maral-riazi

New Member
لایک ها
112
abdi گفت
واقعاً اين كارشون مسخره بود. امتحان نهايي به هيچ عنوان يه وسيله سنجش خوب نيست، چون عدالت توش رعايت نمي‌شه. يه مصححي گير مي‌ده، يكي گير نمي‌ده، يكي اعصابش خورده كلاً خط مي‌زنه، يكي همينجوري نمره مي‌ده. يكي يه جور ديگه... كلاً خوبي آزمون تستي همينه كه تو نمرش بي‌عدالتي نيست. الان تو مدرسه ما يه عده مي‌گن ما حسابان اومديم بيرون گفتيم مي‌شيم 10، كارنامه اومد ديدم شديم 18. بعد يكي از دوستاي ديگم مي‌گفت هندسه رو براي هر سوال 2 تا راه نوشته، بهش دادن 16! من كه خودم نفهميدم چي شد فيزيك بهم دادن 16.5! اصلاً تو كتم نمي‌رفت. اين كه نشد معيار!
دیگه بهتر از این نمیشد !!!!!!!!!!!!!!!

اخه این یعنی چی ! تو 15 درصدش هم مونده بودیم حالا شد 25 درصد؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

در ضمن کاملا با اقای عبدی موافقم " امتحان نهایی به هیچ عنوان یه وسیله سنجش خوب نیست" من هم سر فیزیک و عربی همین مشکل رو دارم

گرچه تو خیلی از درس های دیگه هم نمره ای رو نیاوردم که خودم انتظار داشتم ولی اختلاف نمره ی این دو درس با سطح انتظارم فاجعه بود.

راستی Zek چرا زبان نهایی نشه؟ کاش هر چی شبه امتحانه مثل شب امتحان زبان بود !

zahraS

New Member
لایک ها
0
تازه برا ما با کتاب بسیار سبک جدید حسابان گفته شده که : امسال میانگین نمره حسابان در نهایی 5 خواهد بود یعنی همه انا لله و.....

f-makvandy

New Member
لایک ها
21
آخی نازی!
واقعا دلم سوخت!
خدارو شکر مونده تا ما برسیم به کنکور!!!!

خدایا شکرت....!

zahraS

New Member
لایک ها
0
اولی؟ اخی
منو بکشی حاضر نیستم از اول بخونم البته اگه با همین معلومات میشوندنم اول خیلی حال می داد.

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311
کلا ما 71 ها شانس نداریم..

چه المپیادی چه غیر المپیادی..

حالا نمی خوام بلاهایی که سر دوره ی ما اومد بشمرم.. فقط اینکه من نمی خوام دینی و ادبیات بخونم...

المپیاد دادیم که دینی و ادبیات نخونیم دیگه...

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
نمی دونم چی بگم ...

.
.
.
هر واکنشی که نسبت به این خبر نشون می دید ، بدید ولی حرص نخورید که ارزششو نداره .
این که نوشتید امتحان نهایی معیار خوبی برای سنجش نیست ، حرف کاملا درستیه . من خودم شعر حفظی اشتباه نوشته بودم ولی ادبیات 20 شدم . ولی این که می گید کنکور خوبه ، به نظرم حرف خیلی درستی نیست . تا حالا نشده مغزتون سر یه آزمون 4 ساعته ی تستی قفل کنه ؟ رتبتون تو همه ی آزمونای جامع عین هم میشه که می گید این جور آزمونا معیار مناسبین ؟ فکر کنم نزدیکای کنکور به این حرف برسید .
در ضمن جناب آقای پوریا جان ، لطف کن برو تو یه تاپیک دیگه ، به نظرم خیلی روی اعصابی .( با احترام کامل )

monzavi

New Member
لایک ها
0
به نظرم صحبت راجع به خوب بودن یا بد بودن این 25% یا کنکور یا امتحان نهایی الان بی فایده س.فعلاً که اینطوریه!پس از شریاط موجود مشتق بگیرید مساوی صفر گزارید و بهتزین عملکرد را بیابید!که همان پر کاری باشد!

meriom

New Member
لایک ها
23
درسته که کنکورم 4 ساعته و ممکنه یکی نتونه همه تواناییشو نشون بده ولی اگه از استرس و اینا ضربه بخوره میشه یه جورایی گفت به خودش برمیگرده(هر چند بازم شرایط واسه همه یکسان نیست!) ولی اینکه مصحح بلد نباشه برگه تصحیح کنه که دیگه مشکل ما نیست
... من خودم زمین که حداقل 4 نمره غلط داشتم 19.75 شدم، بعد فیزیک که جوابم دقیقا مثل کلید بود 19!!
اگه پارسال یکی اینو بم میگفت غیر ممکن بود باور کنم که ممکن تو تصحیح اینقدر اختلاف باشه!!

لایک ها
6
افتضاحه این کار..یهنی چی..معلم ادبیاتمون میگفت یکی از مصحح های منطقه ما وقتی تموم شده گفته:" اه چرا تومو شد؟ من تازه جوابارو یادگرفته بودماا.." و واقعا این طور بوده..زبان فارسی 19 میشدم دادن16 و همچنشن ادبیات و دینی..

pishi72

New Member
لایک ها
77
happiestchemist گفت
افتضاحه این کار..یهنی چی..معلم ادبیاتمون میگفت یکی از مصحح های منطقه ما وقتی تموم شده گفته:" اه چرا تومو شد؟ من تازه جوابارو یادگرفته بودماا.." و واقعا این طور بوده..زبان فارسی 19 میشدم دادن16 و همچنشن ادبیات و دینی..

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311
Ali1993 گفت
در ضمن جناب آقای پوریا جان ، لطف کن برو تو یه تاپیک دیگه ، به نظرم خیلی روی اعصابی .( با احترام کامل )

چرا؟؟؟؟

مگه من هم پایه ایتون نیستم...

من هم باید امتحان نهایی بدم...

mozhgan

New Member
لایک ها
127
zek گفت
آره راست می گین تو اخبار گفته که 25% تاثیر داره

به این میگن بدبختی به تمام معنا . ولی پارسال معلم المپیاد شیمی مون حساب کرد دید همه این احتساب معدلها میشه اندازه تاثیر 1 سوال !!!! حالا فوقش 1.5 سوال !
پس ما یه سوال اضافه می زنیم
دقیقا !
معلم فیزیک مام دیروز حساب کرد به همچین نتیجه ای رسید!! ( البته من نفهمیدم چجوری حساب کرد...!!!!)

.
.
.

bihamta

New Member
لایک ها
345
ببخشیدا نظر میدم.
اما توو این سیستم آموزشی ما هییییچیش مشخص نیست!
محض اطلاعتون یکی از عوامل گند کشیدن به رتبه های امسال تاثیر معدل بود!!!!
باور کنید اینا هیچی نمیفهمن!حداقلش این که فقط خدا میدونه توو 89 چیکارکردن!
شما زورتونو بزارید رو کنکور!صلش اوونه!
در ضمن امسال میانگین وزنی تاثیر داره!قرار بود واسه مام اینطور باشه که...

mozhgan

New Member
لایک ها
127
bihamta گفت
در ضمن امسال میانگین[COLOR=#4] [/COLOR][COLOR=#4]وزنی[/COLOR] تاثیر داره!قرار بود واسه مام اینطور باشه که...
اینی که گفتین دقیقا یعنی چی؟؟!!( معذرت من یه کم دیر می فهمم!)

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
p-ghajari گفت
Ali1993 گفت

چرا؟؟؟؟

نمی دونم ...
شاید مشکل از اعصاب منه که تو روشی !
به هر حال اگه ناراحت شدی ببخشید .

bihamta

New Member
لایک ها
345
mozhgan گفت
bihamta گفت
در ضمن امسال میانگین وزنی تاثیر داره!قرار بود واسه مام اینطور باشه که...
اینی که گفتین دقیقا یعنی چی؟؟!!( معذرت من یه کم دیر می فهمم!)

مثلا جمع نمرات دروس حسابان+هندسه 2+جبرو احتمال تقسیم بر 3!!!
یه میانگینی میده!میشه میانگین وزنی!!!همون معدل!!!!این تاثیر میزاره رو کل درس ریاضی کنکور!
در ضمن تا اونجایی که من بلدمو شنیدم اگه قرار به تاثیر درس به درس باشه این شکلیه!
حالا سازمان سنجش چه کنه داها بیلمیرم

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311
Ali1993 گفت
p-ghajari گفت
Ali1993 گفت

چرا؟؟؟؟

نمی دونم ...
شاید مشکل از اعصاب منه که تو روشی !
به هر حال اگه ناراحت شدی ببخشید .

علی من چرا رو اعصاب تو ام آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

haniye

New Member
لایک ها
234
pishi72 گفت
happiestchemist گفت
من سوم ریاضی هستم
معلممون میگه بعضی ها که برای نهایی تحصیح می کردند کتاب فیزیک کنارشون بوده از روی اون نگاه می کردند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
میگفت چندسال پیش یه دانش آموز داشته خیلی مخ بوده سوالا رو در سطح دانشگاهی حل می کرده نهاییش شده بود 12.75 میگفت وقتی اعتراض زده شده بوده 19.25

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
حالا مونده حرص خوردنتون...

بذارین قبولی ها بیاد تابستون..ما که تابستونمون به...بیخیال..

اوون موقع که قبولی ها اومده بود فهمیدم یکی از بچه ها با 141 سهمیه برق شریف و اورده کلی حرص خوردم!

اما تا حالا کشوریشو نمی دونستم الان فهمیدم دارم دیوووووووووووووووونه میشم
هی می خوام فکر نکنم نمیشه..

رتبه کشوری:13356!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اونوقت ...بیخیال نمیخوام این بحث و دوباره شروع کنم ولی جوری درس بخونین که بعد حسرت نخورین که یکی با....بیاد ...بخونه و شما نخونین..

bihamta

New Member
لایک ها
345
هییییییییییی...

فیبونات خودت میدونی که من پایه ی بحث کردن و استاد نوشتن متن انتقادیم....!بذار این چفت و بست دهن ما سرجاش بمونه!

خوب خدام اوون بالا بیکار نشسته تلاش آدما رو با نتیجشون نامساوی کنه!!!
یه جا همون آدمو میزنه زمین!
عب نداره...
اوون بالا خدا نشسته حواسش هست...ممکن ذره ای خط و سیر این طرفی که با رتبه ی زیر 100 کشوری قبول نشده تغییر کنه و مثلا بره برق تهران اما مطمئن باش اوون از اینی که رفته برق شریف با سهمیه موفق تر خواهد بود...شک ندارم که خط مشی کلی زندگیش تغییری نخواهد کرد!
درضمن اونیم که بی سهمیه رفته همیشه مثه مرد سرشو میگیره بالا و میگه من تلاشمو کردم و حقم اوون بود همه ام میدونن که بود!نه اینکه مثه سهمیه ها جرات نداشته باشه تو جمع و هر اجتماعی بگه من رتبم چنده و سهمیه ای ام!!!!!(جالبه توصیه ی یه بنده خدایی به یه سهمیه ای:هر وقت گفتن رتبت چند شد بگو مثلا X، نگو شاهد!بگو X منطقه ی خودمون!!!!!!!!
چیزی جز جوک نیست رتبه مثلا 141 شاهد رو با 141 منطقه 1 مساوی گرفتن!!!!)
ولی یه چیزیم هستا!!!سهمیه ای داریم تا سهمیه ای!یه سری سهمیه ها خیییییییییییییییییلی با غیرتن!دست مریزاد و ایولا دارن!
بهاره صفی خانی.رتبه ی 1 شاهد 89 تجربی،9 کشوری تجربی!
خودش گفت توو برنامه ی زنده که جوری خوندم که بعد کنکور نگن فلانی با سهمیه رفت!!!!
خیییییییییییییییییلی مرد خداییش!
حاشا به غیرت یه سریا!!!!!

تلاش
تلاش
تلاش
خدا هیچوقت اینو بی نتیجه نمیذاره!هیییییییییییییییییچ وقت!...ممکنه اتفاقاتی پیش بیاد که بگی پس کو نتیجه تلاشم اونجاس که بحث صلاح و حکمت و قسمت میاد وسط....اگه آدم به این دوتا یعنی بی جواب نموندن تلاش توسط خدا و حکمتش ایمان داشته باشه ناراحتیش مقطعی خواهد بود!

یا علی

بالا