Majno0n

Well-Known Member
لایک ها
663
پاسخ : وضعیت آشفته المپیاد در مازندران(بچه ها همه رشته ها بیان)

دذسته استاد ولی یکی باید موسس یه همچین جایی که شما میگید باشه باید دنبال یه آدم خیر و علم دوست باشیم تا یه همچین کاری انجام بده یا شما المپیادی های گذشته با همکاری هم یه چنین جایی رو تاسیس کنید :39::176::17:
نه آقا انسان خیر و اینا نمیخواد ! ینی به نظرم پول چندانی نمی خواد اصن ! کافیه تهش بریم با یه موسسه ای جایی حرف بزنیم تا به ما کلاس بدن و اینا واس کارامون !
و اینجا احتمالا مجوز و اینا بخوان ازمون که اینجا فکر کنم گره اصلی کار باشه ! بعدش دیگه حله دیگه !

درتهران فرهنگ المپیادخیلی خوب جاافتاده وحتی بیشترازکنکور بهش توجه دارن.توی ایران تازه داره فرهنگ سازی میشه مثلا وقتی به کسی میگی المپیادنجوم میخونی میگه مگه المپیادنجوم هم داریم اصلا چیا میخونید!واقعا خیلی بده یعنی این حرف از هرتوهینی بدتره.بنده باآقای مجنون موافقم ولی اگراین راه راانتخاب میکنیدبایدتاتهش بریدو وسط راه ناامیدنشیدوهمچنین درپیدا کردن افرادمناسب بسیارفعال باشید.
پیشنهادمن اینه که اطلاعات بچه ها رادرباره ی المپیادبیاریدبالا همین باعث میشه خودبه خودبچه هابه سمتش بیان.مثلا دیگه کسی پیدانشه بگه المپیادنجوم که چیزی نداره 4تاسیاره وخورشید یادمیگیری بعدشم میری 4تا تست میزنی بعدم یه مدال طلا بهت میدن همین!
سو بیوتیفول ! نکته همینه ! دتس د پوینت ! :4:
باید فرهنگ المپیاد رو جا بندازین تو استانتون ! مملکتی که ۲ میلیون دانش آموز داره باید ۲ میلیون المپیادی داشته باشه ! :4: آقا من حاضرم رهبری تونو به عهده بگیرم :))))
می تونین جو المپو جا بندازین ! با یه سال برنامه ریزی و تبلیغ و اطلاع رسانی و اینا می تونین به مقدار خوبی جو المپ رو جا بندازین ! بعدش المپی های استانو سازمان دهی
کنیم و اینا ! یه جای حسابی قوی بسازیم واس المپی های استان !
-----------------------
ضمنا کسایی که با المپ آشنا شدن دیگه معتادشن ! رو کسایی که نمی شناسنش کار کنین !

amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273

نه آقا انسان خیر و اینا نمیخواد ! ینی به نظرم پول چندانی نمی خواد اصن ! کافیه تهش بریم با یه موسسه ای جایی حرف بزنیم تا به ما کلاس بدن و اینا واس کارامون !
و اینجا احتمالا مجوز و اینا بخوان ازمون که اینجا فکر کنم گره اصلی کار باشه ! بعدش دیگه حله دیگه !

ببینید منم منظورم همین بود ولی خوب اگه کسی باشه که بخشی از هزینه های استاد رو بده بچه های بیشتری میان به نظرم تازه علاوه بر استاد ماباید یک همایشی چیزی بزاریم تا هم خانوده ها آشناشن هم دانش آموزا چون خیلی جاها دیدم خانواده حتی نمیزاره فرد کتاب المپیادی نگاه کنه چه رسه بخره و بخونه:69:

Majno0n

Well-Known Member
لایک ها
663

ببینید منم منظورم همین بود ولی خوب اگه کسی باشه که بخشی از هزینه های استاد رو بده بچه های بیشتری میان به نظرم تازه علاوه بر استاد ماباید یک همایشی چیزی بزاریم تا هم خانوده ها آشناشن هم دانش آموزا چون خیلی جاها دیدم خانواده حتی نمیزاره فرد کتاب المپیادی نگاه کنه چه رسه بخره و بخونه:69:
به نظرم بهتره تا اونجا که امکان داره هزینه رو بچه ها بدن ! چون به هر نهاد و جایی که درخواست بدی و کمکت کنن انتظارای مسخره هم ازت خواهند داشت !!!!!!
که معمولا هم انتظاراشون دست و پا گیره ! مگه تو یه همایش چند نفر میان ؟ یعنی همایش تو مدرسه شون باشه ؟
به نظرم قدم اول زیاد کردن تعداد المپی ها و ایجاد جو المپه تو استان ! ولی بهترین الگوریتم ممکن چیست ؟ :4:

amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273

به نظرم بهتره تا اونجا که امکان داره هزینه رو بچه ها بدن ! چون به هر نهاد و جایی که درخواست بدی و کمکت کنن انتظارای مسخره هم ازت خواهند داشت !!!!!!
که معمولا هم انتظاراشون دست و پا گیره ! مگه تو یه همایش چند نفر میان ؟ یعنی همایش تو مدرسه شون باشه ؟
به نظرم قدم اول زیاد کردن تعداد المپی ها و ایجاد جو المپه تو استان ! ولی بهترین الگوریتم ممکن چیست ؟ :4:
من اینو از هرکی که تو این وادی بوده پرسیدم و هم اتفاق نظر دارند که بچه ها باید تو یک شهر جمع بشن به نظر من این شاید شدنی نباشه چون اختلافات بین شهرها زیاد ولی اینکه هر دفعه یک شهری باشه ایده ی خوبی هست که می تونه وضعیت رو بهتر کنه چطوره آلبته اگر آقای خالقی بیان بگن کدوم بهتره خوب میشه ایشون هم بگن چه الگوریتمی میتونه خوب باشه

Majno0n

Well-Known Member
لایک ها
663

من اینو از هرکی که تو این وادی بوده پرسیدم و هم اتفاق نظر دارند که بچه ها باید تو یک شهر جمع بشن به نظر من این شاید شدنی نباشه چون اختلافات بین شهرها زیاد ولی اینکه هر دفعه یک شهری باشه ایده ی خوبی هست که می تونه وضعیت رو بهتر کنه چطوره آلبته اگر آقای خالقی بیان بگن کدوم بهتره خوب میشه ایشون هم بگن چه الگوریتمی میتونه خوب باشه
ببین الان مدرّس ها اکثرا تو تهرانن! همین ما ها ! مازندرانیا ! :4:
بعدش مگه چقدر فرصت می کنیم که با بچه ها باشیم و کلاس داشته باشیم و اینا ؟
من میگم یه سیستمی بچینیم که حتی وقتی مازندران نیستیم هم بچه ها ول نباشن ! بی صاحاب نباشن :4: برنامه داشته باشن . تمرین داشته باشن اینا !
بعدش مثلا ماهی یه بار اینا جمع شیم یه جایی (که زیادم نیس واقعا) که دوره بذاریم ، 2 تا 3 روزه ! بعد ملتو بفرستیم برن تا مااااه بعد !

mahdi77

New Member
لایک ها
215

من با آقای هاشمی موافقم! البته همتی بلند، عزمی راسخ و اراده ای پولادین میخواهد که...... نمیخوام ناامیدتون کنم! ولی مسئولین که ندارن!! حداقل ما داشته باشیم! I am paie

k-khaleghi

New Member
لایک ها
230

عرض کنم خدمت دوستان ارجمند که کلا این‌هایی که خوندم همونطور که بعضی از بچه‌ها هم گفتن فقط مشکل مازندران نیست!
اگر خیلی خلاصه بخوام بگم با تقریب خوبی با آقای هاشمی موافقم؛ با توجه به برآوردی که از وضعیت شهر و استانتون دارم و از اونجایی که با چند نفر از مدیران ارشد آموزش‌وپرورشتون هم صحبت کردم، بعید می‌دونم خیلی دغدغه‌ی جدی‌ای برای این قضیه داشته باشن ;-) مشکل اصلی توی این قضایا دو تا نکتس! اول اینکه بدونید کیا اینکارن و دوم اینکه چند درصدشون توانایی پرداخت هزینه برای دبیر رو دارن. نگران مجوز و حتی موفعیت فیزیکی برگزاری کلاس نمی‌خواد باشید (برای هیچ کدوم از شهرها)
برای پیگیری‌های بیشتر ماجرا هم آقای هاشمی با توجه به اینکه به هم المپیاد رو و هم موقعیت شهر رو خوب میشناسه میتونه نماینده‌ی خوبی باشه برای همتون! ;-)
پیشنهاد آقای هاشمی چیزه خوبیه! فعلا باید ایجاد مخاطب کنید :دی

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

در ضمم موقعیت برگزاری هم باید یک شهر و یک مکان ثابت باشه! ترجیحا بابل چون هم تقریبا مرکزیت داره در استان هم به تهران نزدیک تره

sa1378

New Member
لایک ها
1,077

سو بیوتیفول ! نکته همینه ! دتس د پوینت ! :4:
باید فرهنگ المپیاد رو جا بندازین تو استانتون ! مملکتی که ۲ میلیون دانش آموز داره باید ۲ میلیون المپیادی داشته باشه ! :4: آقا من حاضرم رهبری تونو به عهده بگیرم :))))
می تونین جو المپو جا بندازین ! با یه سال برنامه ریزی و تبلیغ و اطلاع رسانی و اینا می تونین به مقدار خوبی جو المپ رو جا بندازین ! بعدش المپی های استانو سازمان دهی
کنیم و اینا ! یه جای حسابی قوی بسازیم واس المپی های استان !
-----------------------
ضمنا کسایی که با المپ آشنا شدن دیگه معتادشن ! رو کسایی که نمی شناسنش کار کنین !
خیلیا میگن که المپیاد ریسکه و حق دارن
اگه تعداد المپیادی ها زیاد بشه مگه چند نفر مدال میارن و موفق میشن؟؟؟
ولی برای کنکور لازم نیست حتما زیر 50 بشی تا موفقیت بدست بیاری

عرض کنم خدمت دوستان ارجمند که کلا این‌هایی که خوندم همونطور که بعضی از بچه‌ها هم گفتن فقط مشکل مازندران نیست!
اگر خیلی خلاصه بخوام بگم با تقریب خوبی با آقای هاشمی موافقم؛ با توجه به برآوردی که از وضعیت شهر و استانتون دارم و از اونجایی که با چند نفر از مدیران ارشد آموزش‌وپرورشتون هم صحبت کردم، بعید می‌دونم خیلی دغدغه‌ی جدی‌ای برای این قضیه داشته باشن ;-) مشکل اصلی توی این قضایا دو تا نکتس! اول اینکه بدونید کیا اینکارن و دوم اینکه چند درصدشون توانایی پرداخت هزینه برای دبیر رو دارن. نگران مجوز و حتی موفعیت فیزیکی برگزاری کلاس نمی‌خواد باشید (برای هیچ کدوم از شهرها)
برای پیگیری‌های بیشتر ماجرا هم آقای هاشمی با توجه به اینکه به هم المپیاد رو و هم موقعیت شهر رو خوب میشناسه میتونه نماینده‌ی خوبی باشه برای همتون! ;-)

در ضمم موقعیت برگزاری هم باید یک شهر و یک مکان ثابت باشه! ترجیحا بابل چون هم تقریبا مرکزیت داره در استان هم به تهران نزدیک تره
من از طرف قائمشهریا میگم که هرجای مازندران باشه ما میایم
حداقل یه چند جلسه کلاس برگزار بشه تا با سطح بچه های جاهای دیگه هم آشنا بشیم

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

اگه بابل باشه منم هی میام بهتون سر میزنم :4:
ولی بخدا فقط بخونییییییید!!!!
من کاملا با اینکه معلم داشتن برا المپ لازمه موافقم ولی کافی نیست!! ضروری هم نیست!!
اگر تونستید کلاس بذارید فبها! اگر نشد عیب نداره فقط بخونیییییید!!!1 :)

soodeh

New Member
لایک ها
35

سلام!:)
آقای هاشمی یک ایده ی خوبی داده بودن!!!ک البته وقت گیره وهم فک کنم هنوز آدمشو پیدا نکردن ک اجراش کنه!مشکل دیگم مدرس هایی هستن ک میخوان بیان!!!
وصد البته اونایی ک میخوان برای المپ بطور جدی بخونن :)در کل اگه عملی بشه خیلی عالیه!

behnoosh

New Member
لایک ها
4

خب حالا که همه تقریبا حرفاشون رو زدن،منم اضافه کنم:خیلی از بچه ها وقتی امکانات رو میبینند،انگیزه خودشون رو نسبت به المپ از دست میدن،البته قبول دارم کسی که واقعا هدفش رو مشخص کرده نباید مشکل زیادی با این شرایط داشته باشه اما الان که موقعیت داشتن امکانات مناسب برامون پیداشده چرا نباید تلاش کنیم؟

soodeh

New Member
لایک ها
35

خب حالا که همه تقریبا حرفاشون رو زدن،منم اضافه کنم:خیلی از بچه ها وقتی امکانات رو میبینند،انگیزه خودشون رو نسبت به المپ از دست میدن،البته قبول دارم کسی که واقعا هدفش رو مشخص کرده نباید مشکل زیادی با این شرایط داشته باشه اما الان که موقعیت داشتن امکانات مناسب برامون پیداشده چرا نباید تلاش کنیم؟
شمام درست میفرمایین!:):)

amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273

خوب فعلن داشتیم بحث میکردیم که چه کار باید کرد حالا راه عملی شدنش اینه که چون برای همه ی رشته هاست باید همه بچه ها از همه جا بیان اونجا خوب الآن من فقط از ساری خبر ندارم و شهیدبهشتی آمل وفرزانگان بابل و قائمشهر لطفن دوستان کمک کنند تا ببینیم اینجاها چه کسایی هستند تا بخونند.بعدش اگر تو رشته ای که هستید تو مدرستون دبیری میارن که ماله مدرستون بوده یا معلمی هست که کارش خوبه لطفن بگید تا آقای هاشمی باهاشون تماس داشته باشن و ببینند تمایل به همکاری دارند یا نه فقط اسم وفامیلشون رو اینجا بگید و بقیه اطلاعاتی که دارید به آقای هاشمی یا من پ.خ کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
68

اين استان ما درست بشو نيست به خودتون سخت نكيرين

amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273

لطفن اسپم ندین اگر تازه وارد هستید لطفن قوانین تالار را دوباره مرور کنید

mahdi77

New Member
لایک ها
215

آخه چرا؟! البته من درک میکنم که شما چه سختی هایی برای اومدن به بابل می کشید و از اون سر مازندران میایید! ولی خب..... تا شقایق هست زندگی باید کرد! :3:

soodeh

New Member
لایک ها
35

میگم یه اطلاعیه برای مدارس بفرستیم چی؟

amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273

نمیدونم تا نظر استاد هاشمی چی باشه فکرکنم ایده ی خوبی باشه:113:

soodeh

New Member
لایک ها
35

نمیدونم تا نظر استاد هاشمی چی باشه فکرکنم ایده ی خوبی باشه:113:
ازا یده ی ایشونه ک گفتم!

Majno0n

Well-Known Member
لایک ها
663

من با آقای هاشمی موافقم! البته همتی بلند، عزمی راسخ و اراده ای پولادین میخواهد که...... نمیخوام ناامیدتون کنم! ولی مسئولین که ندارن!! حداقل ما داشته باشیم! I am paie
فعلا ما حرفی از مسئولی نزدیم ! دورشونو خط بکش ! فقط خودمونیم

دغدغه ی مسئولین رو بذاریم دم کوزه آبشو بخوریم بهتره :4:
خب عمو کامبیز هم که میگه مشکل مکان فیزیکی کلاس و کارایی مثل مجوز و اینا هم نداریم ! خب این خیلی خوبه ;-) چندین قدم جلو افتادیم ;-)
آره بحث هزینه مهمه ! مخصوصا اولش که تعداد ملت کمه ! اگه یه طوری می شد که استادا مرامی کار می کردن برا استانشون و گیر نمیدادن به مبلغ خیلی خوب بود ! مثل
ملت تبریز و گروه المپیاد نجومشون ! (که امیدوارم این طور باشن :4:)
من در خدمتم . ولی نماینده ی چی ؟ آش چی ؟ کشک چی ؟ :4:
من مکانش برام فرقی نداره :4: ولی جمله ی "به تهران نزدیک تره" اشتباهه :4: چون از تهران به مازندران 3 جاده وجود دارد : ۱- چالوس ۲- هراز ۳-فیروزکوه بنابراین از تهران
به ترتیب یا از ۱-چالوس یا ۲- آمل یا ۳-قائمشهر در میای تو مازندران :4: بنابراین بابل نمی تونه نزدیک ترین مکان باشه :4: ضمنا مازندران شهراش تو آغوش همه ن !
اصن نزدیک بودن به تهران خنده داره :4: ولی کلا بابل موقعیتش خوبه ! تنها مشکلش اینه که مازندرانو شهر های ساری و بابل دو قطبی می کنن ! با هم دعوا دارن و اینا !
بعدش این جو تو بچه ها شونم هست متاسفانه :4: بعد ممکنه بد شه ! ولی در کل خوبه ;)
خیلیا میگن که المپیاد ریسکه و حق دارن
اگه تعداد المپیادی ها زیاد بشه مگه چند نفر مدال میارن و موفق میشن؟؟؟
ولی برای کنکور لازم نیست حتما زیر 50 بشی تا موفقیت بدست بیاری

من از طرف قائمشهریا میگم که هرجای مازندران باشه ما میایم
حداقل یه چند جلسه کلاس برگزار بشه تا با سطح بچه های جاهای دیگه هم آشنا بشیم
اینم نکته خوبیه ! ولی یک سوال ! چرا شرکت کننده های رشته ی ریاضی انقدر زیادن ؟ فرقش با رشته های دیگه چیه ؟ تو اینم ۴۰ نفر میرن دوره دیگه ! ریسک این که بیشتره !!!
از اون طرف تو مسابقات مختلف هم همین طور ! مسابقات ورزشی ! هنری ! حتی علمی ! همه ش ریسک داره ! ولی ملت زیادی هم توشن !
من میگم اگه جو تفکر المپی رو جا بندازیم به درستی مشکلی نخواهیم داشت ! ینی بچه ها بفهمن که المپ فقط مدالش نیس ! چیزای با ارزش تری هم هست توش !
قبول دارم آرمان گرایانه ست ! ولی من اگه باز هم برگردم دبیرستان میرم المپ می خونم ! اونم یا ریاضی یا کامپیوتر ! با اینکه درصد مدالم اونجا کمتره ! و احتمالش کم
نیس که اصن مدال نشم !!! نکته ی دیگه اینکه اگه درست برنامه بریزیم برا بچه ها و از سال اول دبیرستان باهاشون کار کنیم فشاری هم بهشون نمیاد که بگن اگه
به المپ بپردازن از همه چی عقب می مونن و اینا !

دقیقا !! اگه ملت ببینن جایی هست تو استان که برا المپ حمایتشون می کنه ، زیر پر و بالشونو میگیره ! چرا نرن ؟! ینی همین به وجود آوردن امکانات یه راه جذب خوبه ! همین
بودن خودمون و باشگاه مونو برنامه هایی که داریم برا بچه ها !
خوب فعلن داشتیم بحث میکردیم که چه کار باید کرد حالا راه عملی شدنش اینه که چون برای همه ی رشته هاست باید همه بچه ها از همه جا بیان اونجا خوب الآن من فقط از ساری خبر ندارم و شهیدبهشتی آمل وفرزانگان بابل و قائمشهر لطفن دوستان کمک کنند تا ببینیم اینجاها چه کسایی هستند تا بخونند.بعدش اگر تو رشته ای که هستید تو مدرستون دبیری میارن که ماله مدرستون بوده یا معلمی هست که کارش خوبه لطفن بگید تا آقای هاشمی باهاشون تماس داشته باشن و ببینند تمایل به همکاری دارند یا نه فقط اسم وفامیلشون رو اینجا بگید و بقیه اطلاعاتی که دارید به آقای هاشمی یا من پ.خ کنید
خب من فرزانگان قائمشهر رو می تونم آمارشو در بیارم !

آخرین ویرایش توسط مدیر
بالا