f.sharifi

New Member
لایک ها
16
پاسخ : وضعیت آشفته المپیاد در مازندران(بچه ها همه رشته ها بیان)

سلام
مگه براتون دوره نمی ذاره خود استان دوره ما که کلاس گذاشته بودن...
خودتون نمی تونید دست بکار شید
مگر اینکه یه آدمی ک یه کاره ایه و پایست رو پیدا کنید وگرنه نمیشه...
خیلی سخته...
البته همه پستارو نخوندم به هرحال کم نیارین من پشتتونم...

mahdi77

New Member
لایک ها
215

سلام
مگه براتون دوره نمی ذاره خود استان دوره ما که کلاس گذاشته بودن...
خودتون نمی تونید دست بکار شید
مگر اینکه یه آدمی ک یه کاره ایه و پایست رو پیدا کنید وگرنه نمیشه...
خیلی سخته...
البته همه پستارو نخوندم به هرحال کم نیارین من پشتتونم...
البته بحث ما از دوره استانی و اینا مجزاست.... یه ریشه محکم و قوی المپیاد تو مازندران!!

لایک ها
68

البته اینم بگم که من خودم ساکن بابلسرم!!
بازم به شما نزديك تره حالا شما دنبال استادا برين

Girl october

New Member
لایک ها
2

سلام من عضو جدیدم. منم دوست دارم تو المیپیادها شرکت کنم (سال دوم تجربی برای شیمی ) تو مدرسه ی عادی درس میخونم ولی مدیرمون نمیدونه المپیاد چی هست. واسه کنکورهم از الان استرس دارم که خدا نکنه تو رشته ی داروسازی تهران قبول نشم به خدا دارم تلاش میکنم شاخ غولامو شکستم (یعنی فقط دوتا سریال می بینم دیگه دور رمان و فیلم هارو هم خط کشیدم ولی بعضی اوقات سینمایی نگاه می کنم ولی خونواده ام رعایت نمی کنن )دارم می خونم ولی بازم استرس دارم ریاضی و فیزیک تو کلاسمون که از همه سرترم توی سیم ثانیه حتی مثال های خارج ازکلاس روهم حل می کنم تو امتحان گند زدم به معنای واقعی کلمه توی هر کدوم حد اقل 3 نمره غلط دارم به نظرتون چیکارکنم؟؟؟؟؟؟؟لطفا راه حلاتون رو برام بفرستین. ممنون:192:

mahdi77

New Member
لایک ها
215

سلام من عضو جدیدم. منم دوست دارم تو المیپیادها شرکت کنم (سال دوم تجربی برای شیمی ) تو مدرسه ی عادی درس میخونم ولی مدیرمون نمیدونه المپیاد چی هست. واسه کنکورهم از الان استرس دارم که خدا نکنه تو رشته ی داروسازی تهران قبول نشم به خدا دارم تلاش میکنم شاخ غولامو شکستم (یعنی فقط دوتا سریال می بینم دیگه دور رمان و فیلم هارو هم خط کشیدم ولی بعضی اوقات سینمایی نگاه می کنم ولی خونواده ام رعایت نمی کنن )دارم می خونم ولی بازم استرس دارم ریاضی و فیزیک تو کلاسمون که از همه سرترم توی سیم ثانیه حتی مثال های خارج ازکلاس روهم حل می کنم تو امتحان گند زدم به معنای واقعی کلمه توی هر کدوم حد اقل 3 نمره غلط دارم به نظرتون چیکارکنم؟؟؟؟؟؟؟لطفا راه حلاتون رو برام بفرستین. ممنون:192:
الان واقعا به نظر شما جای این پست توی این تاپیک بود؟؟!! :188:

صلوات

New Member
لایک ها
104

بسم الله الرحمن الرحیم
باسلام
دوست عزیز نگاه کن شما برای درس خوندن داری میخونی بدون که خدایی که تو اون مدرسه میتونه رتب رو خوب کنه توی این مدرسه هم میتونه رتبت رو خوب کنه
بس توکل کن بر خدا
خدا خیلی بزرگه و همه کار از دستش بر میاد و میدونه باید چکار کنه

آخرین ویرایش توسط مدیر

Majno0n

Well-Known Member
لایک ها
663

بسم الله الرحمن الرحیم
باسلام
دوست عزیز نگاه کن شما برای درس خوندن داری میخونی بدون که خدایی که تو اون مدرسه میتونه رتب رو خوب کنه توی این مدرسه هم میتونه رتبت رو خوب کنه
بس توکل کن بر خدا
خدا خیلی بزرگه و همه کار از دستش بر میاد و میدونه باید چکار کنه
اعوذ بالله من الشیطان الرجیم !
با علیک !
امیدوارم که منظور شما از توکل این نباشه که ما یه جایی بشینیم و منتظر باشیم تا خدا یه کاری کنه برامون !!! بچه های اینجا توکل شون به خداست و می خوان برای بهبود استانشون
یه حرکت خوبی بزنن ! از ما حرکت از خدا هم برکت ! آدم تو هر جایی که هست نباید تسلیم شرایط بشه و با توکل بر خدا باید بره واس تغییر به سمت بهتر شدن !
صدق الله العلی العظیم ! واللا به خدا :4:

Mohadeseh:)

New Member
لایک ها
168

جای این پست اینجا نبودولی خوب چون تازه کارهستیدجواب میدهم.
البته من درحدی نیستم که شمارانصیحت کنم ولی درحداطلاعات خودم کمکتون میکنم امیدوارم مفیدواقع بشه.
میگن ازهرچی بترسی سرت میادپس بهتره این فکرهای ناامیدکننده رابریزیددور.یک چیزدیگه ای هم که هست اینه که اگرخوب بخونیدو واقعاعالی باشیدوبه خودتون اعتمادداشته باشیددیگه مطمئنا هیچ کدوم ازاین فکرهانمیادتوذهنتون.فکرکنم بایدبیشترتلاش کنیدحالاکه امتحان دادیدنقاط ضعف وقوتتون رافهمیدیدپس بهتره بیشترروی نقاط ضعفتون کارکنید..هرهفته باتوجه به چیزهایی که خوندیدیه امتحان بگیرید(ازکتاب های تستی)
اونوقت بازمتوجه میشیدکجاراخوب پیش رفتیدکجارابد.(بهتره برای بهترشدنتون یکم از فکروخلاقیتتون استفاده کنیداونوقت میبینیدچقدرراه های مختلف وخوبی پیدامیکنید:) )

آخرین ویرایش توسط مدیر

f.sharifi

New Member
لایک ها
16

البته بحث ما از دوره استانی و اینا مجزاست.... یه ریشه محکم و قوی المپیاد تو مازندران!!
اگه این اتفاق بیفته عالیه بچه های مازندران تو هوش و استعداد ک کم ندارن فقط کسی نیست هدایتشون کنه ولی من بازم میگم از کسی ک یه کاره ایه کمک بگیرید خداقل معلمی که سرش درد کنه برا المپیاد

راستی مگه میشه مدرسه ای برای المپیادثبت نام نکنه؟!
اره مدارس معمولی بیشتر سرشون به کلاس کنکور و خود کنکور گرمه البته بخش نامه برا همه جا میره منتها اونا خودشون رو خیلی درگیر نمی کنن

خانم Girl october عزیز کم نیار فقط برا شیمی خیلی باید بخونی کف نمرش بالاست تا اون جایی ک من می دونم

آخرین ویرایش توسط مدیر

mahdi77

New Member
لایک ها
215

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم !
با علیک !
امیدوارم که منظور شما از توکل این نباشه که ما یه جایی بشینیم و منتظر باشیم تا خدا یه کاری کنه برامون !!! بچه های اینجا توکل شون به خداست و می خوان برای بهبود استانشون
یه حرکت خوبی بزنن ! از ما حرکت از خدا هم برکت ! آدم تو هر جایی که هست نباید تسلیم شرایط بشه و با توکل بر خدا باید بره واس تغییر به سمت بهتر شدن !
صدق الله العلی العظیم ! واللا به خدا :4:
احسنت آقای هاشمی! خداشاهده اگه میتونستم، صدبار تشکر میکردم!(عجب جوگیری شدما!) حقیقتش شما حرفی رو زدید که انگار صدها سال بود که می خواستم به این کاربر محترم بگم!!

amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273

سلام بچه ها بعد از چندروز امتحان سخت اومدم تا بگم آقا هرکی از هر مدرسه ای قرار نماینده برادر هاشمی رهبرالمپیادی های استانمون باشه بیاد اعلان حضور کنه فقط نام و نام خانوادگی شونو رو با ایمیلشون رو بگن تا استاد باهاشون ارتباط داشته باشن و در آخربگن از کدوم مدرسه هستند.من خودم به شخصه از طرف مدرسمم نماینده میشم من الله توفیق:amir navid:71::204:

آخرین ویرایش توسط مدیر

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

مهزاد جان قبول دارم که تلاش خیلی مهمه ولی آدم به یه جایی میرسه که میبینه تفاوت در نتیجه تابع چیزی غیر از تلاشه!!اینه که خیلی دردآوره!!من و دوستم نمیتونیم تو آزمایشگاه مدرسه خودمون تمرین کنیم،چرا؟؟چون وقتی درکمدهای آزمایشگاه زیست مدرسمونو باز میکنیم جای اینکه توش پر مواد و وسیله برای تمرین باشه شده جای کفشا و وسایل متصدی آزمایشگاه زیستمون!!این تازه اولشه!!بچه های ما بدون هیچ امکاناتی با اراده و تلاش خودشون میخونن و مدال میارن...د آخه یکی نیست بهشون بگه وقتی بچه ها دارن بدون هیچ حمایتی از طرف شما فقط با تلاش خودشون موفق میشن خب قطعن وقتی حمایت شن تعداد این مدالها بیشتر میشه!!!مسئولین ما ظاهرن بیشتر تمایل دارن کمد عروسک هایی که قراره به بچه ها جایزه بدن و پرش کنن تا کمد های آزمایشگاهمونو...فاجعه یعنی همین!!!
اینا همه قبول ...اما بچه های دیگه هم تو خیلی از استانا همین طورن...به نظرم درسته که شاید تو کمد آزمایشگاه به جا لوازم حیوون رشد کنه اما تلاش چیزیه که خیلیا بدون توجه به اون فقط مشکلات رو می کشن وسط...همه میگن مشکل هست،قبول هست اما شما می تونید با تلاش چن برابر بر این مشکلات فائق بشید....اینکه همه امکانات باشه و قبول بشید کار سختی نیست اگه نداشته باشید و قبول بشید مرد میخواد...ولی به امید اون روزی که تو همه استانا شرایط برای المپ مساوی بشه....فقط یادتون باشه سال بعد المپ رو امسال شما تعیین می کنه!

f.sharifi

New Member
لایک ها
16

من برای بار سوم میگم شماها الان جوگیرین دوسال دیگه المپیاد ازتون بگذره همه اینا تموم میشه :(
باید دونفر که همیشه تو گودن طرحتون رو ببینن و عملیش کنن:39:
ضمنا چرا مشخصات و ایمیلتونو پ خصوصی نمی دید
اینجوری مطمئن ترنیست؟

darrande

Well-Known Member
لایک ها
811

من برای بار سوم میگم شماها الان جوگیرین دوسال دیگه المپیاد ازتون بگذره همه اینا تموم میشه :(
باید دونفر که همیشه تو گودن طرحتون رو ببینن و عملیش کنن:39:
ضمنا چرا مشخصات و ایمیلتونو پ خصوصی نمی دید
اینجوری مطمئن ترنیست؟
سلام
آقای هاشمی الآن تو گود هستن دیگه
من و بقیه دوستان هم که بهشون کمک میکنیم هم تو گودیم!
دو ساله المپیاد رو هم که میگین هم تموم شده تازه افتادن تو خط: ایشالا تا تهش هم میرن
و من الله توفیق

f.sharifi

New Member
لایک ها
16

سلام
آقای هاشمی الآن تو گود هستن دیگه
من و بقیه دوستان هم که بهشون کمک میکنیم هم تو گودیم!
دو ساله المپیاد رو هم که میگین هم تموم شده تازه افتادن تو خط: ایشالا تا تهش هم میرن
و من الله توفیق
انشا الله که موفق باشید
منم خوشحال میشم بعدا بهتون بپیوندم
ینی یه 2 سال دیگه:3:

mahdi77

New Member
لایک ها
215

سلام بچه ها بعد از چندروز امتحان سخت اومدم تا بگم آقا هرکی از هر مدرسه ای قرار نماینده برادر هاشمی رهبرالمپیادی های استانمون باشه بیاد اعلان حضور کنه فقط نام و نام خانوادگی شونو رو با ایمیلشون رو بگن تا استاد باهاشون ارتباط داشته باشن و در آخربگن از کدوم مدرسه هستند.من خودم به شخصه از طرف مدرسمم نماینده میشم من الله توفیق:amir navid:71::204:
منم هستم دیگه!

Majno0n

Well-Known Member
لایک ها
663

بچه ها ! بچه ها !
چند چیز ! الان چند تا کار هست که می تونیم به صورت موازی انجام بدیم ولی وقت امتحاناست و نمیشه !
۱- به قول مستر خالقی جذب حداکثری دفع حداقلی :۴:
۲- ارسال پرسش نامه واس مدال دارا !
۳- زدن سایت برا آموزش از راه دور ! (من و جناب darrande حسابی سر سیستم سایت بحث کردیم ! اگه موافقید نتیجه بحثمونو بگیم تا ببینیم نظر جمع چیه ؟)
در این مورد هر کی هر ایده ای داره بگه !

amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273

خوب الان منتظر چی هستید بگید الآن همه آنلاین هستند

بالا