amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273
سلام دوستان می خوام به کمک هم بیام این وضعیت نابسامان رو درست کنیم تو استان مازندران بدلیل این که تعداد کمی برای المپیاد می خونن و تو این یکی دوسال بچه ها قبولی کم میدن دانش آموزای زیادی سمت المپیاد نمیرن و خوب مسئولان مدارس توجه نمیکنن به نظر شما چه راه حلی وجود داره برای رفع این مشکل و راه عملی شدن راه حل چیه لطفن بنویسید که از چه مدرسه و شهری هستید

mahdi77

New Member
لایک ها
215
پاسخ : وضعیت آشفته المپیاد در مازندران(بچه ها همه رشته ها بیان)

وضعیت المپیاد تو استان ما به قدری اسفباره که اصلا درست کردن این وضعیت کار من و شما نیست... مسئولان باید یه همتی بکنند که متاسفانه.... ای خدا!!

soodeh

New Member
لایک ها
35

از دست ما کاری بر نمیاد.تامدیرای مدارس ومسئولان کاری انجام ندن ماهم کاری نمیتونیم انجام بدیم!هرچقدرم به این در واون در بزنیم فایده ایی نداره!
یا یه عده از مدیرا تو فاز المپیاد نستن یا بچه ها دیگ رغبتی ندارن توی همین مدرسه ی ما 5 نفر هم به زور ثبت نام کردن!!!!!!!منم به هر دری میزنم هیچگونه پاسخی دریافت نمیکنم!!!!!!

آخرین ویرایش توسط مدیر

Majno0n

Well-Known Member
لایک ها
663

ای جوووونم مازندران :4: مشکل نداره مازندران ! یک یکه ! :4:
خب وقتی 4 تا آدم که نمی فهمن معنی المپیاد و مدال چیه میان مسئول و مدیر میشن خب معلومه که نباید انتظاری داشته باشید ازشون
من که میگم جای انتظار داشتن از مدیر و اینا چند تا آدم پایه پیدا کنین یه جایی رو درست کنیم به عنوان باشگاه المپیاد (مثل باشگاه المپیاد انرژی) !
بعد خودتون یار پیدا کنین ! مخ بچه ها رو بزنین ! خانواده ها رو بکشید طرف خودتون ! مخ انجمن اولیا مربیان و از این جور جمعیت ها رو بزنین ! جمعیتتونو زیاد و زیاد تر کنید !
یه کاری کنید که مسئولین تون احساس کنن شما هم قدرت دارید ! شما هم اگه بخواید می تونید هر کار که بخواید بکنید !
احتمالا خیلیاتون میگید نمیشه و نمی تونیم و اینا ! ولی تو دوره ای که ما المپ می خوندیم تقریبا همه مخالف بودن ! مادر منم مخالف بود ! :4: شروع کردیم از مخ مادر اومدیم
تاااااا بالا ! روز اول که کلاس المپیاد نجوم تشکیل شد تو مدرسه مون 12 نفر انسان اومدن !!!!! می فهمین ؟ :4: بعدش استاد محترم هر چی کتاب تو عمرش شنیده بود
به عنوان منبع المپ معرفی کرد ! جلسه ی بعد شدیم ۵ نفر ! :4: به هر حال تا تهش ۳ تا مدال نجوم دادیم تو دوره مون ! در حدی رو اعصاب مدیر و معاون و اینا راه می رفتیم
که نجوم شده بود قدرت مدرسه ! برا رشته ی ریاضی که ۱ نفر بیشتر نبود و مدال هم شد و الان هم مشاور ریاضی آیریسکه :4: استاد میوردیم !
تنها چیزی که می طلبه همت خودتونه ! با مدالای شهرتون و خانواده ها و ... دست به یکی کنید ! یه جا بسازید که واس خودتون باشه ! در مورد مازندرانم من شخصا پایه م !
چقدر نوشتم :4:

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

ببخشید بچه ها منم میپرم وسط بحث!
انقدر به این چیزا توجه نکنید تورو خدا @amir navid
واقعا میگم باید خودتون بخونید و تلاش کنید!
به مدرسه کاری نداشته باشید!
دیگه از من که بد شانس تر نیستید. یه دختر تو مازندران بودم و فقط دوره استانی داشتم. حالا امسال از شانس تو مدرسمون 5 تا سوم قوی هستن که چون تعدادشون خوبه براشون هر هفته معلم میارن. (حالا منم یه سال جهشی خوندم. یعنی اگه جهش نمیزدم الان تو ناز و نعمت بودم:4:)
ولی خدا رو شکر!
مهم اینه که خودمون تلاش کنیم و مستقل درس بخونیم و به علاقمون برسیم.
انقدر هم نگید وضع نا به سامان و اشفته و... کلمات منفی نگید!!!
خیلی هم خوبه! برید خداروشکر کنید تو یه سری استان دیگه نیستید!!!
شما هم که خداروشکر تو بهترین مدرسه ی غیرانتفاعی بابل دارید درس میخونید! مدیر خوبی دارید.
با توکل به خدا و امید و تلاش بخونید! :)

ویرایش: پست اقای مجنون هم الان خوندم. منم پایه ام و موافقم!

آخرین ویرایش توسط مدیر

parastoo.sh

New Member
لایک ها
186

مهزاد جان قبول دارم که تلاش خیلی مهمه ولی آدم به یه جایی میرسه که میبینه تفاوت در نتیجه تابع چیزی غیر از تلاشه!!اینه که خیلی دردآوره!!من و دوستم نمیتونیم تو آزمایشگاه مدرسه خودمون تمرین کنیم،چرا؟؟چون وقتی درکمدهای آزمایشگاه زیست مدرسمونو باز میکنیم جای اینکه توش پر مواد و وسیله برای تمرین باشه شده جای کفشا و وسایل متصدی آزمایشگاه زیستمون!!این تازه اولشه!!بچه های ما بدون هیچ امکاناتی با اراده و تلاش خودشون میخونن و مدال میارن...د آخه یکی نیست بهشون بگه وقتی بچه ها دارن بدون هیچ حمایتی از طرف شما فقط با تلاش خودشون موفق میشن خب قطعن وقتی حمایت شن تعداد این مدالها بیشتر میشه!!!مسئولین ما ظاهرن بیشتر تمایل دارن کمد عروسک هایی که قراره به بچه ها جایزه بدن و پرش کنن تا کمد های آزمایشگاهمونو...فاجعه یعنی همین!!!

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

مهزاد جان قبول دارم که تلاش خیلی مهمه ولی آدم به یه جایی میرسه که میبینه تفاوت در نتیجه تابع چیزی غیر از تلاشه!!اینه که خیلی دردآوره!!من و دوستم نمیتونیم تو آزمایشگاه مدرسه خودمون تمرین کنیم،چرا؟؟چون وقتی درکمدهای آزمایشگاه زیست مدرسمونو باز میکنیم جای اینکه توش پر مواد و وسیله برای تمرین باشه شده جای کفشا و وسایل متصدی آزمایشگاه زیستمون!!این تازه اولشه!!بچه های ما بدون هیچ امکاناتی با اراده و تلاش خودشون میخونن و مدال میارن...د آخه یکی نیست بهشون بگه وقتی بچه ها دارن بدون هیچ حمایتی از طرف شما فقط با تلاش خودشون موفق میشن خب قطعن وقتی حمایت شن تعداد این مدالها بیشتر میشه!!!مسئولین ما ظاهرن بیشتر تمایل دارن کمد عروسک هایی که قراره به بچه ها جایزه بدن و پرش کنن تا کمد های آزمایشگاهمونو...فاجعه یعنی همین!!!
مدرسه ی ما هنوز ازمایشگاه نداره و از دوم راهنمایی دارن میگن سال دیگه ساخته میشه! تازه قراره با شهیدبهشتی 1 ازمایشگاه بسازن یعنی این 4 تا مدرسه نتونستن رو هم 1 ازمایشگاه بسازن و ما از دوم راهنمایی منتظریم!!!
بازم میگم فقط تلاش کنید و غر نزنید :3:

soodeh

New Member
لایک ها
35

مدرسه ی ما هنوز ازمایشگاه نداره و از دوم راهنمایی دارن میگن سال دیگه ساخته میشه! تازه قراره با شهیدبهشتی 1 ازمایشگاه بسازن یعنی این 4 تا مدرسه نتونستن رو هم 1 ازمایشگاه بسازن و ما از دوم راهنمایی منتظریم!!!
بازم میگم فقط تلاش کنید و غر نزنید :3:
خدا روشکر ما ازاین فاجعه ها نداریم تو مدرسمون واز هرگونه امکاناتی غنی هستیم!اما خوب بیچاره ها دارن تلاش میکنین!!!!!الآن ک دقت میکنم قضیه مدیر وسایر کادر آموزشی نیست مشکل از آموزش وپرورشه مثل همین قضیه ی معلم های آقا ک اجازه ندارن بیان به مدارس دخترانه!ولی شما هم درست میگید شاید با تلاش ما به خودشون بیان!

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

خدا روشکر ما ازاین فاجعه ها نداریم تو مدرسمون واز هرگونه امکاناتی غنی هستیم!اما خوب بیچاره ها دارن تلاش میکنین!!!!!الآن ک دقت میکنم قضیه مدیر وسایر کادر آموزشی نیست مشکل از آموزش وپرورشه مثل همین قضیه ی معلم های آقا ک اجازه ندارن بیان به مدارس دخترانه!ولی شما هم درست میگید شاید با تلاش ما به خودشون بیان!
اره نمونه دولتی ها همیشه بخاطر خوابگاه و... بودجه ی بیشتری دارن که این بودجه چون زیاده صرف تجهیز ازمایشگاه و... میشه. مثلا راهنمایی شفیع زاده بهترین ازمایشگاه استان رو داره!
ولی ما هدفمون تلاش خودمونه. زیست و فیزیک و.. رو نمیدونم ولی شیمی خداییش تا مرحله 2 ازمایشگاه نمیخواد. بقیشم خدا کریمه....
بشینید بخونید فقط. تو رو خدا انقدر به این حاشیه ها توجه نکنید و نگید فلان مدرسه و فلان شهره اینطوره...

soodeh

New Member
لایک ها
35

اره نمونه دولتی ها همیشه بخاطر خوابگاه و... بودجه ی بیشتری دارن که این بودجه چون زیاده صرف تجهیز ازمایشگاه و... میشه. مثلا راهنمایی شفیع زاده بهترین ازمایشگاه استان رو داره!
ولی ما هدفمون تلاش خودمونه. زیست و فیزیک و.. رو نمیدونم ولی شیمی خداییش تا مرحله 2 ازمایشگاه نمیخواد. بقیشم خدا کریمه....
بشینید بخونید فقط. تو رو خدا انقدر به این حاشیه ها توجه نکنید و نگید فلان مدرسه و فلان شهره اینطوره...
فعلا ک دارم همین کارو انجام میدم تا ببینیم خدا چی میخواد!

Majno0n

Well-Known Member
لایک ها
663

مشکل نیومدن معلم مرد تو مدارس دخترانه که ربطی به المپ نداره ! مدرس مذکر می برن تو مدارس مونث ! کسی هم چیزی نمیگه :4:
نکته ای که هست اینه که اگه بتونین یه جایی رو بسازین تو استان و خارج از مدرسه ! این خیلی خوبه !
البته ممکنه مجوز و اینا بخوان که گیرش فقط همین قدر می تونه باشه ! ولی خیلی از دردسرا مدرسه و آموزش پرورش و اینا رو نداره !
آیریسک هم که پایه ی کمک و اینا هست !

amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273

دذسته استاد ولی یکی باید موسس یه همچین جایی که شما میگید باشه باید دنبال یه آدم خیر و علم دوست باشیم تا یه همچین کاری انجام بده یا شما المپیادی های گذشته با همکاری هم یه چنین جایی رو تاسیس کنید :39::176::17:

soodeh

New Member
لایک ها
35

مشکل نیومدن معلم مرد تو مدارس دخترانه که ربطی به المپ نداره ! مدرس مذکر می برن تو مدارس مونث ! کسی هم چیزی نمیگه :4:
نکته ای که هست اینه که اگه بتونین یه جایی رو بسازین تو استان و خارج از مدرسه ! این خیلی خوبه !
البته ممکنه مجوز و اینا بخوان که گیرش فقط همین قدر می تونه باشه ! ولی خیلی از دردسرا مدرسه و آموزش پرورش و اینا رو نداره !
آیریسک هم که پایه ی کمک و اینا هست !
بله شما درست میگید آقای هاشمی وقتی مدرسه ایی از معلم هایی استفاده میکنه ک از پس جواب ما برنمیاد و ب ما میگه من اگه جای شما بودم این سوال و نمیزنم چ انتظاری دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حتی برای مثلا فوق برنامه حتی از معلم های سرشناسم توی شهر خبری نداره چ انتظاری میشه داشت؟

love star

Moderator
لایک ها
942

اين مشكلات كه فقط منحصر به مازندران نيست!
اينجا هم از اين چيزا زياده!
اصن ميري المپ بخوني ميگن چه حوصله اي داري تو!
ما تو همين درسا مونديم!
مغز خر خوردي!
و...(الان غيره منظورم سانسور دارا بود!بهله!)
ولي به نظر من بچه هايي كه اينجا(به طور كل جاهايي كه امكانات كمه) المپ قبول ميشن واقعا خيلي ارزشش بيشتره!
بچه ها دبير جغرافي ما مياد تو كلاس ميگه ما خيلي محروميم!استان محروميم!شهر محروميم!
آقا من عقده اي شدم!احساس ميكنم يه خلاء جديد به زندگيم اضافه شد!

Mohadeseh:)

New Member
لایک ها
168

درتهران فرهنگ المپیادخیلی خوب جاافتاده وحتی بیشترازکنکور بهش توجه دارن.توی ایران تازه داره فرهنگ سازی میشه مثلا وقتی به کسی میگی المپیادنجوم میخونی میگه مگه المپیادنجوم هم داریم اصلا چیا میخونید!واقعا خیلی بده یعنی این حرف از هرتوهینی بدتره.بنده باآقای مجنون موافقم ولی اگراین راه راانتخاب میکنیدبایدتاتهش بریدو وسط راه ناامیدنشیدوهمچنین درپیدا کردن افرادمناسب بسیارفعال باشید.
پیشنهادمن اینه که اطلاعات بچه ها رادرباره ی المپیادبیاریدبالا همین باعث میشه خودبه خودبچه هابه سمتش بیان.مثلا دیگه کسی پیدانشه بگه المپیادنجوم که چیزی نداره 4تاسیاره وخورشید یادمیگیری بعدشم میری 4تا تست میزنی بعدم یه مدال طلا بهت میدن همین!

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

سلام دوستان می خوام به کمک هم بیام این وضعیت نابسامان رو درست کنیم تو استان مازندران بدلیل این که تعداد کمی برای المپیاد می خونن و تو این یکی دوسال بچه ها قبولی کم میدن دانش آموزای زیادی سمت المپیاد نمیرن و خوب مسئولان مدارس توجه نمیکنن به نظر شما چه راه حلی وجود داره برای رفع این مشکل و راه عملی شدن راه حل چیه لطفن بنویسید که از چه مدرسه و شهری هستید
منتو بخش زيست پايه م :4:

كمكي چيزي بود دريغ نمي كنم ..!!
مي دونم تا حدودي مشكلات رو چون هم من و هم خيليايِ ديگه كه نديدن اين تابيكُ جه مازندراني و چه غير مازندراني اين مشكلاتو داشتيم.. دركل مي تونين رو من حساب كنيد :3:

amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273

من میگم اول بیام معلوم کنیم که تو هر رشته چند نفر هستیم و برای اون رشته می خونیم درمورد فیزیک بگم که 2نفر از بابلیم 2نفر از آمل 1نفر از بهشهر از ساری خبر ندارم و تو نجوم هم 3نفر از بابلیم 3نفر از قائمشهر از آمل وساری خبر ندارم بقیه اگه تو رشته خودشون خبردارن بگن و همچنین اگر میتونن در مورد شهرهایی که من تو رشته فیزیک و نجوم اطلاع ندارم بگن

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

من میگم اول بیام معلوم کنیم که تو هر رشته چند نفر هستیم و برای اون رشته می خونیم درمورد فیزیک بگم که 2نفر از بابلیم 2نفر از آمل 1نفر از بهشهر از ساری خبر ندارم و تو نجوم هم 3نفر از بابلیم 3نفر از قائمشهر از آمل وساری خبر ندارم بقیه اگه تو رشته خودشون خبردارن بگن و همچنین اگر میتونن در مورد شهرهایی که من تو رشته فیزیک و نجوم اطلاع ندارم بگن
نجوم تو امل 1 نفر رو مي شناسم كه جدي مي خونه !
و يه سوال فيزيكياي امل كيا هستن ؟ :confused:
از ساري يه دختر هم فيزيك مي خونه به طور جدي !

amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273

خیلی ممنون تو آمل هستن یه پسر سال دومی هست و یک دختر سال سومی هستش.ببخشید اونی که نجوم میخونه ماله فرزانگان هست یا شهیدبهشتی؟

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

خیلی ممنون تو آمل هستن یه پسر سال دومی هست و یک دختر سال سومی هستش.ببخشید اونی که نجوم میخونه ماله فرزانگان هست یا شهیدبهشتی؟
يك دختر سال سومي ؟ اسمش ؟
---
فرزانگانيه / سوم

بالا