "اصول و عمل" رو می خونن که کتاب زیرخاکی محسوب میشه .
الان چیز دیگه ای هم می خوای بدونی ؟ بپرس :)

mpsniper

Well-Known Member
لایک ها
676

نجوم کروی استاد خالقی هم که عالیه و کاربردی خودشون هم که توی کروی استادن دی:

Majno0n

Well-Known Member
لایک ها
663

نجوم کروی استاد خالقی هم که عالیه و کاربردی خودشون هم که توی کروی استادن دی:
عمو کامبیز کتاب داده ؟ کدوم انتشارات ؟

mpsniper

Well-Known Member
لایک ها
676

هر وقت اومدن ازشون بپرسید من فایل رو دارم اما هیچ وقت بدون اجازه ی استاد خالقی فایل رو به کسی نمیدم اگر بخوان خودشون بهتون میدن.

platopluto

New Member
لایک ها
1,103

به به!چاپ شد بالاخره؟؟؟:)))
٢٠-٣٠ صفحه شو فكر كنم داشتم فقط..
كدوم انتشارات دوستان گرامم اگر كسي ميداند؟

Majno0n

Well-Known Member
لایک ها
663

هر وقت اومدن ازشون بپرسید من فایل رو دارم اما هیچ وقت بدون اجازه ی استاد خالقی فایل رو به کسی نمیدم اگر بخوان خودشون بهتون میدن.
چه خشن . حالا کی ازت خواست فایلو . از ما که گذشت ... :دی حالا کتابشو خوندی . به درد بخوره ؟ متنش اینا روون تر از اسمارته ؟

k-khaleghi

New Member
لایک ها
230

سلام علیکم بر دوستان گرامی
چقدر طرفدار داشته این چرت و پرت‌های ما و خودمون نمی‌دونستیم :دی
عرض کنم که نجوم کرویم تو چاپخونس و ایشالا تا ۱ ماهه دیگه می‌تونن بچه‌ها از فروشگاه آیریسک بخرنش
تا اونجا که تونستم سعی کردم متن بهتری از اسمارت داشته باشه یکم روون تره منتها ایرادی که خودم بهش وارد می‌دونم اینه که خیلی پله پله و همراه دانش‌آموزه و در اصطلاح خودم ذهن خواننده رو یکمی خشک می‌کنه! که برای نجوم کروی خوب نیست! اما برای بچه‌های شهرستانی که معلم ندارن میتونه نقش معلم رو داشته باشه و برای بچه‌های تهرانی نقش همراهه معلم ;-)
حالا بزارید چاپ بشه بعدا خودتون بهتر می‌تونید در موردش نظر بدید ;-)

Majno0n

Well-Known Member
لایک ها
663

سلام علیکم بر دوستان گرامی
چقدر طرفدار داشته این چرت و پرت‌های ما و خودمون نمی‌دونستیم :دی
عرض کنم که نجوم کرویم تو چاپخونس و ایشالا تا ۱ ماهه دیگه می‌تونن بچه‌ها از فروشگاه آیریسک بخرنش
تا اونجا که تونستم سعی کردم متن بهتری از اسمارت داشته باشه یکم روون تره منتها ایرادی که خودم بهش وارد می‌دونم اینه که خیلی پله پله و همراه دانش‌آموزه و در اصطلاح خودم ذهن خواننده رو یکمی خشک می‌کنه! که برای نجوم کروی خوب نیست! اما برای بچه‌های شهرستانی که معلم ندارن میتونه نقش معلم رو داشته باشه و برای بچه‌های تهرانی نقش همراهه معلم ;-)
حالا بزارید چاپ بشه بعدا خودتون بهتر می‌تونید در موردش نظر بدید ;-)
قبولت دارم عمو کامبیز :دی
سوال از خودتم گذاشتی توش ؟!

mpsniper

Well-Known Member
لایک ها
676

استاد ! بابا یکم تعریف کنید از کتاباتون خوب. هی تند تند ایراد وارد نکنید به کتابای خودتون. مشتری ها میپره ها! یا شاید هم می خواین چشم نخورین خدای ناکرده!
درست حدس زدم یا دربوداغون حدس زدم ! دی:

Majno0n

Well-Known Member
لایک ها
663

استاد ! بابا یکم تعریف کنید از کتاباتون خوب. هی تند تند ایراد وارد نکنید به کتابای خودتون. مشتری ها میپره ها! یا شاید هم می خواین چشم نخورین خدای ناکرده!
درست حدس زدم یا دربوداغون حدس زدم ! دی:
پسرم استاد شما (عموی ما :دی ) می دونه مشک آن است که ببوید نه آن که کامبیز بگوید :دی بعله

mpsniper

Well-Known Member
لایک ها
676

بابا شاعر !!!!!
حالا چرا عمو ؟
نکته ی دیگه اینکه اگه عمو کامبیز بگوید بویش هم فرق میکند

mpsniper

Well-Known Member
لایک ها
676

استاد خالقی و بچه ها کسی ترجمه ی کتاب فاندامنتال رو دیده ؟
اگر دیده بیاد تعریف کنه ببینیم چجوریاست؟ دخل و تصرف داره یا نه؟و ...

garamaleki

New Member
لایک ها
48

من دیدم
به نظر من که خوبه ، الته من فقط 2 فصلشو خوندم بقیشو نمی تونم نظر بدم

k-khaleghi

New Member
لایک ها
230

ترجمه‌ی فاندامنتال بد نیست! طبیعتا چون کتاب زبان اصلیش خیلی خوبه! اما متنش خیلی بد ترجمه شده حداقل به نظر من. تا اونجا که من می‌دونم یه انتشارات دیگه هم داره روش کار می‌کنه و تا آخر تیر یه ترحمه‌ی دیگه هم ازش منتشر میشه که البته من بیشتر ازش خوشم میاد :دی

shzandi

New Member
لایک ها
7

ترجمه‌ی فاندامنتال بد نیست! طبیعتا چون کتاب زبان اصلیش خیلی خوبه! اما متنش خیلی بد ترجمه شده حداقل به نظر من. تا اونجا که من می‌دونم یه انتشارات دیگه هم داره روش کار می‌کنه و تا آخر تیر یه ترحمه‌ی دیگه هم ازش منتشر میشه که البته من بیشتر ازش خوشم میاد :دی
استاد بالاخره این ترجمه مُدرن کی چاپ میشه؟؟

بالا