لایک ها
8
هشتمین دوره لیگ علمی پایا - زیست

به نظرتون سوالا امسال چطور بود؟

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

گروه ما فک کنم 100 % زده باشیم.

biochrist

New Member
لایک ها
80
پاسخ : هشتمین دوره لیگ علمی پایا - زیست

هشتمین دوره لیگ علمی پایا - زیست

به نظرتون سوالا امسال چطور بود؟

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

گروه ما فک کنم 100 % زده باشیم.
:77::122::122::122::122::228::122::122::122::122::122::122::77:

m.h.souri

Active Member
لایک ها
118

بابا تو این جماعت یه نفر پیدا نمیشه که مرحله دوم پایا زیست{سال اول} شرکت کرده باشه بدونه سال دوم میاد یا نه؟؟!!!!!:185::219::207::20::20::20::102::20:

montazer77

New Member
لایک ها
27

بابا تو این جماعت یه نفر پیدا نمیشه که مرحله دوم پایا زیست{سال اول} شرکت کرده باشه بدونه سال دوم میاد یا نه؟؟!!!!!:185::219::207::20::20::20::102::20:
سلام داداش وقتی ما اول بودیم رشته زیست نبود ولی سال پیش که شرکت کرده بودیم مرحله دوم فقط از سال دوم بود البته سوالای عمومیش

m.h.souri

Active Member
لایک ها
118

سلام داداش وقتی ما اول بودیم رشته زیست نبود ولی سال پیش که شرکت کرده بودیم مرحله دوم فقط از سال دوم بود البته سوالای عمومیش

سوال های اختصاصی چی؟

Mahtab

Member
لایک ها
21

اینجا گروهی بوده که مرحله نهایی پایا رو شرکت کرده باشه؟
گروه ما قبول شده، یکم راهنمایی میخوام که مرحله نهایی اش چه جوریه!

farzam

Active Member
لایک ها
149

اینجا گروهی بوده که مرحله نهایی پایا رو شرکت کرده باشه؟
گروه ما قبول شده، یکم راهنمایی میخوام که مرحله نهایی اش چه جوریه!
میشه لطفا یه اطلاعاتی از این مسابقات پایا بهم بدید؟(زمان/منابع/مراحل/مزایا)

مرسی.

ایا این پایا همون مسایقات ازمایشگاهی هست؟

Mahtab

Member
لایک ها
21

پایا (لیگ علمی بین المللی پیشگامان ایران اسلامی) یه جور المپیاده بصورت گروهی، و هر گروه 5 عضو داره. 3 مرحله هم داره: 1)مقدماتی 2)نیمه نهایی 3)نهایی. مراحل مقدماتی و نیمه نهایی اش اینطوریه که به هر گروه یه دفترچه میدن که توش 5 تا پیش آزمون و سوالای عمومی و اختصاصیه.
فکر نمیکنم منابع مشخصی داشته باشه یا حداقل من نمیدونم! مزایا اش رو که اصلا نمیدونم!!
راجع به مرحله نهایی اش هم، بهمون 4 تا سوال دادن (تو سایت payaleague.ir هست) که تا 20 تیر باید جواباشو بصورت مقاله یا پاورپوینت براشون بفرستیم تا بتونیم تو مرحله نهایی شرکت کنیم.
فقط اینو میدونم که باید بریم دوره. مثل باشگاه خودمون!!!

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

پایا (لیگ علمی بین المللی پیشگامان ایران اسلامی) یه جور المپیاده بصورت گروهی، و هر گروه 5 عضو داره. 3 مرحله هم داره: 1)مقدماتی 2)نیمه نهایی 3)نهایی. مراحل مقدماتی و نیمه نهایی اش اینطوریه که به هر گروه یه دفترچه میدن که توش 5 تا پیش آزمون و سوالای عمومی و اختصاصیه.
فکر نمیکنم منابع مشخصی داشته باشه یا حداقل من نمیدونم! مزایا اش رو که اصلا نمیدونم!!
راجع به مرحله نهایی اش هم، بهمون 4 تا سوال دادن (تو سایت payaleague.ir هست) که تا 20 تیر باید جواباشو بصورت مقاله یا پاورپوینت براشون بفرستیم تا بتونیم تو مرحله نهایی شرکت کنیم.
فقط اینو میدونم که باید بریم دوره. مثل باشگاه خودمون!!!
اون موقع كه ما پايا شركت مي كرديم چرا يه كتاب و جزواتي داشت كه من هيچ وقت حتي وقت صرف خوندن شون نكردم
همين طوري مي رفتيم سر جلسه با اطلاعات خودمون ، خوب هم جواب مي داديم !

Mahtab

Member
لایک ها
21

اون موقع كه ما پايا شركت مي كرديم چرا يه كتاب و جزواتي داشت كه من هيچ وقت حتي وقت صرف خوندن شون نكردم
همين طوري مي رفتيم سر جلسه با اطلاعات خودمون ، خوب هم جواب مي داديم !
آره به ما هم یه کتابچه داده بودن، ولی این برای مرحله مقدماتی و نیمه نهایی اش بود که بقول شما راحت هم بودن. ما هم چیزی نخوندیم براشون!! اما واسه مرحله نهایی واقعا سردرگمم و نمیدونم باید چیکار کنم! بخاطر همین راهنمایی خواستم!

بالا