هركي تو تورنومنت بين شهرها شركت كرده واسه تبادل نظر بياد اينجا

jigsaw

New Member
لایک ها
4
امروز تورنمنت بين شهرها برگزار شد.گفتن جوابارو تا 24 ساعت بعد ميدن ولي من نتونستم منتظر بمونم!
ما 8تاشو حل كرديم.ايناهم گزينه هامون
1_2 2_5 3_3 4_3 5_2 6_3 7(5 رو زديم ولي راه حل ننوشتيم) 8_1 9_2 10_(اينم 4 زديم ولي بدون راه حل)
هركي شركت كرده لطفآ اعلام وضعيت كنه

Goharshady

New Member
لایک ها
166
ممنون می شم اگه سوالاتشو بذارید!

لایک ها
0
میشه راجع به این آزمون یه ذره توضیح بدین؟!
که چه جوری و توسط کی برگزار میشه و چه جوری میشه شرکت کرد؟!
با تشکر
http://azarmath.com/forum/topic200.html

لایک ها
2
من شركت كردم.ما 7 تا سوال رو با راه حل نوشتيم.
سوال 1 كه غلط بود و سوال احتمال و سوال ملخ رو ننوشتيم.
در ضمن شما كه اين امتحان رو داديد يا تبريزي هستيد يا اصفهاني درسته؟

jigsaw

New Member
لایک ها
4
درسته آقاي پرتوي زاده.من پويا صدقيان هستم.از آراسته هم بپرسي ميگه.(در ضمن از آشنايي ممنون شدم)
براي آقاي پلوتو راستشو بخواي من هم تابحال در مورد اين امتحان چيزي نميدونستم.امسال از خانه رياضيات به مدرسمون يه آگهي فرستادن و گفتن 15 نفر معرفي كنين.(5تا گروه 3 نفره)امتحان فك كنم 3مرحله داره كه آخريش تو مسكو هست.ديروز ما مرحله اولشو داديم.اطلاع دقيق ندارم ولي فك كنم فقط تو تبريز و اصفهان برگزار ميشه.ميتوني به همون آذر مس هم مراجعه كني

لایک ها
0
jigsaw گفت
درسته آقاي پرتوي زاده.من پويا صدقيان هستم.از آراسته هم بپرسي ميگه.(در ضمن از آشنايي ممنون شدم)
براي آقاي پلوتو راستشو بخواي من هم تابحال در مورد اين امتحان چيزي نميدونستم.امسال از خانه رياضيات به مدرسمون يه آگهي فرستادن و گفتن 15 نفر معرفي كنين.(5تا گروه 3 نفره)امتحان فك كنم 3مرحله داره كه آخريش تو مسكو هست.ديروز ما مرحله اولشو داديم.اطلاع دقيق ندارم ولي فك كنم فقط تو تبريز و اصفهان برگزار ميشه.ميتوني به همون آذر مس هم مراجعه كني

jigsaw جان ممنون از راهنماییت!

پس برا ما هایی که تبریز و اصفهان نیستیم نمیشه! چه بد!

راستی آقای پلوتو نه خانم پلوتو!

Goharshady

New Member
لایک ها
166
فکر نمی کنم نوشته باشه خانم پلوتو!
البته بستگی داره جمله ی آخر Pluto را چه جوری بخونیم!

jigsaw

New Member
لایک ها
4
من نوشتم خانم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خدمت آقاي گوهرشادي
آقا شرمنده با اين سرعت اينترنتم تو هيچ سايتي نتونستم واست سوالارو آپلود كنم.
ولي سوالا تو سايت azarmath.com هستن.ميتوني از اونجا دانلود كني(اول بايد عضو بشي كه خيلي راحته)

Goharshady

New Member
لایک ها
166
شما ننوشتید خانم
ولی در حقیقت خانم درسته!
جمله ی آخر را این طوری بخوانید:
راستی آقای پلوتو نه ، خانم پلوتو!
از راهنمایی شما هم متشکرم

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
گروه ما هم شركت كرد.7 تاسوالو جواب داديم به جز سوال اول،ملخ و احتمال!من روي سوال احتمالو نفهميدم!!!

ميدوني چند گروه قراره انتخاب بشه؟

aminya

New Member
لایک ها
3
من يك اصفهاني ام ما 9 بهمن يك امتحان داديم به نام تورنمنت شهر ها مرحله اول از طرف خانه رياضيات كه مرحله آخرش توي مسكو بر گذار ميشه كه نتايج امروز اومد مي خواستم ببينم اين همونه . اطلاعات رو ميتونين روي سايت www.mathhouse.org
توي قسمت مسابقات ببينيد.

jigsaw

New Member
لایک ها
4
خدمت somone
معلم ما مي گفت انگار 72 (يا 71) گروه شركت كردن.اگه تعداد اين باشه پس 18تا گروه برميدارن.(البته فك كنم اين آمار مال تبريز باشه)
خدمت aminya
اين صد درصد همونه.قبول شدين؟

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
گروه ما هم قبول شد!!!خداياااااااا شكرت!لياقت من خيلي كمتره مگه اينكه تو دستمو بگيري...

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
بچه ها چه خبر؟مرحله ي 2 چطور بود؟ميشه جوابايي كه آوردين اينجا بذارين بقيه هم ببينن.ممنون!

aminya

New Member
لایک ها
3
سوال ها ي اين مرحله خيلي آسان نبود من اصفهاني ام و اول دبيرستان با گروهم توي قسمت پيشرفتهA1شركت كردم.

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
به نظر منم درجه ي سختي سوالا بالا بود البته شايد چون من تخصصي تو رياضي ندارم به نظرم سخت اومدن.
گروه ما و چندتا گروه ديگه پيش دانشگاهي بوديم.اگه قبول بشيم و بهونه ي اتمام دوره ي دانش آموزي تو تابستونو بيارن تصميم داريم يكي از امتحاناي ترممونو نگه داريم تابستون دانش آموز حساب بشيم!!!

سوال كك جواب چند بود؟جواب ما 20 ه،ولي ظاهرا 36 كك هم آورده بودن.نظر شما چيه؟حل كردين اين سوالو؟

لایک ها
282
ما چون یک سومی تو گروهمون بود بهمون A2 افتاد و خیلی هم سخت بود کسی نمیدونه جواب دقیق تابع و هندسه چی می شد

بالا