پیشنهادات برای برنامه ریزی و تعیین ساعت برای حضور در آیریسک((لطفا همگی بخوانند))

Wizard

Moderator
لایک ها
1,253
به نام خداوند دانا و توانا

سلام بر همه اعضای محترم سایت آیریسک

امیدوارم انشاالله خوب و خوش و سلامت باشید.

کاربران محترم، متوجه مسآله ای شدم و آن هم اینکه خیلی از ماها در رابطه با برنامه ریزی برای

حضور در آیریسک مشکل داریم(( ازجمله خودم)) و از آنجا که زمان عنصر بسیار مهمی است. پس تلف

کردن وقت قطعا ضرر دارد. در این تاپیک قرار است مشکلات مربوط به برنامه ریزی شماو مشکلات

موجود بر سر مسآله ی حضور در سایت آیریسک
بحث شود.(( جدا از هرگونه اسپم و بحث خارج

از موضوع وخلاف قوانین پرهیز کنید، چون این مسئله یک مسئله ی حساس بوده و برای تمامی اعضا

اهمیت پیدا می کند))

[HR][/HR]
[HR][/HR]
خیلی از ماها ازجمله خودم ممکن هست به خاطر اینکه شخصی حضور پیدا کند مدت ها در آیریسک

صبر کنیم درحالیکه مشخص نیست شخص اصلا در آن روز بیاید و یا نیاید. همچنین شاید چنین موقعیتی

برای خود ما پیش بیاید. به همین جهت از دوستان تمنا دارم روز و بازه ی زمانی که احتمال می دهند

در سایت انشاالله حضور بیابند را در یادداشت کاربریشان تعیین کنند((ترجیحا صفحه ی اول یادداشت

کاربریشان باشد)) و هرگاه احساس کردند که دیگر برنامه ی مد نظر را طی نمی کنند در یادداشت

کاربری ساعت و روزها رو بنا به آنچه تعیین شده تغییر دهند.

این کار باعث می شود تا مثلا اگر شخص x و y در سایت بودند و شخص x خواست با شخص y حرف

بزند، اول در یادداشت کاربری y ساعات حضورش را نگاه کند و مثلا برنامه بریزد که ساعتی که y برای

حضورش در سایت تعیین کرده خودش که شخص x باشد نیز در سایت باشند.البته اگر افراد ساعاتی رو

در نظر دارند که مثلا مشخص نیست که کی بیایند ولی احتمال هست به آن مدت خارج از برنامه بیایند

را بنویسند

مثلا من الان یک یادداشت می گذارم:

برنامه ی ساعت کاری شخص x

ساعات حضور:

از ساعت بعدظهر 6 تا بعدظهر 7 در روز های پنج شنبه

تمام روزهای هفته ممکن است نیم ساعت سربزنم، ولی ساعت مشخص ندارد که از کی تا کی

روز های شنبه ممکن است از ساعت 3 تا 5 نیم ساعتی را درر سایت حضور داشته باشم

[HR][/HR]
[HR][/HR]

این تنها یک مثال بود و اینکه برنامه ها چه شکل باشند بسته به خود شخص هست فقط اگر امکان

داشت ساعتی را مشخص کنند که می دانند انشاالله در آن ساعت به احتمال خیلی زیادی هستند.

دوستان لطفا نظرات و انتقادات خودتان را بیان کنید و برنامه هایی را که مناسب می بینید را به عمل

بیاورید

موفق باشید.

با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
1,804
پاسخ : پیشنهادات برای برنامه ریزی و تعیین ساعت برای حضور در آیریسک((لطفا همگی بخوانند))

پیشنهاد عملی بگو داداش

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152
پاسخ : پیشنهادات برای برنامه ریزی و تعیین ساعت برای حضور در آیریسک((لطفا همگی بخوانند))

اینکه هرکدوم برنامه ی دقیق داشته باشیم خیلی خوبه! مثلا من خودم 30 مین بعد ناهار و 30 مین بعد شام که نمیتونم درس بخونم میام نت! همیشه هم همینجوری بودم مگر اینکه دوران المپیاد خب هر ساعتی ایریسک میومدم!
ولی بنظرم مهم تر از این اینه که به این قابلیت خیلی خوبی که تو ایریسک جدیدا اضافه شده و میانگین ان بودنمون در روز رو نشون میده توجه کنیم!
مثلا من فکر دلم میخواس و فکر میکردم در روز 1 ساعت تقریبا نت میام ولی با این قابلیت فمیدم حدود 1 ساعت و 15 مین میام نت(هر وقت نت میام ایریسک هستم. تقریبا جایی جز اینجا و یه جا دیگه ندارم. برا همین یه زمان گیر هست برام). هر کدوممون با توجه به شرایط و پایه تحصیلیمون برا خودمون یه هدفی تعیین کنیم. یکی شاید بخواد روزی 10 مین بیاد یکی روزی 2 ساعت یکی روزی 5 ساعت! مهم اینه همونی که هدفمون قرارش دادیم رو رعایت کنیم!
پس بنظرم بعلاوه ی پیشنهاد بسیار خوب اقای لطیفی اینم مد نظر داشته باشیم که میخوایم چند ساعت از روزمون رو با نت اومدن بگذرونیم. و چقدرش برامون مفیده!!
موفق باشیم :)

AlcorStar

New Member
لایک ها
73

خب بله پیشنهاد خوبیه .. اما خب مدل زندگی و گذران وقت بچه ها باهم فرق داره ..
من صبح ها اصن خونه نیستم ..
اگه بیام شب یا عصر باید باشه

این انجمن و این سایت .. مخصوصا این که المپیادی هست .. باید یه جهت درست و صحیح داشته باشه
مثلا رفع اشکال .. نه اسپم !!!
و در اون جهت هرکسی میخواد با بقیه همکاری کنه .. برای حضور در سایت هماهنگ باشه!

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

خب بله پیشنهاد خوبیه .. اما خب مدل زندگی و گذران وقت بچه ها باهم فرق داره ..
من صبح ها اصن خونه نیستم ..
اگه بیام شب یا عصر باید باشه

این انجمن و این سایت .. مخصوصا این که المپیادی هست .. باید یه جهت درست و صحیح داشته باشه
مثلا رفع اشکال .. نه اسپم !!!
و در اون جهت هرکسی میخواد با بقیه همکاری کنه .. برای حضور در سایت هماهنگ باشه!
سلام دوست گرامی
حرفه شما صحیح. ولی فکر کنم ایریسک کمترین اسپم رو بین تالارهای دیگه حتی تالارهای علمی داره :)
واقعا اقای خلینا و ناظمان خیلی زحمت میکشن

AlcorStar

New Member
لایک ها
73

واقعا اقای خلینا و ناظمان خیلی زحمت میکشن
اون که بعله :)
من بخاطر همین اینجا اومدم .. مگرنه فروم های دیگه ام بودم و دیدم !
امیدورام بچه هام بیان ..
از باهم بودنمون بیشتر استفاده کنیم ..

wish...

New Member
لایک ها
142

سوال...:7:
بهتر نیست یه بخشی رو مبنی بر زمان حضور در سایت به اطلاعات کاربری و *درباره ی من*ها اضافه کنید تا اینطوری هم پروفایل ها منظم تر بشه هم بدونیم کجا باید زمان حضور رو ببینیم؟؟؟
در ضمن...:5:
فکر کنم بین اون کسایی که زمان حضورشون خییلی نسبت به بقیه اهمیت داره اساتید و مشاورین محترم دروس مختلف هستند...:4::4:
پیشنهادم اینه ک اگر نمیتونید بخشی ک گفتم رو به اطلاعات همه ی کاربرا اضافه کنید لاقل به اطلاعات اساتید اضافه کنید لطفا...:1::1:

بالا