m.biology

New Member
لایک ها
319
پاسخ : نتایج المپیاد زیست 92

دوستان همچین فکر نکنید دوساله ها میان طلا رو می قاپن بعد بقیه سر ته موندش رقابت میکنن !!!
پوست بدبختا کنده شد !!! من به این نتیجه رسیدم که تا حدودی غلط کردم سال 2 قبول شدم !!
احتمال طلا شدنشون از بقیه بیشتره ولی استرسشونم خیلی بیشتره !!
از همينجا دستور ميدم همه ي بچه هاي آيريسك رو سر تو و كاتاليست فرود بيان!!!!....:4:
برادر ميشه دقيقا بگي چرا استرستون بيشتره درصورتي كه شما خيلي بيشتر از ما تجربه دارين و حداقل از اين نظر خيلي جلو هستيد؟؟
هان جواب بده!!!زود باش جواب بده!!...!!:80:

Fallen

Well-Known Member
لایک ها
760

از همينجا دستور ميدم همه ي بچه هاي آيريسك رو سر تو و كاتاليست فرود بيان!!!!....:4:
برادر ميشه دقيقا بگي چرا استرستون بيشتره درصورتي كه شما خيلي بيشتر از ما تجربه دارين و حداقل از اين نظر خيلي جلو هستيد؟؟
هان جواب بده!!!زود باش جواب بده!!...!!:80:
طلا نشیم کل ایران رو سر ما فرود میاد !!
امسال پارسالیا کلی بین طلا و نقره جابجا شدن تا آخرش طلا شدن
خودت استرسشو حساب کن !!
ممنون دیگه :4:
لطف دارید :4:
اتفاقا همشهری و هم مدرسه ای هم هستیم کارتون آسون میشه :4: :4:

m.biology

New Member
لایک ها
319

طلا نشیم کل ایران رو سر ما فرود میاد !!
امسال پارسالیا کلی بین طلا و نقره جابجا شدن تا آخرش طلا شدن
خودت استرسشو حساب کن !!
ممنون دیگه :4:
لطف دارید :4:
اتفاقا همشهری و هم مدرسه ای هم هستیم کارتون آسون میشه :4: :4:
:4:
ولي در هر صورت طلا شدن...
خط آخرو نفهميدم:227:

Fallen

Well-Known Member
لایک ها
760

:4:
ولي در هر صورت طلا شدن...
خط آخرو نفهميدم:227:
من و کاتالیست هم مدرسه ای هستیم میتونید یه جا بریزید سرمون :4: :4:
طلا شدن ولی پدرشون در اومد :4:
تازه عرفان سپهرار طلا نشد :(

m.biology

New Member
لایک ها
319

من و کاتالیست هم مدرسه ای هستیم میتونید یه جا بریزید سرمون :4: :4:
طلا شدن ولی پدرشون در اومد :4:
تازه عرفان سپهرار طلا نشد :(
به كمك منافقا كل مدرستونو ميبريم را هوا..:4:
احتمالا بمب اتمي مي زنيم...:4:
البته اگه جيم نزده باشيد....!!!:4:
مسلمون عرفان يك از شش بود بقيشون پنج از شيش بودن..!!:4:

mnabio

New Member
لایک ها
48

نيز طلا ها زيست خيلي نسبت به بقيه رشته ها زياد بود و علاوه بر اون طلا آوردن خيلي راحت و گلابي بود شش تا از هشت را كم ميكنيم
چي ميمونه..!!
ولي خب راس ميگيد چه ميشه كرد
هر چه پيش آيد خوش آيد...:219:

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

پس چرا نتايجو نمي زنن؟؟اين باشگاه حتما بايد هر كاري را ميگه ده روز بعد انجام بده...!!!

بله چه می شه کرد ولی استاد آیه نیومده که چون امسال 5 تا از طلا ها پارسال دوره بودن پس سال دیگه هم ما باید رو 3 تا طلا حساب کنیم......اصلا از کجا معلوم این 6 نفر سال دیگه همشون مرحله دو رو پشت سر بگذارند؟؟؟؟؟؟
المپیاد هیچ وقت قابل پیش بینی نیست پس نا امید نشید و با توکل به تلاشتون ادامه بدید ،هر چه خدا بخواد همون می شه
پس پیش به سوی موفقیت:174:

آره ولی خدا سرنوشت عرفانو نصیب گرگ بیابون نکنه ! میدونی چقد ناراحتی داره ؟
خب همینه آدم استرس میگیره دیگه !!! همه الان استرس دارن که نکنه سال بعد نقره شن !!
اصلا همون 1 از 6 شدنم خودش کلی استرسه !!! شاید 5 از 6 نشی !!!
ما به کمک بچه های بالا وقت حمله به نقطه ی نا معلوم فرار میکنیم :4: :4:
دوست عزیز می دونی علت این استرس چیه؟علتش اینه که فکر می کنن چون یه سال دوره بودند پس سال دیگه باااااااااااید طلا بگیرند در حالی که این جورا نیست و دومی های دیگه ای هم بودند که توانایی دوره اومدن رو داشتند ولی به دلایلی که تو تایپیک"تاثیر تلاش در میزان موفقیت در المپیاد"ذکر شده نتونستند بیان دوره و با انگیزه ای قوی تر مشغول تلاش اند تا انشاا... به طلا برسند.افرادی هم که تو سال دوم دوره رفتند نباید دچار غرور بشند تا از این جور استرس ها نگیرند و باید مثل بقیه به تلاششون ادامه بدند چون با بقیه هیچ فرقی ندارند

آخرین ویرایش توسط مدیر

Fallen

Well-Known Member
لایک ها
760

بله چه می شه کرد ولی استاد آیه نیومده که چون امسال 5 تا از طلا ها پارسال دوره بودن پس سال دیگه هم ما باید رو 3 تا طلا حساب کنیم......اصلا از کجا معلوم این 6 نفر سال دیگه همشون مرحله دو رو پشت سر بگذارند؟؟؟؟؟؟
المپیاد هیچ وقت قابل پیش بینی نیست پس نا امید نشید و با توکل به تلاشتون ادامه بدید ،هر چه خدا بخواد همون می شه
پس پیش به سوی موفقیت:174:

دوست عزیز می دونی علت این استرس چیه؟علتش اینه که فکر می کنن چون یه سال دوره بودند پس سال دیگه باااااااااااید طلا بگیرند در حالی که این جورا نیست و دومی های دیگه ای هم بودند که توانایی دوره اومدن رو داشتند ولی به دلایلی که تو تایپیک"تاثیر تلاش در میزان موفقیت در المپیاد"ذکر شده نتونستند بیان دوره و با انگیزه ای قوی تر مشغول تلاش اند تا انشاا... به طلا برسند.افرادی هم که تو سال دوم دوره رفتند نباید دچار غرور بشند تا از این جور استرس ها نگیرند و باید مثل بقیه به تلاششون ادامه بدند چون با بقیه هیچ فرقی ندارند
دوست من علاوه بر خودشون دیگران هم انتظار بالایی دارند !!
ضمنا طلا نشدن به آدم این حسو میده که تجربیات و ایناش تقریبا سوخته !!
قبول کنید یه استرس منطقیه !!!

m.biology

New Member
لایک ها
319

دوستان بحث بين من و جناب fallen فقط يه شوخي بود و البته ذكر چند مورد ضروريه:
اولا خيلي از دوما لياقت حضور در دوره را داشتند ولي به دلايل متفرقه قبول نشدند
دوما به طور قطع و يقين كساني كه سال پيش دوره بودند امسال تجربه اي به نسبت مفيدي نسبت به بقيه دارند
و سوما به طور قطع و يقين كساني كه سال پيش دوره بودند امسال يه استرس مضاعف و بزرگي داشتند كه واقعا مضره
مطالبي كه در سه مورد بالا ذكر كردم در گذشته رخ داده و هيچ شكي در آن نيست
اما همه اينو ميدانند كه آيه نيمده كه شش نفر امسال مثله سال ديگه باشن ولي عقل حكم ميكنه به احتمال زياد شاهد همون نتايج هسيم اين بستگي داره به تلاش اون شيش تا و الباقي
و اما در رابطه با سخنان استاد mnabio بايد بگم كه درسته ؛ همه بچه ها اعم از نقره و برنز ها و كسايي كه امسال قبول نشدند بايد تلاش خود را با تمام قوا ادامه بدهند دوره ١٧ موفقي بسازند
واما فراموش نكنيد زيستي هاي خوف همين سايت از هشت تا بيشترند پس براي طلا تلاش نكنيد المپياد سر تا سر شيريني و سود است المپياد ريسك نيس بازي بُرد بُرده حتي اگه طلا نشي...
در ضمن به قول دوستمون خدا كامپي ها را دوبرابر شفا بده الهي آمين
من باشون بودم آدم هاي عجيبي هسن...

آخرین ویرایش توسط مدیر

mnabio

New Member
لایک ها
48

ببینید شاید اگر من هم جای شما بودم همین طور فکر می کردم که حق هم دارید این طور فکر کنید اما این انتظار یه انتظار بی جاست چون اگر شما طلا نشید این حسو بهتون میده که تجربیاتتون سوخته اما دوست من،کسی رو در نظر بگیرید که کلی برا المپیاد زحمت کشیده ولی مرحله دو هم قبول نمی شه ،حالا حس اون بدتره یا حس شما که حد اقل یه مدال دارید و طلای سال بعد رو مال خودتون می دونید اما اون احساس می کنه که سه سال از بهترین دوران زندگی شون رو وقف المپیاد کرده و هر شب در حالی که در فکر المپیاد بوده خوابش می برده (در این جا منظور المپیادیون خفن هست)اما به جز علم هیچ چیز دیگه ای به دست نیورده و حتی رنگ دوره رو هم ندیده وحالا اون مونده و کنکور مثل بقیه........
پس ببپذیرید که استرس شما از بقیه بیشتر نیست اما چرا نوع و علت استرستون متفاوته

پس دوستان المپیادی چه اونایی که دوره بودید و چه اونایی که نبودید،هیچ تفاوتی با هم ندارید،مسیر همتون یکیه و اون هم موفقیت در دوره 17 است،مهم نیست قبلا چه کردید ،مهم اینه که الان چه می کنید.اگر دوره رفتید مغرور نشید و اگر دوره نرفتید مهم نیست و نا امید نشید.پس همه تلاش کنید ،توکل کنید و نتیجه رو هم بسپارین دست خودش

با آرزوی موفقیت برای همه

دوما به طور قطع و يقين كساني كه سال پيش دوره بودند امسال تجربه اي به نسبت مفيدي نسبت به بقيه دارند
و سوما به طور قطع و يقين كساني كه سال پيش دوره بودند امسال يه استرس مضاعف و بزرگي داشتند كه واقعا مضره
اما همه اينو ميدانند كه آيه نيمده كه شش نفر امسال مثله سال ديگه باشن ولي عقل حكم ميكنه به احتمال زياد شاهد همون نتايج هسيم اين بستگي داره به تلاش اون شيش تا و الباقي
و اما در رابطه با سخنان استاد mnabio بايد بگم كه درسته ؛ همه بچه ها اعم از نقره و برنز ها و كسايي كه امسال قبول نشدند بايد تلاش خود را با تمام قوا ادامه بدهند دوره ١٧ موفقي بسازند
واما فراموش نكنيد زيستي هاي خوف همين سايت از هشت تا بيشترند پس براي طلا تلاش نكنيد المپياد سر تا سر شيريني و سود است المپياد ريسك نيس بازي بُرد بُرده حتي اگه طلا نشي...

درود بر استاااد......حالا شدی همونm.biology که من دوست دارم

m.biology

New Member
لایک ها
319

نه عجیب نیستن باحالن :4: ینی آخرشن :4:
پستتو لایک :)
پسرم از بسكه زيست خوندى ادبيات فارسيت دچار مشكل شده!!!
يه سري كلمه كنار هم چيده شده!
من گفتم عجيبن؟؟آخرشن؟؟پستتو لايك يعني چه ؟؟اصلا فعل نداره!!:4::4::4::4::4::4::4::4:

ببینید شاید اگر من هم جای شما بودم همین طور فکر می کردم که حق هم دارید این طور فکر کنید اما این انتظار یه انتظار بی جاست چون اگر شما طلا نشید این حسو بهتون میده که تجربیاتتون سوخته اما دوست من،کسی رو در نظر بگیرید که کلی برا المپیاد زحمت کشیده ولی مرحله دو هم قبول نمی شه ،حالا حس اون بدتره یا حس شما که حد اقل یه مدال دارید و طلای سال بعد رو مال خودتون می دونید اما اون احساس می کنه که سه سال از بهترین دوران زندگی شون رو وقف المپیاد کرده و هر شب در حالی که در فکر المپیاد بوده خوابش می برده (در این جا منظور المپیادیون خفن هست)اما به جز علم هیچ چیز دیگه ای به دست نیورده و حتی رنگ دوره رو هم ندیده وحالا اون مونده و کنکور مثل بقیه........
پس ببپذیرید که استرس شما از بقیه بیشتر نیست اما چرا نوع و علت استرستون متفاوته

پس دوستان المپیادی چه اونایی که دوره بودید و چه اونایی که نبودید،هیچ تفاوتی با هم ندارید،مسیر همتون یکیه و اون هم موفقیت در دوره 17 است،مهم نیست قبلا چه کردید ،مهم اینه که الان چه می کنید.اگر دوره رفتید مغرور نشید و اگر دوره نرفتید مهم نیست و نا امید نشید.پس همه تلاش کنید ،توکل کنید و نتیجه رو هم بسپارین دست خودش

با آرزوی موفقیت برای همه

درود بر استاااد......حالا شدی همونm.biology که من دوست دارم
ما چاكر شما هم هستيم اسسسستتتتتتااااااددددد....

Ardavan

Well-Known Member
لایک ها
428

فقط یک نکته ریز : این عدد دقیق 8 را از مجا ورداشتی گذاشتی ؟!؟ اخه هر جور حساب می کنن ( برای دوره 17 ) 8 تا خوف پیدا نمی کنم !!! مگر این که تعریفت از این کلمه با مال من فرق داشته باشه !!:p
الان فکر کنم تاپیک را به کل منحرف کردم !!!!!!! به قول ارش زیستی ها دستی دارن در منحرف کردن تاپیک !!!

Fallen

Well-Known Member
لایک ها
760

فقط یک نکته ریز : این عدد دقیق 8 را از مجا ورداشتی گذاشتی ؟!؟ اخه هر جور حساب می کنن ( برای دوره 17 ) 8 تا خوف پیدا نمی کنم !!! مگر این که تعریفت از این کلمه با مال من فرق داشته باشه !!:p
الان فکر کنم تاپیک را به کل منحرف کردم !!!!!!! به قول ارش زیستی ها دستی دارن در منحرف کردن تاپیک !!!
زیستی ها در همه چی دست دارن :4:
اصن کاری نیست که زیستی ها توش نباشن :4:

m.biology

New Member
لایک ها
319

نگفتم هشت تاند گفتم از هشت بيشترند
كاتاليست و فالن!!!!!:4: و آرآرآرآر و ام ان بيو و پوياما و...خيلياي ديگه(حال كردي اسماشونو چه جوري نوشتم؟؟!!!:4::4::4::4::4:)
خوف كه فقط اردوان:4::4::4:(دو كيلو قند تو دلت آب شد:4::4::4:)

زیستی ها در همه چی دست دارن :4:
اصن کاری نیست که زیستی ها توش نباشن :4:
دقت كنيد بهترين تعريف از زيستي ها را آرش داره....:4::4::4::4::4:

Ardavan

Well-Known Member
لایک ها
428

نگفتم هشت تاند گفتم از هشت بيشترند
كاتاليست و فالن!!!!!:4: و آرآرآرآر و ام ان بيو و پوياما و...خيلياي ديگه(حال كردي اسماشونو چه جوري نوشتم؟؟!!!:4::4::4::4::4:)
خوف كه فقط اردوان:4::4::4:(دو كيلو قند تو دلت آب شد:4::4::4:)

دقت كنيد بهترين تعريف از زيستي ها را آرش داره....:4::4::4::4::4:
جسارتا اینا شدن تا این جا 5 تا !! حداقل چهار تا دیگه اضافه بفرما !!!
خوف فقط توی این سایت مشاور زیسته !!
راستی ارش این بیماری استفاده زیاد از :4: به همه سرایت کرده !! :4::4::4::4::4::4::4::4::4::4::4::4::4:

marcopolo

New Member
لایک ها
1

خبر فوق العاده مهم :
طلاهای زیست به ترتیب و پس از بررسی نهایی :
دریجانی - اکبری - انجم شعاع - سامع - سرفراز - کمالیان - سهرابی - کمندی

مبارکشون باشه

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

نهايي شد...من و خانم كماليان تا ده هزارم اعشار نمرمون يكي شد و ٦ مشترك شديم كه با حروف الفبا من ٦ ام :دي تبريك ويژه به خانم كمندي:) حقشون بود:)

marcopolo

New Member
لایک ها
1

:21: بر اساس نمرات و خبر بسیار موثق رتبه همونی هست که من گفتم. بر اساس حروف الفبا حساب کنیم آقای اکبری هم اوله نه دوم.پس آقا چونه نزن.

سال دیگه نوبتی هم باشه نوبت منه

لایک ها
841

نهايي شد...من و خانم كماليان تا ده هزارم اعشار نمرمون يكي شد و ٦ مشترك شديم كه با حروف الفبا من ٦ ام :دي تبريك ويژه به خانم كمندي:) حقشون بود:)
چه جالب... من(طلا 5 در excel بچه ها) و طلا 4 هم نمره مون تا هزارم اعشار یکی شد که یعنی مشترکا طلا 4 شدیم.(البته درصد های قطعی امتحانات اعلام نشده که موجب می شه رتبه دقیق معلوم نشه.)
تبریک به همه ی بچه های رشته زیست شناسی(هر مدالی که گرفته باشن، فرق نمی کنه!)

m.biology

New Member
لایک ها
319

تا جايي كه يادمه ما ايران المپياد داديم و ايران زبان رسميش فارسيه نه انگليسي :دي اصلا من ٧ شما راضي ميشي؟!!؟:دي
اختيار داري مسعود جان
استاد من چاكر شما هستم!!!ميخواستم حق پايمال نشه در گرد و غبار فتنه ي المپياد..!!:4:

مسعود يه دقيقه مياي تو تايپيك دوباره پر ميزني!!
خطاب به مهمانان با استفاده از منوي بالاي سايت ميتونن كه وارد سايت شده و نظر بدن...!!!٥تا مهمون!!:4:

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

رسمي زد امروز ديگه...ساعت ١٢ تازه دكتر حسينخاني داد نتايجو بزنن رو بورد يكشنبه دوشنبه رو سايت ميزنن ديگه... كاملا رسمي همه چيز ساعت ١٢/٠٨ تموم شد

به باشگاهم توهين نكن :دي من اينجا ديدم سه شبانه روز چطوري زحمت كشيدن...يك طرفه پيش قاضي ميرن دانش پژوها هميشه!من خودمم قبل اين روزا فك ميكردم باشگاه كم كاري ميكنه مثلا سر نتايج مرحله دو اينا ولي واقعا خيلييي دقيق ميخواد كار كنه به اين خاطره...برگه هايي كه ٤،٥ بار تصحيح شده بود رو كميته به خاطر نبودن گپ ٣ بار ديگه از ساعت ١٤ دوشنبه تا ٣/٥ شب ديشب تصحيح كرد تا حقي پايمال نشه و خب زيست انقد امتان داره خيلي طول ميكشه نسبت به بقيه كميته ها...خسته نباشيد بايد گفت واقعا...بايد ميبوديد و ميديديد....

بالا